Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość spostrzegawczy gość

Czy Wasze dzieci maja ładne pokoje

Polecane posty

Gość Madzialenaaa
Pamiętam moje dzieciństwo i wszystkie pierwsze obrazy,które w nim widziałam i doskonale zapamiętałam.. kolorowy magiczny świat.. bajki Walta Disneya oglądane u kuzynostwa..pożyczane ksiażki także od nich, czytane przez moją mame wieczorami np.Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków..swojego pokoju jako małe dziecko nie miałam choć bardzo pragnęłam..mam jeszcze troje starszego rodzeństwa.. i nie było za bardzo pieniędzy..dzieciństwo to najpiękniejszy okres w życiu,beztroski,radosny i niech będzie malowany różnymi kolorami.. różowym niebieskim żółtym czerwonym..i niech okres ten trwa jak najdłużej.. a na powage, stonowane kolory w pokoju dziecięcym bez pluszaków oraz zabawek i dorosłe życie przyjdzie jeszcze czas,który będzie trwał o wiele wiele dłużej niż piękny okres dzieciństwa..osoby myślące w kategorii,że różowy to tandeta, pluszaki w kącie to beznadzieja a postacie z Disneya to tylko i wyłącznie chwyt marketingowy chyba miały nieszczęśliwe dzieciństwo lub są bardzo nakręcone na ''NIE''..wiem jedno.. mojemu dziecku stworze taki pokój,taki świat jaki ja mam w swojej pamięci i pięknych wspomnieniach..kolorowy,piękny, magiczny..widziany jak narazie moimi oczami ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Urzadzajac pokoj nawet nie wiedzialam ze tak fajnie wyjdzie, jest piekny, a gliwnie przez wyraziste kolory farb, na scianach ma mocny cieply pomarancz, chyba suszona morela z duluxa, a sufit w sloneczny zolty, no i rozne detale, lampka nocna z postaciami disneya, wiszaca z motywami ksiezyca i gwiazd, dywan ma puchaty tez pod kolor scian, maly dywanik z trasa, firanki sznurki tez pomaranczowe, mebelki ma fajne choc tanie, fotelik do biurka z lepszych, z ekstrwagancji ma tv na scianie, pokoj fajny a niedrogo kosztowal, grunt to kolor i dodatki, nie jest az zbyt dziecinny , bo synek rosnie i zeby nie od razu wyrzucac zbyt dziecinne meble itp, powinny mu chwilebposlyzyc, wystarczy schowac maskotki i zabawki i pokoj dla nastolatka gotowy, bo to one tworza kilmat, syn ma 6 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sam pokoj malowanie ma stonowane, jasne i ciepłe :) za to nim są naklejki z usmiechnietymi wielkimi zwierzętami, zebrą, zyrafa, tygrysem, malpkami, pszczolami... Na suficie są fluorescencyjne planety ułożone zgodnie z ich kolejnością, na około nich mnóstwo gwiazdek :)) jaskrawy dywan ma na sobie ogromne mordki również rozesmianych zwierząt :) meble są sosnowe, naturalne z litego drewna. Ciepły i przytulny pokój :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula236
Moje 3 letnie księżniczki mają piękny pokoik :)).Ściany są niebieskie.Przy ścianie z oknem stoją ich łóżeczka,a pomiędzy nimi leży pluszowy dywanik:) Podłogę wyłożyliśmy panelami :P .Na jednej ze ścian są namalowane postaci z bajek.U dołu na każdej z czterech ścian pokoju znajdują się poprzyklejane duże kartki bloku .Kasia i Ania dzięki temu nie mażą po ścianach .W rogu pokoju znajdują się ich pudełka na zabawki :P Dalej jest regał z książkami i pluszakami,a następnie 2 niebieski stolik z dwoma krzesełkami ,a na nim leżą flamastry ,kredki,kartki do malowania. przy łóżku Ani stoi krzesło dla mnie :P A na ścianie po prawo od wejścia stoi szafa z ich ubraniami:) A i nie brałam kredytu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moj syn ma fajny pokoj chociaz miglby byc fajniejszy ale meble ma z odzysku troche je ozdobilam zeby byly bardziej dzieciece sa oloru ciemny braz pokoj jest blekitny z didatkam bezu najbardziej nie podoba mi sie dywan-dorisly ale ciz...za rok idzie do szkoly i wtedy bedzie mial wszystko niwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniczka876
