Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Eyeque

Zajdę w ciążę jeszcze w tym roku

Polecane posty

szczerze mówiąc, to obawiam się, że nic się nie da z tymi spodniami już zrobić..... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościówa 22
Betka kiedy testujesz?? Agnes ja zawsze wszystkie paragony chowam . I nie powiem , że czasami się przydają . Dużo miejsca nie zajmują , a naprawdę warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes - wybacz ominelam kwestie bawelny To wypierz to jeszcze raz, w zimnej koniecznie wodzie, recznie bez wirowania w czyms delikatnym jakis plyn do prania. Nie wykrecaj(!) zeby pozbyc sie wody, tylko delikatnie pomietol jakbys masaz robila :D powies klamerkami za nogawki i niech wisza pionowo. Pod ciezarem sciagajacego mokrego dolu powinno sie naciagnac. Sprobujesz? Ja jak naciagam spodnie to owijam sie nimi w kolo i ciagne z kazdej strony :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm chciałabym wytrzymać do terminu @ z tym testowaniem, a najlepiej zaraz po terminie.. jeśli wytrzymam do piątku to w piątek strzelę sobie teścik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościówa 22
Daisy no to jest pomysł rzeczywiście głupia też bym na to nie wpadła ;/ Do piątku już nie daleko :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes nie mam pojęcia zo można zrobic. Zadzwoń do sklepu. Tylko ciekawe czy uwierza na słowo że prałas według metki. Daisy. Ja już wczesniej pisalam że nie miałam absolutnie żadnych objawów ciąży z nadia. Lekarz aż się dziwil Że żadnych zmian w piersiach oczywiście na początku. Więc nie jest to regułą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale cisza tu dzis.. :p Ja siedze zdolowana, juz mam w glowie beta <1.. Eh. Co chwile f5 i f5 :p Czemu ten czas sie tak dluzy? MalaNadzieja i co tam na obiad? My wczoraj jedlismy kus kus z kurczakiem, papryka i pieczarkami. Mloda mowila 'ale ten piasek pyszny' :D Dzis kupilam pierogi z miesem..cos nie mam weny do gotowania. Zalegam dzis u mamy, czekam na wyniki i sie okaze czy jechac do domu czy na wizyte do gina. Eeeehhhhh!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie wrocilam z miasta. na zmiane deszcz ze sniegiem i slonce. niewiem co jest ale czuje sie jakbym okres miala dostac a przeciez niedawno mi sie skonczyl. ze spodniami wyprobuje przeprac w zimnej wodzie i powiesze za nogawki. mam nadzieje ze poskutkuje. ja dzis na obiad mam bitki wolowe ziemniaczki sos i marchewke z groszkiem. chwile odsapne i ide do kuchni pichcic. Daisy - odswiezaj odswiezaj:-):-):-):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MalaNadzieja - wiem doskonale, ale moze chociaz powie mi lekarz jakies dodatkowe badania zebym zrobila, moze karte ciazy zaloza czy cos. :) zobaczy czy nadzerka mi sie nie aktywowala od wrzesnia gdy robilam cytologie. Juz dostaje do glowy, hehe. No ale wiem, wiem, ze nic nie wykryje. Pamietam, ze z mloda to mi tylko revznie zbadal ze jestem opuchnieta i tyle bylo, pieresze usg mialam chyba w 10 tyg. A jak krwawilam potem w sylwestra to kazali brac leki i tez nic nie sprawdzili, moze wtedy na straty mi mloda juz spisali. :) No a jak nic z tego, to dzis wypije reszte martini, ktore mam w domu, a na andrzejki pojde po bandzie :p. Wolalabym nie, no ale co zrobic. Wiecej sie tak sama nabierac nie bede. Oby! :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malanadzieja- moj cykl sie nie skrocil jest normalny jak poprzednie. tyle ze jajniki bola i taki nabrzmialy brzuch czuje w srodku. zobaczymy jutro co lekarz powie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
< 0.1. ... Eh! Alkohol welcome to dzis bedzie..grrr. MalaNadzieja widac masz racje :). Luby zawiedziony, ja tylko troche, bo przeciez mozna sie starac kolejny miesiac. To ciekawe kiedy mialam owu i czy w ogole..no niech to piorun strzeli. * Dzieki Dziewczyny ze trzymalyscie kciuki :* To ktora nastepna?? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daisy. Szkoda :-( ale z nowym cyklem nowe nadzieje. Nie staracie się długo więc zawsze to jakieś pocieszenie. Daisy może mierze sobie tempke. Przy nieregularnych i długich cyklach to wskazane. Wtedy mniej więcej będziesz się orientować. A który dziś twój dc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzis mam 35dc. Myslisz ze jeszcze czekac spokojnie na @ czy ruszac sie do gina na wywolanie? Wydaje mi sie ze organizm chyba sam musi w takim razie dojsc do siebie po tych tabsach..poczekam, jak nic sie nie ruszy to za tydzien moze sie przejde do gina i tyle. Glupie pytanie? Temp mierzyc pod pacha czy w pochwie? Kupic do tego jakis specjalny termometr? Teraz bede zaglebiac co wieczor lekture o temperaturach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daisy przykro mi :( chyba jestem następna, ale brzuch mnie boli jak na @ i kręgosłup..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daisy - przykro mi.:-(. moze rzeczywiscie organizm musi sie wyregulowac po tabletkach. a ktory cykl nie bierzesz anty? no to teraz czekamy na Betke a pozniej mam nadzieje ze bede ja testowac hihi:-):-):-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daisy najlepiej termometr elektroniczny z dokładnością do dwóch miejsc po przecinku. Codziennie rano o tej samej porze. Przed wstaniem z łóżka jeszcze na lezaco do godz 8 podobno. Ją mierze w pochwie. Mierzy się między blonami. Czyli pochwa o***t albo pod jezykiem. Ale zacznij od nowego cyklu. Teraz już Ci nic nie da. I faktycznie może jeszcze z tydzień poczekaj a potem udaje się do gina. Mi wywolywal. Po 60 dniach bez @. Pewnie da Ci skierowanie na wyniki albo na uregulowanie luteine np

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samopoczucie coraz gorsze, zgaga i ból brzucha jak na @.. jest coraz gorzej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betka. Dopoki. Nie ma @ to nic nie jest przesądzone A my już po obiadku czekamy aż przyjdzie pani od zmywania co naczynia umyje ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościówa 22
Ja też nie miałam dzisiaj weny żeby obiad zrobić , więc kupiłam hamburgery :D Kurcze Daisy jaka szkoda !! No ale faktycznie to dopiero początki starań więc głowa do góry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka; Daisy szkoda, ze się nie udało, ale w następnym cyklu trzeba się spiąć, a na pewno wyjdzie :), trzeba być dobrej myśli :) ja jestem 9 dni przed okresem i czuję jak mnie boli z jednej i drugiej strony, masakra, a miało być pięknie, choć pewnie 1 @ po operacji będzie koszmarna. Dzisiaj z autem walczyłam, ledwo zapalił, wypychanie z garażu, kable itd...ach, ciągle pod górkę :( aj dziewczęta, a myślałam ,że uda się i wszystkie pójdziemy za przykładem gościówy i Tobą Daisy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze dziewczyny ze dzisiaj w kazdej obudzil sie zwierz. Leniwiec:-):-):-):-). ja zrobilam porzadny obiad bo przez weekend nie gotowalam. Betka a moze zatestuj:-):-):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My jeszcze czekamy na siostrę męża, z synkiem ma przyjechać bo wczoraj nie mogli. A najlepiej bym się położyła i nie robiła nic....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×