Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Eyeque

Zajdę w ciążę jeszcze w tym roku

Polecane posty

Daisy - ja wlasnie nie wiem jak to jest. Jednym jest tam ciezko zaisc w ciaze a inni wystarczy ze sie obok siebie poloza i juz w ciazy. Na szczescie ty nie musisz czekac na badania miesiacami, stac cie na wszystko odrazu. Masz przynajmniej ten komfort kochana. Masz super podejscie do dzialania i masz konkretny plan dzialania. To juz polowa sukcesu. U ciebie moze byc ten problem ze masz dlugie i nieregularne cykle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daisy bullitka ma rację- pieniądze niby szczęścia nie dają ale sama widzisz jak ułatwiają życie. Ja to bym wszystko oddała żeby mieć dziecko, tym bardziej pierwsze. My jeszcze mamy to szczęście ,że mamy już jedno szczęście w domu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to dzisiaj podczytywałam LUTY MARZEC :-) Fajnie się czyta jak dziewczyny opisują dokładnie swój poród he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam jestem na etapie 'objawy implantacji zarodka'. Ale niestety czytałam tam miesiac temu i oczywscie, na poczatku tam pisaly dziewczyny o objawach itp., ale teraz to juz w wiekszosci tez stare wyjadaczki i opowiadają sobie o ciąży, jej przebiegu :D Więc jak juz potrzebuję coś wyszukać to jednak wujek gogle i udało mi się znaleźć kilka ciekawych stron :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A teraz coś ciekawego, co znalazłam, dla nas, tych jeszcze niezaciążonych :) Na potwierdzenie tego, że na dzieci jednak nie powinno się czekać i że same do nas przyjdą :) Pewnego razu bylo dziecko gotowe, zeby sie urodzic. Wiec któregos dnia zapytalo Boga: - Mówia, ze chcesz mnie jutro poslac na ziemie, ale jak ja mam tam zyc, skoro jestem takie male i bezbronne? - Spomiedzy wielu aniolów wybiore jednego dla ciebie. On bedzie na ciebie czekal i zaopiekuje sie toba. - Ale powiedz mi, tu w Niebie nie robilem nic innego tylko spiewalem i usmiechalem sie, to mi wystarczalo, by byc szczesliwym? - Twój aniol bedzie ci spiewal i bedzie sie takze usmiechal do ciebie kazdego dnia. I bedziesz czul jego anielska milosc i bedziesz szczesliwy. - A jak bede rozumial, kiedy ludzie beda do mnie mówic, jesli nie znam jezyka, którym posluguja sie ludzie? - Twój aniol powie ci wiecej pieknych i slodkich slów niz kiedykolwiek slyszales, i z wielka cierpiwoscia i troska bedzie uczyl Cie mówic. - A co bede mial zrobic, kiedy bede chcial porozmawiac z Toba? - Twój aniol zlozy twoje rece i nauczy cie jak sie modlic. - Slyszalem, ze na ziemi sa tez zli ludzie. Kto mnie ochroni? - Twój aniol bedzie cie chronic, nawet jesli mialby ryzykowac wlasnym zyciem - Ale bede zawsze smutny, poniewaz nie bede Cie wiecej widzial. - Twój aniol bedzie wciaz mówil tobie o Mnie i nauczy cie, jak do mnie wrócic, chociaz ja i tak bede zawsze najblizej ciebie. W tym czasie w Niebie panowal duzy spokój, ale juz dochodzily glosy z ziemi i Dziecie w pospiechu cicho zapytalo: - O, Boze, jesli juz zaraz mam tam podazyc powiedz mi, prosze, imie mojego aniola. - Imie twojego aniola nie ma znaczenia, bedziesz do niego wolal: "Mamusiu". :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gościówa! Źle mnie zrozumiałaś!!! Chodzi mi o to, ze szukalam objawów zagniezdzenia i tam nie znalazlam, bo tylko kilka pierwszych stron bylo w tym temacie :D Głupolu :p Wiadomo, ze się laski zadamawiają i z czasem temat nie ma nic wspólnego z jego zawartością :D Pewnie i u nas tak będzie jak już wszystkie zaciążą, będziemy zarażać wszystkie 'nowo' przybyłe i tyle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daisy - ja tak sie zastanawiam czy istnieje cos takiego jak objawy implantacji zarodka. Ja po invitro wiec powinnam cos , cokolwiek wyczuc przy implatacji ale tak nie bylo. Ja tak bardzo wam kibicuje. Wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daisy - juz kiedys to czytalam. a teraz z innej beczki dziewczyny ogladacie programy w tv typu xfactor top chef??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes - ja ogladam must be the music . Uwielbiam tez ogladac Keeping up with Kardashian.