Myślę, że moja córcia ma ładny pokój ;) Od zawsze lubiłam modny w ostatnim czasie styl skandynawski i właśnie w tym stylu urządziłam swoje wnętrza. Chciałam również w ten deseń wyposażyć pokój córci ale nigdzie nie mogłam znaleźć mebli tego typu. W końcu natrafiłam na markę KiKo (jej meble można zakupić w Warszawie). Tutaj możecie sobie obejrzeć ich mebelki: http://www.ki-ko.pl/meble - mają tam meble modułowe i dzięki temu potem można dokupić poszczególne dodatki jak dziecko rośnie - w miarę jego potrzeb ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martabakus
Nasza córka ma cały pokój obklejony takimi naklejkami - http://decorand.pl/naklejki-scienne-dla-dzieci Ale zgodziliśmy się i fajnie to wygląda. Przynajmniej ściana nie jest nudna - prawdziwy pokój dziecka ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, typowo dziewczecy;) blady roz, jedna sciana wytapetowana w biale I zielone serduszka, drewniane lozko z misiem, posciel w barbie ( ma 3 latka i teraz ma faze na barbie) lusterko w barbie zawieszone na scianie, zielono biale mebelki dzieciece z ikei, drewniana podloga I jasno kremowy dywanik, puleczka z minnie mouse z 3 kieszeniami na ksiazeczki, 2 duze rozwe plastikowe kosze na zabawki, za jakies 2 miesiace sie wyprowadzamy, I tam bedzie ruina;) znowu bedziemy dekorowac od poczatku;) teraz juz pokoik bedzie mial troszke wiecej mebli, dostawimy jeszcze jedna szafe na ubranka dla nowej siostrzyczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez zauważyłam, ze wielu rodziców raczej olewa pokój dziecka przy urzadzaniu mieszkania... U mnie córki mają ładny pokoj, ale nie taki jak bym do końca chciała przez to, że planujemy zmienić mieszkanie i wole tutaj nie inwestowac nie wiadomo ile ;) Ściany sa fioletowe a dodatki z wrózek disney'a- firanka, pościel, obrazki na ścianach. Meble w kolorze klon (regał otwarty, 2 komody, słupek- takie ustawienie na 1 ścianie, do tego szafa kolo łózka i biurko pod oknem). Z racji, że do tych wróżek pasuje fiolet a także zieleń dywan jest zielony w z motywem fioletowych kwiatków typu shaggy. na 4 ścianie stoi łózeczko małej (białe, z fioletową pościelą Mamo tato) a na scianie naklejki motylki (takie jak z gabki- życzenie starszej córki dla młodszej siostrzyczki :P ). Nad łóżkiem starszej sa powieszone jeszcze 2 półki, na których siedza dumnie ukochane pluszaki ;P Ogólnie pokój jest bardzo przyjemny :) ja takiego fajnego nie mialam :) Ale marzy mi sie zrobic dziewczynom super pokoje z meblami firmy Meblik- uwielbiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olask
Pokój dziecka musi być urządzony w taki sposób, żeby dobrze się ono w nim czuło i było mu wygodnie. Sposobem na to mogą być np. łóżka ze sklepu epinokio.pl w kształcie samochodów, autobusów, statków itp. itd. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My jestesmy rodziną patologiczną i mamy tylko 2 pokoje na 50 metrach. Dziecko ma swój kąt w naszej sypialni, ale fakt, calkiem przyjemnie urządzony ten kąt :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Córka ma oblepione ściany naklejkami, o takimi jak tutaj - http://decorand.pl/naklejki-scienne-dla-dzieci I rzeczywiście wygląda to ładnie i estetycznie. Myśleliśmy o gołych ścianach, ale to nie jest rozwiązanie pod pokój dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja 1 córka ma 14 lat także sama projektowała pokój ;)Ja się tam nie wtrącałam.3 ściany są w kolorze pudrowego różu natomiast czwarta ściana przy której stoi łóżko jest czarna.Wszystkie meble są w kolorze białym i pochodzą z Ikei tak jak i większość dodatków. Pościel jest przykryta białą narzutą z Ikei.Na łóżku leży masa poduszek.Niektóre szyłam ja np.pączka ,poduchę w kształcie L .Inne wyszywałam.Na meblach stoją kominki,świecznik pudełka i