Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Eyeque

Zajdę w ciążę jeszcze w tym roku

Polecane posty

gosciowa- ja bym nie wytrzymala hihi i poszla na bete. a ja mam dzisiaj ochote na slodkie chyba pojde do sklepu poki mezus spi. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilaaaaaaa
To znaczy jeszcze nie wiem, bo mam zamiar zrobic jutro rano :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamillaa to poczekaj dwa dni i zrob w dniu spodziewanej miesiaczki. to bedzie wiarygodny. no chyba ze dostaniesz o czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościówa 22
Ja też radzę poczekać. Można się tylko niepotrzebnie rozczarować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilaaaaaaa
Czekanie jest strasznie, ale chyba rzeczywiście tak zrobie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościówa 22
Coś o tym wiemy .Niestety :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilaaaaaaa
A myślicie, że jest duza szansa skoro stosunek byl 6dc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli byl sex moze byc ciaza. ale w 6dc to chyba marne szanse. zazwyczaj plodne sa w polowie cyklu 28dniowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz nie moge czytac o tych dniach plodnych. Zaczne wyrywac sobie wlosy z pięt :D :D * Kamila poczekaj, ja zrobilam 2 dni przed planowana @ i lipa. No ale dzien po planowanej @ tez lipa, wiec lipa. Teraz zrobie w czwartek rano. Ale w ogole sie nie czuje :/ * Dziewczyny macie juz cos do buta? Ja juz kompletuje. Mloda je znikome ilosci slodyczy wiec tylko jakies kinder batoniki, a tak to kupilam jej gierke teraz reklamuja 'Lekarz'. Taka ze wyciaga sie z niego kostki i jeczy. :D Nie mam sama llepszych pomyslow, a moze raczej mi sie powoli wyczerpuja na ten rok. Pod choinke za to mloda chce KONIA! :D Upadlam jak to uslyszalam :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilaaaaaaa
To może ja z Tobą spróbuje! To będzie dzień przed miesiączką, może coś już wyjdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pewnie też bym nie wytrzymała, ale zrobiłam tak w przedostatnim cyklu i w sumie niepotrzebnie, dostałam dzień później niż planowo powinnam, zawód był, dlatego od tamtego czasu wolę czekać, no chyba, że będzie się spóźniać 2 dni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościówa 22
daisy ja Tosi nie kupuję już żadnych zabawek w tym roku. Chyba jeszcze nie dorosła do tego. Co jej kupię to rozwali. Kupiłam kuchnię - rozwaliła na części pierwsze. Kupiłam książeczkę która mówi - rozwalona. Ogólnie książeczki wszystkie rozdarte . W niedzielę kupiłam jej cymbałki też już rozwalone ;/ Jutro przyjdzie jej łóżko dębowe więc będzie na Mikołaja, a na gwiazdkę to jeszcze nie mam pojęcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduje sie po pracy. Nadia caly czas goraczkuje. Jutro albo pojutrze odwiedzimy lekarza. Ja do buta wkladam jakies kinder jaja gumy orbit mietowe hallsa czarnego i jeszcze pare drobiazgow. Moja mala takie slodycze lubi ;-) moze jakas mala laleczke kupie. Ona ma urodziny 25.11 wiec juz wtedy dostanie sporo prezentow. Gosciowa wg mnie bardzo dobrze ze nie idziesz szybciej do lekarza bo to nie ma sensu. Wczesniej Lekarz i tak tylko pecherzyk zobaczy. Ja bylam z nadia w ciazy to poszlam w 5t 5d do gina i bylo puste jajo. Ile ja sie stresu najadlam. Masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościówa 22
Dzień dobry dziewczęta. Małanadzieja ja przy Tosi też tak miałam- do tego plamiłam i zrobił mi się krwiak. Nie było nic widać. Musiałam brać luteine i przyjść w 9 tyg. Nadia ma urodziny razem z moją mama :) I tak się zastanawiam jak to było leżeć na Święta w szpitalu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam po dłuższej przerwie! Gościówa 3mam kciuki no i Dasy tak samo-oby w końcu pojawiła się ta druga kreseczka.. Nie odzywałam się bo trochę mi się świat zawalił.. U mnie bezpośrednio jest ok, @ powinnam dostać za tydzień w czwartek, ale niestety od kilku dni mam ogromny stres, który jeszcze potrwa bardzo długo, więc jeśli mi się spóźni @ to raczej na drugim miejscu pomyślę, że to może być ciąża.. Przeczytałam wszystkie Wasze posty, ale jestem na tyle rozkojarzona że wybaczcie, ale nie odpiszę każdej z Was z osobna.. 3mam za Was wszystkie kciuki - jak zawsze!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gościówa rety ja tez bym miała problem, żeby wytrzymać do 2 grudnia teraz, ale na krewkę bym poszła w pierwszej kolejności..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzień dobry dziewczyny ja już w pracy życzę wam miłego dnia.kotek1985

