Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Eyeque

Zajdę w ciążę jeszcze w tym roku

Polecane posty

dzień dobry :) dobry?? właśnie widzę, ze się męczycie dziewczęta, współczuję :(, ja jakoś żyję, choć mam czasami mniejsze lub większe bóle, lewa strona, pewnie znowu ona będzie jajeczkować, a zaczęły mi się dni płodne, doczekać się soboty nie mogę, z tym, ze muszę uruchomić konto męża hehe, bo będziemy niestety płacić za IUI :) * Bullitka - ja nie pracuję od połowy września, podjęliśmy taką decyzję ze względu na starania o dziecko :) ale patrzę na ogłoszenia i wysyłam CV bo siedzieć w domu już mi się nie chce, tym bardziej samej :) * agnes - bidulko bierzesz jakieś tabsy?? ja też miałam takie silne bóle, no ale miałam pełno zrostów, dlatego mogło boleć :) a teraz jak ręką odjął, zobaczymy co będzie dalej :) * evelynka - oj Kochana, ja to bym nie wytrzymała z ciekawości :), daj znać jak zobaczysz II duże krechy, na pewno będą :) bbbb a ja dzisiaj wyjęłam karkówkę zamarynuję ją i upiekę z czosneczkiem :) w sumie mam niewiele w lodówce, a do sklepu mi się nie chce ruszyć dzisiaj teściowa przybywa z odsieczą do synowej i antybiotyk mi przytarga, 3 tabletka, ale nie widzę jakoś szczególnie poprawy, może jutro będzie lepiej, zobaczymy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny :) Współczuję wszystkim, które cierpią :/ ale ja też mam bolesne @ i mi mój gin zapisał Zaldiar - cudowny lek i pomaga :) Lepszy nawet niż ibuprom czy nurofen. Polecam :) A muszę Wam powiedzieć, że od trzech dni mam czułe su..ki.. Bolą trochę przy dotykaniu. A to u mnie nowość, chyba raz w życiu mnie bolały przez okres albo podczas owulacji, nie pamiętam już bo to dawno było. Może dobry znak... Ale nie ma co się nastawiać. Czas pokarze.. Dziś 28 dc. Miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to Aaaga testowanko :D, kurcze, fajnie by było abyśmy wszystkie miały Prezenty na Nowy Rok :) Trzymam kciuki za testujące Przed i Po Świętach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny testować to ja będę dopiero za ok. 10-14dni bo owulację późno miałam. Jak nie przyjdzie okres w niedziele to i tak będę musiała poczekać jeszcze trochę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MałaNadzieja - ja idę w sobotę na monitoring, pewnie doktorek wyznaczy mi termin insEminacji :) no i mam nadzieję, że sam będzie mi robił, dzisiaj lewy jajnik mnie lekko boli, pewnie pęcherzyki rosną :D, pon-wt pewnie będę miała IUI i będziemy czekać 14 dni :), nie nastawiam się za bardzo ze względu na ból przydatków, ale kto wie, może akurat się uda, tym bardziej, że jestem świeżo po naprawieniu jajowodów, powinny być jak "żyleta" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny zdycham niestety. wrocilam z rehabilitacji potem poszlam z psem. rozpalilam w piecu zrobilam sobie kawke wzielam ibuprom w kapsulkach polozylam poduszke elektryczna na brzuch i wkoncu leze. jak to nie pomoze to wezme ketonal wtedy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanne dzieki za wyjasnienie co do pisowni. ;-);-);-) Zycze Ci z calego serducha zeby sie udalo. Napewno tak bedzie bo widze ze masz mega pozytywne nastawienie. Swietnie. Aaaga to w ktorym dniu cyklu chcesz testowac? To ja Ciebie wyprzedze? Cos nie tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes a lutke juz skonczylas czy dostalas w trakcie brania? Wspolczuje. Naprawde. Dobrze ze juz mozesz sobie polezec. Tylko pamietaj ze przy @ nie powinno sie nadmiernie nagrzewac brzucha. Co sobie jakiegos krwotoku nie wywolasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malanadzieja- lutke od czterech dni juz nie biore bo nie musze. co do ogrzewania brzucha to oczywiscie uwazam. Aaaga - tez sie zastanawiam kiedy chcesz testowac bo z tego co pamietam mialysmy cykle takiej samej dlugosci. no mi przez lutke sie o 2dni skrocily. joanna- rowniez bede trzymala kciuki. a