Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Eyeque

Zajdę w ciążę jeszcze w tym roku

Polecane posty

Gość gościówa 22
Bullitka super wieści !! Teraz tylko cierpliwie czekać c***ozostaje :* Małanadzieja , przypomnij który to twój cykl starań ?? Mówię to już po raz kolejny ale mi wyszła taka mega blada krecha po terminie @ i też nie wyszła od razu tylko po jakimś czasie. Powtórzyłam za dwa dni i też wyszła blada ale bardziej widoczna :) Także MOCNO MOCNO MOCNO 3mam kciuki!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes no tak jak myslala,/ bylam pewna ze na "ucieknie" Gosciowa dzis moj 29dc . zakladalam ze ten cykl powinien trwac ok 32 dni akle ze wczoraj mialam ten rozowawy sluz po stosunku i ustapilo to tak mnie jakos pokorcilo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościówa 22
A cykl starań?? Bo zapomniałam ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościówa 22
Kochanie ja w głębi serca wierzę , że się udało ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malanadzieja- ja ta plakac nie bede. nic przeciez zlego jrj nie napisalysmy. a ty kochana powtorz test w niedziele. wogole dzisiaj w miescie oblatalam wszystkie mozliwe zaklady fryzjerskie i nigdzie miejsca nie ma .noo sie szybko obudzilam. w sumie jestem na jutro zapisana do jednego ale nie pidoba mi sie jak balejaz robia. najpierw myje laska wlosy i na mokre naklada farbe zawoja sreberka. i potem siedze w poczekalni jakies dwie godziny. masakra. i slaby efekt jest wiec raczej odpuszcze sobie ten zaklad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosciowa dzieki :) Agnes no ja tez uwazam ze nic zlego nie napisalysmy., jednak jakies tam doswiadczenie juz z tym clo mamy wiec stwierdzilysmy fakt :) ojj ja wogole nie mam pojecia jak balejaz powinno sie robic. nigdy nawet nie widzialam. hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wogole dzisiaj mam 9dc zrobilam test owu i niestety negatywny. kurcze mam nadzieje ze bedzie ta owu bo od soboty zaczynamy staranko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnes ale dopiero dzis konczysz clo? czy ty szybciej bralas chyba tak? cykl zawsze moze sie wydluzyc. spokojnie. widzisz ja w 15dc jeszcze mialam pecherzyki. wiec owu gdzies 18dc. a tez po clo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Nie uciekłam od Was. Trochę do zrobienia miałam w domu i tak mi zeszło jakoś :P Wczoraj i dzisiaj pierniki piekłam na święta :) Zabieramy trochę do teściów bo u Nich w tym roku spędzamy święta. W domu poogarniałam dosyć przed świętami. Zrobiliśmy sobie prezent z M i kupiliśmy lodówkę za 4tys. :P taka z podwójnymi drzwiami, na lewo zamrażalnik a prawo lodówka, wielka jak nie wiem :p hehe.. przyda się na później jak się rodzinka powiększy :P :P Na forum nie wchodzę często, bo za każdym czytaniem wiadomości się denerwuje, że się nie udaje i bije sobie w ł...p :/ obiecuje sobie, że się ogarnę ale nie do końca mi to wychodzi. No cóż.. Moja bardzo wielka wina.. MałaNadzieja trzymam mocno kciuki! Chociaz ja taką ledwo co kreskę, bo nawet jaśniejsza niż cień cienia to już chyba 3 razy miałam i widać co mi z tego wyszło.. No ale to ja.. Może u Ciebie się uda :) Wierzę :) Agnes ja na Twoim miejscu chyba bym odpuściła sobie taki balejaż na mokre włosy.. To nie ma sensu. Na suche włosy się kładzie, i często dobrze też na przetłuszczone. Od jutra Clo.. ciekawe jak to będzie, czy będę jakoś to odczuwać, że biorę.. Bo podobno brzuch może boleć, jakieś zawroty głowy się zdarzają, czy mroczki przed oczami.. No nic, zobaczymy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościówa 22
Może troszkę za ostro Aaage potraktowałyście ;/ Fakt nakręca się bardzo i to wcale nie dobrze , bo wszystkie wiemy jak rozczarowanie boli ale może troszkę delikatniej mogłyście. Kobieta tu pełna nadziei przyszła a wy ją tak z "grubej rury"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościówa 22
A jednak się nie pogniewała !! Na szczęście ! :) Szkoda by było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo witaj Aaaga :) :) no wiem wiem z ta kreska to takie luzne mysli :) a jezeli chodzi o dolegliwosc**** clo ja nie mam zadnych. tylko mniej wiecej w czasie owulacji klucie jajnikow ale to podobno dobry znak :) tak powinno byc bo wiadomo ze jajniki zaczynaja pracowac :) w pierwszym cyklu z clo wlasnie nic nie czulam. ja mam gorsze skutki uboczne po luteinie. mam uderzenia goraca... maz sie smieje ze menopauze przechodze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale gosciowa o co Ci chodzi? jak z grubej rury? napisalysmy poprostu ze clo malo kiedy dziala przy pierwszym cyklu a testy owulacyjne nie oznaczaja pewnej owulacji. nie rozumiem jak mozna bylo to powiedziec delikatniej. a moze mialysmy mowic ze tak, napewno zajdzie w pierwszym cyklu z clo chociaz juz Agnes i ja jestesmy zywym dowodem na to ze to wcale nie jest takie szybkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościówa 22
