Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Eyeque

Zajdę w ciążę jeszcze w tym roku

Polecane posty

Mala mi - oj nie zawsze tak jest. Bo moja ciaza to nie taka typowa zdrowa ciaza. Oni wiedza ze ja mialam hiperstymulacje i dlatego. Lekarz zakladowy wie ze ja po invitro i dlatego tak mnie wspiera. A moj glowny szef tez ze swoja zona mial rozne zabiegi i invitro dlatego on wie jak to jest. Inne moje kolezanki to musialy nawet do 6 miesiaca na nocki pracowac. No ale one mialy zdrowa ciaze bez problemow. Jedna pani probowala popelnic samobojstwo w pracy przez mobbing. Gosciowa - ja tez mam nadzieje ze nasz watek przetrwa. Wkoncu jestesmy ze soba na dobre i na zle ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Agnes ty to na tablety i inne gowna masz kase ale 100 zloty zeby nasienie zbadac to nie . Tyle siedzialas w poprzednim watku i tez nic do przodu nie szlas, zostalas sama jak palec !Lepiej odpusc sobie ciaze i to pisanie bo tylko sie osmieszasz .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to Bullitko rzeczywiście masz wyjątkową sytuację i wyjątkowo cię traktują, no ale to zawsze plus dla ciebie :) Przynajmniej nie musisz się tym denerwować, że coś w pracy będzie nie tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
posprzatam caly ogrod. zielsko wyrwalam. kwiatki wychodza pieknie. dzwonilam do invikty zliczylam ze pierwsza konsultacja plus badanie nasienia wyniesie nas 220zl. to nie drogo wiec musze z mezem termin obgadac. i fajnie ze za jednym wyjazdem da sie zalatwic badanie i konsultacje. moje wyniki musze zabrac wszystkie. cale szczescie ze nowych nie bede musiala robic u nich tylko sie licza. agnes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hm Agnes a może najpierw idź na samo badanie nasienia? Bo rozumiem ze zapisalaś się na wizytę najpierw? Czy najpierw badanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gosciu - h*j cie obchodzi na co kase wydajemy. sa miesiace lepsze i gorsze. i odwal sie ode mnie. agnes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Daisy - najpierw rano badanie nasienia a popoludniu wizyta u lekarza juz z wynikiem. agnes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super Agnes, że uda wam się to załatwić za jednym razem i że wszystkie twoje wyniki będą brali pod uwagę, a nie naciągać kasę na nowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosciu - kim jestes skoro wiesz o poprzednim watku agnes ?? Ja tez tam bylam wiec pewnie mnie tez znasz. Przedstaw sie. Tamten watek juz nie istnieje od kilku miesiecy wiec musialas tez tam byc Mala mi - a ty tetaz w pracy jestes?? Gosciowa - my wszystkie to bedziemy w jednym terminie rodzic, najpierw Neska , potem ja , potem malanadzieja i Joanne. No a najpierw ty na samym poczatku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze Agnes , że w końcu jakieś kroki :-) Strasznie się cieszę. A twój M wie o badaniu nasienia? Zgadza się na to? 220 pln to całkiem fajna sama, myślałam,że wyjdzie więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
MalaMi - wlasnie sie obawialam ze nie uznaja moich badan i bede musiala u nich robic a to w sumie niepitrzebne koszty jak mam swieze wyniki. agnes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już jestem dawno po pracy :) Od dziś zaczęłam zmianę na 6:15 do 11:15. Strasznie nie lubię rano wstawać, ale dzień za to inaczej leci. W pracy o wiele szybciej, no i potem można coś w domu zrobić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bullitka tak, Najpierw ja wam dam znać co przeszłam, żebyście były gotowe. :-D Mimo , że mam jeszcze 20 tyg przed sobą to już rozmyślam . Jeśli teściowa pójdzie do pracy sezonowej to też mam problem gdzie Antoninkę zostawić :/ Ehhh i tak już teraz rozmyślam nad wszystkim . Wy czekacie na ten 12 tc , a ja na 30 - wtedy to już pójdzie migiem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosciowa- wiem juz nie raz rozmawialismy na ten temat ale wybralam sie do endokrynologa zaczelam swoj***adania robic i jak wyszlo ze nie mam owu to temat badania nasienia umilkl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EJ Daisy ja i Małanadzieja też możemy opowiedzieć naszą traumę ;-D Powoli jak mnie złapie ból krzyża lub brzucha to przypomina mi się co to za ból ale 10000 razy gorszy :-/ .