Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Eyeque

Zajdę w ciążę jeszcze w tym roku

Polecane posty

Gosciowa dasz rade napewno. Za 9 mcy Tosia tez bedzie juz "madrzejsza" dzieciaczki szybko dorastaja. A mnie strasznie glowa boli od wczoraj Wzielam paracetamol ale nie czuje poprawy. Ciekawe jak tam nasza kasiula sie czuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
MałaNadzieja - weź ibuprofen - paracetamol hamuje tylko ośrodkowo ból w mózgu, daje poczucie ulgi. A ibuprofen działa znieczulająco, przeciwzapalnie no i zniewala źródło bólu. No i jest zdecydowanie polecany w przypadku bólu głowy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mała nadziejo-ja też staram się do tego podejść lajtowo ale chyba mi nie wychodzi cały czas tylko myślę o dziecku i jak bardzo chciała bym żeby się udało mam nadzieję że się uda co prawda do mojej @ jeszcze trochę czasu mam dostać 5.12. i mam nadzieję że nie dostanę było by cudownie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to moja wypowiedz powyżej kotek 1985

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia203
hej. jestem chora na tarczyce. w maju mialam operacje usuniecia. starałam sie o dziecko 2 lata. dzisiaj zrobiłam test i:):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia203 - gratuluję :) Oby Twoja ciąża była dobrze rokującą dla nas wszystkich testujących w obecnym okresie. Tak sobie wyliczam - jak się teraz nie uda, to następny test gdzieś w okolicach Wigilii..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościówa 22
Daisy może na wigilię będziesz miała wymarzony prezent?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia203
jak sie dowiedzialam ze osoby chore na tarczyce ciezko zachodza w ciaze zalamalam sie. juz nie myslalam ze zajde w najblizszym czasie. od 3 tygodni mam powiekszone piersi i codziennie w nocy budze sie i sikam jakbym wypila litr wody. nie wiem czy dotrzymam ta tajemnice przed moim narzeczonym bo przcuje w niemczech a nie chce mu mowic przez tele. w sobote jak bedzie przy mnie to mu powiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościówa 22
Kasia w którym tc jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia203
chodzi o tydzien? sory ale nie orietuje sie w tych skrótach:P nie wiem jeszcze nie bylam u lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taaak, tc tydzień ciąży. Dc dzień cyklu :) Owu - owulacja. Dziewczyny mają jeszcze inne tajemnicze skróty, o których nie mam pojęcia - clo itp. Kiedyś ładnie poproszę, to mam nadzieję że mi wytłumaczą. Póki co nie mam takiej potrzeby. Ja lecę po córę do przedszkola. Tu pada, pogoda tragedia, muszę wziąć szmatę do butów, bo jak wyjdę z domu, do auta mam dosłownie 10 kroków może mniej, ale takie błoto, że po kolana. Ech tyle razy mówiłam lubemu, żeby skołować jakieś chodniczki z rozbiórki czy coś chociaż, to nie. :p Do spisania później! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miło mi czytać, że kolejnej osobie się udało :) Grartuluję Kasia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dookoła mnie strasznie dużo jest tych staraczek :) nie wspomnę co się w rodzinie dzieje hehe moja siostra rodzona ma 7-mio miesięcznego synka i zaraz też zaczyna starania o drugiego dzidziusia, bratowa ma 3miesięczną córeczkę i od marca planuje zacząć starania, druga bratowa stara się pierwszy cykl, koleżanka to samo, inna bardzo bliska koleżanka wyszła 7 września za mąż i od razu zaszła za pierwszym razem (bliźnięta jednokosmówkowe) :) reszta ma malutkie dzieciaczki, nawet po dwoje już hehehe acha i bratowa kolejna na styczeń ma termin hehehe rety dużo nas :) ciężko się Wam pewnie połapać :) ale czy w rodzinie czy wśród znajomych tematem nr 1 są dzieci i ciąże :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziekuje :)ale strasznie sie boje co to bedzie dalej. nie wiem co moge jesc a czego nie i czy moge pic kawe....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeść możesz wszystko oprócz surowego mięsa i ryb.. a z kawą powinnaś się raczej rozstać, żadnych energetyków.. Odżywiaj się jak najzdrowiej :) warzywka, owoce, ryby... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaa serów pleśniowych nie wolno też absolutnie :) niektóre kobietki pija jedna słaba kawkę, chociaz lepiej nie pić..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia203
bedzie ciezko bo kawa to podstawa w moim zyciu. ale dzieki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to pewnie będziesz jedną z tych osób, która kawy nie odstawi w 100% :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia203
jesli bedzie trzaba to odstawie. i gratulacje ze tak duzo was w rodzince:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe dzięki :) najstarszy bobas ma już 12 lat :) a najmłodszy niespełna 3 m-ce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OK ja się żegnam już bo o 16-tej kończę pracę :) będę tu jutro :) pozdrawiam i miłego popołudnia i wieczorku Wszystkim życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikrusia
