Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Eyeque

Zajdę w ciążę jeszcze w tym roku

Polecane posty

Gość gość
@ mam mieć w piątek tj 28,02,2014 owulacja była około 07.02 zastanawiam się czy iść dzisiaj na bete , minelo już ponad 10 dni , wolalabym wiedizec wcześniej ze względu na p[race żeby uwazac na siebie, myślicie ze coś wyjdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gościu dziwnie sobie to wszystko wyliczyłaś.. Wg mnie za wcześnie na badania. Na wszelki wypadek jednak na siebie uważaj :) powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mała nadziejo jestesmy calym sercem i myślami z Tobą. Bądź dobrej myśli dobrze ze jeszcze dziś byłaś u ginekologa dobrze ze nie odłożyłas wizyty na inny dzień. Na pewnojestes w dobrych rekach. Wszystko będzie dobrze. Lekarze na pewno zadbaja o Ciebie zaufania im i daj im działać a Ty sprobuj odgonic czarne mysli. Ciaza pozamaciczna nie przekreśla w żaden sposób Twoich marzen i szans o kolejnym dziecku. Sciskam Cię mocno. Życzliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ostatnia @ 25.01.2014 cykle co 28 dni, po owulacji koło 8-10 dni z tego co mi się wydawalo według objawów, możliwe że na becie już wyjdzie ciąża?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przy 28-dniowych cyklach owulacja jest ok 14 dc, czyli też ok. 14 dni przed spodziewaną @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja juz poprostu nie chce. Za wiele mnie to kosztuje. Boje sie i niechce miec operacji. Latwo sie mowi "ciaza pozamaciczna niczego nie przekresla" tylko nie mam juz ochoty zeby kolejny raz przechodzic przez to samo. Ja jestem juz po jednym poronieniu. Teraz to. Mam dosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mała nadziejo wcale tak latwo się nie pisze, też mam za sobą poronienie i wiem co sięczuje w takich chwilach... Tylko czas ukoi Twoj ból, najważniejsze jest Twoje zdrowie. Za jakiś czas spojrzysz na to z dystansem. Też przeszłam wiele trudnych chwil jporonienie, długie dni niepewnosci jak dr diagnozpadł u mnie w ciazy nowotwór piersi wiem ile czarnych myśli mnie ogarnelo ile plakalam i jak bardzo doceniam dziś to co mam najcenniejszego-miłość moich bliskich. Żadne moje slowa nie sprawia ze pczujesz się lepiej ale wspierm Cię i życzę Ci jak najlepiej. Życzliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
MalaNadzieja rowniez Cie mocno przytulam. :* ://// Strasznie mi przykro :( Daisy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam wynik. I nic nie wiem. Beta 75. Musimy czekac az bedzie ponad 1000 zeby stwierdzili gdzie zagniezdza sie zarodek. Beda pobierac mi krew co 2 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mała nadziejo a jest szansa, ze to jednak nie ciaza pozamaciczna? Cży już lekarze ostatecznie potwierdzili diagnozę mimo ze beta jest niska? Sciskam Ci mocno Życzliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mała nadziejo znajdź odrobinke nadziei i siły w sobie, ze jednak wszystko dobrze się ułoży. Domyslam się jak bardzo boisz się i jak bardzo dluzy Ci się czas w oczekiwaniu na kolejna wiadomosc i ta niepewnosc. Kazda wątpliwość swoj niepokoj cży objawy zgłoś zawsze jak najszybciej personelowi medycznemu. Trzymaj się dzielnie. Pisz do Nas martwimy się o Ciebie. Chce wierzyć ze wszystko będzie dobrze i lekarz i kolejne badania przyniosa Ci dobre wiadomości. Sciskam Cię mocno. Życzliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A powiedz jak to wyszlo ze trafilas do szpitala? Przez te plamienia co myslalas ze to po stosunku? Zostajesz w szpitalu? :/ Daisy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MalaNadziejo trzymaj sie cieplutko, bądź dobrej myśli i nie poddawaj sie :* Bullitka wiecej wiary :* Betka - przykro mi z powodu sytuacji rodzinnej, niestety życie czasami pisze nam ciezkie scenariusze :( pozostaje tylko wspierać bratowa a mnie wszystko boli, 23 ma przyjść @ a piersi i znowu przydatki dają o sobie znać. No nic, powoli tracę nadzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak. Poszlam prez to plamienie do lekarza a ze lekarz nie widzial nic to dal skierowanie do szpitala bo nie chcial nic przeoczyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ale sama piszesz ze lekarze nie moga nic powiedziec poki beta tak niska..czyli nic straconego? Eh oby sie okazalo ze bylo za wczesnie by cokolwiek widziec na usg - w koncu to byl bladzioch! Czy w szpitalu cos juz widzieli w jajowodzie? Masz juz termin na laparo? Sciskam Cie mocno. My w chacie cale popoludnie i wieczor bo luby troche pracuje :/ Wiec zerkam. :* Daisy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam jeszcze zadnego terminu i nic nie wiem. Najpierw beta musi wzrosnac przynajmniej do 1000. A to jeszcze dosc daleka droga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malanadzieja - tak mi przykro :(. Brak mi slow!!! :(. Mam nadzieje ze to wcale nie ciaza pozamaciczna tylko zwykla ciaza tylko ze jeszcze bardzo wczesna . Wierze ze jeszcze wszystko dobrze sie skonczy. Skad oni wiedza ze pozamaciczna skoro nic nie widza?? Przytulam cie cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry dziewczyny. Mi juz pobrali krew wiwc czekam na kolejny wynik. Pielegniarka mi powiedziala ze u mni prawdopodobnie skonczy sie lyzeczkowaniem bo wynik niski. Nic nie rozumiem. Przeciez wynik odpowiada tygodniowi ciazy wedlug moich obliczen. Zreszta co oni chca mi lyzeczkowac skoro macica czysta. Dobra juz nie zanudzam. Jak Wy sie dziewczyny czujecie? Neska? Bullitka? Zacieszka bylas juz u lekarza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny malanadzieja- jak sie czujesz bidulko? u mnie 12dc a my z mezem nic zero sexu. jakos sie mijamy. znowu bedzie lipa w tym cyklu. echhh tez juz mi sie odechciewa tych staranek z kalendarzem w reku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes ja sie czuje wlasciwie bardzo dobrze. Nic mi nie dolega. Nie plamie nie krwawie. Nic. Musze tylko czekac znowu nie jedzac i nie pijac caly dzien. Rozumiem Cie kochana. Juz tez mam naprawde dosc takich staran. Chyba nawet zaczniemy sie z mezem zabezpieczac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to zrozumiale. moj M to czasami ma takie loty. kiedy bedziesz miala wynik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kochane :* MałaNadziejo modlę się, żeby było jednak wszystko w porządku i ściskam Cię mocno mocno!!! Bullitka jak tam było wczoraj w pracy? Jak się czujesz? Neska a Ty jak się czujesz?? Ja czekam na @.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie robię kochana testu.. Prawdopodobnie nie miałam w tym cyklu owulacji wcale a tydzień temu podczas rutynowych badań dowiedziałam się, że mam torbiel (pęcherzyk) na jajniku także czekam na okres i zaraz po jadę do ginekologa bo muszę się z tym rozprawić-po cichu liczę, że torbiel sama zniknie podczas @..... Brzuch mnie już boli także czekam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki, ja też cały czas trzymam za Ciebie kciuki!!!!! Z tego co piszesz to jeszcze jest szansa, że będzie w porządku i tego się trzymajmy :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×