Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość kowah1

Rozmowa o podwyżce

Polecane posty

Gość kowah1

Cześć Drodzy użytkownicy chciałbym się was doradzić w kwestii rozmowy o podwyżce. Pracuję w pewnej firmie 3 lata. Płaca to wynagrodenie podstawowe, ekstra za soboty i premia kiedy zrobi się plan.W tamtym roku w grudniu wraz z kończeniem się umowy bylem u szefowej na rozmowie o podwyżce, jako, że jest ona kierowniczką a nie właścicielką musiałem zaczekać na odpowiedz. Chciałem podwyżki 400 zł, dostałem 200 zł z informacją, że te 200 złotych to na teraz, ale żebym zgłosił się za pół roku to porozmawiamy znowu ( w domniemaniu o tych 200 zł dodatkowych co chciałem). Jako, że po pół roku był czerwiec i był urlop mój, następnie kierowniczki, a sierpień i wrzesień miałem szanse ( już wiem, że zrobię) na plan, zaczekałem z rozmową do początków pazdziernika aby mieć mocniejszą kartę przetargową. W końcu 3 raz wykonany plan w ostatnich 4 miesiącach to wynik dobry. I teraz pytanie pójdę do szefowej i mam mówić, że chcę podwyżki o 200 zł czy znowu mówić 400 zł, żeby szef mógł coś zejść a i ja dam celowo więcej, żeby spotkać sie na tych 200 zł z których bym był usatysfakcjonowany? Czy wogóle wspominać, że przypominam się odnośnie rozmowy z grudnia czy nie wracać do tego? A może mówić tylko o bieżącej sytuacji, o tym, że wykonuję plan i dlatego uważam, że należy mi się więcej? Dodam tylko, że najczęściej z wszystkich robię plan a mam taką samą podstawę jak oni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×