Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Eyeque

Zajdę w ciążę jeszcze w tym roku

Polecane posty

Dziewczyny a ja nie mam na nic sily. Posprzatalam podlogi na korytarzu. Weszlam do mieszkania i leglam na lozko. Nie mam energii wogole. Serce mi wali jakbym przebiegla 5km. Chyba cos sie dzisiaj z cisnieniem dzieje. Czuje sie jak na kacu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hm. Ja jestem cisnieniowcem ale dzis nic nie odczuwam. Chociaz..wczoraj mniebplecy strasznie bolaly ale chyba raczej po robocie :D Ja robie rosol podejscie nr 2 :D poki co jest ok juz wrzucilam warzywka :) Przywiezli te 2 wanienki piachu, dzis jeszcze 2 maja przywiezc. Kurde tu 40 wywrotek to bedzie malo jak tak patrze jedna taka to ledwo kupka piachu a mamy sporo do podniesienia. Ale wazne ze cos sie dzieje. Kurcze wiecie, nie to zebym se jakies zaslugi przypisywala, ale gdyby nie ja to ja nie wiem czy cokolwiek by tu bylo zrobione. W rok zrobilismy 3 pokoje od podlogi po sufity, garderobe, lazienke, salon, nawet wyprowadzenie ze scian pradu na lampki przypodlogowe to moja inicjatywa. Teraz to podworko, kuchnia lada tydzien, gaz doprowadzilismy, prad mamy swoj, odbior domu. Ja nie wiem jak on funkcjonowal 'przede mna' :p Moj to prace widzi i zarabianie. No ale prawda taka, ze pieniadze na ziemi nie leza i skads trzeba na to miec. Tylko potem sie jezdzi po lekarzach czy jakies udary czy inne bole glowy. :/ nie moge sie doczekac az ruszymy z budowa drugiego domu. Bede miala zabawy najpierw rok z budowa a potem kilka lat znowu urzadzania :) uwielbiam to. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny co taka cisza? Gdzie sie podzialyscie??? Czyzby takie intensywne staranka? Agnes i jak tam probowalas dzis zalatwic recepte? Gosciowa jak sie czujesz kochana? Evelynka, Aaaga i jak tam? @ nie ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościówa 22
Cześć dziewczyny, Przepraszam , że ostatnio tak rzadko się udzielam. Ale jakoś ostatnio strasznie podły nastrój mam ;/ Jestem mega zła i ciągle mi płakać się chce ;/ Uczucie ciągłego "kaca" nie daje mi spokoju... W niedzielę byliśmy na zakupach - wszystko na święta zakupione ... Ciasteczka upieczone , a jutro zrobię pierożki ( pewni cały dzień mi zajmie ) ;/ . Bigos się gotuje i w weki sobie włożę, żeby było jak się zachce coś kwaśnego :) A jak u was?? Sorry ale jakoś nie miałam natchnienia czytania dość sporych zaległości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosciowa - no u nas po staremu, zadna nie dolaczyla do Twojego skromnego grona poki co :p Ale wszystko w tym miesiacu przed nami. No zawiedziona jestem Twoim milczeniem..ale poniekad jestem w stanie Cie zrozumiec. Biedna ze sie tak zle czujesz :/ Kurde to ciazowe objawy takie sa? Ja to nie znam, mi nic nie bylo te pare lat temu..poza tylozgieciem, lezeniem i krwawieniem. Mam nadzieje ze szybko Ci te niedogodnosci mina. :/ * MalaNadzieja - my 'w robocie' - ja przystroilam chalupe, luby szpachluje sciany bo tak nam porobili ze az cekol odpada i sie bable robia, trzeba latac cekolem, akrylem, czym sie da. Wiec jeden dzien roboty w plecy bo mokrego juz niepomaluje dzis. :/ Starania moze potem, ja juz w pizamie i latam po kanalach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny u mnie tez jakis ponury dzien byl. malanadzieja- tabletek jeszcze nie zalatwialam mam jeszcze troche dni do ich brania. Bullitka- zakupy takie spozywcze tylko. znowu po weekendzie lodowka pusta. niestety z pracy nie dzwonili moze jutro. ale juz zwatpilam:-(. bylam dzisiaj na kontroli u ortopedy. wszystko jest wporzadku. noga zagojona. jeszcze jedna kontrola za dwa miesiace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry dziewczyny jak tam nastroj po nocce? okresy sa czy testy w dlon ruszyly:-):-):-). joanna- dzisiaj wielki dzien u ciebie trzymam kciuki i napisz jak bedzirsz mogla jak samopoczucie i wrazenia. ja juz po sniadanku teraz kawe pije. jak nigdy. w piecu juz napalilam. pewnie sobie pospie jeszcze. w weekend zaczynam staranka mam nadzieje ze owulka wkoncu bedzie i pecherzyk ladny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry wszystkim:-) No wlasnie. Jak tam? Testy byly? Joanne mocno trzymam kciuki. Napewno wszystko bedzie ok :-* Agnes szybko dzionek zaczelas ;-) ja wrocilam z przedszkola. Mrozi dzis u mnie troszke. Tak delikatnie. Chyba niestety znowu nie bedziemy mialy bialych