Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Eyeque

Zajdę w ciążę jeszcze w tym roku

Polecane posty

Cześć dziewczyny! Al tu dziś, jak w ulu. Ja już po pracy idę zaraz do papierniczego ogarniać rzeczy do robienia dekoracji na wiosnę, bo trzeba powoli w pracy zmieniać. Daisy Mała Nadzieja dobrze mówi, lekarz powinien wyregulować ci cykl, bo tak nie może być, że sama nie wiesz kiedy, co i jak :/ Ja na szczęście mam cykle regularne co 27-29, w trakcie brania luteiny mi się trochę przeciągnęły do 32 dni, ale praktycznie jak w zegarku. Co do temperatury nie pomogę, bo nigdy nie mierzyłam. Miałabym problem z regularnością snu i budzenia się o konkretnej godzinie. Chyba bym musiała codziennie o 5 się budzić :P A ja jestem mega śpioch i wstawanie na 6 do pracy to dla mnie masakra :/ * Mała Nadzieja to, że nie masz żadnych objawów nie musi być niczym złym. Moja przyjaciółka w ciąży czuła się tak, jak zawsze przez całą ciążę i gdyby nie brak okresu i rosnący brzuch, to by nie pomyślała, ze jest w ciąży. Nic żadnych objawów, ewentualnie pod koniec ciąży miała zgagę i to wszystko :) * Betka trzymam kciuki, żeby u siostry i dzidziusia było wszystko okej. Trzymaj się Kochana :* Ostatnie wyniki były dobre, więc teraz też muszą być ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gościówa gratuluje córeczki! Mi się marzy pierwsza córka :) ale jak będzie chłopak, to tez będę szaleć ze szczęścia :D Ja na chwilę obecną muszę się zaszczepić przeciwko żółtaczce i zrobić wszystkie podstawowe badania krwi, zanim do szpitala pójdę, Trochę, to bez sensu, ze zamiast wystawić skierowanie w szpitalu na badania, to muszę latać po rodzinnych żeby mi wystawili. A słyszałam, że nie raz trzeba się wykłócać, bo chcą dawać skierowania na płatne badania :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny gratuluję wszystkim młodym mamusiom , życzę szczęśliwej ciąży u mnie wielki znak zapytania .. dziś byłam na usg i mój lekarz nie widzi żadnej ciąży :( podejrzewa pozamaciczną ... jutro i w piątek idę na betę ... nawet jeśli to prawidłowa ciąża to daje mi małe szanse na donoszenie jej do końca , predzej czy później poronie .. trzymajcie się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zacieszko przykro mi z powodu tego, co piszesz :( A może, to za szybko na usg było? Mała Nadzieja miała też taką sytuację, że podejrzewali ciążę pozamaciczną, a wszystko dobrze się skończyło. Trzymaj się :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zacieszka - pewnie to jeszcze bardzo wczesna ciaza!! Malanadzieja miala dokladnie tak samo i jednak sie okazalo ze ciaza jednak w macicy a tyle stresu co miala to szok!! Co za barany normalnie pracuja zamiast lekarzy!!! Grryyyy mam nadzieje ze kednak u ciebie sie skonczy jak u Malejnadziei