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes a miałaś nieregularne cykle czy jakieś inne objawy braku owulacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betka- mialam regularne poprostu z badan lekarz wywnioskowal ze nie mam owulki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj mnie tak w pochwie na sekundę zakuło , że nie wiedziałam co jest grane. Od soboty okolice pępka. Tak dla wiadomości wam piszę, żeby się dziewczyny nie stresowały jak coś takiego ich "dopadnie"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A w ogóle to muszę się Wam poskarżyc. Ostatnio chwaliłam tak ten podkład co kupiłam do cery tłustej. Działał, działał, a od paru dni normalnie świeci mi się czoło jak psu podwozie jak to się mówi. Masakra jedna wielka. Palcami mogę ściągać podkład z czoła. Już sobie wyobrażam, jakie macie o mnie wyobrażenie w tej chwili :D * A mnie boli znowu tyle, ze prawa strona :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Daisy siarkowa moc - krem bardzo matuje ;) wręcz wystarczy go na dzień używać, bo można przesuszyć skórę jak na dzień i na noc.. Mam ten sam problem i ten krem ratuje mi życie hehe z reszta do całego ciała używam kosmetyków z tej serii (Barwa). Wypróbuj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też mam skórę bardziej z tendencją do przesuszania, ale co wieczór smaruję twarz nivea albo bambino dla dzieci i to daje radę. ładnie przez noc się wszystko wchłonie i nie mam problemu żadnego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała mi jak u nie to ani bambino ani nivea nie spisują egzaminu. Teraz używam córki albo atoperal baby, albo maść konopną , a czasami alantan :-) Tosi zbytnio nie pomaga mi za to w miarę tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ooo alantan to ja używam do rąk obecnie :) Zabrałam córce bo ona sobie smaruje po zdjęciu plasterka dookoła oka :) Ja się zawijam po córcię. Miłego popołudnia! :) A Wy tam trzymajcie za mnie kciuki bo faktycznie wychodzi na to, że teraz to ja idę na ogień testowania. Oby ta wredna suka @ poszła sobie na kilka miesięcy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnes - ja jak szłam 1 raz do kliniki niepłodnosci, to miałam wszystkie swoje wyniki, nie uznał tylko nasienia, bo podobno miejsce w którym robiliśmy było mało wiarygodne :), na pewno nie ściągają pieniędzy w takiej klinice, przynajmniej ja mam takie doświadczenie, no i cena Twoja nie jest wysoka, u nas wizyta pierwsza (zawsze najdroższa) 180 plus nasienie 150 :) leć Kochana i daj znać jak wrazenia :) * ja już zarejestrowana, byliśmy w domu, wyszliśmy z psem, posiedzieliśmy i...pojechaliśmy, akurat trafiłam na swój numerek :) * Betka - jak się trzymasz?? jak relacje z bratem??miałaś w ogóle jakieś badania głębsze robione?? wybacz, jesli już pisałaś, ale ja mam ogólnie sklerozę, * MałaNadzieja - jak samopoczucie?? straszna ta historia z ciotką, moja kuzynka wynajmowała kiedyś wielki dom, z synkiem i mężem też prawie się zaczadzili, mały miał wtedy jakieś 4 lata, pokładał się i był ciągle śpiący, pogotowie ich zabrało, najlepsze to, ze to nowy dom był ech...koszmar :( * co do skóry to ja mam zawsze koszmarnie wysuszoną, używam dermedic hydrain 3, jestem zadowolona, aczkolwiek trzeba się nawilżać od środka, dużo wody i jeszcze raz dużo wody :) * znowu spiaca jestem, M śmiga na motór a ja chyba włączę coś w tv i pogrzeję się pod kocykiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny a mam pytanie, czego używałyście na rozstępy?? albo zamierzacie używać, tyle tego jest w różnych cenach, mam wrażenie, że każdy działa tak samo, a jak miałyby wyjść to i tak nam wyjdą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×