swiat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malanadzieja- wlasnie dzisiaj w radio mowili ze swieta bez sniegu. trudno. ja wogole nie czuje ze za tydzien swieta. nie mam ochoty myc okien i robic wiekszych porzadkow. troche posprzatalam w piatek i tyle. moj M swiat niezabardzo lubi i mi psuje przez to nastroj. chyba nic nie bede robila na swieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes moj m tez niezbyt "swiateczny" jest. Wkurza mnie tym. Pochodzi z duzej rodziny i oni raczej wszystko tak wlasnie eodzinnie swiatecznie obchodza a on to jakis odlam. Ehhh no ale ja musze nadrabiac. Dla corki. Musi dobrze wspominac swieta. Tak jak ja. Ale jezeli chodzi o tegoroczny klimat to ja tez go wogole nie czuje. No ale jak czuc klimac swiat jak trzeba sie dziec w pracy. I to jeszcze zeby to byla jakas istotna praca. Jak np lekarze czy pielegniarki to wiedza poco pracuja w swieta. A ja? Po to zeby gromada ludzi zatankowala sobie za 20zl jakby np w sama wigilie nie mogli za 100zl. Przytlaczajace to. No ale coz. Nic nie poradze. Pracowac musze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny :) Co tak ponuro od rana. Poprawie Wam humor juz jakis czas temu rozwalila nam sie rura od odkurzacza, ten teleskop. No ale dzielnie odkurzalismy. Az dzis mi tak wkleszczylo palec ze mam taaakiego krwiaka. :D Ja juz ze sniadaniem i kawa czekam na kolejne tury ziemi. Mloda w przedszkolu「 odebralam dodatkowe kalendarze. U nas co roku w przedszkolach robia kalendarze z dzieckiem i do tego pocztowki z zyczeniami i foty legitymacyjne. A ja co roku biore kazdemu kalendarz tzn sobie, rodzicom, tesciom i moim dziadkom czyli pradziadkom mlodej. I zdjecia kazdemu do portfela :) Fajnie potem wchodze do kogos i wszedzie moja cora wisi :D U mnie dzis 3 st. O swietach bez sniegu tez juz slyszalam :/ Mysmy wczoraj sie poklocili :D Wiec statan nie bylo. Luby chcial ale ja bylam tak zla az bordowa wiec lipa :). No ale rano juz wszystko ok. Poszlo o to ze ja mu kaze remont robic jak on wraca zmeczony po pracy. To mu powiedzialam ok jutro dzwonie po ekipe i beda siedziec ze mna caly dzien i robic. :D ech no co za zycie. A Wy jakie macie plany na dzis? Ja musze stare gazety przejrzec bo jutro jade do babci ona lubi se poczytac. Kurcze babcia 80 lat skonczyla w tym roku i bez okularow czyta :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny To chyba wina tej pogody. U was tez jest tak ponuro i ciemno? Joanne - daj znac co i jak. Powodzenia dzis :). Trzymam mocno kciuki Agnes - kilka dni przed napewno odezwie sie swiateczna atmosfera. Akurat starania przypadna na swieta i kto wie :)) Do nas w piatek mama przyjezdza. :) wigilie i 1 dzien swiat spedzamy u mojej siostry a w drugi dzien swiat u mnie i w piatek po swietach jedziemy na 3 dni do Paryza :))). Zabieramy moja mame i tesciowa i siostre od meza. Oni jeszcze nigdy nie widzieli Paryza. Juz sie nie moge doczekac :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka! Bullitka ale super macie :) Joanne czekamy na Ciebie tutaj :) odezwij się jak tylko będziesz mogła :) A chcecie sie pośmiać.......?? Rety wyszłam dziś z pieskiem na spacer i zaatakowała mnie wrona :) rzuciła się na mnie z tyłu, dostałam w głowę.... podejrzewam, że chciała mi ukraść kukiel od czapki.. Moj pieseczek akurat w trakcie "dwójeczki" a ja przerażona wposdkokach-psina się na mnie patrzyła jak na debilkę hehe a jak skończyła to od razu zaatakowała ptaszysko, które wylądowało parę metrów od nas :) normalnie chyba musze zmienić czapke hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betka - ha ha no to mialas przezycie :))). W zeszlym roku jak bylismy z mezem w Paryzu to dokladnie pod wieza Eifla ptak nasral na glowe mojemu mezowi :))). Sposrod tylu turystow moj maz mial to szczescie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betka - no podobno tak :). Ale jakos te szczescie nas nie dosieglo. A te ptaszysko nie zrobilo ci krzywdy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie Kochana, nic mi nie jest :) A może za chwilkę szczęście do Was zawita, albo już jest tylko go nie zauważyliście ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczęta :) dziękuję wszystkim za kciukasy :D ja już "po" :), w sumie wyszło jak badanie ginekologiczne, z tym że musiałam poleżeć na fotelu 20 minut :), doktorek zrobił mi przed USG, pęcherzyk był w trakcie pękania, także lepiej trafić nie mogliśmy i to