Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Rady na forum czesto tylko pograzaja ludzi szukajacych pomocy

Polecane posty

Gość gość

Chce tylko napisac jak wiele ludzina tym forum przez swoje doradzanie potrafi zasiac zamet, smutek panika w glowie osoby szukajacej pomocy. Ciagle napotykam sie na tym czy innym forum na dobre rady typu zostaw go, nie kocha ci, zdradza na pewno, jestem kolm zapasowym. Sama nie raz szukalam tu kiedys pomocy i nigdy jej nie znalazlam. Nie mozna na podstawie paru zdan wysuwac opinii wnioskow na temat czyjegos problemu, skoro nie znamy tych osob, nie znamy calej sytuacji, prawdy. Jak czasem czytam -rzuc go, odejdz, ma inna na pewno az serce mi sie kraja co moze w danej chwil czuc oosba szukajacxa tu pomocy. Wiem ze czytaniem opinii tutaj mozna sie zdolowac tylko, nigdy bym nie wysunla takich wnioskow nie znajac ludzi nie znajac blizej sprawy, Ranicie tym czesto innych, dolujecie, zaczynaja myslec negatywnie , bac sie...Tak latwo ludzio ktorzy nie maja takich problemow radzic...Tak na prawde nigdy nie wiemy jak bysmy sie zachowali w obliczu takiego badz innego problemu, latwo sie mowi dopoki samemu sie tego nie doswiadczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×