Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Eyeque

Zajdę w ciążę jeszcze w tym roku

Polecane posty

Gość gościówa 22
Małanadzieja - Nie dziękuję, żeby nie zapeszyć :-) Gosiaczek - mój to też jest teraz 4 cykl :-) Ja tam się nie stresuje, co ma być to będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościówa 22
Małanadzieja ja się za bardzo tym nie stresuje, bo zawsze chciałam urodzić drugie jak młoda będzie miała 3 latka :-) Ale , że wyszła tak bardzo chęć posiadania dzieciaczka to zaczeliśmy się starać tak na luzie :) Choć nie ukrywam, że chciałabym zajść w tym cyklu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiakasia86
Kasiula gratuluję ci z całego serducha.. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toluś
hej, ja powinnam mieć jutro okres, ale piersi nie bolą praktycznie nic, jajniki praktycznie nic, tylko te plecy po lewej stronie u dołu (tak jakby od jajnika?) i ciagle mam ten przezroczysty, ciągnący i lepki sluz. nie wiem o co chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościówa 22
Toluś dlaczego się męczysz i nie zrobisz tego testu? Jeśli jesteś w ciąży to myślę, że na pewno ci pokaże...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eyeque
Witajcie, ja znowu tylko na chwilę i do pracy muszę się zabrać. --- Za podejrzenie sposobu z oddzielaniem akapitów się nie obrażę ani trochę ;) --- Toluś, no właśnie, zrób test po prostu. Chyba, że wolisz poczekać np. dwa dni i w sumie nie wywalać niepotrzebnie kasy w błoto, jeśli @ przyjdzie w terminie. --- Dziewczyny, ja dzisiaj miałam masakrę z tym okresem. Jakby moja macica próbowała cała się wywalić, dawno mnie tak nie napieprzało. Ale pewnie jutro już będzie dobrze. --- Powiem Wam, że muszę zmienić ginekologa. Po pierwsze, ta, do której chodzę, stwierdziła, że nie ma żadnych badań, które moglabym zrobić po poronieniu. Po drugie, wspomniała o możliwych poronieniach jednej płci. A ja dzisiaj przebrnęłam przez całą książkę "Poronienia nawracające" (pod red. naukową J. Skrzypczaka. Nie kupiłam jej specjalnie, potrzebowałam do pracy) i nie znalazłam tam ani słowa o powiązaniach płci z poronieniami (no, chyba, że obciążenie zespołem Turnera - a skoro on występuje tylko u dziewczynek, to ew. pod tym kątem można by je ronić. Ale moja lekarka mówiła o obu płciach. Po drugie, stwierdziła przecież, że jestem dopiero w pierwszej połowie cyklu i jeśli nie wywoła mi okresu luteina, to nie dostanę go bardzo długo. Nawet 24 godziny nie minęły od wizyty, kiedy przyszedł z wielkim hukiem. A, jest jeszcze po trzecie. Sama mi się przyznała, że kiedy przyszła do niej pacjentka w ciąży i spytała o półpaśca, ona musiała o tym poczytać. O półpaściu? Rozumiem inne, bardziej skomplikowane choroby, ale to trochę jak podstawowa wiedza z zakresu ginekologii i ciąży. Muszę zmienic ginekologa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toluś
na razie testu nie robię bo moim zdaniem nie ma sensu...mogę jutro @ dostać...często zdarzają mi się takie 2-3 dniowe poślizgi, więc jak małpa jedna jutro nie przyjdzie to dla mnie to i tak nic nie znaczy. jeśli mam być szczera to nie wierze , ze to ciąża (eh, jestem człowiekiem małej wiary ;) ) i nie nastawiam się. po co mi później rozczarowanie...? czekam grzecznie co się wydarzy w przeciągu powiedzmy 3-4 dni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościówa 22
Eyeque - Ale wiesz co ci powiem?? Mojej bratowej mama też miała problem żeby donosić ciążę płci męskiej . 2 razy poroniła - chłopaków ( w tym bliźniaki). Dziewczynki (3) urodziły się bez żadnych komplikacji. Przy ostatniej ciąży w końcu urodziła tego chłopczyka ale ciąża zagrożona i miała sporo problemów żeby donosić. Także może coś w tym jest ?? Co nie zmienia faktu , że ginekologa faktycznie powinnaś zmienić ;-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościówa 22
Ja bym się tak toluś nie denerwowała. Co tam to 10 pln za test - wolałabym wiedzieć niż cały czas rozmyślać ;-) ale skoro masz silną wolę to czekaj :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toluś
gościowa , ale ja się nawet nie denerwuje, naprawdę. i tak nie wierze, ze zaszłam dlatego się nie nakręcam i spokojnie czekam. jak by faktycznie @ nie przyszła to zatestuję, ale poki co- stoici spokój ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościówa 22