na naturalnym cyklu :)a teraz leżakuję w domku, co miało wypłynąć to wypłynęło, czuję lekkie kłucie z prawej strony, a teraz najdłuższe 2 tygodnie, a potem na betę :) wybaczcie, ze tak mało osobiście, ale trochę mnie czytania czeka :) trzymajcie się ciepło i trzymam za Nas wszystkie kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joanna- to super ze wszystko pomyslnie poszlo. ze pecherzyk byl pekajacy to chyba sie uda:-):-):-):-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanne no tovdwietnie. Teraz tylko uwazaj na siebie. Oszczedzaj sie bardzo. No i dalsze pozytywne podejscie. :-) Bullitka ale super macie. Zazdroszcze. Przyznam sie z lekkim wstydem ze ja poza granicami naszego panstwa to bylam tylko w czechach i irlandii ;-);-);-);-) Betka no to niezly widok musialbyc hihi.... A ja zakupilam wlasnie 3kg kapusty i pieczarki i bede juz robic farsz do krokietow bo nie wiem jak ja sie pozniej z tym wszystkim ogarne. Umylam okna, popralam firany i teraz mnie brzuch boli troche. Lewy jajnik. Dzis 27dc mysle ze @ nadchodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościówa 22
Ja dopiero skończyłam lepić te nieszczęsne pierogi ;/ Nalepiłam ok 200 ale dla mojego M to przecież mały pryszcz :D Daisy ja tezw pierwszej ciąży nie miałam żadnych dolegliwości , a teraz czuję się beznadziejnie ;/ Ale co tam. Dla małej kruszynki warto się przemęczyć :) joanne mocno, mocno 3mam za ciebie kciuki!! :) A teraz to która testuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alez tu ciszaaaaa joanna-jak sie czujesz? wszystko wporzadku? Aaaaga- robilas test czy dostalas okres?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny :) U mnie wczoraj pod wieczór @ się pojawiła :( niestety. Porozmawiałam o wszystkim z moim M, i oboje stwierdziliśmy, że to dziwne, bo mnie nigdy cycki nie bolały a teraz chwilami mi je od środka rozrywało :( no ale widać coś się zmieniło i może teraz na @ będą mnie boleć.. Po tylu latach miesiączkowania.. ehh.. :/ Ale przeanalizowaliśmy ostatnie miesiące starań, i niestety ale ja ostatnią owulację, której jestem pewna na 100% miałam 6 sierpnia. Później to tylko urojona , żadnych objawów :( Więc już wiem w czym tkwi problem. Mam nadzieję, że Clo pomoże. Oby :) Znacie dziewczyny, którym udało się zajść w ciąże po nich? Nawet w pierwszych cyklach stosowania? * Joanna trzymam nadal kciuki :) Wierzę w Ciebie, że wszystko się uda. Pamiętaj żeby się oszczędzać, nie dźwigaj nic, nie rób ciężkich zakupów. Oszczędzaj się ile można :) * Gościówa ja pierogów nie robiłam. U mnie M babcia robi przepyszne z kapustą i grzybami :) Zawieźliśmy jej grzyby, które sami uzbieralismy i wysuszyliśmy a ona robi nam pierożki. * MałaNadzieja trzymam za Ciebie również kciuki, żeby @ się nie pojawiła. Daj nam dobry przykład :) Zachodźcie w ciąże dziewczyny, bo ja się załamuję, że wątek pecha przynosi :P * Agnes ja okien nie myje teraz na święta. Miesiąc temu myłam niektóre bo były brudne, nie mam natchnienia na okna :/ Trzymam kciuki za pęcherzyk :P !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MałaNadzieja - ja mam kompa non stop odpalonego i zakładkę z kafe również, obok stoi i jestem na bieżąco :) * Aaaga - przykro mi z powodu @, ale nie poddawaj się, walczymy do końca :) dzięki za kciuki, dzisiaj siedzę na wyrku, jutro choinka przyjeżdża do mnie i będę ją ubierać, a z domu planuję wyskoczyć dopiero w piątek, u mamy będę lepić pierogi :) * dostałam lekkiego plamienia, ale podobno po IUI może tak być, tym bardziej, że nie miałam pełnego pęcherza, może to ma jakiś związek, ech dziewczyny, martwię się co to będzie, mam bóle podbrzusza, jakby pieczenie...no nic, pożyjemy zobaczymy * dziś mama mnie wystraszyła dzwoniąc, że babcia krwią pluje, ajajaj, jej siostra do niej pojechała, grypę żołądkową załapała, może od "ulania" się takie skutki, oby ją jutro zawieźli do lekarza :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaga przykro mi. Ja bralam teraz juz 3cykl clo i to konska dawke ;-) pecherzyki byly napewno w tym cyklu ale czy pekly nie wiadomo. Joanne skoro te bole podbrzusza sa normalne to niema sie czym stresowac :-) oj to nie fajnie z babcia. Oby jej przeszlo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MałaNadzieja jaką dawkę brałaś? Ja mam brać od 5-9dc po jednej tabletce. Gin zapisał mi na razie jedno opakowanie na 2 cykle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×