inne. Pokój 2 córeczki jest niebieski z bajkowymi postaciami na ścianie ;))W pokoju ma łóżeczko,regał na książki,skrzynię z zabawkami,biurko,które służy za przewijak.Jest to naprawdę fajne rozwiązanie ,ponieważ kręgosłup mi nie pęka.Na biurku są kosmetyki pielęgnacyjne,przewijak,pampersy itp.Na środku pokoju znajduje się niebieski,pluszowy dywanik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Staram się je urządzać bez zadnych ograniczeń, czyli duzo kolorów i bohaterów bajkowych :) ostatnio nawet skusiłam się meble tego typu http://sklepdlaszkol.pl/pl/p/Zabka-szeroka-szafka-pastelowa/1120 - jeśli ma się młodsze rodzeństwo to takie meble będą służyć znacznie dłużej :):)Wazne aby dziecko dobrze się czuło w pokoju , gra kolorow oraz przepych ciekawych dodatków, to jest dobre rozwiązanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam zajrzeć tutaj: kobieta-matka.pl/category/dla-dzieci/ Pani szyje to co sobie wymyślisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój synek do 3 roku życia miał śliczny pokoik, bo odziedziczył go po mamie;). Ściany białe w czerwono, czarne paski. Jasne meble z lat 70-tych(nie meblościanka, eleganckie wzornictwo) tylko łóżeczko dokupiliśmy nowe. Potem synek sam wybierał tapety i kolory ścian, więc było pstrokato, kolorowo ale dziecko było zadowolone. Teraz jest kawalerem i co ciekawe wrócił do trio biały-czerwony-czarny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też pamiętam wszystkie detale pokoju z mojego dzieciństwa. Wtedy było ciężko o ładne kolorowe rzeczy. Na meblach miałam zwykłe naklejki ze smerfami i muppetami, do tego jakiś plakat z Puchatkiem i całą resztą, którzy wychodzą ze Stumilowego Lasu. Poza tym zupełnie zwykłe meble. Jak się obudziłam albo szłam spać, wyobrażałam sobie, że jakimś cudem udało mi się wejść w ten plakat i jestem w Stumilowym Lesie :) Dlatego zgadzam się, że urządzenie pokoju dziecka jest ważne dla rozwoju jego wyobraźni i nie można dopuścić do tego, żeby był zapuszczony, ale z drugiej strony też nie trzeba przesadzać, żeby dziecka nie przestymulować. U nas są zwykłe białe ściany, ale na jednej jest fototapeta z Frozen, bo córka bardzo lubi. Wybraliśmy taką, żeby było dużo detali. Meble proste z surowego drewna plus kuchenka taka www.tamer.com.pl (po prawej w pasku zdjęć), ale to zdobyliśmy fuksem, bo znajoma pracuje w żłobku i akurat brali hurtem meble, więc domówiliśmy sobie czwartą jak żłobek brał trzy do każdej sali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moje dzieci maja ladny pokoj. wcześniej dziecko spalo z nami do lat 3 . mialo swoje lozko my swoje , było ciasno ale teraz po latach moje powiedzieć ze dzieci mam 2 ,chłopcy maja wspólny pokoj. lozko pietrowe. przestrzennie . zabaweczki poukładane albo w koszykach dużych . na scianie wielkie naklejki do tego 3 sciany w jednym kolorze a jedna zupełnie inna. firaneczki krótkie z gipiorą, do tego szal :) bardzo ładnie . maja laptopa. biurko 2 komody na których stoja zabawki . i weeeelka szafe na ubrania :) sa zadowoleni. ja tez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cołko prowda
taaa akurat wszystkie dzieci forumowiczek mają gustowne pokoiki tematyczne z dodatkami wprost z żurnala i w modnych kolorach.... autorko jest tak jak piszesz czyli przepaść między pokojem dziecka a resztą mieszkania, bo baby to w większości kwoki pokazówy czyli kuchnia i salon :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Drodzy Państwo, zapraszam do wzięcia udziału w konkursie, gdzie do wygrania są marynistyczne dodatki do pokoików dziecięcych i tych dorosłych :): www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=1381917038789288&id=100009130145896&pnref=story