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bullitka smarowac nalezy sie powyzej 3 miesiaca. 2-3 razy dziennie. Najlepiej smarowac piersi brzuch, biodra, posladki i uda od str wew. (ja nie smarowalam ud i tam mi poszlo kilka rozstepow) bullitka nie czekaj az wyjda bo wtedy i tak juz niewiwlw poradzisz. Gosciowa perfecta mama napewno w rossmanie jest. Taka niebieska tubka. A tec palmers cocoa butter to nie wiem bo kupowalam go w irlandii ale widzialam ze w necie jest. Przepraszam ze pisze tylko na szczegoly ale mam taki ruch w pracy ze nie mogw juz na nogi. MalaNadzieja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes - haha tak o tej rodzinie. Wole ich ogladac niz Natalie Siwiec. Wogole uwielbiam ogladac kanal E!. Malanadzieja - bede smarowac. 2 kwietnia lece do polski na 2 rocznice smierci mojego tatusia wiec wtedy sobie kupie. Do tego czasu jeszcze nie bede miala brzucha. W ktorym miesiacu zaczyna rosnac brzuch?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bullitka to akurat u kazdego jest sprawa indywidualna. Ja np mialam juz dosc widoczny brzuszek w 4-5 miesiacu a moja znajoma dopiero widoczny i to ledwo zaczela miec w 6. No troche tego kremu idzie niestety. Troche trzeba go kupowac. MalaNadzieja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć dziewczyny, gdzie jest eveline? i Aagaa? dziewczyny odezwijcie się :* eh moja malutka dzisiaj ma gorszy dzień jest jakby nie soba, nic się jej nie podoba wciąż marudzi, nie bardzo chce jesć jeszcze od kilku dni się "wzdryga" czy spotkalyście się ze "wzdryganiem" u niemowlaczków? w ytgodniu pojde po skierowanie do ortopedy wsprwie tej prawej nóżki to sie dowiem ale może wiecie cos na ten temat. Joanne najwaniejsze, ze szybko zareagowalaś i pojechalas na izbę. ja pamięam moje pierwsze poronienie rano plamienie a w południe rozkręcilo sie na oddziale. w drugiej ciązy tez dostalam plamien być może dzieki duphastonowi mam dziś Karolinke.z palmienia zawsze trzeba konsultowac i się nie oglądać a bo mnie wysmieją. Daisy śliczna psinka:) Riko jak ten pingwinek madagasaru :) ja od przysżlego cyklu bede mierzyć temperature takze będziesz miec towarzyszkę :) chyba, że już "zafasolkowałaś":) Czego Ci zycze z całego serca :) Mala Mi jak wyglada tak dzień w przedszkolu? Aagnes widze , że masz juz plan działania na najbliższy czas. tak właśnie czasem trzeba ostro i zdecydowanie.koszty przerażają ale Maleństwo Ci wszystko wynagrodzi. a ta promocja o ktorej napisala daisy jest w sam raz dla Was :* wiem ile się starasz i ile Cię to kosztuje ale myślę, ze takie zdecydowane kroki przybliza Cię do maleństwa i bediesz się cieszyć z ciązy razem z dziewczynami :) a ja uzywalam wszystkiego przeciw rozstepom nie żalowalam złotowki ale zaczeło sie jednym rozstepem a kończyło tygrysem na brzuszku takze bikini już nie dla mnie :P nawilżac skóre się powinno zwłaszcza na brzuchu ale prawda jest taka,że jesli ma się pojawić rozstep to się pojawi a za nim cale stado. u mnie wyskoczyły w ostatnich tygodniach. przepraszam , ze nie odniose się do wszystkich wpisow ale właśnie córeczka wstala w nie najlepszym humorku :P jest słodka nawet jak sie tak złości i płacze. ściskam Was życzliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aaaga chyba po Zakopcu odpoczywa :) daisy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes - haha az tak??? Zyczliwa - daj koniecznie znac co z Karolinka Malanadzieja - racja , nie ma co czekac. Lepiej zapobiegac niz leczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ano moze jednak to nie byla druga kreska i sie zalamala. mam nadzieje ze tak nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bullitka - wiem ze sie odswieza syrone ale mi jak odswiezalam sie nie pojawial wpis. musialo sie cos zaciac. ale jest juz oki. dziewczyny ktore maja ogrodki przygotowalyscie juz do wiosny je. ja nie moge sie doczekac kiedy kwiaty zaczna rosnac ktore w tamtym roku na jesien posadzilam. tulipany rozne kolory czarne i granatowe nawet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×