Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Eyeque

Zajdę w ciążę jeszcze w tym roku

Polecane posty

Gosciowa to inhalacje powinny pomoc. Najwazniejsze jak bedzie gardlo i krtan nawilzone. Herbata rumiankowa podobno dziala przeciwzapalnie. Ja robie Nadii zawsze z miodem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wątpię, że mi rumiankową herbatę ruszy. Wybrzydza teraz we wszystkim :) Mam jeszcze Pulmicort ale trochę szkoda mi go podać, bo być może nic się nie rozwinie więcej z tego kaszlu... A ogólnie to jak się czujesz Małanadzieja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bullitka ale tą luteinę przepisał Ci lekarz przypadkową ilość czy taką abyś skończyła do bety. Na własną rękę nie ma co brać. Jeżeli nie sprecyzował tego to lepiej sobie zadzwoń i się upewnij.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosciowa poczekaj z tym pulmicortem. Moze nic sie nie rozkreci. Moja Nadia uwielbia wszystkie ziola. Nawet siemie lniane kiedys pila :-) tak sie nauczyla przy mojej mamie. Bo moja matka to szamanka. Hehe. A czuje sie w miare ok. Taka tylko troche oslabiona. Senna. Ale to chyba przez te pobudki w szpitalu o 5,30. Chociaz juz sie lrzespalam w domu 2h

