Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anka776

Szukam przyjaciela

Polecane posty

Gość Lexi66
Zaraz tam śpiąca ;) A na dobry sen to może... wygodne buty,mala przebieżka wokół domu (tak ze 30 razy ;) ), zmęczysz się ,sen sam przyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello, jak mija Wam weekend? Mnie jest przykro, bo portal mnie pozbawił poczty e-mail. Od kilku dni dostaję komunikat, że wpisuję niewłaściwe hasło :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lexi66
Nitko-kiszka z mailem :( może ktoś Ci się włamał... A ja Ci @ wysłałam :D No nic,założysz sobie nowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość anka776
Witajcie Nituś i pozostali :) co porabiacie w ten piątkowy nudny dzień, smętny w sensie pogody :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu, nie wiem czy to Ty pisałaś... Na niebiesko lepiej się zrób :p Mnie weekend upłynął książkowo. Przeczytałam "Cichego wielbiciela" Olgi Rudnickiej. Muszę przyznać, że wymęczyła mnie ta powieść psychicznie, a co dopiero mają powiedzieć osoby będące ofiarami stalkingu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie ze tak milo spędzasz czas, ja sobote spędziłam na porządkach a niedziele na małych zakupach :) wczoraj poniedziałek praca dziś wtorek praca....... i tak do końca tygodnia pociągniemy.. :) Odezwij się.. ja będę zaglądać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Nituś !!!! U mnie tez wiele się dzieje.... nawet nie wiesz jak dużo.. ale nie chciałabym tu tego upubliczniać. Cóż znowu dostałam po d.....od życia.. ( w pewnym sensie )....Długo by pisać, ale nie tu.... ale silna jestem, dam radę :) Dobrze byłoby się wymienić jakimiś e mailami może jakiś komunikator, wtedy możemy pogawędzić tak od serca ......:) Czekam na odp. będę zaglądać :) Pa.pa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest tu ktoś ? Aniu gdzie jesteś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aniu czekam odezwij się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
daj jakiś namiar !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×