Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość spostrzegawczy gość

Czy Wasze dzieci maja ładne pokoje

Polecane posty

Gość Jestem teściową i mieszam się
a nie szkoda Wam na to kasy? Moj syn i synowa mają duzy dom, ale meble w wiekszosci zebrane po rodzinie i niekoniecznie najnowsze i pasujące do siebie, ale mimo że oboje dobrze zarabiają to przecież nie kupią sobie zaraz nowych mebli. Dzieciak jakoś zadowolony jest, nie przeszkadza mu, że stara szafa. Po co od małego uczycie dzieciaki takich warunków? Takiego materializmu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty wyżej jesteś chyba nienormalna ,czy ja Twój syn i synowa postanowią skoczyć z mostu to wszyscy mają iść za ich przykładem . Po za tym są ludzie którzy lubią estetykę a stare graty pozbierane po rodzinie jakoś do mnie nie przemawiają i jaki to materializm kupić ładne meble i w ogóle bez przesady meble do pokoju dziecka nie kosztują nie wiadomo jakiego majątku ,coś marnie chyba te Twoje dzieci zarabiają że dzieciakowi nie urządzą pokoju tylko ochłapy zbierają .Ja lubię mieć ładnie czysto ,świeżo i dlatego moje dzieci mają swoje ładne pokoje z nowymi meblami ,dywanami i jakoś majątku nie straciłam i nie chowam materialistów .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moj synek ma malutki pokoik, ale miesci mu sie tam wszystko co mu potrzebne. Kolor scian popielaty jak w reszcie mieszkania, mebelki biale z kolorowymi frontami - aktualnie trawiaste. Dodatki sa w zywych kolorach: zielony, czerwony, niebieski. Oprocz 2 szafo-komod ma w nim swoje lozeczko I sztruksowa sofe, na ktorej karmie. Zabawek nie ma duzo, bo ma dopiero 4 miesiace, ale sa w kolorowych pojemnikach. Wszystko ma nowiutkie I kosztowalo to nas nie wiecej niz 1500-1700 zl, z czego polowoa to sofa. Zyrandol ma w samolociki I takiez bedziemy mu malowac na scianach jeszcze (tez czerwone, niebieskie, zielone). Przykro by mi bylo, gdyby moj synek mial graciarnie w swoim pokoju, a my "luksusy". Tym bardziej, ze tak jak ktos napisal: przy koszcie wykonczenia calego mieszkania/domu, koszt zrobienia pokoiku dla dziecka to pikus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość otkritka
Moja córka ma 5 lat i nie ma swojego pokoju dlatego że mieszkamy w kawalerce więc jest to technicznie nie możliwe ale na święta wielkanocne przeprowadzamy się do nowego domu więc jej pokój powoli się urządza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość otkritka
i nie mam zamiaru oszczędzać na wyposażeniu pokoju dla swojego dziecka nawet kosztem innych oszczędności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uważam że jeżeli rodziców stać na to by kupic fajne meble dodatki to po co oszczędzać? I to nie jest materializm, a troska o dobro dziecka i zapewnienie mu godziwych warunków. Mam kolezanke która pracuje w sklepie zarabia najniższą krajową mąz nie wiele więcej odkładała 10miesiecy na remont pokoju córki, i naprawdę podziwiam ja wyszło pięknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Corci byl zrobiony malym kosztem z przerobek i starych podrasowanych mebli . Byl to pokoj afrykanski ze scianami z kombinacja slonecznej zolci i jadowitej zieleni , sladami lapek jaguara i wzorkiem jaszczurkowym :) n wszyscy znajomi sie zachwycali :) Dlaczego dziewczynki musza miec roz ??????? Obecnie ze wzgledu na wiek sciany to mieszanka srebra i opakowania milki z elementami barokowymi i prowansalskimi - dodatki srebrne ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Są rodzice którzy kupują meble katalogowe urzadzaja pokój w pastelach cudnej bieli kilka kontrastowych kolorystycznie zabawek a później każdego dnia wrzask nie brudż ściany zostaw te naklejki nie naklejek ich tam, tego misia nie dostaniesz bo nie pasuje do pokoju... przykre dziecko jako trendy dodatek do super trendy zycia zmanierowanych rodziców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wedlug mnie syn ma ladny pokoj, ale meble odkupione uzywane, z drewna troche w starym stylu , ktory kocham. Papierowa lampa z Ikei , dywan z drogami i pietrowe łozko, z drabina i zjezdzalnia. Pod tym lozkiem sie bawi albo sklada zabawki.W kaciku stoi stolik i krzesleko Sciany pomalowane na bialo, jak je pomaluje czy pobrudzi mozna w 3 minuty zamalowac. Firanki takie zwykle, bez motywów. Co najwiazniejsze w tym pokoju to prywatnosc mojego dziecka :P moze sobie tam zrobic kupe na srodku , nie obchodzi mnie ;) Tzn Jego pokoj, jego zasady, jego balagan itd. Dbam tylko, zeby wieczorem troche oragnał , zeby sie nie pozabijac na zabawkach. Jak ktos nas odwiedza to chyba rozumie, ze to pokój dziecka ?- nie wstydze sie tego balaganu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiecie co czytam ten temat od
20 minut i zanoszę się od śmiechu nad niektórymi opisami. Większość z was ma badziewne te pokoje pomimo nowych mebli drogich bez gustownych zabawek, bo tak jak ktoś tu już powtarzał, tak powtórzę i ja raz jeszcze - można mieć nowe meble i totalnie badziewne wnętrza (czyli tak jak większość z was) w stylu: http://img831.imageshack.us/img831/5418/zmianarozmiarudsc1827.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja corka tez nie ma niewiadomo czego ladna kolorowa tapeta na zwyklym mlodziezowym regale zabawki lozko pod kolor mebli i szafa przesuwna w ktorej trzymam swoje ubrania razem z nia bo u nas sie nie mieszcza no i biurko bo wlasnie poszla do 1 klasy.w oknie zwykla firanka koloru morelowego.i tyle.nie bede wydziwiac zaraz dorosnie i co bede sciany i meble zmieniac bo juz sie nie bda podobac?pokoj moze ladnie wygladac mimo malego metrazu i bez wydziwiania(hello kitty monster high itp)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo mama 3 latki nie zdaje sobie sprawy ,ze taka maskotka Disneya kosztuje w huuuuj pieniedzy nawet do 500zl jedna,ale coz... A tak przy okazji tapete masz jak wiesniara nie dodawalabym zdjecia na twoim miejscu.Ale coz jak sie nie ma gustu ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja 2,5 latka ma fajny pokoik, biale firanki a na dole wydrukowane lalki, pokoj pomalowany na blady róż, w okolo ściany biegnie pasek różowej tapety w zielone serduszka i kropeczki, mebelki ma z ikei, kolor jaskrawo zielony z bialym, szafa plus komoda, żyrandol z krysztalkow, w rogu nad lozkiem ma przyklejona swinke peppe, madam gazele i georga;-) do tego 2 wielkie biale plastikowe pudla na zabawki,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiecie co czytam ten temat od
To samo mam do powiedzenia w kwestii zabawek. To jest wręcz groteskowe jak niektóre z was przeżywają marki, choć jak doskonale widać na podstawie powyższych zdjęć prawie nic do siebie nie pasuje w tych waszych pokojach, bo to taka zbieranina, z której dzieci pewnie korzystają tylko w 1/4, a o reszcie nawet nie pamiętają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież to pokoj dziecka, i chyba normalnym jest ze gust dziecka jest jak chorągiewka... Raz beda naklejki z Barbie , a za tydzień pościel w myszkę miki..., jedyne co tak na prawde rodzic może skontrolować to kolor ścian i mebli ,i to nie zawsze..to pokoj dziecka a nie mój, ma prawo w nim robić co chce,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiecie co czytam ten temat od
Tymczasem można zrobić rewelacyjne zabawki po kosztach z kartonów po meblach, ścinek tkanin i zbędnych akcesoriów:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiecie co czytam... widze ze masz tylko jedna wizje pokoju w disneyowskim stylu.Haha no tak w polskim stylu chyba ,tylko widzisz sa takie pokoiki o ktorych nawet nie snisz.a to co pokozalas to typowa tandeta z supermarketu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
https://www.google.co.uk/search?q=disney+room+designs+girls&newwindow=1&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ei=rr05UsGNMoKd0AWZsIC4AQ&ved=0CC8QsAQ&biw=1366&bih=675&dpr=1#facrc=_&imgdii=_&imgrc=NXaXtmkTRHaOpM%3A%3B-9d70OuhXLE2FM%3Bhttp%253A%252F%252Fwww.nijimiki.com%252Fwp-content%252Fuploads%252F2011%252F03%252FFairies-bedroom.jpg%3Bhttp%253A%252F%252Fwww.nijimiki.com%252Fbehr-paint-colors-inspiration-girls-room-painting-and-decor-ideas-disney-rooms%252Ftinkerbell-bedroom%252F%3B600%3B538

