Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Eyeque

Zajdę w ciążę jeszcze w tym roku

Polecane posty

Joanne w pierwszej ciąży tylko oliwką bambino się smarowałam. Na brzuchu mam tylko troszkę rozstępów koło pępka niewidocznych. Mam popękane piersi i uda ale to od tycia i chudnięcia już przed ciążą.Nadal używam tylko oliwki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kornelia77kornelia
czesc dziewczyny! juz 8 dzien spoznia mi sie okres. od dwoch tygodni mam typowe objawy ciazy, wciaz mnie mdli, mam okropne zawroty glowy,draznia mnie zapachy, mam brak apetytu a od dwoch dni pobolewaja mnie piersi... zrobilam juz cztery testy (przez cztery dni oczywiscie z samego rana) i kazdy byl negatywny. czy to jeszcze za wczesnie aby robic test? a moze po prostu objawy sa spowodowane brakiem okresu i to nie ma nic wspolnego z ciaza... potrzebuje jakiegos slowka w tym temacie... jeszcze nie jestem mamusia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro już jest 8 dni po @ to test sikany powinien wyjść ,a jak nie to udaj się do gina lub na bete. Nikt nic innego ci nie doradzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kornelia - gosciowa ma racje. 8 dni to test powinien juz wyjsc. Zrob bete i idz do lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj maz spytal mnie co chce na Dzien Kobiet wiec mu dzisiaj powiedzialam i w kwietniu jedziemy do kliniki. w tym miesiacu niestety nie damy rady. maz nie moz e wziac wolnego z pracy. a tak sie zastanawiam badanie nasienia co moze wykazac. skoro juz bylam w ciaze to najprawdopodobniej wykaze ze plemniki mu oslably. pali papieroski tryb troche niezdrowy prowadzimy. ojj juz niemoge sie doczekac wizyty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tak tylko na szybko bo pakiet mi sie konczy. Joanne polecam krem perfecta mama przeciw rozstepom. Od 3 mca. I cocoa butter przeciq rozstepom. Ja uzywalam i noe mam nic. Bede uzywac znowu MalaNadzieja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
agnest stosuje zawsze ta sama technike jak sie powie ze nic nie robi ze soba i oszukuje to nagle zalatwila lekarza i wizyte, a teraz juz ze maz nie moze i ze na nastepny miesiac, potem cos jej wypadnie i nie pojada itd itd itd zenada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosciu - wez sie odwal ode mnie i zajmij swoim zyciem. niech cie nieinteresuje moje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes - to ze bylas w ciazy nie oznacza ze z mezem wszystko ok. I slepej kurze trafi sie ziarno. Papierosy i alkohol , obcisle slipki to morderstwo dla plemnikow. Moze jednak sie okazac ze z mezem jest wszystko ok. Konieczne sa dokladne badania aby sie cos ruszylo. Niektore pary sa calkowicie zdrowe a i tak nie zachodza w ciaze. Macie juz umowiona wizyte? Malanadzieja - a kiedy zaczna sie pokawiac rozstepy? Nalezy juz stisowac przed na cale cialo czy czekac az sie pojawia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosciowa 22
Malanadzieja w rossmanie są te balsamy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ahnes - Invicta w Gdańsku jest otwarta pn-pt do 21, w soboty do 15 Zobacz, co znalazłam, specjalnie dla Ciebie. Musisz wejść na strone invicty no i pofatygować się do Gdyni. Klinika Leczenia Niepłodności INVICTA zaprasza na BEZPŁATNE KONSULTACJE LEKARSKIE w wybranych dniach 30 kwietnia 2014 r. Podczas spotkania z doświadczonym specjalistą będziecie Państwo mogli uzyskać odpowiedzi na nurtujące Was pytania. Wizyty odbywają się w Klinice Leczenia Niepłodności INVICTA w GDYNI. Wizyta obejmuje: konsultację z ekspertem w zakresie leczenia niepłodnośc***artnerskiej badanie USG w zależności od wskazań lekarskich. Dodatkowo podczas wizyty otrzymają Państwo BON RABATOWY - 50% na wykonanie wybranych badań laboratoryjnych: » Partnerka: do wyboru: AMH - Anty Mullerian Hormon (ocena rezerwy jajnikowej) lub Inhibina B » Partner: komputerowe badanie nasienia oraz BON RABATOWY - 10% na wykonanie jednej wybranej procedury (inseminacji domacicznej lub programu zapłodnienia pozaustrojowego in vitro). Jak skorzystać z promocji? Warunkiem skorzystania z bezpłatnej konsultacji jest wypełnienie poniższego formularza. Po wypełnieniu elektronicznej ankiety, personel Kliniki skontaktuje się z Państwem, aby umówić wizytę w dogodnym dla Was terminie. Z promocji mogą korzystać wszystkie Pary, które po 1 stycznia 2013 r. nie korzystały z usług Kliniki Leczenia Niepłodności INVICTA. Wizyty konsultacyjne odbywają się w Klinice Leczenia Niepłodności INVICTA w Gdyni, przy ul. Władysława IV 50/3. Termin promocji: Wizyty konsultacyjne prowadzone są w wybrane dni tygodnia do 30 kwietnia 2014.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bullitka- przed poludniem dzwonilam do kliniki i umowilam nas na 13marca ale niestety jak juz pisalam po rozmowie z mezem umowie na kwiecien. najpierw badanie nasienia a potem po 5godzinach wizyta u lekarza. fajnie ze moj***adania uznaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bullitka - tyle co wyczytałam w każdym z preparatów, to w większości są od 3-4 miesiąca, teraz kupię sobie tylko oliwkę do smarowania, aby nawilżać skórę :) zapobiegawczo oczywiscie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosciowa 22
