Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Eyeque

Zajdę w ciążę jeszcze w tym roku

Polecane posty

Dzien dobry ;-) Seks jest niewskazany w ciazy zagrozonej, ale to akurat oczywiste. Ja uprawialam cala ciaze ;-) U nas mrozi jak diabli. Jutro musze isc szybciej do pracy. Ehhh A jeszcze sie wkurzylam jak diabli. Buty mi troszke popekaly przy samej podeszwie. Musze jechac na gwarancje z nimi. Nawet nie mam kiedy zbytnio. Dopierow sobote dam rade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MałaNadziejo buu współczuję.. u mnie śnieg sypie i całe szczęście, bo przez dwa dni padał non-stop marznący deszcz, także śnieg o niebo lepszy.. Jest zimnica, nie dość że mróz to silnie dosyć wieje brrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ogólnie możecie przypomnieć swoje pierwsze objawy heh Bolał Was brzuch jak na @?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam w domu 8miesiecznego synka i niedawno robilam test znnowu w ciazy jestem he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mogę się dzisiaj na niczym skupić hehe a bardzo bym chciała się zająć czymś co przyspieszy czas i zajmie moje myśli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małanadzieja ja też kompletnie nic nie pamiętałam z pierwszej ciąży mimo , że było to dwa lata temu. Teraz jakoś tak bardziej obserwuję swoje ciało. Zawsze przed @ miałam mleczny śluz ale tym razem było go dużo, dużo więcej i tak do dziś. Czasami muszę nosić wkładki , bo tyle go mam (dzięki temu sex dużo przyjemniejszy się stał hi hi ) :-) brzuch chyba do 9-10 tc bolał cały czas jak na @ czasami dość intensywnie i mega wkurzona jestem do dzisiaj ;-/ ahhh no i nieziemski ból piersi, który w końcu się trochę unormował. Po piersiach właśnie przeczuwałam ciążę . A tak to chyba nic więcej wam nie powiem :) Pierwszą ciążę miałam miód malina bez żadnych objawów (śluzu nie pamiętam) także każda ciąża zupełnie inna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojej... Ale tu cisza.... Ja zaraz uciekam do pracy. Gosciowa dokladnie. Masz racje. Kazda ciaza inna. Ja w pierwszej ciazy nie wsluchiwalam sie az tak w swoje cialo przed testem jak teraz. No ale to pewnie dlatego ze zaszlam w pierwszym cyklu. Betka przypomnij kiedy testujesz? Jutro?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj cisza cisza.. Na razie nie planuję testowania-wytrwale czekam.. Ostatnie cykle miałam 27-dniowe, więc dzisiaj powinna przyjść @, ale poprzednie miałam 28-dniowe, więc spokojnie może nadejść jutro.. Staram się nie emocjonować, ale nie jest lekko ;) to wie każda z nas w takich momentach :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam Was serdecznie. Ja mam właśnie chwile dla siebie malutka narazie zajęła się sama sobą, mamusia poszła w odstawkę :) u Nas w Szczecinie wkoncu sypnęło sniegiem także zima zaczęła się rozkręcać chociaż ja nigdy za zima i sniegiem nie tęsknie. Szukam kursu na prawo jazdy, odkładam z roku na rok a z autkiem bedzie mi prościej. Ja w pierwszej ciąży nie zawracałam sobie głowy objawami ponieważ nie planowałam i na przełomie 7 tygodnia ciązy zorientowałam się, że przecież nie dostałam okresu :P potem doszły mega wymioty. W drugiej ciązy już bylam bardziej wyczulona nigdy nic sobie nie wmawiałam ale piersi zrobiy się tkliwsze, częściej biegałm do toalety na siku i ktoregos razu poczułam silne ukłucia w jajniku nigdy mi sie to nie zdażyło wcześniej. Zrobilam test w dniu spodziewanej miesiączki wyszła prawie nie widoczna II kreska ktorą bardzo długo wypatrywalam ale była potem betka ktora potwierdziąla ciąże.pojawil sie prześroczysty-różowy śluz potem zmienił się w pomaranczowy i brązowy co mnie zaniepokoilo i szybko do ginekologa sie zapisalam Lekarz stwierdził, że to wczesna ciąża ale fakycznie widzi, że jest trochę krwi i przepisal duphaston ktory bralam do konca 3 miesiąca ciązy. oczywiście mega nudnościi wymioty do około4 miesiąca. I nie ma porannych wymiotów są całodobowe :P hihi Ja dzisiaj mam swój debiut w pieczeniu pizzy zobaczymy co z tego wyjdzie :) czy wogóle coś wyjdzie i bedzie przypominało pizze chociaz z wygladu :p Pozdrawiam Wwas serdecznie. Życzliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co do seksu w ciązy to jest on przeciwskazany przy zagrożonej ciązy np gdy wystepuja chociazby krwawienia tak to bez obaw można się cieszyc seksem. Natuta jest na tyle sprytna, ze chroni maleństwo. Życzliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie u każdego jest inaczej i w każdej ciąży nawet jest inaczej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a i w pierwszej ciązy faktycznie miałam silne bóle jak na miesiączkę i doszły takie przy ktorych az klękałąm na kolana z bólu ale dr uznał, że to nic takiego. Zaufalam lekarzowi ktory powtarzał, że tak bywa :/ dziś wiem, że najlepiej zaufac swojej intuicji albo zawsze jesli Nas coś niepokoi skonsultować z innym lekarzem. . 