Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Eyeque

Zajdę w ciążę jeszcze w tym roku

Polecane posty

Gość gość
Ja pamiętam jak dr powiedziała ze idę na porodowke i będę rodzic. Też trzęsłam się jak galaretka, cieszyc, plakac wszystko naraz. Nie wiedzialam co mam robić. Ze to już? Hihi płakałam i się cieszylam na zmiane także roZumiem Cię co czujesz :) jeszcze raz gratuluję Ci :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zyczliwa :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Życzliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutro musze bete zrobic ale usg pewnie dopiero w 8 tyg. Szybciej tu w holandi nie robia. Ale moze ze to dziecko z invitro to moze szybciej?? Jutro jak zadzwonie po wynik to odrazu mam sie umowic na usg!!! Dziewczyny czy to sie naprawde dzieje???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieje się Kochana moja, dzieje!! :) Cudowne wiadomości!!!!!!!! U mnie niestety kiepsko, ale nie będę Wam psuła dobrych humorków.. Bullitka strasznie Ci dziękuje za te wspaniałe wiadomości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak Bullitka udało się. Niesamowita historia :) nie zapomnij poinformowac tatusia :) myśle, ze USG zrobią wcześniej ze względu na całą drogę jaką przeszlas :* pewnie jeszcze nie jeden stres przed Tobą z troski o maleństwo ale zawsze myśl ze będzie dobrze. Jak ochloniesz to napisz jakie objawy mialas a nie bralas ich za ciazowe? Udalo udało sieeeeeee :) uszczypnij sie dla upewnienia ze to nie sen :) hihi a dzisiaj śniło mi się dziecko - dziewczynka :p hehe życzliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Betka napisz co się dzieje mamy się wspierac i w radości i tych mniej radosnych momentach ... Co się dzieje? Sciskamy Cię mocno :* życzliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana Bullitko WIELKIE gratulacje, nasze kciuki sie oplacily. Ale sie ciesze, tyle przeszlas, zycze Ci wszystkiego co najlepsze, nowy rok przynosi Nam same niespodzianki, to szczesliwy rok, dbaj o siebie I malenstwo, no I daj znac jak M zareaguje !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bullitka gratuluje z calego serducha.udalo ci sie .warto bylo walczyc przermeczyc sie super wiadomosc:) zobaczysz jak szybko czas ci bedzie leciec.dbaj o siebie nie stresuj sie,bo wiem sama po sobie ze to nic dobrego nie daje.gratuluje ogromnie.oczekujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bullitka gratuluję:) Ty niedowiarku jeden no:) Wszystkiego naj naj naj:) I milion buziaków dla Ciebie:* Ale super:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jeszcze raz gratulacje dla Neski :) wizyta za tydzień? hihi może spotkacie się na porodowce :) życzliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Życzliwa dziękuję:* Możliwe że zostaniemy razem mamusiami:) Ale mi się buzia śmieję:) Bullitka jak się czujesz kochana? Pisz szybciutko tutaj jak mężuś zareagował:) Widzisz tak się martwiłaś że z Twoich jajeczek zostało tylko jedno ale już nie będą Ci potrzebne:) Bo już masz swoją kochaną istotkę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Życzliwa za tydzień:) Może już serduszko usłyszę przynajmniej taką obietnicę dostałam od lekarza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cieszę się Kobietki razem z Wami!!!!!!!!!!!!!! Raz jeszcze gratuluję i życzę dużo dużo zdrówka dla Was i Waszych pociech!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Usłyszysz i co więcej zobaczysz swoją kruszynke :) Zabierasz z sobą Mężusia ? :) życzliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Życzliwa to zależy czy będzie już po pracy. Jeśli tak to na pewno zabiorę:) Betka a co się dzieje? Wybacz nie doczytałam wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane zepsuję całą atmosferę.... Moja siostra jest w 13tyg ciąży i niestety złe wyniki przeziarności karkowej-podejrzenie zespołu Downa, wady serca...... jesteśmy załamani....... ma wykonać badania, ale to dopiero za 3tyg bo wcześniej nie można... Samo badanie jest niebezopieczne i siostra musi podjąć decyzję czy w ogóle je robić, bo Maleństwo może przez to nawet stracić życie-tak ja poinformowali lekarze..... To jest