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też jak byłam w szpitalu to o 5:30 pobudka. Nasiusianie do pojemnika i pobieranie krwi . Męczarnia.... Mam nadzieję, że już nie wrócę tam w czasie ciąży. Do tego szło oszaleć, bo byłam na całym oddziale zupełnie sama. Ja czekam na M idę się wykąpać i legnę do łóżka , bo spać się chce jak cholera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosciowa przy zapaleniu krtani jest taki charakterysttczny piskliwy "szczekajacy" kaszel, może jej brakowac "glosu", nadmiernie się slinic, chrypka przy mowieniu jeśli do tego dojdzie temp. Ok. 39st to jedź jdo lekarza ze tak powiem szybko. Zapalenie krtani zazwyczaj jest wirusowe. Życzliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ulalala, ale się zdenerwowałyście za kilka słów prawdy :). Jak miło, że poszło wszystko na autorkę :). Macie racje, tak, tak , to ja Euque :). Moje biochemiczne ciąże uwolniły we mnie zło i teraz każdą ciążę uważam za biochemiczną :):).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas teraz jakas epidemia wirusowki. Siostra meza i cala jej rodzina wymiotuje, mojej siostry syn tez. Kolezanki dwie wyladowaly z dziecmi w szpitalu po wymiotach i bigunce. Masakra jakas. No mi Nadia z soboty na niedziele tez wymiotowala ale tylko raz naszczescie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może wystąpić dusznosc poobserwuj mała jeśli objawy się zgadzaja. Zrób jej zwykła instalację z czystej soli fizjologicznej. Nie poddawaj nic na własna rękę. Chyba ze Twoja malutka ma zdiagnozowana astme i byłas edukowana w tym kierunku. Życzliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie zauważyłam , że ślini się i wkłada łapki do buzi, czego wcześniej nie robiła. Do tego od kilku dni ma brzydki zapach z ust. Ale właśnie nie charczy tak bardzo. Mój M miał zapalenie krtani to teściowa mówiła ,że cały czas "szczekał"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małanadziej - udawaj , że tego "g***a" tu nie ma ;-) Życzliwa, mała miała astmę oskrzelową . Rok temu zaczęłam jej podawać Pulmicort ale tylko do lata, bo wtedy wszystko ustało. Na własną rękę bym jej nie podawała sterydów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszysciuteńkie ząbki ma. No nic, nie będę zanudzała. Póki co jest spoko :) Życzliwa , a twoja córa zdrowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewuszki :) MałąNadziejo - trzymaj się cieplutko i bądź dobrej myśli, jesteśmy wszystkie z Tobą :) * Bullitka - jestem myślami ciągle z Tobą, denerwuję się, bo masz negatywne myśli, głowa do góry :) trzymam kciukasy cały czas zaciśnięte :) * a u mnie chyba 24 dc, piersi?? meeega bolące znowu, jak ja ich nie znoszę tuż przed @, do tego tolerancja alkoholu mi spadła do 0, wypiłam wczoraj 3 piwka a czuję się jakbym wypiła cysternę, już nie te lata :) zrobiłam włosy, wyszły takie jakie zamierzałam, rudawe, ale nie wytrzymałam i nałożyłam platynę, niestety prawie bez zmian, na szczęście są miękkie i nie wyglądają na zniszczone :), także zaczynam zmiany w wyglądzie :D, mam niebieskie oczy i bladą skórę, no i wredna rzekomo jestem :P czyli wszystko na swoim miejscu :) Kochane, która teraz testować będzie?? Daisy chyba niedługo jakoś ze mną o ile nie pomyliłam :) jestem ciekawa jak jej wypoczynek :) baw się dobrze "Mała" :) * Życzliwa - jak córa?? zdrówko dopisuje?? gdzie się podziewasz nasza dobra duszyczko :) * gościówa - zdrowka dla malutkiej, może warto to skontrolować z doktorkiem?? może głupie porównanie, ale nam Baśka ostatnio dostała zapalenia tchawicy, chyrchała i mlaskała straszliwie no i 2 noce nie spała a my z nią, bo wchodziła nam ciagle do łóżka, ale po zastrzykach już i przeszło :) miłego wieczorku życzę :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziekuje malutka czuje się dużo lepiej. Ładnie nocki przesypia, już tak uszu nie ciąga (miała lekkie zapalenie), kaszel też przechodzi w zspomnienie także jest dobrze. Takze jeszcze trochę katarku odciagamy jak tylko mala widzi sól morska e mojej ręce to się złości na mnie bo już wie co się będzie dziać ale dzielnie to znosi. A Ty jak znosisz bóle nerek? Cieszę się ze na usg wszystko dobrze :) życzliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest nasza "wredna :p" joanne miło ze piszesz i dziekuje, ze pytasz o córkę jak już napisalam jest dobrze. A widzisz joanne a ki zazwyczaj wszyscy mówią ze wyglądam na bardzo spokojna i opanowana hihi tylko moj narzeczony ma inne zdanie :) a mi się nie udało jeszcze nic zrobić z włosami ale chyba zacznę od delikatnego blondu a jakby było coś nie tak to dam brąz :) nie powiem Wam co za kolor wlosow mam obecnie bo sama nie wiem :p a gdzie się podziewam? A częściej bum pisala ale z tel jakoś tak trudniej a jestem na niego skazana póki laptop jest nie do zycia. Właśnie idę nakarmić mała a wygląda to tak se ja karmie a ona pluje :) jak tam z praca joanne masz coś na oku? (oczywiście nie dosłownie) i gdzie jest Agaaa ?????? Halo ????? Ziemia do Agi. Życzliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z pracą średnio, nerwy mi ur******ają sie jak zaczynam myśleć na ten temat, dobrze by było, gdyby coś ruszyło, ale z drugiej strony...nie wiem jak to wszystko się potoczy, myślę, że za dużo na głowę sobie zrzuciłam w jednym czasie, praca, dziecko, dom...takie tam różne...zobaczymy :) a z innej beczki: kupiłam dzisiaj odżywkę do pazurków 8 in 1, eveline, raz posmarowałam płytki a jakie twarde się zrobiły, czytałam, ze dobra, ale działa rewelacyjnie :) polecam szczerze :) M śpi, Baśka również, a ja po tym jak spałam w dzień, mam proble z zamknięciem oka :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanne też używam tą odżywkę od 2 miesięcy i nigdy takich ładnych paznokci nie miałam:) Zawsze były miękkie i się szybko łamały a teraz sama często muszę je piłować bo tak szybko rosną. A ja nie lubię za długich paznokci. Także też polecam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
juz kiedys pisalam o tej odzywce ze cuda sprawia. polecam wszystkim dziewczynom. agnes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie ze dostalam tylko tyle progesteronu i powiedzieli ze tyle wystarczy. Ja juz wiem na bank ze nic z tego ale i tak sie bardxo denerwuje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bullitka bijesz wszelkie rekordy pesymistycznego myslenia. Bullitka nie pi to takbardzo się starasz żeby się nie udało. Zapomnialas ile stresu i nerwów Cię to kosztowao? Napewno nie. A wszystko to dla tego malutkiego, wielkiego cudu. Tak zawsze wspierasz każda z dziewczyn w staraniach pomysl i o sobie, ze się uda. Martwi mnie Twoje nastawienie, uwierz, ze może się udać ! Przestan widzieć wszystko w czarnych kolorach uwierz mi ze każda Twoja myśl nie jest obojętna dla Twojej psychiki także bierzemy się w garść, jutro robimy bete i gratulujemy nowej mamusi. Buzi buzi. Życzliwa tak właśnie dzień dobry wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bullitka a dzisiaj juz moglabys zrobic bete? agnes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czesc dziewczyny :) Mysmy sie juz popakowali do auta, o 11 zdajemy klucze. Jeszcze na Gubalowke sie wybierzemy, potem pewnie obierzemy kierunek dom :p Z jednej str szkoda ze to juz, z drugiej str nie moge sie doczekac az.. odpoczne :p Jestem zajechana jak kon po westernie :D Daisy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry . U nas znacznie gorzej :( Tosia kaszle cały czas, katar , kichanie tylko nie ma gorączki. O 13 idziemy do lekarza . Ehhh ja też mam katar i głowa boli strasznie. Pogoda robi swoje niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jestescie pierwsze ktorym o tym mowie!! Nawet moj maz jeszcze nie wie. Zrobilam test i widze 2 kreske!!! Nie moge w to uwierzyc!!! Robie drugi test i znowu ten sam rezultat!! Udalo sie!!! Jestem w ciazy !!!! Do tego na pptwierdzenie przed chwila zwymiotowalam!!!!! Nie wierze!! Naprawde sie udalo !!!!! :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gratuluje Bullitka. agnes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana Bullitka jesteś wielka! Ogromne gratulacje! Ściskam Cię z całych sił! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki :) Dziewczyny cala sie trzese i placze na przemian!!! Nie wierze, poprostu nie wierze!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bullitka z całego serca gratuluje !!! Cieszę się, ze Ci się udałooooooooooo! G R A T K I :) dbaj o siebie Zrób bete. zacznij myśleć pozytywnie ! Wiezialam ze Ci się uda po Twoim wpisie, ze doktorka powiedziała, ze daje Ci bardzo mocne 30% szans. Niedowiarku zacZnij myslec ze wszystko się uda :) kiedy USG?:) życzliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×