tak z ciekawosci to z mezem macie wspolne konto? czy jak? a ile wogole taki zabieg kosztuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Rety współczuję wszystkim cierpiącym.. u mnie kiedyś tak było, teraz odpukać jest lepiej, choć ostatnia @ była dokuczliwa.. U mnie dziś 15dc i stosujemy się ściśle do zaleceń lekarza :) mamy 2tyg do terminu @ także w same święta.. Na Sylwestra albo będę pić albo dobrze się bawić bez % :) Bieżący tydzień jakiś zabiegany mamy, a w sobotę mamy imieniny mojego Taty także jeszcze obiecałam jakąś sałateczkę przygotować i coś tam jeszcze :) Witam nowe koleżanki :) Życzę miłego dzionka Wszystkim :) i zdrówka, bo pogoda wirusowa....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ovu miałam koło 22 dc a okres mam dostać w niedziele po 31dc przez duphaston, to skoro ovu była późno to nie ma po co testować wcześniej bo i tak nic nie wyjdzie. Za wcześnie będzie, dlatego muszę poczekać. Czy źle myślę? Oświećcie mnie dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaaga - sadze ze w poniedzialek albo wtorek mozesz testowac. jesli oczywiscie nie dostaniesz @. to juz bedzie tydzien po owu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaga ja bym testowała dopiero w dniu terminu @ - ewentualnie jeden dzień przed albo jeden po ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm.. no nie wiem. Zobacze. Bo po 8 dniach od ovu to wątpie, że coś wyjdzie. Nie chce się rozczarować kolejnym negatywnym testem :( Będę myśleć po niedzieli jak nie dostanę @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnes, zaspokoję Twoją ciekawość :P, nie mamy wspólnego konta, ale robię przelewy z jego konta na swoje, raz w miesiącu ile potrzebuję i tyle mam :), IUI kosztować będzie w klinice 900zł, nie wiem czy sam pęcherzyk będzie pękał czy mi dr pomoże zastrzykiem, wtedy tylko tyle plus wizyty oczywiście, jedna za mną, kolejna przed no i nie wiem jak dalej się temat rozwinie, czyli około 1200 myślę że wystarczy :), Betka - ja też nie wiem jak spędzę Sylwestra, bo prawidłowo @ wypada mi na 31.12 :) hehe, jak wyjdzie to będzie super i pojadę do mamy z niespodzianką, a jak nie wyjdzie, to kupię sobie butelkę wina i będę siedzieć sama w domu :) też dobrze :D MałaNadzieja - dzięki serdeczne :), mam nastawienie pozytywne do całej procedury ale nie nastawiam się, że się uda, podobno 1 IUI rzadko wychodzi, zobaczymy :) na pewno się "pochwalę" Wam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joanna- to fajnie takie przelewy robic hihi. my mam wspolne konto. kurcze duzo kasy kosztuje taki zabieg moim zdaniem powinien byc chociaz w polowie refundowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnes - jeśli mrozilibyśmy nasienie w szpitalu, miałabym na NFZ, tak mi się wydaje, a że mroziliśmy w klinice, pewnie będę miała odpłatnie, ale chyba tak wolę, 1 IUI bardziej intymnie :) byleby mój doktorek był :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaga test mozesz zrobic 14dni po owu. To bedzie Twoj 36dc tak? Czyli akurat by sie zgadzalo. Joanne ja myslalam ze inseminacja nie jest refundowana wogole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaga Tylko nie rozumiem dlaczego masz dostac @ szybciej niz wskazuje na to owulacja. To duphaston skraca Ci faze lutealna? Tak chyba nie powinno byc. A jestes pewna ze owu mialas w 22dc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi juz lepiej. brzuch przestal bolec. tabletka zadzialala. joanna- tez bym wolala pierwszy raz taki zabieg miec w intymnej atmosferze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MałaNadzieja ovu miałam koło 22 dc bo tak wyszło z testów owulacyjnych. To jest mój drugi cykl z duphastonem a biorę go od 16-25 dc****oprzednio @ dostałam po 30 dniach to teraz niby też tak powinno być. Sama nie wiem.. A zanim zaczęłam go brać to cykle miałam 36-dniowe. Kosmos jakiś :/ tego 36 dc chyba zrobię