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no jeszcze kartonowych pudel w domu by mi brakowala,a co ja na smietniku mieszkam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiecie co czytam ten temat od
które 200 razy lepiej wyglądają i bardziej cieszą niż te wszystkie zabawki, którymi się tak strasznie aferujecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiecie co czytam ten temat od
Gościu te pokoje z twojego linku to taka sama wiocha jak te które pokazałam wcześniej, tyle że wiocha w wydaniu amerykańsko-brytyjskim. Jeśli masz tak w domu to zechciej przyjąć moje najszczersze słowa współczucia... Przykro mi ale nie masz za grosz pojęcia o wystroju wnętrz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahhaha ty za to masz obladowalas pokoj kartonami ze smietnika i nazywasz to gustownym wystrojem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiecie co ...,ten pokoik ma jedynie fajną szafę ,przyznaje jest extra ,stół i krzesło mniej fajne to czasu PRL czyli okresu gdzie nie było fajnie więc po co sobie uprzykrzać szkaradami życie i to ma być dziecinny pokój a nie cela pokutna z łóżkiem ,krzesłem i z dywanem na którym można wybić zęby ,bo widać że trzyma się tylko jak nikt na nim nie stoi ,więc nie krytykuj bo widać większość woli styl dla ciebie tandetny a dla ich dzieci to wymarzony pokoik .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×