Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Eyeque

Zajdę w ciążę jeszcze w tym roku

Polecane posty

Beatko, mam jeszcze :) 29 lat, aż do 7 maja 2014, wtedy przekroczę magiczną bramę 30-tki, mój mąż ma 33 lata, jest po badaniu nasienia z wynikiem prawidłowym. Na powiększenie rodziny zdecydowaliśmy się zaraz po ślubie w sierpniu 2012 r. Do dziś zostaje nadzieja :) której jeszcze mam troszkę, choć zaczyna mnie męczyć coraz częstsze przygnębienie. Plan zajęć dość napięty, i czas na umiłowane czytanie książek też jest. Ale natręctwo myśli... szczególnie przy pierwszym monitorowanym cyklu nie daje myśleć o niczym innym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O jak tu dzis gwarno kochane :) Czesc Monika :)) * Mamy lekarza dopiero na 13.20.. Sluchajcie w Biedronce wyhaczylam ksiazke Zwierzeta Swiata za 9.99. Bardzo fajna, kolorowa - to info dla Mamusiek :) * Zjem sniadanko..wiecie co juz dzis jak wstalam to czulam sie jakby to rzec..normalnie. Eh czyzby moje nadzieje nikly? :( Do tego sluzu dosc dosc - patrzac po wkladce. * Powoli zabiore sie popoludniu za ogarnianie tego wyjazdu - mlodej drugie spodnie sniegowe trzeba kupic i mi i lubemu bo wszystko za male. Juz sie nie moge doczekac choc to jeszcze 3 tygodnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja wlasnie zauwazylam u siebie bardzo duzo bialego mlecznego sluzu na papierze... Naprawde bardzo duzo. Juz raz tak mialam. Przed @ wiec nic tylko czekac....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to jesteśmy w podobnym wieku-ja za chwilę te 29 skończę, także rok różnicy :) Wierzę Ci, że masz dość i że myśli zaprzątają Ci głowę, ale my tu wierzymy, że każdej z nas się uda :) Znamy te comiesięczne rozczarowania bardzo dobrze :( zarówno te gorsze jak i lepsze chwile przeżywamy razem i widać jest ok, bo nadal piszemy do siebie :) rozmawiamy na różne tematy :) Ja też w 2012 roku wyszłam za mąż tylko że w październiku :) a o Maleństwo staramy się można powiedzieć od czerwca, chociaż tak intensywnie to czwarty cykl..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i Daisy i Nadzieję, ciekawie tu u Was :), może jeszcze nie wszystko przeczytałam ale z chęcią poznam Wasze historie, bo to zykle tak bywa, że jak komuś obok ciąża się przytrafi to cieszę się równie mocno, co przyszła mama :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betka czekam z niecierpliwością! To teraz trzymaj mocz, żeby było go jak najwięcej na teścik! :D Daisy ja jeszcze nie myślę o zakopanym, jeszcze mam miesiąc do wyjazdu :) 2 tygodnie wczesniej pewnie zacznie się gorączka wyjazdu :) MałaNadzieja wydaję mi się, że ten śluz to dobry znak, podobno jak jest go duzo to dobry właśnie objaw na ciąże :) Ale będzie fajnie jak wszystkim się uda teraz :D :D Monika mam nadzieję, że zostaniesz z nami i będziesz dołączała się do naszych rozmów :) Trzeba byc pozytywnej myśli i się nie załamywać! :) Ja za 5 miesięcy skończę 25 lat, a mój M za pół roku 26. Ślub braliśmy w 2011 roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaga nie nastawiam soe ze to dobry znak bo juz tak mialam kilka cykli temu i tez myslalam ze to dobry znak az przyszla @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No a ja, gwoli przypomnienia, w pazdzierniku skoncze 28 lat, luby w czerwcu 30. Slub w 2015 :D No wlasnie mnie ten sluz tak w sumie nie to ze zaniepokoil bo nigdy nie robilam pomiarow. Ale zaobserwowalam ze jest :p do @ rowno tydzien, dzis 24dc. Temp rano wciaz 36.8. Kurde no :p Nasza najwieksza nadzieja w tym miesiacu jest Betka :))) A ja zmienie login na 'wyimaginowane objawy' :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Aga24 :) Trzymam za Ws wszystkie kciuki... czy tylko mi tak długo