Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość monika78n

Studia i ich przydatność

Polecane posty

Gość monika78n

No własnie jak sądzicie czy dzisiaj studia, a właściwe ich poziom merytoryczny odzwierciedla potrzeby rynku pracy, czy raczej trzeba myśleć nad bardziej praktycznymi szkoleniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dodi Ali
a co, saperka ci sie zlamala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to zależy od tego jakie studia, uważam, że niektóre kierunki jak najbardziej są niezbędne do funkcjonowania w danym zawodzie, ale są takie, które są właściwie niepotrzebne i z powodzeniem można je zastąpić :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spawa jest banalnie prosta. Jesli przyszly wykonywany przez ciebie zawod wymaga ukonczenia studiow wyzszych np medycyna lub prawo to oczywiscie zrob te studia i do roboty. W kazdym innym wypadku studia sa totalnie niepotrzebne. takich zawodow jest cala masa np informatyka i wiele wiele innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Renata Mazur
Witam, Studia są wymagane wszędzie, ale oczywiście nie tylko one. Samo studiowanie biorąc pod uwagę dzisiejszą kondycję rynkową może być niewystarczające. Warto pogodzić studia z pracą, praktykami. WSB to uczelnie których oferta i organizacja skierowane są przede wszystkim do osób łączących naukę i pracę. Kierunek obrany przez Wyższe Szkoły Bankowe został doceniony nie tylko w rankingach i w opinii pracodawców, ale również przez ponad 35 000 pracujących studentów, którzy co roku zdobywają tu wiedzę i doświadczenia. Wyższe Szkoły Bankowe to uczelnie najchętniej przez nich wybierane . W razie pytań służę pomocą, Pozdrawiam, Renata Mazur, Wsb OnlineExpert

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To zależy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
studia przydaja sie z roznych powodow: przygotowują sie do pracy w wybranym zawodzie pozwalaja ten zawód wykonywac cwicżą umysł rozwijaja horyzonty pozwalaja poznac ciekawych, podobnych do ciebie ludzi Jesli wybrane studia nie spełniaja tych warunkow, lepiej je odpuscic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rybaCzka
Studia, wiadomo, są ważne, ale coraz częściej spotykam się z takim podejściem pracodawcy, że porządne szkolenia, potwierdzone, z certyfikatami, mogą znaczyć nawet i więcej, jeśli są dostosowane merytorycznie do tego, gdzie się ma pracować. Np. szkolenia sprzedażowe moim zdaniem ceni się dużo bardziej niż studia, bo w tej pracy to jest po prostu bardziej praktyczne. Piszę o tym, bo właśnie ja sama robiłam takie szkolenia, a teraz z powodzeniem funkcjonuję w branży. Na początku zrobiłam to: http://success-story.pl/index.php/pl/oferta/efektywnosc-zespolowa/96-sprzedaz-projektowa spodobało mi się, a potem już poleciało ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgodziłbym się jedynie z tymi punktami: "cwicżą umysł rozwijaja horyzonty pozwalaja poznac ciekawych, podobnych do ciebie ludzi" Poza tym, byłaby to totalna strata czasu i kasy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janka99
studia w dzisiejeszych czasach to strata czasu, lepiej zaopatrzyc sie w kilka kursow kwalifikacyjncyh i poprawic swoje Cv wtedy szybciej o prace. jest taka szkola policealna GoWork, ktora oferuje mnostwo kursow o przeroznej tematyce. ceny sa przystepne a kursy bardzo wartosciowe, polecam tu link: http://www.gowork.pl/kursy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko medycyna i prawo, jak ktoś wyżej napisał, no może jeszcze jacyś inżynierowie ale to tylko wtedy gdy masz w rodzinie inżyniera i ci pomoże znaleźć pracę, bo inaczej to bez sensu. Ktoś ostatnio pisał na forum że skończył budownictwo, podobnie jak 120 osób z jego roku, a pracę ma tylko kilkanaście osób i to te osoby co mają znajomości lub rodzinę w tej branży, reszta po prostu nie ma pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Licencjat magister pomoc
Pracami tego typu zajmuję się od lat. Właściwie zawodowo. Zawsze staram się aby były jak najlepsze. Podchodzę do tego w sposób profesjonalny ponieważ uważam, że dobra usługa napędzi mi kolejnych klientów. Wszystkie moje prace są akceptowane przez promotorów. Większość z nich oceniana jest na 5. Nigdy nie miałem żadnego problemu z podejrzeniem o plagiat. Dbam o to, aby pomoc oferowana przeze mnie była jak najlepsza. Mój horyzont naukowy jest nieograniczony od historii przez pedagogikę, prawo i administrację, bezpieczeństwo narodowe, politologię, gospodarkę i turystykę, ekonomię, hotelarstwo, stosunki międzynarodowe, psychologię, socjologię geografię po aktualne problemy międzynarodowe i inne. 662 763 765 twojmgr@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalie214
Ja jakoś wiele nie zarabiałam, po studiach, dopiero jak zrobiłam kurs oraz studia podyplomowe, które znalazłam na tej tronie http://www.studiapodyplomowe.net/ to zarobki mi poszły w górę i teraz nie narzekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×