test. O ile @ się nie pojawi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaga ja mysle ze nie masz co sugerowac sie tym ze poprzedni cykl mialas 30 dniowy. Ja pierwszy cykl na luteinie mialam 22 dni a kolejny 32dni. Patrzylabym bardziej na to kiedy owu byla. Bo jezeli owu byla 22dc a okres dostalabys w 30dc to masz za krotka faze lutealna. Tylko 8 dni. A na co wogole bierzesz dupka? Moze pozniej powinnas go brac. A czy duphaston nie blokuje owu??? Bo luteina wzieta za szybko tak. Lekarze tez zalecaja od 16 dc z reguly. Ale ze ja mam pozno owulacje to biore pozniej. Powinno brac sie po owulacji wlasnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanna naprawdę jestem pod wrażeniem Twojego pozytywnego nastawienia :) Ale to jest w końcu najważniejsze, bez pozytywnego myślenia nic się nie udaje. Szkoda, że w najbliższych najważniejszych dniach Twojego/Waszego życia nie może Ciebie Mąż wspierać.. Ale taka praca. Może jak wróci to będziesz miała dla Niego cudowne nowiny :) Życzę Wam powodzenia Kochana :) Oby się udało za pierwszym razem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I pamietaj ze to ze testy owulacyjne wyszly pozytywne nie zawsze oznacza ze ta owulacja byla. Wiem to z wlasnego doswiadczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdalena234
Hej Kobietki ! Mam problem... Otoz 2 tygodnie temu zamiast okresu mialam brazowe plamienia ktore trwaly jakies 2-3dni. Dodam,ze nie biore zadnych tabletek ani tez nie lecze sie na zadne chorobska natomiast "przytulam" sie z narzeczonym 3 razy w tygodniu bez zabezpieczenia,ale nie konczy nigdy we mnie tylko na mnie. Mam rozne objawy takie jak podwyzszona temperatura (mierzona pod pacha) nawet do 37,2,a ogolnie zawsze mam niska temp. nawet okolo 35,9. Spodziewam sie miesiaczki ma byc na 21grudnia. Robilam dzis test z porannego moczu i wynik byl negatywny druga kreseczka nawet najjasniejsza sie nie pokazala.. smutas.gif Czy mozliwe,ze jestem w ciazy tylko jeszcze test nie moze wykryc hormonu ? Do lekarza narazie nie moge pojsc smutas.gif Mam zrobic test w spodziewana miesiaczke jesli jej nie bedzie? Pobolewaja mnie odrobine piersi i jestem ostatnio bardziej oslabiona niz zwykle. Boli mnie tez podbrzusia ta jakbym miala zaraz dostac @.Ratunku!!! A moze ja to wszystko sobie uroilam.. ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MałaNadzieja wiem o testach, muszę być dobrej myśli :) Chociaż się nie nastawiam. Dla mnie testy nie są do końca sprawdzone i nie ufam im w 100%. A co do moich ovu to ja rzadko wiem, kiedy ją mam. Teraz chyba była ale w poprzednim cyklu raczej nie. Duphaston brałam na wyregulowanie @ bo zdarzył mi się niedawno 50 dc i nie wiadomo było czemu. Gin mi go przepisał i brałam w takich dniach w jakich miałam. Możliwe, że wzięty za wcześnie zablokuje ovu ale pewności nie mam. Luteina wiem, że hamuje. Ale jeśli bierzesz np. 2-3 dni przed ovu to nie zaszkodzi, gorzej jeśli dłużej czyli tak jak w moim wypadku. Od najbliższego cyklu mam brać tabl na owulacje, żeby napewno wystąpiła bo już dup nie będę brać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaga gdyby M był przy mnie nie byłoby IUI tylko działanie na mega wygodnym łóżeczku, może z lampką winka :D, muszę pozytywnie myśleć, ale zastanawiam się czy wszystko pójdzie OK, w sumie to mam mieszane uczucia co do całego procesu, bo boję się o przydatki, to nie jest ból typowy, mam mrowienie, dziwne do opisania, może jajniki zaczęły pracować, ach niech ta sobota szybciej się zbliża :) no i nie dzięki za powodzonka :D * MałaNadzieja - mój lekarz przyjmuje też w szpitalu, a wiem, że tam robią IUI, fajnie że prowadzi mnie od początku do końca, może w końcu za jego czarodziejskimi rączkami się uda :) * agnes - na pewno chcę mieć IUI przeprowadzone przez niego, no i najlepiej w klinice, inny klimat niż szpitalny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×