schodzi z tym poczęciem ;)? Jesteście na jakichś lekach? leczone schorzenia? Ja mam prolaktynę po obciążeniu i tarczyca...choć już ją uregulowałam, teraz łukam na podtrzymanie TSH = 1,30, norprolac biorę od 2 tygodni...ciekawa jestem czy pomoże :) ah no i standard - kwas foliowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry kochane ;-D Moniko - witaj. Ale się rozpisaliście dzisiaj :) Ja z Tośką zaraz wyruszamy na mały spacerek żeby nam noski przymroziło :) Kurcze byłam wczoraj u mamy a ta mi z tekstem , że wyglądam na 3-4 miesiąc , M się uśmiał i mówi "mamo to już jest 4 miesiąc" ;-D no i zaczęło się tycie 0,5 kg na plusie ;/ Strasznie się boję , że znowu utyję 30 kg ;/ Nas dzisiaj czeka jeszcze wieczorna wędrówka do dziadków tutejszych :) Betka -czekam z niecierpliwością na tą 14 :P Daisy podobno teraz strasznie angina atakuje i w ogóle choróbsko. Tosi kuzynka 9 miesięczna - w szpitalu leżała , bo zapalenie pęcherza . M kuzynka 5 latek ma róże na twarzy (cała strona zapuchnięta , że nawet oczka nie widać), kuzyn M - 2 latka dopiero co po grypie i antybiotyku ;/ . Babcia i dziadek M też gardła zawalone i antybiotyk. No coś strasznego.... Boję się , żeby małej mi znowu nie złapało ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też prawda, nie ma co się nastawiać. Mnie w poprzednim cyklu cycki bolały, byłam pewna, że to ciąża bo nigdy mnie nie bolały, a tu @ przyszła. Tak naprawdę to chyba żadnego objawu nie można brać na serio i traktować go jako "ciążowego", bo każdy cykl jest inny i przynosi nowe objawy na @. Niestety. MałaNadziejo a tak sobie myślę, bo pisałaś, że macie ciężką sytuację finansową, i nie możecie sobie na wiele pozwolić. Oglądałaś kiedyś może oferty na groupon, gruper lub citeam ? Tam jest mnóstwo fajnych i tanich ofert, wycieczkowych też. Ja właśnie tam znalazłam tą do zakopca, tanio naprawdę, kupiłam, wcześniej zadzwoniłam do tego pensjonatu i jedziemy :) Inaczej bysmy sobie nie pozwolili, bo też nam kasy szkoda. Może poszukaj czegoś dla Was i też pojedziecie sobie na 4 dni odpocząć w góry i nabrać sił na wszystko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane a ja uważam, że nie ma czegoś takiego jak objawy, bo każda kobieta ma inne.. Jedne nie czują nic, inne bolą piersi, jeszcze inne czują się zupełnie jak na @..... nie ma reguły..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika @ mi się spóźnia i Siostra między 13 a 14 przyjedzie do mnie do pracy z testem ciążowym :) hehe szalona kobieta z niej :) chociaż powiem Wam szczerze, że strasznie się boje ten test zrobić, bo powinien być z porannego moczu a nie takiego po kawce ;) ale kupi mi dwa więc jutro rano albo w piątek powtórzę jeśli nie dostanę @........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika - ja poki co bez badan, 3 cykl staran, po odstawieniu tabsow po 6 latach. Robilam jedynie toxo i morf bo mam pelno kotow - przeciwcial niestety nie mam. Jedna cora, w tym roku skonczy 7 lat. * Gosciowa - tez sie martwie bo Ona dopiero co miala tego bostonskiego wirusa. A ten kaszel mnie juz doprowadza do szalu i Ja tez. Mam nadzieje ze nie skonczymy sterydami znowu bo naprawde te astme myslalam ze juz pozegnalysmy :( * Aaaga - z tymi gruponami to ostroznie. Ja zawsze dzwonie najpierw i nie mowie ze z gruponu i wychodzi taniej niz przez grupon. Pamietajcie ze musi sie to oplacac sprzedawcy, bo on placi gruponowi za reklame siebie na ich www. ;) Przetestowane - sprawdzone. Choc rok temu z grupera jechalismy do Lubawki, 500 zl za 2 os pokoj 2 os z pelnym wyzywieniem. Dobre miejsce wypadkowe, ale jak mi zaserwowali kulki z ziemniakow to wymieklam. Do tego zimno bylo STRASZNIE! w ogole nie grzali i woda ciekla z okien.Cos jak u mnie