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie to wygląda tak: dla synów (2 i 8 lat) mam przeznaczone 2 pokoje. Jeden ma 15m2, drugi 20m2 i podzieliłam to tak, że w mniejszym pokoju dzieci mają tylko łóżka, szafę, wielką komodę, biurko i przewijak. Starszy syn ma białe piętrowe łóżko i pod spodem białe biurko, młodszy jeszcze śpi w białym łóżeczku ze szczebelkami. Ten pokoik jest śliczny. Biało - beżowy z błękitem. Przewijak, szafa i komoda również są białe. Ściany właśnie beżowe, jedna ściana jest błękitna i na niej są przyklejone złote kropki. Chłopcy mają też łańcuch świetlny Cotton Ball Lights z kulami błękitnymi, beżowymi i szarymi oraz dwie szare i jedną beżową tiulową kulę. Na podłodze są jasno orzechowe panele, firanka, która wygląda jak bandaż :), błękitne zasłony. Większy pokój pełni rolę pokoju zabaw. Ściany są zielone, na całej podłodze dywan w ulice, na ścianie miarka wzrostu, na oknie zero firan, zasłon, jedynie czarne rolety. W tym pokoju jest również regał z książkami, fotel. Na suficie podczepiony jest jakby hamak - fotel (z Ikei). Chłopcy mają tu również plastikowy stolik i cztery krzesła (również z Ikei). Jest tu również szafka z pudłami na zabawki i dodatkowo jeszcze 3 wielkie pudła na zabawki. Oczywiście kolory nie gryzą się. Jest wielka wisząca lampa z Ikei taka pomarańczowa w chmurki. To chyba wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja mojej corce(lat 7) zrobilam pokoj stylu VINTAGE i jestem zadowolona.Ma ciemne meble i pokoj w odcieniach granatu/turkusu/bialego .Zaslony biale z granatowymi kwiatami ,posciel i przykrycie do kompletu z zaslonami.Sciany ma niebieskie,wpadajace w granat(ale niezaciemne) .No i jedna sciane ma recznie rozmalowana kwiatami, odcienie znow bialy/turkus/granat(tych kwiatow jest nieduzo by nie bylo przesady).Do tego ma dwa przepiekne bajkowe obrazy olejne tez robota reczna(tez te same odcienie niebieskiego).Pokoj bajka:D Ciezko opisac slowami a wlasciwie sie nieda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja córcia ma dwie ściany w kolorze intensywnego ale ciepłego fioletu, z tym, że nie ma tego bardzo dużo, bo na jednej ze ścian stoi szafa, a na drugiej jest okno. Pozostałe ściany są białe. Mebelki są sosnowe - łóżeczko, szafa, komoda, półka na książeczki. No i sporo tam fioletowych dodatków - pościel, abażur i zasłonki są w białofioletowa krateczkę, do tego ramki fioletowe do obrazków. Nad łóżeczkiem nakleiłam rój motyli - kilkanaście naklejek ściennych, ale takich jakby grubych, aksamitnych, porządnych - na białej ścianie jest kilka motylków foletowych, a na fioletowej białych. Uważam że pokoik jest przesliczny! Miałam dużo frajdy w jego urzządzaniu. Teraz zastanawiam się jak zmienić pokoik, gdy drugi dzidzius okaże się chłopcem, bo póki co pokoik jest typowo dziewczęcy, a ja właśnie jestem w pierwszych tygodniach ciąży... Mamy niby 3 sypialnie + salon, ale na razie 3 sypialnia robi za graziarnio-gabinet i chciałabym zeby tak przez jeszcze kilka lat pozostało, tzn. żeby dzieci na razie mieszkały razem. No zobaczymy jak to będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny, a gdzie kupujecie bibeloty / dodatki do pokoju swoich pociech? Ja znalazłam super rzeczy - lampy, poduchy, narzutki - zobaczcie sobie same na http://lampsandco.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiola438
Tutaj znajdziecie przeróżne ozdoby do pokoju dziecięcego http://www.szablon-studio.pl/. Fototapety, naklejki na ścianę również fluorescencyjne, naklejki pod włącznik itp. Dzięki temu pokój dziecka będzie wyjątkowy, kolorowy i bajkowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piękne są te lampy i inne dodatki ze sklepu http://lampsandco.pl - na pewno taki dodatek super rozweseli pokój dziecięcy i doda mu bajkowego charakteru :) Sama dla siebie zakupiłabym jakąś fajną poduchę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×