jakaś masakra - tragedia.. prawda, że nieszczęścia chodzą parami.... Wynik niestety potwierdzony u różnych lekarzy...... ;( ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bullitka !! Gratulacje !! Moja ty kochana ;* Robi się nas coraz to więcej ;-D Teraz będziemy po kolei rodziły i chwaliły się dzidziusiami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcę się obudzić!!!! Nie wierzę, że to może być prawda....! Nie ma takiej opcji, żeby było coś nie tak ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maz jest w pracy do 14 a ja ide na 14 a nie chce przez tel mowic. Bylam wlasnie w sklepie i kupilam malutkie buciki. Zapakowalam w papier razem z testami i dam mu wieczorem jak wroce z pracy!! Ja naprawde nie wierze :D . Co do objawow to na poczatku nie bylo nic. Ale od niedzieli czyli 9 dni od transferu boli brzuch i krzyz. Ale wzielam no-spe i przechodzilo. Nic wiecej. A i piersi mnie bola ale myslalam ze to od konskiej dawki progesteronu. I dzis rano mnie zemdlilo!! Zwymioyowalam . No i zrobilam test ale nie wierzylam!! Potem 2 i mam 2 wyrazne krechy!! Nawet nie krechy tylko plusy bo tu jak jest test dodatni do jest + a jak ujemny to - !!! Aaa i tez kawy nie umie wypic do konca bo ma ochydny smak!!! Tez mysle ze zrobia szybviej usg bo jestem z hiperstymulacja a ciaza jeszcze ja napedza !! Jak ja sie boje. Zeby wszystko poszlo dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejku Betka nie mów tak. Strasznie mi przykro:( Wszystkie nieszczęścia naraz Cię dotykają. A do czego te badania będą dalej służyć jeśli się okaże wada serca np. Czy jest możliwość nie wiem np. operacji w ciąży czy wykluczenia wszystkich podejrzeń? Jeśli mają one pomóc w jakikolwiek sposób to może warto zaryzykować. Ale teraz naprawdę trudny czas przed Wami. Siostra musi to naprawdę mądrze przemyśleć choć pewnie emocji jest aż nadmiar. Mogę Ci życzyć z całego serca aby te wszystkie podejrzenia okazały się nieprawdą. Bądź z nią w trudnych momentach to na pewno troszeczkę jej ulży:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bullitka pójdzie dobrze zobaczysz :) wszystko teraz się uda :* Ale Twój M będzie miał cudowny prezent wieczorem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betka - tak mi przykro !!! Serce mi sie kraje jak slysze takie cos . Brak mi slow!! Trzymaj sie kochana !! A jak przebiegla rozmowa ze szwagierka??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bullitka super to wymyśliłaś. Mężuś będzie przeszczęśliwy:) Będzie wszystko dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Neska - a jak ty sie czujesz?? Ja tak tylko o sobie. Wybaczcie jesli wszystkim nie odpisuje po kolei ale naprawde jestem w szoku !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Neska jesteśmy z nią wszyscy.... Jeśli się potwierdzi to będą musieli podjąć najtrudniejszą decyzję w życiu - urodzić czy nie..... Zależy to od wielu czynników.. Nie mogę o tym myśleć nawet :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bullitka ciesz się Kochana i pisz o sobie.. Nie chciałam psuć atmosfery.... A rozmowa z bratową w porządku, dzieci też w miarę.... nikomu nie jest lekko, ale nie możemy nic zrobić :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bullitka wspaniały pomysl :) ze ja nie wpadlam na to? Poprostu nie mogłam wytrzymac i pokazalam rano test :) Betka medycyna poszla mocno do przodu ! Z serduszkiem na pewno lekarze coś zaradza, na pewno będzie to trudny czas dla Was musicie się wspierac razem i wierzyc ze będzie dobrze. Choroba dziecka jest bardzo trudnym doswiadczeniem i tylko czas nauczy i pokory do Zycia i nauczy żyć z tym "bagażem" doświadczen. Co do Zespołu Downa to miej nadzieję ze rozpoznanie się nie potwierdzi uwierz mi, ze jest całe mnóstwo sytuacji, ze lekarze podejrzewaja ten zespół, matka chodzi całą ciążę w stresie a okazuje się ze dziecko zdrowe musiscie znaleźć w sobie masę siły i cierpliwosci. Życzliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję Życzliwa ja wiem kochana to wszystko..... i modlę się, żeby wszystko było w porządku!!!!!!!!! Boże wszystko bym oddała, żeby było dobrze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×