Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość spostrzegawczy gość

Czy Wasze dzieci maja ładne pokoje

Polecane posty

Gość gość
No właśnie i ta wielka czapa robocza z daszkiem jest też markowa wisząca na tym zajefajnym krześle .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiecie co czytam ten temat od
Z własnoręcznie zdziałanymi zabawkami jest jeszcze tak (abstrah*jąc od ekologii i oszczędności), że mają zawsze nieporównywalnie większą wartość dla dzieci, bo mają do nich sentyment, dlatego że to mama i tata je dla nich zrobili i włożyli w nie serce. Często dzieci są angażowane w proces twórczy i pomagają przy wykonaniu zabawek, dlatego bardziej się z nich cieszą niż z takich kupnych gotowców, które rzadko kiedy zresztą rozwijają wyobraźnię i pozwalają na kreatywną zabawę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widac ,ze wiecie co uwielbia Ikee.Pewnie jestes tam stalym bywalcem:) Zaraz po odwiedzonych smietnikach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radosna mamaa
Ja podejrzewam, że ci piszący o " śmietniku kartonowym" nie mieli w rece takich zabawek, i nie bystrzaki ni sa to w większości kartony SMIETNIKOWE :classic_cool: a kupowane specjalne kartoniki z których składa się np. domek dla laki, zamek auto, namiot. Dzieci są zachwycone a jak się znudza nie szkoda ich wyrzucać, polecam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mojego dziecka z kreatywnoscia wszystko wporzadku ,co nie oznacza ,ze ta kreatywnoscia mam zabadziewiac caly pokoj tak jak ty to preferujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radosna mamaa
Nie wiesz co preferuje, gdyż mnie nie znasz a mojego domu na oczy nie widziałaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiecie co czytam ten temat od
Kartony najczęściej pochodzą z garażu/sztychu (czyli pozostałości po przeprowadzkach, po zakupach w Ikei, po elektronice, po przesyłkach kurierskich i po innych nabytkach). Każda normalna rodzina przecież jakieś w domu ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja podejrzewam, że ci piszący o " śmietniku kartonowym" nie mieli w rece takich zabawek, i nie bystrzaki ni sa to w większości kartony SMIETNIKOWE cool.gif a kupowane specjalne kartoniki z których składa się np. domek dla laki, zamek auto, namiot. Dzieci są zachwycone a jak się znudza nie szkoda ich wyrzucać, polecam . Nasza pani projektant nie wyrzuca tych dziel ona nimi ozdabia pokoj ,jak juz piszesz to przeczytaj od poczatku temat.Tu chodzi o ozdabianie pokoju dla dziecka a nie o zabawe z dzieckiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
(czyli pozostałości po przeprowadzkach, po zakupach w Ikei, po elektronice, po przesyłkach kurierskich i po innych nabytkach). Każda normalna rodzina przecież jakieś w domu ma. Hhahaha przestan ,bo zaczne rodzic :) Juz nie moge ,wiecej sie smiac I ZNOW TA IKEA :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radosna mamaa
Akurat ta Ikea mnie nie dziwi, wystarczy wejść na inspiracje wnętrz np. Leroy merlin -pokój dziecka, i tam jakieś 90% aranżacji to właśnie Ikea, zdarza się BRW oraz meble z Agaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
my mamy meble z ikeii, bo nie umiemy szperac po sklepach z uzywanymi, a ikeowe sa zawsze uniwersalne i proste. i tanie. a zabawki robimy sami. ostatnio walfdorskie niech kazdy ma tak jak umie i na co go stac. skonczcie udawac wielkie architektki... to przykre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiecie co czytam ten temat od