Co się od razu małanadzieja unosisz?? Przeczytałam waszą wypowiedź przed chwilą . Niejednej mogło by być przykro . Na szczęście Aaaga się nie obraziła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie unosze sie tylko pytam. poprostu pytam bo nie rozumiem naprawde o co mozna sie tu obrazic. Dobrze ze nie kazdy jest tak wrazliwy przesadnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny jutro u mnie w miescie w katedrze jest koncert . Wlasnie wyczytalam w necie :) Koncert kolęd w wykonaniu kasi Kowalskiej, Grzegorza Markowskiego, nataszy Urbanskiej. Zapraszam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościówa 22
Mam nadzieję , że to nie była żadna aluzja do mnie ..... Tola też uciekła ... Co prawda powiedziałyśmy jej samą prawdę ale widocznie wzięła to zbyt do siebie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościówa 22
No ja bym z chęcią posłuchała ale...... Z Tosią nie da się iść do kościoła niestety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie obraziłam się, no co wy nie miałam o co. Napisałyście prawde :) I dobrze, bo dzięki Wam wytrzeźwiałam od razu :P Wiem już na czym stoję chociaż. I mam wielką nadzieję, że Clo pomoże. Czas pokarze. Ale kurcze dziwne to wszystko, bo kilka dni temu szukałam info o nim na necie i wiele, naprawdę wiele dziewczyn pisało, że udało im się zajść w pierwszym, czy drugim cyklu. Mało ale było też trochę dziewczyn, które stosowały kilka miesięcy i dopiero zaszły. Ciekawe od czego to zależy.. No ale w końcu każdy organizm jest inny i pytanie jak często też się kochały. A przypomniało mi się coś.. Dowiedziałam się niedawno, że taka moja znajoma miała problem zajść w ciąże. Plemniki jej Męża tragiczne, prawie od razu po wytrysku obumierały, ona znowu ma taki organizm, że nie przyjmuje ciąży. Jak tylko ją organizm wykryje to zwalcza.. Bo myśli, że to jakiś wirus. Miała 3 podejścia in vitro. W pierwszym chyba w ogóle nic się nie przyjęło, w drugim zrobiła test po miesiącu i pozytywny, ale jak poszła na wizytę kontrolną to już nic nie było, nawet nie wiadomo kiedy, i teraz przy trzecim podejściu udało się i w grudniu rodzi bliźniaków, a może i już urodziła, tego nie wiem. Ale leczyła się w Poznaniu w klinice.. Koło 90tysięcy wydała na wszystko.. Boże ja nie wiem, czy bym miała tyle siły na to wszystko. I te koszty.. Ale w końcu dla dziecka zrobi się wszystko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie Giosciowa to nie byla aluzja do Ciebie :) jeszcze raz cofnelam sie o kilka stron i nadal nie wiedze powodu do obrazania sie. No ale najwazniejsze ze Aaaga sie nie obrazila i wrocila :) :) No ja napewno wybiore sie z Nadia. tylko troche pozno bo na 19 i niestety w katedrze zawsze zimno. ale przejdziemy sie zobaczyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajnie Aaaaaga ze jestes. po clo czasami boli brzuch ale lekko ja zadnych zawrotow glowy ani nic podobnego nie mam. co do bajejaza to wlasnie wiem ze na lekko przetluszczone sie robi. niewiem czemu one tak robia. gosciowa- nieuwazam ze ostro poprostu wytlumaczylysmy jej na czym rzecz polega i tyle. po co ma sie ciagle stresowac i bakrecac. troche looozu kazdemu sie przyda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny pytanko z innej beczki czy moj maz moze wziac na mnie opiekuncze dni wolne?? jest cos takiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościówa 22
No właśnie trochę luzu się każdemu przyda :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościówa 22
Agnes ja ci nie pomogę bo nie mam zielonego pojęcia! ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Liczę, że ja żadnych dziwnych dolegliwości nie będę miała. A ból jajników może być, będę wiedziała, że działają :P Jutro moją mamę zawożę do gin, do którego też ja chodzę. Muszę się Go zapytać bo ost zapomniałam co mam dalej robić, jak nie będę miała ovu przez te 2 cykle na które mam clio. Bo nie lubię dzwonić do niego na komórkę i d..pę mu zawracać moim brakiem owulacji, tak jak to ostatnio musiałam zrobić. A tak to chociaż będę widziała czy mam się umawiać na wizytę, czy tylko dzwonić po receptę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes no na zone? Pierwsze slysze.. zadzwon jutro do zusu czy nfz to C***owiedza, bedziesz miala chocisz pewnosc. :) Ja juz w domu z mloda. Pojechalam po zakupy na obiad. Pod domem przypomnialo mi sie ze nie kupilam ziemniakow, jajek do kotletow ani pieczywa. :D Aaaga nie chwal sie lodowka bo zaraz jakis gosciu C***ocisnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnes może, jeśli żona albo dzieci są chore to małżonek jak najbardziej może wziąść opiekę nad nimi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daisy spoko już nie będę :P Ciebie widziałam, że też znowu się o coś czepiali.. Ja pierdziele, niektórzy to chyba naprawdę się nudzą, żeby wszystko czytać i komentować bez sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×