A ja się mogę pochwalić, że od 2 dni wiem, że bedę mamusią ;-) Wcześniej coś tam podejrzewałam, ale nie byłam pewna. Strasznie się cieszę. I myślę, że i wam się wkrótce uda ;-) Ten moment kiedy przekonałam się, że drobinka już jest i rośnie - poryczałam się ze szczęścia. Prawie rok marzeń planów i prób, a teraz jestem już coraz bliżej poznania. Może przesadzam, ale uważam teraz na siebie, żeby nie zrobić jakiegoś głupstwa ;-) I w sumie to mi się trochę nudzi, ale szperam po necie w poszukiwaniu info o ciąży i takich tam ciekawostek. Znalazłam fajny kalendarz ciążowy na brzuszek.pl Jak już będziecie miały fasolki - dołączcie. Będziemy mogły się "podglądać" ;-) Pozdrawiam i powodzenia życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mikrusia.- fajnie ze do nas dolaczylas. Moze zostaniesz z nami dluzej? :) Dzieki za info, ja na pewno skorzystam. :) Stoje w garach, czyli ulubiona czesc dnia. Luby dzis nie wiem czy bedzie normalnie tzn o 18. Zeby tylko nie samotny wieczor. Mloda pogonilam do nauki, poki co bez placzu :) Ja sie tak zastanawiam chyba musze poczytac. Czy Wy tez przed okresem macie caky czas 'mokro'? Nie zabijcie mnie za to pytanie, ale po ponad 6 latach tabsow to nie pamietam wielu rzeczy.. :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mikrusia gratulacje:):) bylas u lekarza czy zrobilas tylko test??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dzieeczyny kurcze niebadazam z czytaniem:-). czekam wlasnie na meza z obuadem na ogniu. kupilam chodnik na korytarz.pada deszcz pogoda fatalna. gratuluje dziewczyna zaciazonym. witam nowe stataczki. Daisy - jesli chodzi o prace to szukam jakiejs na stanowisko pracownika biurowego lub konsultanta. i w zasadzie na takie ogloszenia wysylam cv swoje. Jesli chodzi o "mokro"przed okresem to tez mam wtedy ciagle wkladki nosze. tzw. uplawy to sa. a clo - to skrot tabletek na owulacje Clostilbegyt:-):-). na 26 umowilam sie do lekarza na monitoring cyklu. mam nadzieje ze owulka bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny! Kurczę, nie nadążam za Wami! ;) Sorki, że rzadko wpadam, ale żyję dość intensywnie. kasia203 gratulacje! :) gościówa 22 jeszcze raz gratulacje (tym razem odważniejsze) i dawaj znać na bieżąco co u Ciebie :) MalaNadzieja życzę zdrówka dla Twej córci! I trzymam za Ciebie kciuki także :) U mnie fatalnie. Byłam dziś na USG. Okazało się, że jak na 12 dc endometrium za małe, pęcherzyka dominującego brak. I oczywiście płacz, no bo jakżeby inaczej. Z drugiej strony w tym cyklu nie będę sobie robić nadziei, więc może i lepiej, że wiem. Jednak nie spełnię marzenia mojego męża i nie zajdę w ciążę do świąt. No... Teraz nie pozostaje mi nic innego jak liczyć na to, że zajdę do Świąt Wielkanocnych. Mam już dość. Ponad rok starań, dziesiątki badań, wizyt, leki, ciągłe obliczenia itp, itd. Wszystko bez skutku... A najbardziej dołuje mnie to, że przecież jestem MŁODA!!! Nie powinnam mieć problemów z płodnością!!! To co będzie dalej?! Z roku na rok podobno coraz gorzej. I jeszcze te wszystkie ciężarne koleżanki zewsząd mnie otaczające... Mąż chce mnie zabrać do psychologa i może ma rację. Ostatnio miałam taki sen, że idę po rynku w moim mieście a naprzeciwko idzie mój mąż za rękę z naszym synem, a gdy ten mnie widzi biegnie do mnie i wpada mi w ramiona. Lubię teraz przywoływać ten sen w moich myślach, ale z drugiej strony czuję smutek. Przepraszam Was, że tak narzekam, ale chyba każda z Was tak czasem ma, co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościówa 22
Evelione narzekaj do woli .... Każdy czasami musi się wyżalić . Aż nie wiem co napisać tak przykro się zrobiło . Daisy chyba każda ma " mokro " ;-D Ja teraz też tak mam i ciągle chodzę do kibelka bo jakaś taka niepewność jak nie zajrze :) U mnie też straszna pogoda. Myślałam że choć trochę wyjdę z małą na spacer a tu lipa ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny :) Eveline nie załamuj się, jeszcze wszystko się ułoży :) Może zmień lekarza, może potrzebny inny specjalista, który znajdzie rozwiązanie najlepsze dla Ciebie. Jest przecież wiele leków dla osób, które nie mogą zajść w ciąże. Uda się nam wszystkim :) Ja w to wierze! Ja natomiast nie zawsze mam mokro przed okresem, czasem coś mi leci, ale nie są to jakieś duże ilości. Co do kawki w ciąży to pić się nie powinno, chyba, że to rozpuszczalna. Na taką można sobie pozwolić, tylko wiadomo nie mocną. Ale znam osoby, które bardzo lubiły kawę a w ciąży dostały wstrętu do niej i nawet zapach im przeszkadzał. Ale to sprawa indywidualna.. A powiedzcie mi dziewczyny czy farbujecie włosy? Bo ja tak, a w ciąży nie powinno się. W pierwszym trymestrze nie ma mowy, a później ponoć w ostateczności. Nie wiem jak zrobić w moim przypadku.. Bo nie chce z mega odrostami chodzić :/ U mnie pogoda dzisiaj typowo jesienna :/ od rana pada, ponuro.. :/ ehh.. aż się nie chce z domu wychodzić. Odebrałam dzisiaj wyniki krwi. OB i Hemoglobina w normie :) TSH i prolaktyna również :) strasznie się cieszę, że nie mam nadczynności tarczycy :D dzisiaj 6 dzień cyklu. Kupiłam testy owulacyjne, może akurat w tym cyklu się uda dzięki nim :D Miłego popołudnia dziewczynki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agaaa - u mnie tez 6dc zrobilam tes owu i wyszedl negatywny. stwierdzilam ze bede robila co drugi dzien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×