Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Eyeque

Zajdę w ciążę jeszcze w tym roku

Polecane posty

Czekajacnamalenstwo no niestety wszystkie pokolei dostajemy. Mnie tez brzuch coraz mocniej boli wiec pewnie jutro nadejdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! U mnie od rana luzik, bo mąż pojechał do pracy i wróci dopiero wieczorem, więc mam czas dla siebie. :) czekajacnamalenstwo przykro mi, ale trzymam kciuki za następny cykl :) Dziewczyny i co mi radzicie? Iść na to USG, czy odpuścić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eveline jezeli lekarz mowil ze masz przyjsc to idz. Potem moze bedziesz zalowac ze nie poszlas. Moj m spi po nocce jak bede wychodzic do pracy to musze go budzic. Wieczorem idzie na balety. Ma zakonczenie sezonu pilkarskiego. Az mnie szlag trafia na sama mysl....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościówa 22
U nas też pogoda paskudna !! Ciągle pada i wiatr niesamowity ;/ Mnie przez dwa dni brzuch strasznie bolał , a dzisiaj prawie w ogóle.... Wczoraj powinnam dostać @ ... Ale czasami zdarzają się 3 dniowe poślizgi także cierpliwie czekamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosciowa to moze trzeba bedzie test powtorzyc :-) Albo test z krwi. A ktory to dzis dzien cyklu u Ciebie? Zawsze masz regularnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościówa 22
No właśnie nie zawsze. Czasami mówię 3 dni poślizgu. A cykle 30 - 33 dniowe. Do poniedziałku daję czas. Jak nie przyjdzie to test powtórzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościówa 22
31 :) Ostatnio miałam jak w zegarku 30 dzień cyklu. Aż sama się zdziwiłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to faktycznie jak do pon nie przyjdzie to powtorz test. Ja tez testuje w poniedzialek. No chyba ze @ wczesniej przylezie. Ale ja bede miala 29dc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościówa 22
Trzymam kciuki za nas obie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MałaNadzieja no niby mi mówił, żebym poszła, żeby móc obliczyć dzień owu, ale tak się zastanawiam czy warto wiedzieć... Już parę razy jak mi powiedział, że miałam owu to ja się zaczynam nakręcać i jest jeszcze większe rozczarowanie jak przychodzi @. Może wrzucę na luz w tym cyklu? gościówa 22 trzymam kciuki! :) Ja mam po Duphastonie 27 dni, a w tym cyklu coś się poprzestawiało i miałam 32, mimo że owu była o czasie. Różnie bywa, zrób betę, to da Ci pewność. Ogólnie słuchajcie coś się ze mną podziało po ostatnim cyklu, bo mam większą ochotę na seks, a co ważniejsze odkąd zaczęłam współżycie ZAWSZE mnie bolało, a teraz jak ręką odjął. Dziwne, ale prawdziwe. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny u mnie dzien roboczy. wkoncu zawekowalam bigosik. posprzatalam domek. maz drewno rabal. teraz leze. poznoej bede czytac kodeks pracy i kodeks prawa administracji. brzmi ciekawie coooo?:-):-). trzymam kciuki za was dziewczyny ktore jeszcze okresu nie maja .