Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy Twój facet jest dla Ciebie autorytetem

Polecane posty

Gość Zuzanna Amelia ææ
Madra kobieta + madry mezczyzna = romans Madra kobieta + glupi mezczyzna = malzenstwo Glupia kobieta + madry mezczyzna = przygoda Glupia kobieta + glupi mezczyzna = ciaza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
partnerzy powinni byc tak samo mądrzy i silni :) myslisz, ze fajnie jest ciagnac przez zycie sierote, ktora o wszystko sie ciebie pyta, sama nie podejmie zadnej decyzji i nie ma zadnego wlasnego zdania, bo ty jestes dla niej wyrocznia? uwierz mi to jest z***biscie trudne i w koncu meczy kazdego :) silni mezczyzni szukaja silnych kobiet, w ktorych beda miec oparcie, a ci z kompleksami szukaja slabych i glupszych od siebie zeby sie dowartosciowac jacy to oni sa wspaniali :D :D takie jest moje zdanie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie mój facet jest pseudo autorytetem. Co to za mężczyzna, który gotuje, pierze, prasuje, piecze i zajmuje się dziećmi? Jakaś pipa nie mężczyzna nie wiem co ja w nim widziałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krazownick aurora
zuzanna ciazy ci powolanie do macierzynstwa? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie wiem, ja jako facet mam potrzebę dominacji, również w związku. Nie sądzę, by to wynikało z jakiś patologii z dzieciństwa, bo mam normalną rodzinę :D I szczerze wolałbym całe życie prowadzić moją kobietę za rękę i ją ochraniać niż cierpliwie patrzeć na to jak mnie kasuje w jakiejś dziedzinie, w której jestem dobry :D Poza tym nie ma nic lepszego dla faceta niż podziw w oczach kobiety :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krazownick aurora
na podziw mateuszku trzeba sobie zapracowac :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mateusz :D to ze mna bys sie nie dogadał. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdominowana moge byc tylko w łóżku. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na szczęście są różne kobiety :D I faceci więc nie martw się :) Aczkolwiek moja pierwsza dziewczyna też myślała jak Ty, dopóki mnie nie poznała :S Potem sama gadała, że zawsze chciała być pewna siebie i silna, a dopiero w związku ze mną odkryła, co to znaczy być prawdziwą kobietą i "umieć podporządkować się facetowi" :D Więc może trafiałaś na niewłaściwych facetów po prostu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Bzdura. W kazdym facecie jest cos z kogucika i kazdy zawsze bardzo stara sie byc przy kobiecie ktora wlasnie patrzy na niego jak na autorytet. /Tu nie moge sobie odmowic przyjemnosci dodania tradycyjne - "sprawdzone und potwierdzone./ Dlatego takim wielkim powodzeniem ciesza sie wszelkiego typu slodkie idiotki i panienki labilne emocjonalnie , ktore jednak "nie potrafia zyc bez tego faceta" Ktora nie wierzy to niech sama sprawdzi. To swietny afrodyzjak na kazdego faceta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój dla mnie nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
22.09.13 [zgłoś do usunięcia] krazownick aurora zuzanna ciazy ci powolanie do macierzynstwa? ­ Uderz w stol... Zlapalas na brzuch czy dopiero masz taki zamiar ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie dam sie podporzadkowac mezczyznie. :P Nigdy! :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapomnialam dodac, że miał wysokie zasady moralne... A przy tym był przystojny ,samym wyglądem już budzil respekt. Ideal dla wielu. Dlaczego tak mało jest teraz mężczyzn a większość to faceciki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nadal uwazam, ze autorytetu w w drugiej osobie szukaja tylko slabe psychicznie jednostki, ktore potrzebuje miec sie na kim oprzec. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo kobieta z natury powinna być słabsza psychicznie :) To jest niemoralne, co się teraz dzieje, że faceci to cioty, a babki dominują :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Bo to dokladnie tak dziala. Dla kazdej zakochanej to wlasnie jej obiekt jest tym jedynym wyjatkowym , pieknym. Bo to wlasnie tak trzeba kogos widziec aby sie nim zauroczyc.To ze dla innych z otoczenia bedzie ciota to inna bajka. W druga strone zreszta dziala to bardzo podobnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wlaśnie. Zuzanna Amelia też to przetestowałam. Ale to raczej działa na średnio inteligentnych. Przy tych lepszych można być sobą :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mateuszr1989 Bo kobieta z natury powinna być słabsza psychicznie usmiech.gif To jest niemoralne, co się teraz dzieje, że faceci to cioty, a babki dominują usmiech.gif xxx To nie faceci są cioty tylko kobiety są zbyt męskie, zbyt wulgarne, zbyt agresywne, zbyt chamowate. Przez to normalni mężczyźni są nazywani i widziani jako cioty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w sensie ; udawanie idiotki :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przy prawdziwym mezczyznie nawet wulgarna, chamowata kobieta będzie stala nizej niż on. Jeśli ktoś nie ma jaj, jest slaby to jak może być mezczyzna? Jest ciotą i taka jest prawda. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobiety sa silniejsze psychicznie od zawsze. Tak je skonstruowala matka natura. Musialy byc silniejsze zeby w pierwotnych warunkach urodzic i wychowac dziecko i przezyc z neandertalem, ktoremu w glowie były tylko mamuty i sekszenie sie. ;) Udaja trzpiotki i niezaradne zyciowo sieroty po to zeby sprawic mezczyznie przyjemnosc i zeby nie odzierac go z tzw. męskosci. :P Ja np. nienawidze jak facet otwiera mi drzwi albo przepuszcza mnie w przejsciu, bo nie czuje sie wtedy wyrozniona tylko wlasnie jak jakas ulomna istota, ktora sama sobie nie potrafi w zyciu poradzic. Nienawidze kiedy facet (niekoniecznie partner) podejmuje decyzje i nie pyta mnie o zdanie, bo mysli ze sie z nim we wszystkim zgodze. :O No ale zazwyczaj nie mowie nic, bo bylaby obraza majestatu i uraza męskości. Ale pewnie takie myslenie nie jest powszechne u kobiet. :P Mozliwe ze w moim przypadku to feminizm znieksztalcil mi mozg, bo czytuje rozne publikacje nawiazujace do tegoż. :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
gosc - to dziala na kazdego tyle ze w przypadku bardzo inteligentnych nalezy bardziej dopracowac metode. Sprawdzone und potwierdzone./Zaczynam lubic to okreslenie/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"To nie faceci są cioty tylko kobiety są zbyt męskie, zbyt wulgarne, zbyt agresywne, zbyt chamowate. Przez to normalni mężczyźni są nazywani i widziani jako cioty." - Niestety mój drogi. To nie z babami jest problem, tylko z mezczyznami. :P Jestescie po prostu"miętkie fajki", a winy szukacie jak zwykle w kobitach. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Potwierdzam: to przez czytanie feministycznych materiałów :) Co nie zmienia faktu, że masz prawo żyć jak chcesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadzam się faceci teraz to dużo ciot i pantoflarzy, Prawdziwy facet umie zdominować każda kobietę, która chce być zdominowana (choćby sobie tego nie uwiadamiała). Tak to działa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeciez granie takiej naiwnej sieroty to udawanie kogos innego. :O Jak mozna budowac znajomosc na graniu idiotki? Zeby koniecznie zlapac faceta? :O Jak mozna upasc tak nisko... :O A potem zdziwieni mezowie zakladaja tematy "zona po slubie zmienila sie w zolze". :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po to facet ma rozum, żeby wiedzieć, kiedy dziewczyna jest sobą :) A zołzę da się poznać i pod płaszczykiem słodkiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×