w domu :D. Brrr. Teraz wydamy za tydzien min 3x tyle bez wyzywienia, same noclegi, ale jedziemy z mala i nie bede ryzykowac.. :/ Ja to jestem taka ze no swoja posciel biore haha i od razu wymieniam wszystko :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaga kiedy ja pisalam ze mamy ciezka sytuacje finansowa? My w gory nie pojedziemy i tak bo ja ani maz nie mamy urlopu. A poza tym maz niechce dac sie przekonac na wyjazd w gory. Jedziemy do sasina na agroturystyke ze znajomymi w wakacje. Moze nie mamy kokosow ale sytuacji ciezkiej finansowo nie mamy ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MałaNadzieja, jakiś czas temu pisałaś ile zarabiasz i że M chyba tyle samo. Chyba dobrze pamiętam. sorka nie chciałam urazić, tylko pomóc :) Ja już kilka razy kupowałam takie oferty i z każdej jestem zadowolona, dlatego chciałam polecić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaga nie urazilas mnie :-) Pisalam ze ja zarabiam najnizsza krajowa a maz na umowie tez ma.najnizsza. Zarabia wiecej. Jak bysmy obydwoje mieli najnizsza to napewno nie zdecydowalibysmy sie na drugie dziecko ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli coś tam dobrze pamiętałam :) Nie wszystkich stać, żeby pojechać na wakacje i płacić koło 100zł/os. za dobę. Nam jest szkoda tyle kasy, chyba że mówimy o wakacjach za granicą. W ofercie, którą kupiłam wyszło 45zł/os. za dobę. własna łazienka, taras, i aneks kuchenny do korzystania. Według mnie warto szukać, bo mozna trafić naprawdę tanią i fajną ofertę. MałaNadziejo życzę spokojnego popołudnia w pracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jasne Aaaga doskonale Cie rozumiem. Dlatego rok temu bralismy widzisz 5noclegow za 500 zl to malo wyszlo i z wyzywieniem. Teraz patrze na wygode nas wszystkich, poza tym luby na wyjazdach sie czuje jak jurny 19latek haha;) Nie wiem co go tak bierze, moze odleglosc od pracy, codziennosci. Dlatego dobrze by mala miala osobny pokoj :) Wydaje mi sie ze dla nas takie mieszkanie bedzie akurat, jak jezdzimy do Gizycka to u pani mamy cale pietro domu i tak chyba przywyklismy. Zalezalo mi by jechac w gory w tym roku bo 17go mamy rocznice zareczyn :) Tyle ze w Karpaczu mi sie oswiadczal moj luby. A z Zakopanego do Karpacza ciut daleko no trudno. No i tak myslalam ze gdyby sie udalo pozytywnie zatestowac to bym Mu powiedziala w walentyny albo tego 17go. Ale boje sie ze bedzie zly ze tak pozno mu mowie..do tego cala szopka udawac ze mam @ itp :D Nie wiem czy warto by bylo no i czy ja bym tyle czasu wytrzymala z jezykiem za zebami :D :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daisy to fajnie Wam rocznica wypadnie, akurat podczas wypoczynku :) pozazdrościć! :D ale faktycznie jadąc z dzieckiem kilkuletnim trzeba myśleć o dwóch pokojach bo nawet nie ma jak się przytulic porządnie do Męża :D Ja na Twoim miejscu, chyba bym poczekała i trzymała język za zębami :) Twój Luby by miał super prezent rocznicowy. Ja to mam marzenie, żeby mojemu M jeśli się uda w końcu to powiedzieć dopiero jak będę mu wręczać zdjęcie USG, gdzie coś widać, czyli 6-7 tydzień, ale wątpie, że tyle wytrzymam. Może cudem się uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rety ja to nie wytrzymam..... nawet nie wiem czy w razie czego wytrzymam aż M z pracy wróci...... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Betka trzymam kciuki z calej sily!!! :* Ja sie zbieram do lekarza.pa. Daisy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betka trzymaj się! Mocz też trzymaj :P Tylko nie wyrzucaj od razu testu, jeśli druga krecha będzie niewidoczna, tylko schowaj go, bo możliwe że dopiero po jakimś czasie się ona pojawi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×