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. Agnes, aga, agita, czekającnamaleństwo nie moge uwierzyć że żadna z Nas nie zaciążyła. My sie nawey w statystykach nie miescimy, piszą że co druga para ma problem z poczęciem a my co?? Hmm nie wiem czy uda mi sie odpowiedzieć na wszystko. Dziś dzień wolny od pracy ale nerw mnie jakis taki ogarnął że od rana tylko sie złoszcze i krzycze a rano to mój M tak mnie wkurzył że zbiłam szybe w meblach.... ******* Co do imprez to mój M bardzo by chciał chodzić, a ja to taki leń domowy, nie lubie wychodzić z domu ale jak juz sie wyrwe to bawie sie na całego, jestem towarzyska w przeciwienstwie do mojego M. Jemu to wystarczy ze ktos krzywo popatrzy lub sie usmiechnie i awantura gotowa wiec w sumie chyba nie wychodze nigdzie żeby oszczedzić sobie fochów mojego lubego. On lubi tylko swoje towarzystwo, jest egoista i i wrednym złośliwcem a ja jestem za baaarddzoo nerwowa. Fajeczki i alkohol tez sa moimi grzeszkami ale dopoki moge to korzystam. ***** Ja mam 28 lat a moj M 23 i mieszkamy w woj.lubuskim wiec kolejny rozrzut po Polsce. ******* Eveline ja bym poszła na to USG. W środe miałam isc do lekarza wyjasniac co jest nie tak, że nie moge zajsc i nie poszłam bo bylam przekonana ze sie udało, a teraz żałuje. ***** W lumpach lubie kupować ubrania dla młodego, dla siebie nie umiem szukać ale dla dzieci jest tyle świetnych ubrań że sprawia mi dziką radość jak znajde coś mega w jego rozmiarze. . ** O wakacjach jeszcze nie mysle pewnie mnie ominą w tym roku bo mi mąż chce uciec za granice i nie bedzie mial urlopu. MałaNadzieja , Daisy, gościówa, Betka teraz za Was bedziemy trzymac kciuki. Kochane przełamcie pierwsze lody i pociągnijcie Nas za soba. Joanne jak tam w domku. Lepsze samopoczucie niż w szpitalnym kieracie? Dziewczyny jesli czegos niedopatrzyłam to sorrki. Starałam sie nadrobić wszystko. Miłego weekendu Wam życze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczęta; wczoraj wyszłam ze szpitala, lekarz zrobił mi przed wyjściem HSG i wszystko ładnie przebiegło, czyli mega szczęście i wyjście w kroku "kujawiaka", niestety pod wieczór dostałam temperatury i zaczęło boleć, strach w oczach, pół nocy nie przespanej, dziś tel. do doktorka ale mówił, że jeśli to ból pulsacyjny to może być, w środę idę na zdjęcie szwów (mam 3) i może zrobi USG, zobaczy co tam się dzieje, lub nie :) leżę, odpoczywam w grubych skarpetach i kołdrą aby nie przeziębić tyłka, pulsuje dalej choć dziwne, że nie dały mi antybiotyku do domu...wrrr...mam nadzieję, ze będzie dobrze. Czytam i widzę, że w dalszym ciągu się Wam nie udaje, rzeczywiście problem jest duży, a byłyście na HSG?? badania hormonalne robione?? posiew na chlamydię, jeju, dużo jest tych przypadłości o których USG "nie mówi" ja miałam zrosty na miednicy mniejszej (nie widoczne) i wodniaki na obu jajowodach (USG też nie wykazało - o dziwo na przyjęciu do szpitala), często nawet PH pochwy nie pozwala na zajście w ciążę, no i psychika, z którą każda z nas walczy, najtrudniej chyba "wziąć i zapomnieć".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joanna- dobrze ze juz w domu jestes we wlasnym lozku i cieplych skarpetach najwygodniej sie wypoczywa i kuruje. Wiem cos o tym.:-). jakos cichutko tutaj. jutro zaczynam brac clo tylko przez 3dni mam wielka nadzieje ze pomoze. leze juz ogladam Mamma Mia bardzo lubie ten film(widzialam go z tysiac razy). maz spi troche popil piwka z kuzynem (rabali drewno). Wogole w pon. musze kolejne podanie zlozyc o prace tym razem na konsultantke do operatora telefonicznego. jesli nie pojdzie mi we wtorek to moze kolejna rozmowa okaze sie sukcesem.:-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam po pracy :-) Joanne no to kochana faktycznie grzej sie w lozeczku. Wazne ze swoim ;-) Anna no mam nadzieje ze wkoncu ktorejs sie uda...mnie coraz mocniej brzuch boli.jeszcze tylko jutro luteina. Agnes pomoze napewno:-) wczesniej czy pozniej ale pomoze :-) ja pracowalam