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zacieszka jeszcze nie wszystko jest przesądzone ... Dziewczyny która teraz idzie do lekarza? ... Neska,Eveline gdzie jesteście kochane? ... No Daisy trafnie strzeliłaś, że będzie dziewczynka :-) Ja miałam nadzieję, że synuś.M też troszkę posmutniał, że same babki :-D ... Teraz dziewczyny pomóżcie nam wybrać imię :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na pewno będzie to ładne imię, które nam wszystkim się spodoba :p Ale moim zdaniem tu sama powinnaś się 'wykazać'. Bo kazda z nas ma przeciez inne typy dla siebie :)))) * U mnie tempka bez zmian. Och zebym jutro mogla pochwalic sie rano taka sama! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daisy liczyłam na to,że któraś wyłoni jakie śładne imię ,na które byśmy nie wpadli :-) Mam nadzieję, że ty w końcu też się pochwalisz ciążą :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kuzynki Tosi to : Oliwia, Zuzanna, Julia,Amelia, Wiktoria Także te odpadają :-) Moje typy to Marta, Maria, Gabrysia . I tak w duchu ostatnio myślę nad Lili?(Lilianna)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No w mój gust nie trafiłaś :D Mam koleżankę Marię, ma 30 lat i wszyscy wołają do niej jak wolali w piaskownicy 'Marysia' - jest mega niezadowolona :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daisy właśnie chodzi mi o to, żeby mówić Marysia :-) Mała misia, Duża Marysia , a potem babcia Maria :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak sobie myślę czy skoczyć na betę jutro dla świętego spokoju czy czekać na @... Wolałabym bety nie robić, bo życie nadzieją jest lepsze niż rozczarowanie. W końcu dojdę do wniosku, że naprawdę łatwiej jest złapać hiv z powietrza niż zajść w ciążę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daisy może faktycznie lepiej pójść na tą bete . Będziesz bynajmniej pewna. Ja nie cierpię żyć w niepewności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosciowa - Liliana jest bardzo ladne. Mi sie takze podoba Roza albo Laura. Wanda mi sie przypomina ciocia nie za bardzo lubiana Daisy - ty najpierw musisz cykle wyregulowac inaczej bedzie ciezko Agnes - i co dowiedzialas juz sie czegos??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Agnes sie nie dowie bo sciemnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zacieszka życzę Ci, aby lekarz się pomylił i w kolejnych dniach będziesz najszczęśliwszą kobietka na świecie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do imion to podoba mi się Laura, Daria, Blanka, Marysia również bardzo! :) Miałam całą listę jakiś czas temu, ale pozapominałam już :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zacieszka a powiedz ile jestes dni od owulacji wedlug twoich obliczen? Pamietaj ze pecherzyk ciazowy widac dopiero jak beta jest powyzej 1000. Takze trzymam kciuki. Wiem niestety co przechodzisz. Mi tez mowili ze poronie nawet jezeli bedzie w macicy a jednak...podobno mialam cienkie endometrium. A jednak beta slicznie przyrastala. MalaNadzieja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mi sie podoba Liwia, Kaja, Pola, tez Marysia. Nad tymi bedziemy myslec. Chociaz mezowi nie bardzo podeszly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaraz dostanę chyba @, już mnie takie bóle wzięły, że chyba sraczkę dostanę zaraz :D Ja zmykam po malutką, odezwę się wieczorkiem. Buziaki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Daisy hehehee masz zakaz dostawania @ przez najbliższy rok :) a co do tego drugiego to czasami zdrowo się "przeczyścić" hehe Dobra, dobra już nie bredzę, tez pomału się żegnam - do jutra :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz jestem. bylam sobie pojezdzic na roweze pogoda super. chociaz w rece zmarzlam. zanim wyszlam z domu zadzwonilam i sprawy sie maja nastepujaco: pierwsza wizyta jest darmowa po wizycie dostaje sie bony rabatowe (nas interesuj***adanie nasienia) to koszt 50zl by wyniosl. nastepna wizyta z wynikami kosztuje 120-150 zl. moje wyniki jak najbardziej akceptowalne. dostaje sie rowniez bon 10% na inne badania albo inseminacje. wiec pomyslalam ze nie oplaca mi sie to. bo w Gdansku za jednym przyjazdem do Gdanska zaliczymy badanie i potem wizyte u lekarza z wynikiem i mysle ze wiecej sie dowiemy niz bysmy jezdzili do Gdyni zeby bon dostac 50%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sumie to bardziej do Gdanska. bo zalatwie przy jednym wyjezdzie badanie i wizyte. a tam jednego dnia wizyta ktora nic nie wniesie bez badan nasienia. rozumiesz? agnes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes - to w sumie ta 1 wizyta to tylko zeby sobie pogadac i to wszystko. Zeby zlecil badania itp. To lepiej wszystko zalatwic za jednym razem. Macie juz z mezem jakis konkretny termin ustalony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×