Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Eyeque

Zajdę w ciążę jeszcze w tym roku

Polecane posty

Gość gość
ojjj Daisy - zakupow mialam duzo i nie chcialo mi sie juz zajezdzac do apteki. za jakies pol godziny jade na poczte to kupie test.:-):-):-) agnes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daisy - wierzę, że nam pokażesz :) czekam z niecierpliwością ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Daisy- powtórz test z porannego moczu, oglądałam fotę z każdej strony, laptopa na wszystkie strony odwracałam, na pierwszym zdjęciu może bardzo może jakiś praktycznie niewidoczny zarys, ale na drugim nic, powtórz rano, trzymam kciuki, podczytująca staraczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hahaha Daisy :) tekściara z Ciebie :) nie źlij się :) nie odwołuj - najwyżej w ostateczności zrobisz koparce konkurencję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hhahaha Daisy uśmiałam się :-D ... Małanadzieja no ja też z Tośką pójdę pod wieczór do teściowej z czekoladkami :-) A co tam haha. ... Agnes ja chyba bym wolała wiedzieć niż się nękać. Ahhh ty to jesteś twardy orzech do zgryzienia ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes a ja Ciebie rozumiem, bo sama tez mam zawsze opory z robieniem tych testów :) Wiadomo, że zawsze chce się wiedzieć, ale kiedy test wychodzi negatywny to ciężko wierzyć w to, że może jednak został wykonany za wcześnie i za kilka dni się go powtórzy :) taka jest prawda :) a Daisy podziwiam, ale oczywiście nie mam nic przeciwko-nie krytykuję absolutnie :) Podoba mi się Twoje poczucie humoru Daisy :) super, że mimo wszystko potrafisz tak podejść do tematu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Daisy mi tez poprawilas humor. Dziewczyny czy was tez bola piersi bardziej wieczorem niz rano i w polodnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pamiętam mój ostatni test - 2 dni przed terminem @ - wynik negatywny. Wkurw, rozczarowanie, ryk.... 2 dni po terminie @, bo nie przyszła straszny bladzioch, a ile radości :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes - haha my tez czekamy :)). Cos mam przeczucie ze jednak ktoras z was do nas dzis dolaczy :D Jestem z wami calym sercem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też tak wierzę, że którejś z was na pewno się uda ! Mam nadzieję, że obu . Agnes kiedy testujesz w taki razie? Nie męcz nas ciężarnych dłużej :-D Ogromny stres przez ciebie przeżywamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bullitka mnie bardziej bolą wieczorem często

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok czekamy :-) A tak na dobrą sprawę to jakiś dziwnym trafem jak miałam test zrobić to chociaż kropelke z siebie wydusiłam :-D Boże jaki człowiek jest głupi.Jak sobie czasami przypomne to śmiać mi się chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosciowa - ale na szczescie mamy to juz za soba :) Mnie bola caly dzien ale z rana tak bardzo delikatnie a najbardziej to wieczorem :) Agnes - jeszcze chwilke poczekamy ale nie waz sie pokazac nam tylko jedna kreske slyszysz?? Dwie maja byc !! Dziewczyny czy kobiety ciezarne tez post dotyczy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też poszczę -dokładnie 1 dzień w roku da się wytrzymać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie znam się - ja nie poszczę. * Koparka już śmiga :) Zobaczymy jak sobie dziś Pan poradzi, to od razu się umówimy z nim na jutro czy pojutrze, żeby tył nam zrobił i się zobaczy czy tyle ziemi co nawiezlismy wystarczy :) * Czasem też mi szkoda, że nie robimy tego dla siebie na zawsze. Ale kto wie..może dom się nie sprzeda i tu zakwitniemy na stałe. * Mam nadzieję jednak, że szybko się z tym uporamy i nawieziemy też jeszcze czarnoziem na sam wierzch, tak, żebym mogła cokolwiek sobie posadzić, gdziekolwiek. Mam róże kupione w zeszlym roku, ale leza w kotlowni zapakowane, 3 kolorowe krzaki. Moze nadejdzie okazja je posadzic :) * Ja do Tesciowej raniutko już wyslalam sms z zyczeniami, oddzwonila niedawno się pochwalic, ze w pracy nikt nie dostal zyczen, tylko ona. * Wiecie jak to jest? Ja mam cisnienie na te ciaze, co pewnie wszem i wobec 'slychac'. Ale co zrobić, mysle, ze im pozniej tym radosc wieksza, ze w koncu się udalo. Choc oczywiscie chcialabym jak najszybciej i Wam tez zycze tego samego, bo szkoda tych rozczarowan :(. Kiedys na pewno przyjdzie taki dzien wlasnie, ze bedzie wystarczylo, ze kazda z nas poprostu sie polozy kolo swojego meza i od tego zajdzie. Na pewno! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No da . A moja tesciowa jak na zlosc przywiozla mi moja ulubiona potrawe z miesa mielonego :(. I to caly czas na mnie patrzy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bullitka , a ty w ogóle nie gotujesz? :-) Za mną chodzi kurczak na butelce od piwa i chyba jutro zrobię :-) ... Daisy oczywiście,że każda z was zajdzie.Prędzej czy później ! Wystarczy tylko trochę cierpliwości- tak wiem ciężko z tym bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka dziewczęta :) ale dyskusja się tutaj rozwinęła :), humory dopisują, zacieszka - przykro mi z powodu tego co piszesz, robiłaś już betę tak?? bo wyniki, jeśli jest oczywiście taka możliwość mozesz telefonicznie, ja co prawda w klinice, ale tak robiłam :) trzymam mocno kciuki za Ciebie Kochana, nie poddawaj się, myśl pozytywnie, musi byc dobrze :* * agnes - na jajniku masz mięśniaki czy torbiele, kurcze, to pierwsze chyba bardziej niebezpieczne, potwierdź to u innego lekarza, bo lepiej to zoperować przed ewentualną ciążą, one są niebezpieczne, choć wiaadomo, zależy w jakim miejscu umiejscowione, moja koleżanka z mięśniakiem podchodziła do in vitro, ale ma go za macicą i doktorek stwierdził, że nie zagraża maleństwu :) no i test mozesz zrobić, ale wiem co czujesz, też nigdy ich nie robiłam, bo wolałam aby @ przyszła aniżeli poczuć mega zawód przy jednej kresce, życzę Ci z całego serca, aby jednak pojawiła się tłusta gruba druga krecha :D * Bullitka - Kochana moja :), jak sie czujesz?? świetnie, ze dbaja tak o Ciebie w pracy, to jest bardzo istotne, bo masz komfort psychiczny :), ja dzisiaj mam mdłosci jak nigdy, wszystko próbowałam, nic nie pomaga, wróciliśmy niedawno do domu i leżę, bo nawet siedzenie mnie meczy, ale utwierdza mnie to, ze maluch się tam usadowił :) * Betka - zobaczysz, ze z siostrą i jej maluszkiem bedzie wszystko dobrze, pamiętam, ze trzeba mieć nadzieję :) * Daisy Kochana, podziwiam Cię za determinację, w sumie wszystkie Was podziwiam :) w końcu pojawi się w Twoim zyciu "cień cienia", zobaczysz, no i malutka będzie miała rodzeństwo :), czeka już?? czy raczej podoba jej się bycie jedynaczką??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosciowa - gotuje ale tesciowa tez czesto przywozi obiadki :) Joanne - a probowalas z tymi bananami?? Ja sie czuje dobrze. Juz prawie wogole mnie nie mdli. Jedynie piersi bola. I czasem brzuch zaboli i jajniki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×