Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 0 Terenia 0

Proponował Wam ktoś pieniądze za seks

Polecane posty

Ale to brzydko określiłeś, trochę szacunku dla nas kobiet !! :) jak jeszcze byłam panną i nie miałam męża to miałam konto na portalu towarzyskim. Tam wstawionych miałam kilka zdjęć plażowych i z nad morza. Bardzo często się zdarzało, że w wiadomościach otrzymywałam takie niemoralne propozycje, wy faceci to faktycznie jesteście świnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spoko, a co w tym obrażliwego, to jest tylko figura, nie bierz tego do siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz ochotę na pikantnie- namiętną rozmowę? zadzwoń do mnie, tutaj są moje focie i nr tel: http://www.seksnumer.pl/sex-telefon-gabi.html Młoda Kotka wprowadzi Cię w świat rozkoszy przy której zapomniesz o codzienności a odlecisz wspólnie ze mną w kraine rozkoszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nic nowego jak się ma 40 lat i problemy finansowe, nie jestem prostytutką ale konieczność zmusiła do do seksu ze starszym ale bogatym facetem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Owszem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, wiele razy odmówiłam, ale i wiele razy wzięłam kasę za seks.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co z was za szmaty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też brałam kasę za seks i uważam ze nic złego nie robiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja czasem pozwalam sobie na chwilę zapomnienia i daję się zaprosić przez bogatego sponsora do hotelu na weekend. Mam z tego kilkanaście tys/mc. Oczywiście mąż niczego nie podejrzewa i zostaje w domu z dzieckiem. Ja mówię że jadę do koleżanki na sobotę/niedzielę. Też nie uważam żebym robiła coś złego bo przecież nie odeszłam od niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Takie jest życie, my też mamy taką sytuację, mamy duży kredyt, mąż od kilku lat zarabia grosze po redukcji etatów, a ja dorabiam w taki sposób, co jakiś czas umawiam się w hotelu z klientami na seks, ja wiem jak to się nazywa, ale kredyt topnieje, a mąż niczego się nie domyśla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@14.32 zamiast się oburzać spytaj się swojej matki jak cię zdobiono. Twój stary pewnie jej musiał zapłacić żeby z nim poszła do łóżka. Niestety się zgodziła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja uprawiam sex z dwiema facetkami za kasę obie są po 30 ja mam 20 czasem zostaję na całą noc a czasem tylko numerek lubię to i nieraz tak myślę że robiłbym to i bez kasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiaty obiady występy
a normalny związek to nie seks za kase? bo coś tu nie rozumiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×