Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Eyeque

Zajdę w ciążę jeszcze w tym roku

Polecane posty

Gość gość
To ja Daisy. Niestety jedna krecha :/ ale @ brak. Ja dzis w rozjazdach wiec milego dnia! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gościówa jak to z tobą jest ?? najpierw na dziewczyny najezdzasz ze sobie wkrecaja a sama robisz test kilka dni przed terminem @ ?? gdzie tu logika ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny. Cos nie moge sie zalogowac. To ja MalaNadzieja. Jade wlasnie ze szkolenia juz i zaraz pedem do pracy ehhhh U mnie jeszcze @ nie ma. Jak do jutra nie przyjdzie to rano powtorze test. Ale mysle ze jeszcze dzis przyjdzie. Zycze wszystkim milego dzionka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościówa 22
Gościu drogi termin @ miałam 15-16 więc o co chodzi?? Czy to ty Małanadzieja?? Test wyszedł pozytywny więc nie rozumiem, skąd te zbędne komentarze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościówa 22
Radzę bardziej być na bierząco a nie czytać co drugą stronę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witajcie dziewczyny ja bardzo chętnie się przyłączę do was razem z partnerem zaczeliśmy się starać o dzieciątko mam nadzieję że uda się w tym miesiącu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosciowa czemu twierdzisz ze to ja? Nie to nie ja. Ja pisalam o szkoleniu tylko. Juz jestem w domu i udalo mi sie zalogowac. Gosciowa jakbym chciala Ci cos powiedziec to nie robilabym tego anonimowo ;-);-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościówa 22
Małanadzieja myślałam , że to ty bo nie mogłaś się zalogować. Nie wiem czy komuś żal d**e ściska czy o co chodzi :D Jużw domu??Wolne dostałaś ?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościówa 22
Kotek może coś więcej o sobie napisz ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze ktos chce schudnac i duzo zaluje. Ponoc zal d**e sciska :D Ja wciaz bez @. I jakos sie nawet nie zbiera a powinnam dostac wczoraj.. Ech trzymajmy mocno kciuki za siebie a nie tam se cisniemy! :p * Czesc Kotek - no wlasnie. Musisz o sobie cos naskrobac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościówa 22
Daisy 3 mam mozno kciuki!!!!!!! Kiedy robisz test?? Ehhh jeszcze słowo do małejnadziei - u mnie test też nie wyszedł w dniu spodziewanej @ dlatego nie załamuj się....Tak bym chciała Was kochane pociągnąć za sobą, a topik " zajdę w ciążę jeszcze w tym roku" zamienić na " po długi staraniach w końcu ciąża ! " ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny mam problem z zalogowaniem masakra jakaś to ja kotek_1985.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeśli chodzi o mnie to mamy już dwie wspaniałe córeczki 10 i 7 lat i bardzo chcemy mieć trzecie maleństwo tak że próbujemy mam nadzieję że szybko się uda wcześniej wychodziło nam od razu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościówa 22
Logować się nie musisz żeby co nieco chociaż o sobie napisać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościówa 22
Ile lat macie?Skąd mniej więcej jesteście? który cykl starań :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak wiem właśnie napisałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
staramy się od początku tego miesiąca mam 30 lat a partner 41

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościówa 22
Wiesz, ja też myślałam, że pójdzie tak łatwo jak z pierwszym w pierwszym cyklu starań a tu długo cisza była.... Dopiero 6 cykl starań zakończył się ( tak myślę) sukcesem.... Wizytę u gina mam dopiero na 3 grudzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościówa 22
Ale tu dzisiaj cisza :) Gdzie się wszystkie podziały?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosciowa - robilam test o 6.30 rano..pisalam ok. 8 dzis :p No niestety poki co dalej bez @, no ale kurcze no eh eh. * Kotek - noo to powolutku, ja wlasnie koncze pierwszy cykl staran, wczoraj miala byc @ - ale ani widu, ani slychu, a test negatyw :/. Kurcze no mam nadzieje ze te ponad 6 lat tabsow nie bedzie mialo wplywu.. :/ Ja sie zabralam za kapiel mlodej - tzn nadzoruje by sie nie utopila :) Ona chodzi spac ok 19 wiec juz pora na mycie - dzis sie szorujemy, bo jutro zdjecia do kalendarza na 2014r. Macie w przedszkolu/szkole jaselka? Kurcze moja znowu bedzie aniolkiem..3 rok z rzedu! Grr. Nie to, ze malo ambitnie, bo tez ma duzo nauki wierszy itp., ale chcialam juz jej kupic jakis inny stroj na jaselka. Ona chciala byc Maryja, ale niestety zajecia z logopedii ja wykluczyly, bo troche lubi poseplenic :p. Ja za to chodzilam na konkursy recytatorskie i same laury :D Zabawne, jak to czasem przeciwnie sie uklada :) Co dzis robicie? Ja jak dzis nie dostane @ to pewnie sie poprzytulamy co by z rytmu nie wypasc :D. Martwie sie ze dojdzie do tego, ze bedziemy sie kochac tylko te 6-8 dni w cyklu. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościówa 22
Daisy mam nadzieję , że @nie przyjdzie i zrób test za dwa dni... ja jestem 4 dni po terminie @ a druga kreska nadal blada ... Oczywiście mam nadzieję , że wszystko ok jest... Nie wiem jak wytrzymam do tego 3 grudnia ;/ Moja jeszcze nie chodzi do szkoły ale jasełka zawsze były w szkołach ... Uwielbiałam właśnie patrzeć na jasełka w autorstwie przedszkolaków . U mnie cały dzień nuda. Tośka chora więc nawet na dwór nie wychodzimy. Mam nadzieję ,że jutro pogoda dopisze to wyjdziemy chociaż na pół godzinki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny mam troche dola. bylam rano na tescie kwalifikacyjnym kurna ponad 30osob bylo. tylko 5osob przeszlo dalej niestety mi sie nie udalo. kurna trace nadzieje ze znajde jakas normalna prace. :-(:-(. okres mi sie konczy to akurat dobrze. maz wrocila z pracy i spi juz ponad godzinke. nie bede go budzila moze pozniej niech sobie odpocznie. odzwyczail sie od porannego wstawania. gosciowa- a czemu tak dlugo musisz czekac na wizyte nie mozesz isc szybciej? witaj nowa. kurcze duza roznica wieku jest u ciebie i meza. ale to juz kazdego indywidualna sprawa. jak sie dogadujecie i jest oki to oki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościówa 22
Agnes w końcu znajdziesz tą pracę.A może nie jest ci dane iść do pracy bo zaciążysz do końca roku ? :) Bo takie są terminy u nas do dobrego gina Ale jak już się dostaniesz to jest ok. Poza tym położna powiedziała ,że szybciej nie ma co iść bo i tak nie ma widać za bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosciowa- nono chcialabym zaciazyc mam nadzieje ze sie uda po pierwszej kuracji z luteina i clo. no polozna ma racje w sumie w pierwszych tyg moze niewidac. to akurat pojdziesz to pedzie na 100%wiadomo. a nie chcezz na bete isc szybciej? bo i tak lekarz zleci ja.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościówa 22
Póki co cierpliwie czekam :) Podobno popłaca :-D Mówię wam jak jedna zaciąży to pociągnie za sobą wszystkie ... ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilaaaaaaa
Cześć dziewczyny! :) Przepraszam, że przeszkadzam, ale czy test zrobiony 3 tygodnie po stosunku i dwa dni przed planowaną miesiaczką jest wiarygodny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościówa 22
Zależy co wyszło? Jak pozytywny to raczej wiarygodny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×