Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Eyeque

Zajdę w ciążę jeszcze w tym roku

Polecane posty

Gość gościówa 22
Czarneoczymam - Jestem pełna podziwu dla ciebie :-) Takie maluszki wszystkie w sumie to raz po raz :) u mnie też nie chcę dużej różnicy - córka ma 20 miesięcy i od 4 miesięcy staramy się o synka . Powiedz mi jak sobie radziłaś na początku?? Bardzo chcę mieć 2 dziecko tak szybko ale strasznie się boję , że nie podołam ;-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny. jak mija dzien? cos ciekawego wam sie zdarzylo! u mnie nuuuuuuuudaaaa. lezanka caly dzien. noga spuchnieta jak balon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc :-) No u mnie tez nic ciekawego. Dopiero usiadlam sie po pracy. Trzeba bylo obiad zrobic....ehh Zaraz musze isc znowu do mojej mamy corke zaprowadzic na nocke. Jak wychodze rano do pracy to meza jeszcze nie ma z pracy wiec przychodzi do nas tesciowa (mieszka po drugiej stronie ulicy) i zaprowadza wtedy mala do przedszkola na 8 ale jutro niestety tesciowa rano idzie na pogrzeb wiec nie moze. Dlatego corke musze odeslac do mojej mamy. A wszystko przez ten zmianowy tryb pracy. Agnes a srednio jak dlugo trwa rekonwalescencja po takim zabiegu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malanadzieja- miesiac musze o kulach chodzic a potem o jednej. baaardzo dluuugo. jakas rehabilitacja 10dni. (zabiegi na rahab.). fajnie ze masz tesciowa blisko to ci pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ooo no to jeszcze troche czasu sie pomeczysz bidulko Tesciowa wlasciqie przychodzi tylko wtedy jak zmiany nam tak wypadaja... A jest to ok 1tydz na miesiac i sa to 2godz rano. Wiecej czasu spedza z mala moja mama. Ale corcia ja poprostu uwielbia. Z tesciowa oczywiscie tez lubi przebywac ale jednak z moja mama mieszkalimy ponad 3 lata. Ciekawe jak tam nasza kasiula. Czy juz byla u lekarza... A wogole to straszliwa cisza tu dzis. Coraz spokojniej ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo cicho. jak napoczatku duzo dziewczyn pisalo tak teraz pare tylko. ja bylam u sasiadki pozyczyc filmy na dvd. ona miala kiedys wypozyczalnie i ma pelno filmow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościówa 22
Ja jestem ;-) No ja to uwielbiam filmy jak i seriale . Wczoraj : barwy szczęścia, na dobre i na złe i bitwa o dom , a dzisiaj barwy szczęścia i kuchenne rewolucje ;-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościówa 22
No tak agnes ty to masz teraz duuużo wolnego czasu pewnie :-) Ja się dzisiaj wzięłam za sprzątanie.... jestem wykończona ,a jutro powtórka z rozrywki ehhhh co zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojjj bardzo duzo czasu. jeszcze do konca tygodnia poleze bo noga spuchnieta jest zbyt mocno. w pon. jade na zdjecie szwow. a potem pomalu na spacerki bede chodzic o ile pogoda bedzie ladna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eyeque
Cześć dziewczyny. Też czekam na wieść od Kasiuli. ---- Agnes, październik i listopad mają być piękne, więc może i rekonwalescencja pójdzie szybko na wielu spacerach :). A tak poważnie, to współczuję tego leżenia i trzymam kciuki, żeby się szybko zagoiło. --- Co do seriali to ja lubię Prawo Agaty - jeśli już na no to wpadnę. Reszta jakoś nigdy mnie nie wciągnęła. A jeśli chodzi o Kuchenne Rewolucje, to w pełni zgadzam się z Robertem Makłowiczem - link, gdyby ktoś nie wiedział: http://rozrywka.dziennik.pl/telewizja/artykuly/414688,robert-maklowicz-krytykuje-programy-magdy-gessler.html --- Ech, jakieś przygnębienie mnie dopadło, chyba potrzebuję jednego wolnego dnia, przeznaczę je sobie na gruntowne sprzątanie przy głośnej muzyce. Ma ktoś wolny dzień do sprzedania? Agnes :) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny Eye tak ja ma dzien wolny :-):-):-). noga spuchnieta po sama kostke. znowu zle spalam glupoty mi sie snily.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eyeque
Agnes, jak Tobie biednej tak ta noga puchnie, to nie będę Ci tego dnia zabierać. Jestem kompletnym laikiem w temacie, ale jak długo może się utrzymywać opuchlizna? Kiedy masz kontrolę? Wybacz, jeśli przeoczyłam gdzieś tę informację. --- Co do Eye - tak, może być Eye zamiast Eyeque. "Q" nie jest zbyt często używane, więc po co macie się męczyć z chwilowym "zawieszeniem" nad klawiaturą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eya- w zasadzie opuchlizny nie powinno byc. a ja mam mocno kostke opuchnieta. kontrole i zdjecie szwow mam w poniedzialek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc :-) Juz po pracy. Takze ranki zakonczone ale za to od jutra popoludniowki. Eye chetnie bym Ci odstapila jeden dzionek wolny bo mam ich 7 ale to dopiero za kolejne 7dni :-( Wlasnie dostalam swoje testy owu-30szt+3 ciazowe... Mam nadzieje ze sie wkoncu przydadza. Kasiula nam gdzies zniknela. Mam nadzieje ze wszystko ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eyeque
