Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Eyeque

Zajdę w ciążę jeszcze w tym roku

Polecane posty

helołka :) widzę nowe "twarze" :), witam serdecznie, częściowo poczytałam posty i przykro mi Ikróliczek, ze tak się dzieje , ale w końcu zaświeci słonko (jak w Szczecinie\) i będzie dobrze :) Agita, ile dni masz spóźnienia?? ja jutro mam dostać @, ale ból ustał, wczorajszy dzień na czopku i termoforze i chyba wróciło do normy :) miłego dnia życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny. od rana mam dobry chumor:-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-). wlasnie maz mi powiedzial ze wraca w pon albo we wtorek bedzie w domku. jupi jupi jupi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joanne w sumie dopiero 2 dni @ mi się spóźnienia, ale ta niepewnośc mnie dobija... agnes no to super, ze mężuś wraca po neidzieli:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnes wczoraj robiłam i wyszedł negatywny, za chwilę jedziemy na zakupy to wyczaje jakis test i jutro z rana jak dalej @ nie będzie to zrobię sikańca:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w przyszlym tyg. testy owulacyjne dostane i maz juz bedzie to od nowego cyklu bedziemy z testami sie starali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze ze od rana dobre wiesci :-) okresow brak :-) agnes wkoncu zadowolona :-) to dobrze. Ciesze sie :-) ja wlasnie przymierzam sie do budzenia meza ;-);-);-) Ale obawiam sie ze sie nie uda.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej do gościa ja mialam obumarłą nie miałam żadnych krwawień ponad dwa tyg chodziłam z martwą ciążą i o tym nie wiedziałam a duphaston dostawałam od 7 tyg bo dzidzia byla malutka. W szpitalu dostawalam na wywolanie poronienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała nadzieja nie u wszystkich dobre wiesci ja dostalam okres;/ a juz myslalam ze znowu sie udalo. A pozatym mąż wroci za tydzień... Moze i dobrze bo mam okres hehe :DD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, nie. Lekarz twierdzi ze mam bez niczego sie starac odrazu bo wedlug niego tylko raz bylam w ciazy bo widzialam tylko raz na USG. Chyba porobie sobie szerg badan męzulka wysle na badanie plemniczków i wtedy chyba zaczniemy dzialac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ale jezeli zachodzisz bez problemu w ciaze to chyba nasienie meza jest ok Moze poprostu masz za nisko progesteron albo jakis inny hormon i dlatego poronienie i czesto wlasnie lekarze zapisuja luteine profilaktycznie tak jak kasiuli. Ja tez zamierzam brac lutke od ok 17-18dc na wypadek jesli sie w tym cyklu uda zaciazyc a jak nie to poprostu wywola mi okresMialam badanie na prolaktyne i tsh a na progesteron niestety nie. Ale od kiedy bralam luteine to cykl naprawde mi sie wyregulowal wiec mysle ze moglam miec za niski jednak ten progesteron.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze poprostu na poczatek popros lekarza o skierowanie na badania. Chyba ze chodzisz prywatnie to badania i tak bedziesz musiala zrobic na wlasna reke. A wtedy sie okarze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasciwie to ja po mojej pierwszej ciazy tez nie dostalam zadnych badan. Po 2 latach zaszlam znpwu w ciaze w 1 cyklu staran i nie mialam zadnych problemow. Nawet pracowalam do 9 mca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam jedno dziecko. Pierwsza ciaza tak jak u ciebie obumarla. Z tym ze ja zorientowalam sie po 3 tyg. Troche pozno. Juz wdawal sie stan zapalny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie tez jest jeden lekarz super babka tez na NFZ przyjmuje ale ona nalezy pod inny szpital i jak cos sie dzieje i jestem w szpitalu to wole miec swojego lekarza. Jak bylam czyszczona to nie bylo mojego lekarza i zlewka totalna na mnie;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawde powiedziawszy to ja nie wiem jak wyglada np porod w polsce. Wiem ze wlasnie dobrze jak lekarz w szpitalu jest ten sam co prowadzil ciaze. Moj chyba pracuje w tym szpitalu. Hehe nawet nie wiem. Rodzilam dziecko w irlandii i tam chodzi sie tylko do lekarza pierwszego kontaktu co miesiac a na usg do szpitala odrazu. Chyba ze cos sie dzieje. Ale to i tak za kazdym razem inny lekarz przyjmuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toluś
siema wiem, gdzie jest Wolsztyn, koło mojego ukochanego Boszkowa:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiem gdzie Boszkowo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o widze ze tu same znajome z sasiednich miasteczek:-). bylam na spacerku (przepiekna pogoda na krotki rekaw szlam) teraz odpoczywam. jestem padnieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×