A co masz do Ikei? W porównaniu z 70% aktualnej oferty na naszym rodzimym rynku meblowym w przedziale cenowym dostępnym dla przeciętnego Kowalskiego z Nowakiem, taka Ikea to powiew lekkości i świeżości. Wystarczy się rozejrzeć wokół. To nie trudne akurat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje dzieci niestety mają wspólny pokój ( syn 7 l córka 5 l). Biały sufit. tapety na ścianach w ciepłym błękitnym odcieniu z delikatnym wzorkiem. Dywan na podłodze włochaty w kolorze czekolady. Mają łożko piętrowe białe z Ikei. Białe firanki, zasłonki z Ikei biało- błękitno-czerwone. 2 pojemne komody, bieliźniarka i komoda pod tv ( nie mają telewizora więc służy na zabawki) z serii Szynaka Meble - tak wyglądają http://www.szynaka.pl/meble-240-PL-115.htm. Biurko w podobnym kolorze co komody z BRW. Mały stolik drewniany z 2 krzesełkami w kolorze spokojnej jasnej zieleni. Uważam, że nie jest to typowo ani chłopięcy ani dziewczęcy pokoik. Jest jasno, czysto i przestronnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja pierdziele tak sie wywyzszala ze swoim gustem a sama sie zaopatruje w Ikei jak wiekszosc Polakow.Porazka totalna i poco bylo wysmiewac innych?Ciemnota totalna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiecie co czytam ten temat od
Jasne, że się zaopatruję między innymi i w Ikei. A kto tego nie robi? Bez przesady. Ikea to naprawdę dobra sieć i wiele z jej kolekcji bije na głowę ofertę niejednego polskiego producenta. Wielu wręcz zrzyna wzory z Ikei i sprzedaje jako swoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja się nie zaopatruję w Ikei, bo w moim mieście nie ma (chociaż duże).. mam komody kullen tylko, bo kupiłam na allegro... ale może kiedyś wybudują ten sklep.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielona herbataaaa
Nam pokój syna udał się super i potwierdzają to wszyscy goście:) Jest kolorowo, ale jednocześnie wszystko jest zrównoważone i dziecko może jednocześnie tam się bawić, jak i wyciszyć. Jeśli chodzi o kolory to dominuje zieleń z bielą. Mam kilka rzeczy z ikei, typu stolik i krzesła mamuta, namiot, dywan, białe meble.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bibi11
Mam pokój córek w bardzo podobnym stylu do tego, który wkleiła Wiecie co czytam! Opisałam go zresztą na pierwszej stronie bodajże, tylko inne kolory: białe ramy łóżek, szarą szafę, pastelową miętową komodę, białą półkę na książki, szary stolik i białe krzesełka, białą podłogę i skosy, tapetę z włókna szklanego, zasłonę z tkaniny Algort z Ikei, pościele Sangfagel i Naturskon, różowo szaro białe pompony w różnych odcieniach,białe lampiony, neonowo różowe stare pierdółki potraktowane sprejem, skórę Ludde na podłodze, dziesiątki poduch i poduszek w tym Miuki, plakat Alidy Ginebreda z Ikei i z Minimetrów, neonowe flokowane ramki z Empiku i inne drobiazgi, flokowane pudrowe różowe wieszaki i neonowe i bardziej stonowane kosze z plecionki PCV i filcu z TK Maxxa, kilka zwykłych starych koszy potraktowanych sprejem, obracanki z Miszkomaszko, kupę szmacianego jedzenia i zabawek z Ikei, tony książeczek na ścianie i parapecie, żadnych firan ani rolet, dużo dziennego światła, podróba różowego kosza TubTrub ze zwykłego marketu budowlanego, szare lampy z Ikei, a centralnie na suficie własnoręcznie zrobiona lampa doily ze starych koronkowych serwetek na kablu z Ikei. W pomieszczeniu dominują tylko 4 kolory: biel, szarość, róż i mięta (plus odrobinka fioletu). Nic więcej. W zamyśle miał być skandynawski shabby. I chyba wyszedł. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bibi11
A gałki do szafy i komody zamontowałam białe porcelanowe z Ikei z działu kuchennego. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja akurat nie mam nic z ikei bo nie cierpie wrecz tych mebli tych pierdół ,i omijam ten sklep

