Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Wszyscy narzekają że mało i mało że pracy nie ma

Polecane posty

Gość gość

Pracodawca proponuje im 10 dni bezpłatnie to odmawiają, to jest właśnie polskie społeczeństwo. Od razu na nie. Ja mam wykształcenie wyższe i pracuję na dwa etaty. W szkole jako sprzątaczka oraz na produkcji. Zarabiam 2400 na rękę, dziennie na jedzenie wydaje 20 złotych. Rachunki też są oszczędne. Karta do telefonu 30 złotych Prąd 70 złotych Gaz 60 złotych Woda 60 złotych Mieszkanie 100 złotych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na jedzenie 20 złotych ???. No czysta rozrzutność !!!, przecież szczaw i mirabelki można znaleźć gratis :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mieszkanie 100 zł chyba jakies komunalne, ludzie mają kredyty, rodziny, sama pracuj za darmo jak lubisz, po co ci 2 prace pracuj w 3 doba ma 24 akurat zdążysz, ale za darmo, tak po 2 tygodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prowo... masz wyższe i jako sprzątaczka za 1600 i produkcja 1600

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taaaa 100 zł za mieszkanie. Ja wynajmuję mieszkanie i płacę za wynajem z czynszem 900 zł. Nawet jak ktoś ma mieszkanie to 100 zł jest jakoś mało realne. Dwa etaty czyli 16 godzin na dobę ? Jak długo tak pociągniesz? Ja niby pracuję na jeden etat ale 8 godzin w moim przypadku to fikcja bo mam zadaniowy czas pracy i z reguły siedzę po 12 godzin. Zarabiam co prawda znacznie powyżej średniej bo mam ponad 6300 na rękę i dodatkowe benefity jak auto do dowolnego wykorzystania również poza godzinami pracy i weekendy czy kartę Medicover. Ale też nie jest lekko bo pracuję naprawdę dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam własne mieszkanie i płacę za czynsz z opłatami blisko 1000zł. Same opłaty nawet jak Cię nie ma w domu, to blisko 100zł - tzw. opłaty stałe. A w większym mieście czynsze zaczynają się od 300-400zł, na wsi natomiast na ogół są trudności w znalezieniu 2 prac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to dziwnie masz, bo u mnie mieszkanie w bloku sam czynsz wynosi 450 zl , woda okolo 100zl, prąd 120 zl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W sumie to autorka ma racje. Polacy tylko narzekaja na to lub na tamto i zaden z nich nie ruszy d**y zeby poprawic swoje zycie. x Mozliwosci na zarobienie duzej kasy jest bardzo duzo, wystarczy sie rozgladnac. Ale jak sie ma takie gowniane podejscie to nie dziwne, ze taka bieda w Polsce panuje. x I to ciagle szukanei wymowek. Bo ja nie mam pieniedzy, znajomosci i wyksztalcenia, nic nie wiem i nic nie umiem. Zalosne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uwaga !, ten wyżej to folomeyev. OSZUST !, wystarczy wpisać w Google

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie kazdy chce isc pracowac za grosze, jak ma juz doswiadczenie zawodowe i słusznie, trzeba się cenic!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Uwaga !, ten wyżej to folomeyev. OSZUST !, wystarczy wpisać w Google" x Dla ciebie kazdy na tym forum to folomeyev. Lecz sie na glowe durny gimbusie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suck_my_cock
twój stary to gimbus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
praca jest tylko za takie pieniadze ze sie rano nie chce czlowiekowi podniesc aby do niej pojsc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×