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale wiesz mi tez lekarz powiedział, żeby się zgłosiła do niego dopiero jak @ spóźni mi się 2 tygodnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny! :) Ja juz bylam w pracy, 30 min i wrocilam, zajadam sniadanie. Dzis troche wczesniej wstalam bo prasowanie sukienki mialam, przymiarki no i mloda dumna, ze ladna, pojechala na sesje do kalendarza przedszkolnego. :) * MalaNadzieja- kurcze dlugo ta Twoja Mala ma temperature..a ma skoki czy csly czas jej sie trzyma? Dawalas jej na zmiane paracetamol i ibuprofen? * Betka - no troche minelo! Czesc, jak tam sprawy, chcesz sie wygadac..? Zabrzmialo niefajnie, niczym ostatecznosc..mam nadzieje ze szybko dojdziesz do siebie.. * Gosciowa - bedziesz jeszcze robic test na mocniejsza kreske czy czekasz juz do wizyty? :p Ja bym chyba robila codziennie, dla pewnosci :D A u mnie nadal bez @, zatestuje jutro. Milego dnia! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościówa 22
Daisy zrobię jeszcze jeden test dla pewności ... :-) Betka właśnie wygadaj się będzie łatwiej - mi to zawsze pomaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc. Test zrobiony- wynik negatywny. Niestety. Wiec teraz pozostaje mi tylko czekac na @. Oststnia luteine wzielam w nd wiec juz powinien okres byc ehhh... Betka co jest? Gosciowa no ona ma 25 a moj maz 27. W dzien jego urodzin wyszlysmy ze szpitala. Daisy. Goraczkuje wieczoraami tylko. Leki dostaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ajj Kochane jesteście, ale chyba nie dam rady :( boję się, że będę siedziała i płakała w pracy-jeżeli jeszcze mam czym płakać..!! Jeśli zdobędę się na odwagę to napiszę, ale to nie teraz... :( To nie dotyczy bezpośrednio mnie, ale mojej bardzo bliskiej rodziny i sama nie wierzę, że to wszystko dzieje się naprawdę.. :( Teraz muszę być twarda, bo póki co nic innego nie mogę zrobić :( zrobiłam na razie wszystko co mogłam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościówa 22
Betka nie smuć się!! Jesteśmy z Tobą. Jeśli tylko będziesz miała ochotę to napisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betka jak bedziesz sie chciala.wygadac to poprostu pisz. Ja stwierdzilam ze pociagne ostatni cykl z clo a potem odpuszczam. Koniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościówa 22
Małanadzieja ja się nie wypowiem na temat clo ,bo nigdy nie miałam z tym styczności. Ale chyba były tematy na kafe , że pomogło zajść w ciążę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MalaNadzieja - nie poddawaj sie! :/ Myslisz ze mozesz miec az takie spoznienie w @? Ja tez nie mam bladego pojecia nawet o clo itp. Poki co to po prostu uprawiamy seks. Dalismy sobie czas marca. Jak sie nie uda to w kwietniu zaczniemy chodzic do lekarzy..myslicie ze to dobry pomysl czy za wczesnie/za pozno. * Ech Betka :( * Gosciowa - tak wlasnie myslalam, ze nie odpuscisz :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny za oknem troche pada. mam smutasny dzien. Malanadzieja- nie poddawaj sie moze idz jak dostaniesz okres do lekarza moze cos zmieni moze da inne leczenie. Betka- wszystkie jestesmy z Toba jesli bedziesz juz na tyle silna to rzeczywiscie wygadaj sie nam. u mnie 6dc okres sie mam nadzieje konczy dzisiaj. wuec od jutra zaczynamy. zastanawiam sie po ilu dniach od odstawienia clo dni plodne beda. Daisy -teraz lysa zostaniesz:-):-):-) chyba pojade chodnik na przedpokoj kupic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×