3mam kciukaski. Życzliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
język polski być trudna :p *zdarzyło, przeźroczysty, przepraszam za literówki nawet nie wiem jak mogłam tak napisać mam nadzieje, że to przez pośpiech :) Życzliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny :) My po wizycie u babci/prababci i teraz jestesmy u mojej mamy. Nie chce nic jeczec, ale moje sutki zmienily swoj wyglad. Rano jeszcze nie, ale teraz u mamy bylam w lazience glupia sprawdzic haha. Tzn wczesniej tak nie mialam nawet przed @ by sie zwiekszaly czy cos. A teraz to wydaje mi sie ze wyszly za swoj obwod i sa mega cieple. Zyly mialam zawsze widoczne na klacie, ale mam wrazenie ze teraz widac ****ardziej. No i widac je przez sutki (?). Nic mnie nie boli. Rano tylko jak podciagalam lewa noge to jakby bylo mi niewygodnie pod brzuchem. No ale kazdy cykl jest inny. W tym miesiacu z daisy zamieniam sie w mistrzynie wymyslania objawow :D nawet przestalam brac orofar, mimo iz gardlo mnie cisnie. Temp rano 36.8. To lepsze niz 35.5. Ten lewy jajnik jakby nadal sie czasem odzywal, ale tak cmi. Troche podbrzusze, jakbym miala dostac srake zaraz, albo @. Dzis 23dc. * Betka trzymam za Ciebie ksiukasy! Mam nadzieje ze z samego ranca jutro bedziemy Ci gratulowac. * Dobrze ze wracaja 'stare' bywalczynie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny :) Betka - trzymam kciuki . Prosze prosze zacznij dobra passe :) Gosciowa - a co za ciasto robilas?? Ja ja czekam jutro lub pojutrze na okres i wtedy rozpoczynam kolejne zastrzyki. Mam nadzieeje ze wychoduje owocne jajeczka i moja meka nie pojdzie nal marne. Ciekawe ile bede musiala miec transferow zanim zajde w ciaze. Joanne - a jak ty? Kiedy twoj wielki dzien?? Daisy - a ty jak? Tez juz na dniach?? Mi sie poprzestawialo przez tabletki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bullitka - ja dopiero 23dc dzis :/ licze 30 dc i 31 bede testowac..dopiero w przyszla srode. No chyba ze dostane nagle jakis objaw czy cos :D Gosciowa robila kopiec kreta :) A ja odnosnie sluzu to jestem zielona bo nosze wkladki na co dzien. Od lat. Wiec nie wiem czy jakbym ten tydzien od jutra nie ponosila to czy to cokolwiek mi da do obserwacji :D. Jakos tak sie swiezej czuje wtedy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bullitka w końcu jesteś ! ;-) Gdzie się podziewałaś? Cisto z paczki - kopiec kreta. Ale M mówi , że takiego zakalca mam zawsze robić bo smakuje jak czekoladka ;-D Daisy chyba faktyczni ciut ponosi cię fantazja ;-D zostało jeszcze co najmniej 7 dni do testowania? czy się mylę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hahahah Daisy każdy ma inne sutki musiałabyś wysłać przed i po zminie ;-D Uważam tylko że powinnaś aż tak się nie nakręcać,bo jeszcze tydzień do testowania więc chyba aż takiej ilości objawów nie byłoby jeszcze tak widać :) A rozczarowanie boli nawet jeśli się do tego nie chcesz przyznać- wie to każda z nas :) Ale oczywiście mam nadzieję ,że wkrótce dołączysz do mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosciowa no wiem, wiem. Eh ale jakos mam takie dziwne przeczucie. * Dziewczyny byla ktora z Was w Zakopanem lub okolicach? Moze mozecie cos polecic? Obojetnie hotel/pensjonat/prywata?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam chwilę i przeglądam tematy na kafe i nie wierze. Jedna ma problem ponieważ jej dziecko jest rude, druga uważa, że ma brzydkie dziecko, kolejna nie może patrzec na synka bo chciała dziewczynke a inna chce tylko synka a nie dziewczynke... Cży te dziewczyny naprawdę nie rozumieja jakie mają szczęście? Życzliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×