Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Dumna była tak zwana wizaznka

Opinie o Wizaz ku przestrodze

Polecane posty

Gość Dumna była tak zwana wizaznka

Proszę dodawajcie swoje opinie o tym forum, ku przestrodze! Poniżej moja opinia. Byłam użytkowniczką tego forum, ale zauważyłam, że "wizażanki" tam wpadają z furię jak ktoś komuś dobrze doradza. One same wkręcają przeważnie, co zrobić z włosami a dziewczyny słuchają ich i wracają z płaczem tam pytać dalej o porady. Czyż to nie jest straszne? Dlaczego tak się dzieje? Podobnie dzieje się, kiedy chcesz zapytać o coś na czym ci zależy, by otrzymać odpowiedź w miarę szybko a temat był u nich wałkowany w tysiącach postach, które są w archiwum i jedyne co otrzymujesz to link do tych postów. Biedna pytająca MUSI przebrnąć przez stos wiadomości (niekiedy zajmuje to kilka dni), aby znaleźć odpowiedź na swoje pytanie. Dlaczego? Ponieważ takie osoby zakładające nowe posty z pytaniami są leniami wg owych "wizażanek"!!! TAK, dokładnie tak jest, nawet jest to napisane w regulaminie. Wielkie "wizażanki" królowe nie odpowiadają na omawiane już tematy i pytania. A jak już są odpowiedzi to są to ZŁE rady! Po co to? Aby tylko "wizażanki" hrabiściny miały ładne włosy a wchodzące na ich forum traktowały je jako "święte źródło wiedzy" zaś one same traktują nowych użytkowników jako głupie, naiwne dziewuchy, którym dobra porada nie zostanie udzielona, DOPÓKI nie udowodni się, że przeczytało się wszystkie, ale to dosłownie wszystkie wątki na forum! W dodatku, tylko "grono" na tym forum otrzymuje odpowiedzi. Jeśli jesteś początkująca tam, nie licz na odpowiedź, JESTEŚ JAK POWIETRZE. Jesteś, ale cię nie widać. I to tyle. Tak samo jest z KWC i ich opiniami. Najgorsze produkty mają średnie powyżej 4 a najlepsze poniżej. CO za miejsce! Ostatnio zostałam tam zbanowana, bo tego chciałam. Nie chciałam być już częścią tego zakłamanego, okropnego, wrednego, badziewnego miejsca! Teraz myślę nad założeniem własnego forum o włosach, gdzie każdy będzie mógł dowolnie zakładać nowy post jeśli poszukuje odpowiedzi na swoje pytanie bez obawy, że zaraz ktoś im każe czytać całe forum i że ich pytanie zostanie usunięte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocha14345
wizaż sucks. kółka wzajemnej adoracji, prześmiewcze opinie, a nowi zazwyczaj są pożywką dla starych wyjadaczek, które mają po 30 000 postów (WTF?! kto ma na to czas?!). tyle!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nic mnie tak nie w*****a, jak linkowanie nowych tematow starymi. Albo odpowiedzi typu "Google nie gryzie". No k***a najczesciej wrzucam haslo w ggla a wyskakuje wizaz a pod tematem link za linkiem, czesto nie pokrywajacy sie z tematem, no ale one wiedza lepiej od ciebie o co chcesz zapytac i jeszcze zjada cie za dublowanie. Jak mi wyskakuje wizaz, to omijam szerokim lukiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
potwierdzam, wizażanki ssą... nabijanie 10000 postów (są takie, które mają po 40 tysięcy postów LUDZIE!). wzajemne obrażanie jest na porządku dziennym. a najgorsze są miłośniczki psów, które dzieci wyzywają od gówniaków i śmieją się ze śliskich kocyków. btw. te stare wygi forumowe NIGDY nie dostaną bana czy nawet ostrzeżenia, natomiast nowego od razu wszyscy zbanują. OKROPNE forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggg

najbardziej dziwie sie facetom ktorzy udzielaja sie na tym forum. i oni sa nie lepsi od dziewczyn z wizazu. sa to w ogromnej wiekszosci programisci (tylko oni maja czas na siedzenie przy kompie) przekonani o swojej nieomylnosci i zajebistosci. a mimo to dyskusje sa na zasadzie "ja sypiam z mezatkami i co mi zrobisz", na co dzien glupio madry tinderowcy (ten kto siedzi na wizu juz wie o kogo chodzi, 84 w nicku) z zerowym poneciem o zwiazkach. ublizaja w dyskusjach, a pozniej narzekaja ze nikt ich nie chce (samotni w nickach). po takich tyradach na forum to nie dziwota. a najlepsze gdy rejestruje sie na forum nowy facet to maja jakies samcze pobudki i gnoja go slownie tylko po to, by nie odebral im uwagi forumowiczek. hahaha! a hitem jest tworzenie watku dla niejakiego kreweta, 23/4 latka , wielkiego eksperta od damskich spodnic i spodni. poziooooooooom.... zenada nie faceci. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chechłacz

ojtam... najgorsza osoba jaka mozna spotkac na wizaz.pl jest stewardesa. jest tak egocentryczna, niezyczliwa, chamska osoba, ktorej w zyciu nikt nie chcialby poznac na zywo. zawsze musi miec ostatnie zdanie i czasem sie tak placze w tym co pisze, zeby wyszlo na jej, ze to az smieszne. caly czas siedzi na forum, widocznie biedaczka nie ma zycia prywatnego, to typ internetowego nolifea. nawet nie wiem czy to nie ktos z zalogi wizazu, napuszczany tylko po to zeby sie wszedzie wtracac ze swoimi madrosciami i robic goffnoburze. okropna osoba, przed ktora przestrzegam nowych uzytkownikow (starzy juz wiedza, ze dyskusja z nia nie ma sensu). stewardeso jesli to czytasz, zrob przysluge innym uzytkownikom i odejdz z wizaz.pl, moze znowu to forum bedzie fajnym miejscem bez twojego saczacego sie jadu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lala

wizaż to najgorsze forum, nie polecam!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laskaggggdddansk

Lol grubo :classic_cool::classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dnia 30.01.2019 o 07:52, Gość ggg napisał:

na co dzien glupio madry tinderowcy (ten kto siedzi na wizu juz wie o kogo chodzi, 84 w nicku)

Chodzi o Żmija? Też ma tam konto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dnia 21.09.2013 o 14:51, Gość Dumna była tak zwana wizaznka napisał:

Teraz myślę nad założeniem własnego forum o włosach

Łonowych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13 godzin temu, Gość gość napisał:
Dnia 21.09.2013 o 14:51, Gość Dumna była tak zwana wizaznka napisał:

Teraz myślę nad założeniem własnego forum o włosach

Łonowych?

...ja pìerdoIe 🤦‍♀️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14 godzin temu, Gość gość napisał:

Chodzi o Żmija? Też ma tam konto?

Pewnie że ma. To nasz najlepszy bawidamek 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po tym jak mi babka pisała na wizażu że to nic złego że facet namawia dziewczynę na aborcję po czym ona poroniła bo przecież mógł mieć taki okres w życiu że nie chciał dziecka i to nie istotne to zabrałam się stamtąd. Te baby mają nasrane we łbie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×