Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Eyeque

Zajdę w ciążę jeszcze w tym roku

Polecane posty

Poczekam. Tyle wytrzymam, nie jestem jeszcze aż tak zdesperowana :P A nie chce się po raz kolejny rozczarować.. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MałaNadzieja hehe :P no może troszkę. Chciałam Wam opisać po prostu swoje objawy i to jak się czuję. Gdybym była naprawdę nakręcona i wiedziała, że to ciąża, to nie byłabym w piątek u gina, który zapisał mi Clo na owulacje. Nawet je już wykupiłam.. To jest tak, że mam cichą nadzieję, że już się udało ale nie będę płakać jak nic nie wyszło. Trzeba żyć dalej i się nie załamywać :) Dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bullitka -sprobuje rzeczywiscie u ogolnego. Aaaga- jesli dobrze zrozumialam to w piatek dwa dni temu bylas u gina i wypisal ci clo. ciazy nie stwierdzil. to co ty sie łudzisz ze jednak jest? po co test chcesz robic? czekaj na okres.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaga mysle ze kazda z nas sie nakreca w pewnym stopniu. Wkoncu forum jest o zajsciu ;-) moja recepta na 2op clo czeka chociaz szczerze kysle ze w tym cyklu nici...:-):-):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny melduje sie i zaraz ide dalej spac. prawie nic nie spalam w nocy. nie chcialo mi sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy ktorejs z was z tego watku dla starajacych sie udalo sie zajsc w ciaze kiedykolwiek? Bo z tego co widze praktycznie kazda pisze, ze test wyszed negatywny i tak co miesiac. Moze sie dziewczyny za bardzo nakrecacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczęta :) ja też już nie śpię od jakiegoś czasu, coś mnie dzisiaj piekło podczas oddawania moczu, dziwne, bo antybiotyk dalej biorę :( ech, ciągle coś....oby to wszystko nie zaważyło na wyniku jutrzejszych działań :| gość - a udało się, mamy jedna mamusię (od kiedy ja na tym forum jestem) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) Agnes ginekolog nie sprawdzał, czy jestem w ciąży bo za wcześnie było. 2 tygodniowej ciąży nie zobaczy.. Sam mi kiedyś powiedział, że na pierwszą wizytę w ciąży mam przyjść dopiero w 7 tygodniu, bo wcześniej on i tak nic nie będzie widział. Clo zapisał, żebym na pewno jajeczkowała, żeby owulacja wystąpiła, bo ostatnio jej u mnie nie było. Jeśli dostanę @ to mam brać clo i tyle. A objawy mam jakie mam. Mam nadzieje, że jutro okaże się na co. Miłego dnia Wam życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Aaaga dołączam moje kciuki :) My tak jak zalecił lekarz wczoraj zakończyliśmy staranka i teraz czekamy na efekty :) Palec mam rozwalony echh ale już dzisiaj bez plastra-niech sobie oddycha.. Nie mogę nim niczego dotykać bo aż syczę z bólu heh sierotka.. Pozdrawiam z pracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny, ja juz w pracy od prawie 3 godzin. Dzis mam 35 dzien cyklu a @ brak. A jak juz wspominalam zawsze mialam bardzo regularnie co 28 dni. Robilam rano test i negatywny ponownie :-( juz sie zapisalam do ginekologa na srode ale mam nadzieje ze @ wczesniej przyjdzie bo u tej babki jeszcze nie bylam a opinie ma takie sobie, a nikt inny nie mial wolnego terminu, no i wolalabym uniknac tej wizyty. Wstyd sie przyznac ale jeszcze nie ogarniam co to clo czy luteina bo w sumie do tej pory nie bylo mi to potrzebne takze wybaczcie ze sie nie wypowiadam w tych tematach :-P Pozdrawiam i milego poniedzialku zycze :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evelynka współczuję, no ale musisz iść do lekarza