Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Eyeque

Zajdę w ciążę jeszcze w tym roku

Polecane posty

Gość zawiecha
Ja też! Mamy rocznego chłopczyka, teraz chcemy córeczkę :) zaraz po okresie zaczynamy działać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosciu - po co agnes miala by to robic?? Jest juz tu dlugo dlugo i napewno nie zrobilaby czegos takiego Malanadzieja - moze netu nie ma? Jakas awaria czy cos? Do ktorej musisz pracowac?? Gosciowa - ale ci zazdroszcze tego sniegu :) Najgorsze ze wyladowywuje wszystko na mezu. Nie wiem jak dlugo on ze mna wytzyma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bullitka M musi teraz też uzbroić się w cierpliwość . Ciąża to też burza hormonów i bardzo często jestem rozdrażniona ;/ Mam nadzieję , że ten śnieg niedługo zniknie - nie lubię zimy ;/ Zawiecha witamy ;-) Może powiedz cośo sobie? Ile lat, skąd jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bullitka jesteś naiwna. Jakoś nigdy "gość" nie przyczepił się agnes choć często bywała chamska.... Ale przecież to nie moja sprawa - wierzcie dalej w dobrą agnes hahahahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosciu - oj ptzyczepil sie przyczepil. Agnes jest bezposrednia. Jesli chce cos powiedziec to mowi , nie podszywalaby sie pod goscia. Mala nadzieja - oj biedna. Ja tak mam od pon do piatku. Weekendy na szczescie wolne Gosciowa - jesli tak hormony na mnie dziajaja to chyba rozwiode sie zanim doczekam sie ciazy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosciowa - ale ja nawet w ciazy nie jestem. Ty masz przynajmniej wytlumaczenie. Ja to mam ochote wszystko potloc, porozwalac, normalnie taki agresor mi sie wlaczyl!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bullitka - miałam i mam tak bardzo często. Jak w ciąży nie byłam to szłam wieczorem na spacer , czasami o 24 się zdarzało sama , zapaliłam sobie, popłakałam i wracałam.Zawsze mi pomagało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale tu cisza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny :) Wpadlam zyczyc Wam spokojnej nocy :) Zwiecha witaj :) To sie niedlugo za 'robote' bierzesz :) ja juz odliczam dni do testowania :) My z lubym ogladamy film ale powoli wymiekam :/ Mloda 38.0 poki co maks :/// Wiec pewnie nocne przeboje przed nami. Poki co spi spokojnie wiec i ja sie kimne. Jutro do drugich dziadkow mielismy jechac, mam nadzieje ze sie uda. Dobranoc. :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem ale uciekam zaraz jedziemy do rodzicow. Mlodej spadlo do 36.9 a noc byla cala przespana. Wroce wieczorkiem wiec milego dnia dla Was :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny! Po "wielkiej depresyjnej" przerwie wracam do Was. :) Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku! Poza tym wiadomo czego... ;) Jestem sto lat za murzynami jeśli chodzi o temat, ale już jestem na dłużej mam nadzieję. :) "Zajdę w ciążę jeszcze w tym roku" - to brzmi całkiem optymistycznie w połowie stycznia, co nie? :) Pozdrawiam Was serdecznie! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Eveline - fajnie ze jestes. I juz z toba lepiej :). Co bylo powidem twojej nieobecnosci jesli moge spytac??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny :) Eveline - milo, ze wrocilas :) * Ja padam na pysk :/ W koncu usiadlam w domku. Gardlo dalej mnie meczy, troche katar. U mnie 21 dc i 37.0 st rano pod jezykiem. A pod pacha 35.8 :D Juz mam dowc tego czekania. Liczac jak ostatnio 30dc to zeswirowac zdaze :) Zaliczylam kolejna apteke dzis za testem 10μ i dupa, nie ma. Pani powiedziala ze chyba duzo pan chce w tym roku zdazyc urodzic :p Jak Wam minal dzien? Milego wieczorku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie :) Eveline - mam nadzieję, że w miarę u CIebie się unormowało, bo ta "wielka deprecha" groźnie brzmi... Daisy - widzę, ze u Was wirus panuje w domku, jak szybko przyszedł, tak pewnie odejdzie, ja też już lepiej z gardłem, ale po wczorajszej imprezie urodzinowej mojego M, nie wzięłam antybiotyku, od wczoraj wieczora. Jutro rano z powrotem wrócę do łykania tego świństwa. Teraz mogę Wam napisać, zamówiłam M u złotnika blaszkę z grawerem na łańcuszek złotą :), zadowolony bardzo, naprawiłam mu dodatkowo łańcuch i teraz znowu wygląda jak choinka hihi :) żartuję my dogorywamy dzisiaj bo impreza była dynamiczna miłego wieczoru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry Agnes chyba juz naprawde od nas odeszla :(. Daisy - to naszczescie wszystko wraca do normy Joanne - no to fajny prezent. Najwazniejsze ze mezowi sie podobal. Ja wlasnie wrocilam z pracy i ide spac. Do pozniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny. Ja sie dopiero obudzilam, jeszcze musze leciec do miasta... Jakos ostatnio jestem zmeczona bardzo. Dzis 28dc jeszcze troche poczekam. Dzisiaj moj ostatni dzien z luteina wiec mysle ze to kwestia 3-4 dni jak dostane @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kochane w poniedziałek :) Za oknem masakra-od wczoraj pada marznący deszcz brrrrr temp -6st a odczuwalna -18 szok and show!! U mnie dziś 27dc, brzuszek boli-jutro czekam na @ a jak nie jutro to w środę, ale na 99% jestem pewna, że go dostanę.. U nas weekend był dość intensywny, w sobotę mieliśmy gości więc zakupy, sprzątanie, pichcenie-a śladu nie widać hehe wczoraj poza domem sporo.. W środę wracają moi rodzice także najpóźniej w czwartek czeka nas powrót do domu, a tak fajnie się mieszka we dwoje :) Miłego poniedziałku Wam życzę :) pozdrawiam cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MałaNadziejo ja już testów nie robię-dopiero jak mi się @ spóźni-nie wcześniej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, coś Ci się pomyliło :) Mam cykle 27 dni ostatnio, a wcześniej zawsze miałam 28 dni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana dziś mam ostatni dzień cyklu teoretycznie :) @ jutro albo pojutrze :) Kibicuję Tobie teraz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×