Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Eyeque

Zajdę w ciążę jeszcze w tym roku

Polecane posty

jezeli jedziesz do orange to zastanow sie dobrze 8-15 to jest max jakie wyrobisz. w zaleznosci od wynikow. jest ranking. dosc ciezko sie tam utrzymac. mi pod koniec chcieli zjechac do 4 godz dziennie. co wyszloby jakies 600zl miesiecznie a bilet 200zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ogolnie praca wyczerpujaca psychicznie ale fizycznie nie napracujesz sie wcale. ja robilam max 6 godz bo jakbym zwiekszyla ilosc godzin to spadlabym w rankingu i umowy by nie przedluzyli. byl czas ze byly fajne premie ale to wszystko jest uzaleznione od sprzedazy. za moich czasow byla koniecznosc sprzedazy 1 na godz. abyly dni ze 1-2 na caly dzien zeszlo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gościu - rosną do 30mm, nie słyszałaś o niepękających pęcherzykach?????? Wlasnie wyczytalam. Dziewczyny moj blad - za badania wyszlo 516 zl plus za pobranie Daisy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malanadzieja- dokladnie tam. kurcze chce chociaz cos robic bo mam dosyc w domu siedzenia. moze warunki sie poprawily. tak przez posrednika niestety. a daleko od dworca to jest. pojade zobaczymy co zaoferuja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daisy napisz dokładnie jakie badania masz do zrobienia :) Bo to naprawdę dużo mimo wszystko. Chyba, że robisz w jakiejś prywatnej placówce, która sobie tyle liczy za badania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przygotuj sie na pytania typu : "prosze sprzedac mi ten kamien", jak sprzedalaby pani rozowy telefon dla mezczyzny, prosze sprzedac mi rame od okna itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a z tego co wiem to warunki nie wiele sie zmienily bo pracuja tam moi znajomi, ostatnio jedna kolezanka odeszla. zalezy z ktorej strony pojdziesz. najlepiej przez wiadukt ul sobieskiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i pewnie bedziesz miuala szkolenia okolo 5 dni najpierw. za szkolenia placili kiedys po ilus tam godzinach przepracowanych. 600 chyba godzin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze wogole tczewa nie znam. no galeria wiem gdzie jest:-):-). no to teraz chyba nie bede dobrze spala tylko myslala o rozmowie. a najnizsza krajowa da sie zarobic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z samych godzin nigdy nie mialam najnizszej krajowej. na poczatku napewno bedziesz robic max 6godz wiec nie wyrobisz najnizszej krajowej bo to nie jest pelen etat. pewnie 3/4 etatu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
babka mowila ze na poczatku 3-4godz dziennue a no i jak spytalam o druga zmiane to powiedziala ze nie bedzie problemu ze jak bedzie pociag o 20.30to bedzie mozna isc wczesniej. hmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no powiem Ci ze troche tam przesiedzialam, bo w gruncie rzeczy praca byla dobra dla matki z dzieckiem ze wzgledu na to ze moglam brac wolne kiedy chcialam. ale platne jest za godzine takze dostaniesz tyle ile wyrobisz godzin, a tak jak pisalam liczba godzin uzalezniona jest od liczby sprzedanych umow. bo jak bedziesz miala malo umow a duzo godzin to bedziesz na samym koncu rankingu a oni takich nie potrzebija. licza czas rozmowny, jest ocena z monitoringu, powiem Ci ze ciezki kawalek chleba, jak tpo sie mowi. tymbardziej ze orange spada na psy wiec coraz trudniej jest cos opchnac, baza z nr do d**y za przeproszeniem a wymagaja cudow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak wczesniej bo ty sama bedziesz sobie ustalac ile godzin w pracy chcesz byc. na poczatku kazdego miesiaca dawali taki grafik gdszie wpisywalas codziennieile godzin bedziesz pracowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRL x1 Testosteron x1 E, LH, FSH -> 4-5dc, 14-15dc, 22 dc w górę progesteron TSH FT4 To są cenniki z przychodni z laboratorium. Myślę, żę zrobię te badania po przyjezdzie, bo przeciez nie bede biegac po Zakopanym szukac laboratorium zeby utrzymac dc?? :/ Poza tym moja teściowa jest dyrektorem laboratorium w jednej przychodni w Trójmiescie, więc pewnie udam się na badania do niej, ostatecznie, przynajmniej wyniki będę znala bardzo szybko i pewnie mi powie, co jeszcze mogę zrobić. Nie wiem, bo potem bedzie wydzwaniac i wypytywac pewnie co tam jak tam:/ * Swoja droga - czy to ktoras z nas ma tak nieuprzejmy ton wypowiedzi gdy sie nie podpisuje? Czy jakas Pani Mądralinska. Nie lubie czytac takich uszczypliwosci, jakby to byla moja wina ze poszlam do lekarza, a On nie wie co to jest. Ja Wam piszę co usłyszałam, a tu och i ach. Powiedzial ze ciezko mu stwierdzic, pokazalam mu wykres temperatur i mowi, ze niby spadki byly, ale owu niekoniecznie, że na dobrą sprawę bóle weekendowe co mialam teraz to mogło być przed owu. Co ja mogę więcej wiedzieć. Luby powiedział, że mam iść do drugiego lekarza i badać się u obu. Chyba tak zrobię. Zrobilam test owu i niestety druga kreska ciensza od testowej, więc nie wiem czy to za wcześnie, czy za późno. Pewnie za późno. Wiec nie wiem sama k***a mac. Nie dołujcie mnie dziś :( Przez chwilę się cieszyłam. :( :( Już nawet nie wiem co mam Wam napisać :( * Jeśli to torbiel to dziwne, nie znam się jak szybko rosną, kiedyś miałam problemy z torbielami na jajnikach, ale to bylo jeszcze w wieku nastu lat, gdy lekarze mowili zgodnie, ze nie bedzie dzieci, a natura zrobila swoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie tak myslalam. kiedys w jednej firmie pracowalam i mialam placone za godziny. kurcze niewiem teraz czy jechac czy sie oplaca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też jestem zdania , że te 500 pln Daisy to dużo. Poszukaj faktycznie inne labolatoria i porównaj ceny. Agnes jeśli jest tak jak mówi Małanadzieja to lipna praca ;-/ Rzeczywiście orange to szajs . Nikt z moich znajomych tego nie ma , a jak mieli to zrezygnowali... Ale oczywiście 3mam kciuki :* Jutro mam tego lekarza o 10:20 i stresuję się jak jasna cholera ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnes to jest Twoj wybor jednak powiem Ci ze naprawde ciezko sie tam utrzymac. ja utrzymalam sie 2 lata az wkoncu odeszlam sama bo kasa nedzna a wymagania spore. moja grupa na szkoleniu liczyla 15osob okolo, zostalam tyl;ko ja kazdy zrezygnowal po 2 dniach pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daisy Kochana nie dołuj się tak. Ja jestem można powiedzieć na bieżąco z testami ovu i skoro drugą kreskę masz cieńszą, to powtórz test jutro i pojutrze. Bo możliwe, że ovu dopiero będzie, w co wątpię, ale wiesz dobrze, że to różnie bywa. I głowa do góry! Nie dołujemy się :) Tylko wzajemnie wspieramy :) A tych badań nie masz tak dużo do zrobienia. A FT3 nie robisz? lepiej zrobić oba FT3 i FT4. Jak już idziesz pod igłę to chociaż oba badania zrób :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×