Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy Twój facet jest dla Ciebie autorytetem

Polecane posty

Gość Zuzanna Amelia ææ
Mateuszu- w Twojej wypowiedzi bylo o "odp***osci na kobiece wdzieki" i "samowystarczalnosci" i wlasnie na to zwrocilam uwage. Zakladajac oczywiscie ze napisales prawde.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Dziwnego ? Nic a nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może tak - co w tych słowach takiego dziwnego poza tym, że nie pasują do Twojego obrazu faceta z penisem zamiast mózgu? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Mateuszu - kiedy te slowa wlasnie idealnie pasuja do obrazu faceta z penisem zamiast mozgu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bez komentarza :D :D :D Jeśli Twoje gierki są na podobnym poziomie, jak powyższe rozumowanie, to rzeczywiście na pewno są nie do wykrycia i każdy się na nie łapie :D Miłej niedzieli, bo dalsza dyskusja już jest bezcelowa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mateusz jak widac
jest tak arcywyjatkowym czlowiekiem, ze tak, jak wiekszosc z nas uwaza - "to innymi mozna manipulowac, ale nie mna" oraz "jestem inteligentniejszy niz przecietny facet". Problem w tym, ze KAZDY tak o sobie powie, co oznacza, ze tych 'przecietnych' i 'dajacych soba manipulowac'... w ogole nie ma! :D wiecej pokory, slonce, jeszcze Cie zycie (i byc moze kobiety) niezle przeczolgaja, i moze bedziesz w stanie za pare lat dostrzec, jaki byles glupiutki w tej nadmuchanej "pewnosci siebie" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moj facet jest dla mnie partnerem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość Idiotko ale przecież wulgarna agresywna chamowata kobieta nigdy nie uzna za męskiego mężczyznę dobrze wychowanego, kulturalnego na poziomie. Prędzej znajdziesz parę gdzie facet jest tym bardziej wulgarnym czy chamowatym niż odwrotną sytuację. I Ty niby jesteś kulturalny i dobrze wychowany? xxxx Czy ja mówię o sobie kretynko. wcześniejsze posty nie były moje. A prawdą jest, że cham, prostak i agresor będzie dla kobiet bardziej męski niż normalny, dobrze wychowany, kulturalny i odpowiedzialny mężczyzna. Na co kobiety narzekają? np., że ich faceci piją za dużo - to czemu nie związały się z niepijącym? bo dla kobiety szczególnie pijącej mężczyzna niepijący to ciota, dla wulgarnej kobiety kulturalny mężczyzna to ciota itd. taka jest prawda facet ma być "bardziej" czy to na plus - lepiej zarabiający, większy, grubszy, mądrzejszy, lepiej wykształcony itd. niż kobieta- lub na minus - gorzej wychowany, bardziej wulgarny, więcej pijący, bardziej chamowaty itd. od kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak dla mnie jest poniekąd autorytetem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie chce mi się szukac w całym temacie Twoich wypowiedzi. Wnioskujac choćby z tej ostatniej - uważasz siebie za porządnego, a nie prezentujesz sobą nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prezentujesz sobą wielkie nic*:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Mateusz , chlopcze- ostygnij. Wtedy moze zaczniesz cos zauwazac wokol siebie. A teraz proponuje wrocic do tematu topiku bo jest ciekawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuza Mateusz fajnie pisze i ma dużo racji. Jak czytam takie wpisy phi facet autorytetem to ręce opadają. Mega głupota dziecinnosc czy mega popapranie emocjonalne??? Kobiety są coraz bardziej wulgarne agresywne a tak naprawdę coraz bardziej nieszczęśliwe. Tak jest zaprogramowana przyroda ze to facet ma mieć spodnie na doopie a nie odwrotnie. I sorki ale z doświadczenia osobistego wiem że związek z leniem siedzacym w domu któremu się nawet własnego kranu nie chcę naprawić to porażka i pomyłka. Facet powinien być oparciem i autorytetem. Amen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moj mąż jest dla mnie autorytetem w wielu sprawach, szanuje go i podziwiam. Jest bardzo dobrym czlowiekiem. Relacji z ojcem tez nie mialam najgorszych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Facet musi być wulgarny agresywny i chamowaty by być w oczach kobiet męski chyba, że ma pieniądze. sprawdzone und potwierdzone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chore stereotypy rodem z kafe gdzie 90 procent kobiet to dda które przenoszą swoje doświadczenia z dzieciństwa na związki partnerskie. Facet musi być MĄDRY!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Męski facet to taki, który nie został mentalnie wykastrowany przez dzisiejsze czasy. Wulgaryzmy nie mają tu znaczenia - męski może być i ten co klnie co jakiś czas, jak i ten który nie klnie w ogóle. Za to używanie "kur**" zamiast przecinka świadczy raczej o tępocie faceta, a w konsekwencji braku męskości. Podobnie jest z piciem - jak ktoś się zalewa w trupa raczej autorytetem nie zostanie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O tej kastracji to ja - znowu się nie zalogowałem :D Cos o autorytetach w związku (pomijam czy lubię tych państwa czy nie :D ) "W wypowiedzi dla Twojego Stylu Natasza zdradziła, że mąż jest dla niej autorytetem. Bo wie więcej, więcej doświadczył, jest mężczyzną godnym szacunku, nie ulega zachciankom swojej kobiety, ale jest mistrzem i doradcą. Janusz to idealny facet. Przynajmniej dla zakochanej w nim żony. Młode małżeństwo spędza razem sporo czasu. Natasza uczy się od Józefowicza, a on sprawia, że Urbańska czuje się ważna."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
If - Ja nie mam nic przeciwko autorytetom. Uwazam ze spelniaja bardzo wazna role w rozwoju kazdego czlowieka. Zycie zaczyna byc smutne kiedy pewnago dnia dochodzi sie do wniosku ze tych autorytetow juz nie ma. Ale jak i wszystko inne maja swoje plusy i minusy. Maja druga strone medalu. Mateusz widzi siebie tylko z jednej strony. Nic to. Dorosnie kiedys, zmadrzeje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co męskiego charakteru bycia autorytetem - nie sądzicie, że nauczyciele-mężczyźni (przy takim samym stopniu wiedzy) są bardziej cenieni przez uczniów niż nauczycielki? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O to bezpieczeństwo się tak naprawdę rozchodzi. Z "ciotą" kobieta nigdy na 100% szczęśliwa nie będzie, choćby nie wiem jak był fajny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jestem sam właśnie bo jak wyżej piszą nie przeklinam, nie pije, nie jestem agresywny itp. normalny facet i co sam bo niby emocji nie będzie no tak bo nie zwyzywam, nie uderzę, nie poniżę no same wady wg współczesnych kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żeby nie być wulganym to powiem kulturalnie, ze wyprózniam sie na autorytety. Szczególnie te popularne bądź wybranena forum jako takie własnie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Młody czyżbym nie była dla Ciebie autorytetem??? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×