Bullitka nie ma na co czekać. Zyazwyczaj od 3 miesiąca sie używa . bo wtedy zaczynasz "rosnąć"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja używałam oliwkę w żelu dla kobiet w ciąży Johnson&Johnson. Jest w żelu, nie rozlewa się, nie wylejesz sobie za dużo na dłonie :) Nie mam ani jednego rozstępu po ciąży, a przytyłam 20kg. Na pewno będę używać tego samego co prawie 8 lat temu, jak mi się uda zajść :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daisy - dziekuje to znalazlam tez w necie ale jeszcze tam nie dzwonilam musze ustalic termin i pewnie tam pojedziemy. chociaz 50%znizki dla meza bedzie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes - a w soboty? Z tego co piszesz to maz ma wolne weekendy. Dodatkowo moze skorzystasz z tej promocji co Daisy dla ciebie znalazla. Daisy - jestes kochana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bullitka- wlasnie teraz w marcu nawet soboty bedzie pracowal. maja postuj maszyny i duzo pracy. po 12godzin dziennie. juz myslalam o sobocie ale niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co prawda każda z nas na pewno ma inną skórę, mniej lub bardziej skłonną do rozstępów, jakieś tam względy dziedziczne nie wiem czy się przy tym liczą. Ja na pewno niestety nie zaufałabym nowościom, które reklamują typu 'super krem dla kobiet w ciaży' itp, ani żadnym najtańszym produktom 'byle czymś smarować'. Jakoś moim zdaniem dobry produkt reklamy nie potrzebuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes - zwróć uwagę, że te konsultacje i zniżki są tylko dla osób, które nie korzystały w tym roku z ich usług. Więc zadzwoń i dowiedz się czy masz zrezygnować z zapisanej wizyty. Zawsze możesz podjechać do innej kliniki :) Np do Invimed'u do Gdyni :). Z tego co właśnie czytam to w Novum w Warszawie mają podpisany kontrakt na refundację na lata 2013-2016. Na pewno też warto się dowiedzieć, jakie mają wymogi itp. Czasem lepiej dojechać dalej, a jeżeli jest taka konieczność, zaoszczędzić. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daisy - wlasnie wyczytalam wszystko. jutro na spokojnie zadzwonie i sie wypytam o znizki o refundacje czy jest na invitro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzeba działać nie ma co :) Ja to taka zadaniowa jestem, jak coś jest do zrobienia to do roboty ;) Eh ja też bym chciała już być w ciąży :( Ten miesiąc dla Was był taki szcześliwy..Jest marzec a mój cs jeszcze w trakcie. Masakra, tyle szans straconych przez te długie cykle. Normalnie Wy się szykowałyście do testowania a ja dopiero czekałam na owu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojj Daisy tez juz bym chciala byc w ciazy. miala nadzieje ze tabletki clo przyniosa efekt a tu klapa:-( .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes - wy jeszcze nie korzystaliscie wiec lepiej umow sie na wizyte w ramach tej promocji. Tez na badanie meza 50% to duzo. Daisy - ja wiem ze ty sie juz nie mozesz doczekac ale u nas tez nie bylo tak o . Raz i juz. Ja dopiero zaszlam po roku samodzielnych staran, potem rok pid okiem lekarza i 4 iui nieudane. Dopiero invitro przynioslo skutek. Ja wiem ze wam tez sie uda. Napewno jeszcze w tym roku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes - wy jeszcze nie korzystaliscie wiec lepiej umow sie na wizyte w ramach tej promocji. Tez na badanie meza 50% to duzo. Daisy - ja wiem ze ty sie juz nie mozesz doczekac ale u nas tez nie bylo tak o . Raz i juz. Ja dopiero zaszlam po roku samodzielnych staran, potem rok pid okiem lekarza i 4 iui nieudane. Dopiero invitro przynioslo skutek. Ja wiem ze wam tez sie uda. Napewno jeszcze w tym roku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bullitka kochana ja wiem, wiem, ale wiesz jak to jest. W takich chwilach patrzysz na siebie i na to, że Ci nie idzie, a nie oglądasz się na innych i nie pocieszasz 'Eee, dopiero 4 cs'. :D Czasem czuję się, jakby to miała być moja pierwsza ciąża. Być może dlatego, że jest taka długaśna przerwa, a może dlatego, że jest planowana.. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×