MalaNadzieja - popołudniówki są do kitu, co? Niby się wyśpisz, ale to własciwie jedyny plus, bo reszta dnia do kitu. -- Ja myślę, że Kasiula niedługo do nas zajrzy, jestem dobrej myśli, choć przyznam, że też zerkam i już się niecierpliwię :) --- Wracam do pracy, nie ma zmiłuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eyeque
Aha, agnes - zmartwiłaś mnie tym. Gdyby jednak opuchlizna się zwiększała, to może nie czekaj do poniedziałku i jedź do szpitala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eye no nie cierpie poprostu popoludniowek. Tymbardziej w roku szkolnym jak mala idzie do przedszkola to sie z nia wcale nie widuje praktycznie :-( to milej pracy zycze A Tobie agnes milego odpoczynku z noga w gorze :-) Zmykam robic obiad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki za troske dziewczyny. trosze opuchlizna zeszla ale jest widoczna jeszcze. rozpalilam w piecu zaraz obiadek i lezanka dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak sie wogole zastanawiam gdzie podzialy sie inne dziewczyny: Tolus, gosciowa, barbie, zacieszka i reszta dziewczyn... Uciekly od nas. Ciekawe czy ktoras testowala. Moze jeszcze sie odezwa ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malanadzieja- tolus chyba sie obrazila na mnie :-P. gosciowa czasami sie odzywa. a reszta hmmm rzeczywiscie cisza. szkoda bo fajnie byloby pogadac w wiekszym gronie. ja dzisiaj mam dola. :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No szkoda ze dziewczyny pouciekaly. Wracajcie!!!!!:-):-):-):-) A CO SIE DZIEJE AGNES? Ja tez dzis nie mam zbyt dobrego humoru. Chyba taki dzien jakis...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malanadzieja- echhh szkoda gadac. maz w delegacji i przez dwa dni sie nie odzywal focha walnal a jak dzisiaj sie odezwal tzn. smsa napisal to sie poklocilismy. siostra sie nie odzywa nie spyta czy cos potrzebuje( ma meza i dwojke malych dzieci ) ale na dwie godz. moglaby przyjsc mnie odwiedzic. bratoea tez nie odzyw sie. tata przyjezdza dwa razy kazdego dnia bo z psem wychodzi. tyle dobrego. echhhb plakac mi sie chce. na maxa. sory ale musialam sie troszke wygadac. a podobno "papier" przyjmie wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes miedzy innymi wlasnie po to zeby sie wygadac jest forum :-) Przykra sprawa z mezem. Wiadomo ze jest teraz Ci ciezej z ta noga. Ale niestett tak to juz jest z tymi naszymi facetami. Zupelnie inaczej patrza na pewne sprawy niz my bysmy sobie tego zyczyly. Moj maz np zamowil sobie jakas gre na xboxa i gra dzis caly dzien a mnie szlag trafia poprostu. Musialam wyjsc na godzine. Myslalam ze moze chociaz ogarnie naczynia po obiedzie ale gdzie tam.. Jeszcze nie odkleil sie od gry. Dobrze ze chociaz z pieskiem tato Ci wychodzi bo inaczej byloby calkiem ciezko... Ale teraz juz koniec Twoich smutaskow :-) usmiech na usta. Zobaczysz jutro bedzie lepszy dzien. Napewno :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościówa 22
Nie odzywałam się za bardzo bo miałam takie jakieś niemiłe wrażenie , że nie jestem za bardzo mile widziana .... Poza tym miałam dwa dni porządnego sprzątania, a przy dziecku to nie takie chop siup . Pogoda piękna więc trzeba wszystko rzucić i iść przynajmniej na godzinny spacerek, obiad, śniadanie, kolację przygotować i już ci sporo czasu przepada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eyeque
Hej dziewczyny, pisze z komorki, wiec wybaczcie byki. --- Agnes, a moze sama zadzwon do siostry i popros, by Cie odwiedzila? Nie zrozum mnie zle - sama czasem tez w nawale obowiazkow zapominam, ze ktos moze za mna tesknic albo oczekiwac odwiedzin. Mysle, ze taki telefon ze slowami - "leze tu sama i mi smutno, wpadnijcie z dzieciakami" beda bardzo pomocne. Sprobuj. --- Gosciowa, skad to wrazenie? --- Mnie tez jakos od wczoraj smutno. Ciagle slysze o ciazach i widze ciaze. Ostatnio u ginekologa widzialam kobiete w ciazy, opowiadala kolezance, ze jest w 18 tygodniu i pomyslalam - kurcze, tez bym tak wygladala... i jeszcze dzisiaj odebralam wynik histopatologii, bolesnie sie go czytalo, choc nie bylo tam nic konkretnego. Jakos tak mnie to wsxystko przybilo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×