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nikona0
Nasza córcia ma różowy pokoik. Niedawno zamówiliśmy jej piękny komplecik obicia na poduszki + narzuta na łóżko, ze strony miniroom.pl. Uważam że mają największy i najciekawszy wybór materiałów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga B
moje dziecko bardzo lubi swój pokój bo samo pomagało go urządzać. razem z córką (6l) oglądałyśmy katalogi, wybierałyśmy kolory farb. mała miała przy tym świetną zabawę i poczucie że jest juz duża i może o czymś decydować. moja córka nie chciała mieć różowego pokoju, więc wybrałyśmy dwa kolory. kremowy i niebieskawą szarość. spodobały się nam też nazwy "szept nocy" i 'romantyczny rejs" . mebelki ma kremowe a dodatki niebieskie, białe. pokój nie jest ani zimny ani nieprzytulny. bardzo ładnie wyszło. farba Śniezki którą malowałam jest z teflonem więc bardzo łatwo zmyć z niej wszelkie zabrudzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nie wiem skad ten nacisk na sliczne pokoiki. Przecież normalni ludzie rodza dzieci gdy są młodzi, a wiec dopiero sie urzadzaja (pomijam tych, co sie rozmnazaja siedzac rodzicom na glowie). My spodziewamy sie dziecka. Mamy lat ja 25 maz 28. Odkad maz skonczyl studia, mieszkalismy w 3 miejscach - bo tak wynikalo z przyczyn pracowo-organizacyjnych. Teraz kupilismy stary dom (tzn. z lat 90-tych, ale nie budowalismy go my ani nie wymyslalismy projektu). Normalne jest, ze po takiej inwestycji nie spimy na kasie, choc oboje dobrze zarabiamy. Wiadomo wiec, ze cale urzadzanie jest na bieżąco. Nie uznajemy kredytow i nie nakupimy hurtem nie wiadomo czego, bo kredyty to dno i kazdy rozumny człowiek to wie. Co miesiac mamy jakies luzne pareset zlotych i cos do domu kupujemy. Wiec mieszkamy juz 2 lata i wielu rzeczy brakuje. Tak samo dziecko - bedzie mialo pokoj, ktory do tej pory byl graciarnia. Bedzie mial stare meble uczywane od rodziny, bo szkoda kasy wydac teraz na nowe dzieciece mebelki jak np. czeka nas kupno wazniejzych rzeczy jak np. melobe kuchenne (te dostalismy od tesciow, ale byly baaardzo stare i juz sie praktycznie rozpadly, choc niebrzydkie), albo szafa na nasze ciuchy (kupilismy ideowski szmelc i sie tez rozjechał). To sa wazniejsze rzeczy niz sliczne mebelki dla dziecka, ktore moze miec ciuchy w starej szafie, a ja nie mam gdzie talerzy czy cukru trzymac. Widze że tutaj same kredyciary. Wezma kredyt na 300 tys, od razu wszystko kupia i splacaja cale zycie wielokrotnosc tegoi kredytu. My za 5 lat bedziemy mieli urzadzone, a zaden bank nam na leb nie wjedzie i nie bedzie strachu o prace itp plynnosc finansowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ludzie, czy wy wiecie. co to ortografia? jak wy piszecie? jak upośledzeni!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
my wlasnie jestesmy w trakcie urzadzania pokoju dla syna(5 lat) Czas by mial swoj kacik,pokoik jest malutki wiec za wiele tam wskorac nie mozemy,ale bedzie mial wszystko nowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rurek
http://www.naklejaj.pl bardzo fajnym sposobem na ozdobienie pokoju dziecka są właśnie takie naklejki- moja Kasia ma takie w pokoju i bardzo jej się podobają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamuśkamaluszkówdwóch
Ja polecam www.mulliculli.com Kupiłam sobie pościel + zasłony + pufę giganta i pomimo ,że mebelki z Ikei , to efekt super .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie, moje dziecko ma bardzo brzydki pokój, bo ja mam beznadziejny gust. Co robić..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jakiej firmy mebelki maja wasze dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×