mimo wszystko.. Dziwna akcja, skoro zawsze regularne cykle miałaś.. U mnie też jak w zegarku, a we wrześniu 4 dni mi się spóźniła @ to już świrowałam, ale na szczęście sama przyszła (stres).. Jeśli chodzi o lutkę i clo to ja też średnio ogarniam-tylko stąd, bo też nigdy nic takiego nie stosowałam-na szczęście :) także żaden wstyd :) Ale mam dziś totalnego lenia.... nie ogarniam co się dookoła mnie dzieje heh tez tak macie? Na dodatek jakiś wirus zagościł w naszym domu :/ bronimy sie jak tylko możemy.. spaaaaaaaaać ;) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czesc dziewczyny. To ja MalaNadzieja:-) Stoje wlasnie w tczewie na dworcu i czekam na busa do domu. Bylam dzis u dermatologa. Pania doktor troszke zaniepokoil jeden pieprzyk. Za pol roku musze isc na kontrole. Ehhh Zimno jak diabli. Evelynka to dobrze ze zapisalas sie do gina. Moze masz jakies zawachania hormonalne. Jeszcze troszke i bede w domu. Musze szybko jakis obiadek upichcic***** corcie leciec. Milego dnia zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny ponownie. ja juz po rehabilitacji. lece po male zakupki. dzisiaj baaaardzooo leniwie dzien spedzam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj chyba jest jakas aura gorsza bo ja tez mam lenia, senna jestem i jakas ogolnie polprzytomna :-P w Lbn wogole dzis brzydko, zimno i ponuro, jakby snieg popadal to weselej i bardziej swiatecznie by sie zrobilo. MalaNadziejo ja to zawsze boje sie tych pieprzykow :-( tzn sama nie mam ale moja mama ma na plecach i to akurat przy zapieciu stanika i zawsze sie o niego boi :-( moj M ma kilka takich wystajacych, jednego za uchem, jednego na brzuchu i na plecach. Trzymac je zle i wyciac tez bym sie bala ich wyslac bo juz sie nasluchalam bardzo smutnych historii po wycieciu :-( takze jak sie nic nie dzieje to moze niech sobie beda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny Ja dzis do pracy na druga zmiane. Agnes - co za zakupy robisz? Dzwonili juz z tej pracy? Masz dobre wiesci?? Malanadzieja - ja tez mialam pieprzyki wycinane i na szczescie wlszystko jest ok. Evelinka - a zrob moze bete co?? Agaa - to trzymamy kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! :) Noo dzis ewidentnie leniwy dzien..dotarl tez do nas. Wstalysmy zadowolone z mloda..przed 10 :D Tak wiec dzis wolne od przedszkola..zaraz zjem sniadanie i hiore sie za malowanie korytarza u gory druga warstwa. No i czekam na te ziemie..mieli byc ok 10 a sie okazalo ze dopiero w drodze z olsztyna byli chlopacy. Zrobilam juz rano rosol..a raczej fu jeszcze mi wali cala chata. Chyba musialam kupic stare mieso wczoraj. Ble! Nawet psu juz nie dam bo ugotowane :/ Wywalilam i tyle. Warzywa obrane wiec pogonilam lubego na miesne zakupy i bede probowac raz jeszcze. :) a tak to dzis bezplan. U mnie 17 dc. Troche sie juz nie nastawiam na nic, bo staranka byly 10,12 i potem dopiero 15dc. Bylam bez sil :/ No ale dalej nie wiem ile mi tych dc wyjdzie w tym miesiacu wiec moze nic stravonego :D * MalaNadzieja - co Ty tak rano? Brrr :p To ile masz teraz wolnego? 