kiedys w orange 2 lata. Maz jeszcze imprezuje a mnie krew zalewa. Jeszcze wkurzyl mnie jeden klient na stacji. Tak mi podniosl cisnienie ze glowa mi teraz peka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała Nadzieja nie przejmuj sie klientami. Ja pracuje co prawda w cukierni ale tez potrafie miec wrednych i nie miłych klientów, jak wracam do domu to staram sie ich olać i nie myslec. Ludzie potrafią być podli. Joanne ciesze sie ze jestes juz w domu, u mnie hormonów nie robiłam jeszcze i hsg tez przede mna. Zrosty tez podejrzewam po ciązy pozamacicznej. Ale to wszystko przede mna- wiesz lekarze każa czekac magiczny rok a u mnie 9 cykl starań. Nie umiem kłamac wiec lekarz kazał sie zgłosic w styczniu dopiero. Prywatnie mialam isc i nie poszłam. A reszte zrobilam prywatnie w lab. TSH i inne krew, mocz, posiew, próby watrobowe, Badanie nasienia meża. Cytologia i usg w lipcu wyszły pięknie, reszta w normie według lekarza żadnych problemów a ciąży brak. Agnes a Ty bierzesz clo z jakiej przyczyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anna no tylko ze u nas klient moze zlozyc oficjalna skarge do tych u gory i mam przerabane. A tak wlasnie mi powiedzial ze ma taki zamiar. Ale nic teraz juz w domu wiec wypoczywam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałąm kilka razy w zyciu taka sytuacje i łgam jak z nut a na koniec daje telefon i numer podaje do szefa i mówie prosze dzwonic. Zawsze rezygnują. Moze mialam szczescie ale ja takim w d**e nie wchodze jak mnie zwolnia to trudno garbata nie jestem i pracowac lubie. Głowa do góry kochana. Dzieci rodzimy i ze wszystkim damy rade.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wogóle to nie lubie takich ludzi. Sroce spod ogona wypadaja i wyżej s.r.a.j.ą niz d.u.p.e mają. Uśmiechnij sie juz w domu jestes.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczęta :) już nie śpię hehe, no ale rozregulowało mi się trochę moje życie przez ten szpital, kawy pić jeszcze nie piła od wtorku, boję się na żołądek, po tych antybiotykach jeszcze doskwiera, Dzięki dziewczęta za słowa otuchy, miło mi, tym bardziej kiedy siedzę tutaj sama a mąż w tym momencie "wisi na sznurku" pod Amsterdamem :) MałaNadzieja - musisz się odstresować szybko po takich sytuacjach, niestety stres źle dla nas wpływa, a takich ludzi po prostu olewać, zresztą tak jak piszesz, jak skargę to niech składa, Mi swojego czasu szef ciśnienie podnosił i jego żona pracująca z nami, młodsi ludzie a tacy zeżarci przez głupotę, czasami jest tak, że niektórzy mają poświadczenie o swojej "z******tości" i mądrości hehe, aj jak często się mylą :) Anna85 - wybacz ale nie pamiętam, masz już dzieci?? wiem, że z tym minimum 1 rok starania trochę dziwne, ale jak rzeczywiście nie widzą żadnych dolegliwości, to po prostu czekać trzeba, mi lekarz też powiedział, ze mamy dać sobie pół roku po operacji, do kwietnia jeśli nic się nie wykluje mam znowu do niego pójść, i kochana nie myśleć, zbadać się, a jeśli wszystko będzie OK to zapomnieć o starankach, a na pewno będzie dobrze, ja teraz zamierzam odpuścić, bo skoro lekarz sam daje cas, to znaczy, że tak musi być :) mam nadzieję, że wyspałyście się :) ja chyba tak :D choć 5 rano to dość wcześnie na wstawanie, a mam dzisiaj mieć cały dzień gości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościówa 22