Szkoda , że w siebie nie wierzysz.... Dobra kochane ja spadam - zaraz mąż wraca i mamy w planach obejrzeć wspólnie film :-) Córa śpi to teraz mamy czas tyyylko dla siebie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toluś
no jakoś nie wierze...może dlatego, ze nie mam żadnych objawów. z tego co czytałam i co opowiadały koleżanki są pewne rzeczy, które świadczą o ciaży np. ten biały śluz (u mnie brak), widoczne żyłki na piersiach (u mnie brak) itd. a ja żadnego z tych objawów u siebie nie obserwuję, dlatego się nie nakręcam...miłego seansu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tolus ja przy poprzedniej ciazy nie mialam zadnych kompletnie objawow ciazy wiec to o niczym nie swiadczy. Mnie dzis strasznie krzyz boli... Eyeque moze faktycznie zaplanuj sobie wizyte u innego lekarza. Zawsze warto uslyszwc opienie innego. Ja coprawda po poronieniu nie robilam zadnych dodatkowych badan. Tylko odebralam wynik po zabiegu. No i wtedy na kontrole do ginekologa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toluś
kompletnie żadnych? nic a nic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eyeque
Mała Nadzieja, a co miałaś napisane w wyniku? Ja swój odbiorę dopiero w poniedziałek. Póki co cieszę się swoim okresem i naszą pierwszą ciążą na forum:). Z tej okazji wypijam lampkę wina, jedną jedyną i malutką, bo jutro do pracy. Dobrze, że to tylko weekendowa praca i taka przyjemna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eyeque
Ach, jeszcze jedno. Ja miałam też ciążę biochemiczną w marcu, więc lekarka zapowiedziała, że jeśli poronię raz jeszcze, będą to wtórne poronienia nawracające. Z drugiej strony ja uważam, że jakieś badania powinnam zrobić już teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eyeque
Gościówa - niestety, obciążenia genetyczne to taka "loteria" (mówię o tych niesprzężonych z chorobami, ale o tych, które wynikają z zapłodnienia nieprawidłowej komórki jajowej albo nieprawidłowego plemnika, które posiada każdy z nas), że w oparciu o pojedynczy przykład nie można niczego wywnioskować. To może być zwykły zbieg okoliczności, kompletnie niezwiązany z płcią. I rozumiem, że Ty czy ja możemy sobie gdybać, że "coś w tym jest", ale od ginekologa oczekuję więkzego zasobu informacji i przedstawienia jej w bardziej profesjonalnej formie, niż to padło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny. Wlasnie wrocilam z pracy i nurtuje mnie pewna sprawa. Caly dzien kluje mnie dzis jajnik. Mialam duzo bialego rzadkiego sluzu i teraz jak bylam w toalecie to zauwazylam na papierze sluuz lekko podbarwiony na rozowo. Biore jeszcze caly czas luteine. Mam dzis 27dc nigdy nie mialam tak krotkich cykli. Obawiam sie ze moze okres sie zaczyna. Ale ten kolor na papierze to nie byla raczej krew. Dzis jest 10dzien od pierwszego pozytywnego testu owu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eyeque nie pamietam niestety co dokladnie bylo na wyniku. To bylo 7lat yemu. Jaka byla wielkosc jajeczka chyba. Na ktory tydzien wskazujaca i ze spora liczba bloniasto-gabczastych... Czego tego wlasnie nie pamietam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eyeque znalazlam wynik : ROZPOZNANIE: liczne fr. błoniasto- gąbczastej, beżowo- brunatnej tkanki śr. do 4 cm MIKROSKOPOWO: Fragmenty jaja i doczesnej. częściowo ropiejący. Grav. I. Hbd. 13. Metrorrhagia. Grav. obsoleta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toluś
możesz mieć plamienie implantacyjne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze zo powoli zaczynacie zagladac... bo cisza tu straszna..... no tak rodzinne niedziele... :) a moje dziecko babcia znowu zabrala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takie właśnie są te plemienia przedciążowe :) trzymam kciuki. Szkoda że mojego szkraba nikt nie chce przygarnac :) Ja narazie nie mam co pisać, bo @ ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zacieszka my przez pierwsze 3,5 roku zycia corki mieszkalismy z moja mama wiec mala czuje sie tam jak w domu, nawet lepiej. Poza tym mimo ze moja mama ma 10wnukow to moja corcia to jej oczko w glowie. Zawsze sie smieje ze maja obsesje na swoim punkcie nawzajem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My może z 10 razy zostawiliśmy córkę u dziadków :) niestety jedni i drudzy mieszkają daleko. Szkoda, bo czasami marzy mi się chwila spokoju :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×