14 dni? Bo tak jakos zakodowalam, ale moze blednie :p Ty niedlugo testujesz nie? 18go czy 22go? * Evelynka - dawaj na bete widzisz nie tylko ja Cie namawiam :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evelynka. Nie prawda. Nie sluchaj glupot ze lepiej nie wycinac. Jezeli cos sie dzieje cokolwiek trzeba takiego pieprzyka badz znamie usunac z kawalkiem zdrowej skory. Ja sama mam usuniete dwa. Tez wlasnie mialam wystajace kolo zapiecia stanika. Naszczescie u mnie wynik wyszedl ok. Moja mama miala usowany pieprzyk w tym roku. Okazalo sie ze byly tam komorki przedrakowe. Gdybym nie namowila ja odpowiednio szybko na wyciecie tego to przerodziloby sie prawdopodobnie w czerniaka. Takze dziewczyny niw prawda jest zeby nie robic z tym nic. "najlepiej nie dotykac" bajka jakich malo. Trzeba kontrolowac u dermatologa raz do roku. A jezeli lekarz stwierdzi jakiekolwiek nieprawidlowosci to usowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daisy 7 dni wolnego mam. 14dni pracuje na 7 wolnych. Testuje 22 okolo o ile @ nie przyjdzie szybciej. U mnie to nie wiadomo. Zakupilam dzis test w rossmanie. Moze sie przyda....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daisy nie jest źle :) u mnie dziś 19dc i lekarz zalecił starania 12, 14, 16 i jeszcze 18dc :) także ten 15dc u Was jest jak najbardziej ok :) przypomnę, że mam cykle 28 dniowe :) zawsze wcześniej zakańczaliśmy nasze staranka, ale teraz posłuchaliśmy grzecznie pana doktora :) nie pamiętam ilu dniowe cykle masz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale by bylo gdybyscie wszystkie zaszly w tym samym czasie i na dodatek prezent na swieta :))). Ja w srode ide do lekarza. Mam nadzieje ze beda dobre wiesci i od nastepnego cyklu zaczniemy procedure do invitro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betka ja mialam pierwszy po odstawieniu tabsow 41dc :/ wiec teraz na dobra sprawe nie wiadomo. Gin nie chcial mi nic dac zeby sie sam cykl wyregulowal. Juz widze jak sie reguluje.. Ja w koncu nie maluje. Piorun mnie strzelil delikatnie mowiqc bo przez pol h probowalam otworzyc pojemnik z farba i juz mi palce krwawia. Obstukalam, podwazalam i nic. No nie wiem jak to zaschlo tak jeszcze tam sie powietrza nazbieralo bo tylko pssss i pssss. Eh no a Luby wroci i nic mu sie nie bedzie chcialo. Kircze te drugie polrocze 2013 zapamietam jako jeden wielki bajzel w chacie i tyle. :/ ludzie beda sie ubierac na wigilie a ja bede szafki sciagac w kuchni :/ Chyba nerwa mam. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bullitka byłoby cudownie :) Ty też będziesz miała super prezent, jeśli już będziecie mogli zacząć szykować się do invitro :) w końcu czas świąt to czas cudów :) oby nas te cuda nie ominęły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daisy głowa do góry!!!!!! To skoro jest taka sytuacja to starajcie się przytulać co te 2 dni, a jak nie dwa to i trzy, ale co dwa najlepiej...... Olać bajzel w domu :) Bardzo się pokaleczyłaś? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niee..bardziej sie w@#%&*/am :D bo juz jak nie moglam po tylu minutach to zaczelam sie z ta puszka szarpac :p No dzis planuje dzialac dalej, juz wolalam isc sie wyspac wtedy..nie chce by nasze statania sie kojarzyly z seksem 'bo trzeba dzis'. Zaciazyc na swieta piekna sprawa, niech chocby jednej z nas sie udalo.. Dzwonil facet od ziemi, jada. Ladne spoznienie, 'tulko' 4h, a caly dzien z bani. ://// Co dzis na obiad? Ja mam wspomnienie o smierdzacym rosole :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe to dobrze :) fuj ten rosół.... u mnie obiad to niespodzianka, bo ja nie gotuje w domu :) a wiesz my też się staraliśmy, żeby sex nie był tylko staraniem o maleństwo, ale teraz jakoś tak się wyćwiczyliśmy już hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noo wlasnie sie obawiam tego ze tak to sie skonczy dlatego tez poki co tego unikam. Luby chyba kupil jakies mieso. Przywiezie to pojde w gary. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×