Ja tak tylko na chwilę. Nie będę się rozpisywała. Tosiula mi się rozchorowała. Narazie tylko gorączka 39 :( Pewnie znowu pieprzona angina i tak teraz całą jesień - zimę będzie ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez tylko na chwile. Zrobilam test juz dzis i tak jak sie spodziewalam. Wynik negatywny. Nie wierze juz w dzialanie clo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny! Ja zamulam dzis, wczoraj caly dzien po sklepach, a wieczorem poszlismy na balety..wrocilismy o 4 rano. :D * Ja remont mam w trakcie..u gory juz wszystkie pokoje na chodzie, w lazience nafal tylko kibelek, bez podlogi..a na dole no coz kuchnia bedzie w polowie stycznia gotowa do montazu, ale za to kupilismy wczoraj farbe do salonu. :) * Ja uwielbiam Gizycko. Bylam tam niezliczona ilosc razy :) Ostatni raz na majowce br z mloda i lubym. Chcialam jechac teraz na wolne 11 listopada bo kilka dni wolnego no ale ostatecznie wybralismy przenoszenie mlodej do drugiego pokoju. * Ja czasem szukam na lumpach materialow, zaslon - czasem mozna trafic cos za grosze. * Na allegro kupuje dosc czesto, ale ubranie to jednak wole przymierzyc. Wczoraj zostawilam troche pln w reserved - zaczynaja mi sie podobac ich ubrania, takie bardziej kobiece sie zrobily. Kupilam kilka bluzek w tym dwie sliczne zlota i granatowa takie blyszczace, po 39zl. Ja jak widze niebieskie/granatowr ciuchy to padam z wrazenia. A na chaber i kobalt mam orgazm bez seksu :D I tunike kupilam super sliczna czarna w tloczone wzory - taka niby M ale maly brzuszek by sie spokojnie zmiescil :p * Dziewczyny nie kreccie afer przy weekendzie. * Mierzycie czasem cisnienie? Ja dzis mam 95/54. Hehe ponoc to cisnienie kacowe :p * U mnie sie nie zanosi na @. Powinnam dostac jutro..zrobilam dzis test, ale jedna gruba krecha. No nic, zrobie we wtorek kolejny. :) Kurde nie spojrzalam na polce i kupilam jeden plytkowy, a drugi paskowy. Ten paskowy robilam dzis, lekko niepraktyczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosciowa - kurcze, duzo zdrowka. Migdalki macie zbadane? Mysmy w kwietniu wyciely i od tamtej pory jak reka odjal, a kiedys cora 10 dni antybiotyk, tydzien przedszkola, 10 dni antybiotyk i tak od wrzesnia do marca. Ale tez pewnie z wiekiem dzieci wychodza z tego.chorowania. Chociaz, moi znajomi dali corke w zeszlym roku do przedszkola do 5 latkow, pochodzila pare dni, chorowala i tak w kolko, w koncu ja wypisali z przedszkola calkiem. Moim zdaniem zla decyzja, bo poszla teraz do 1 klasy i co? Tak samo..3 dni w szkole we wrzesniu i reszta miesiaca w domu. Uwazam ze te chorobska chyba trzeba przejsc. Moja mloda jak jest zaziebiona to zostaje ze mna w domu i tyle. Ale wiem, ze nie wszystkie mamy moga sobie na to pozwolic i oddaja chora dzieci do przedszkola. Kiedys mama przy mnie mowila do Pani Przedszkolanki 'syna brzuch troche boli' i tak 4 dni co rano to slyszalam w szatni. No i co? Mloda przyniosla taka srake do domu, a ja z miska tydzien czasu. Grrr. Eh tez musze czasem pomarudzic :p * Zrobilam wczoraj pierwszy raz pizze! O matko pyszna wyszla taka, ze najchetniej zrobilabym juz kolejna! W sumie mam drozdze wiec moze rusze skacowana dupke do kuchni i zrobie :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościówa 22
Daisy ja jutro robię pizzę - mój M uwielbia :) Wiecie co?? Nie chcę zapeszać ale robiłam test - wydaje mi się , że widać cień, cienia :) M też mówi ,że widzi... Kupię jeszcze jeden test i zrobię we wtorek rano :) A na okres to w ogóle się już nie czuję. Piersi napęczniały ale jakoś tak inaczej niż przed @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×