Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Eyeque

Zajdę w ciążę jeszcze w tym roku

Polecane posty

Agnses no ja w tym cyklu nie bralam nic. Zaszlam, ale jednak plamienia wystapily. Jak w szpitalu lekarz przepisal mi luteine 6 tabl dziennie to juz sie to nie powtorzylo. Takze kochana z ta lutka to przemysl sobie sytuacje dokladnie. Czy Ty robilas jeszcze powtorne badanie progesteronu? Joanne wlasnie chcialam Ciebie zapytac jak dlugo masz brac luteine? Neska Ty tez chyba bierzesz? Jak dlugo? Ja powoli zmniejszam dawke. Teraz jestem przy 4 tabl dziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malanadzieja- nie robilam powtornych badan. postanowilam ze nic nie bede robila skoro mamy jechac w kwietniu do kliniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daisy ja Ci proponuje zrobic test za 2-3 dni. Przez te kilka dni nic na tescie sie nie zmieni jesli to wczesna ciaza. Bo najwidoczniej wynik nie jest nawet 25mlu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewwa668
My również zaczynamy starania! :) Mam zamiar naprawdę o siebie zadbać, już zmieniłam dietę, wprowadzam do niej składniki, które mają zwiększyć płodność: http://wdobrychstosunkach.pl/skladniki-mineralne-i-witaminy-zwiekszajace-plodnosc-kobiety.html Poza tym stawiam na aktywność fizyczną, zapisałam się na joge, która na dodatek fantastycznie relaksuje i czuję się świetnie. Mam nadzieję, że pozytywne myślenie pomoże. Trzymajcie za nas kciuki! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry :) U mnie tez ladna pogoda :) Agnes - lekarz ci polecil przerwac leczenie czy tak sama? Malanadzieja - nie martw sie. Ja tak mam caly czas. To wynik naciagania sie macicy. Betka - najgorsze juz za siostra. Teraz beda juz tylko dobre wiadomosci. Gosciowa - a jak ty sie czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem, wiem..po prostu gdzies już czytalam, że czasem te allegrowe 10 nie lapią, a 25 widzą cokolwiek, więc tez za namową oczywiscie Gosciowy zrobilam 25 :D Poczekam, poczekam :) Może poprostu nastawię się na czekanie na @ i tyle :) Weekend zleci dość roboczo więc nie będzie nawet czasu na testowanie :p * U mnie dziś zimno. 3 stopnie i raczej szaro. * Ja przerzucalam wczoraj programy i lecialo Top Szef. Guła ze mnie nie ogladam raczej polsatu wiec nawet nie wiedzialam ze bedzie juz 2 seria. 1 obejrzalam cala - ta wczorajsza srednio mi się podobala, nie ta ekipa, wiadomo, od razu co innego :) Ale może wytrwam i jakoś się rozkręci. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daisy - to czekamy razem ty na swoja ja na swoja. Bullitka- sama tak postanowilam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daisy a moze pojedz jeszcze dzis szybciutko zrobic bete. Ja Ci powiem ze z nadia w ciazy jak zrobilam pierwszy test to niby nic nie bylo. Polozylam gdzies tam test przyszla moja siostra, spojrzala i mowi ze nie jest taka pewna ze nic tam nie ma. I faktycznie drugi bladzioch wyszedl po jakims czasie. Potem powtorzylam test po tygodniu (nie wiem jak ja to wytrzymalam) i byly dwie tluste krechy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes - ostatni dzień @ miałam niby 5.03 (3ci dzien), potem dzień przerwy i znowu krwawienie, ale lekkie i potem plamienie i koniec 08.03. To był 7dc. Dziś 33dc :) Agnes a Ty kochana jak samopoczucie dziś? Zaciskam mocno kciuki, może coś Ci się tam 'urodzi' ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes a wlasciwie powiedz dlaczego tak postanowilas? Ja na Twoim miejscu z lutki bym nie rezygnowala. No chyba ze chcesvz odstawic poprostu ze wzgledu na wizyte w klinice. Bo skoro masz niski progesteron a nie bedziesz go sobie podnosic to moze byc trudno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malanadzieja- wlasnie ze wzgledu na wizyte w klinice nie chce teraz nic brac. Daisy - glowa mnie boli tylko i piersi zaczely mocniej dzisiaj. to okres tobie sie skonczyl w terminie co mi zaczal. to kichana chtba za wczesnie na testy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daisy a owulacje mialas chyba w 20dc tak? No to beta powinna wykazac juz. Test sikany niekoniecznie. Chociaz teoretycznie juz jutro powinien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes - no chyba za wcześnie, ale wiesz jak to jest. Jak sobie przetrzepalam galerie testow na of to laski w 9 dpo mialy pozytywy czasem! Ja dziś mam 12-13 dpo, od 10-11 utrzymuje mi się wyzsza tempka. Piszę '-' bo mi przesunelo owu, ale ja bym celowała jednak w 20dc, więc 12 dpo dziś :). Nic nam nie pozostaje jak czekać. W lutym już się nam nie udało dołączyć do dziewczyn, przed nami marzec :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daisy i agnes - bo wy byscie juz sobie mogly darowac nas ciagle tak stresowac. Nie wstyd wam?? Zajdzcie wkoncu w ta ciazy to wkoncu odsapniemy! My chyba to bardziej przezywamy i oczekujemy niz wy!! Ja nawet nie chce slyszec o jednej kresce. Zroxumiano?? Maja byc 2 !! Wielkie tlusciutkie krechy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MałaNadziejo mój chrześniak ma 11 m-cy :) Oprócz niego mam jeszcze chrześniaczkę 3latka i M ma trzy chrześniaczki :) no i nie wiem czy u mojej Sis teraz nie będzie podawał ;) Na razie mamy piąteczkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bullitka- juz kawy nie musze pic. :-). oj i na nas czas przyjdzie. ja juz w piecu rozpalilam. kurcze od tego kurzu niedobrze mi sie zrobilo. blee. juz bym chcialo ciepelko zeby nie palic w piecu. Daisy- a wy czy opalacie dom?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie 16dc.. Koleżanka właśnie poleciła mi super klinikę tylko że w innym mieście i mam tam ok 80-90km w jedną stronę (moje rodzinne miasto-tam gdzie będziemy sie przeprowadzac za jakis czas) i teraz na poważnie rozmyślam czy się tam nie wybrać bo podobno lekarze są rewelacyjni!!! Tu w Wawie to traktuja pacjentki przedmiotowo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betka- niewiedzialam ze ty z wawy jestes. moja siostra mieszka w wawie i pracuje. mam rodzinke pod warszawa calkiem spora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes od kilku lat tu mieszkam-aktualnie z 10km od miasta (u męża), a pochodzę z Płocka :) tam się urodziłam i wychowałam :) i tam chce wrócić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, Daisy i Agnes lacze sie z Wami w czekaniu na brak @ :-) dzis mam 26 dc takze pojutrze pewnie zatestuje o ile @ nie przyjdzie wczesniej bo dwa ostatnie cykle przyszla w 27 dniu. Jakos w ten pecherzyk ktory mi mial peknac w srode wedlug usg nie wierze. Lekarka zapewniala ze na 100% nie przyjdzie jeszcze a mnie od dwoch dni bola plecy takze chyba jednak @ bedzie lada dzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evelynka ja w zeszłym cyklu modliłam się o @ bo z powodu tego niepękniętego pęcherzyka byłam pewna, że w ciążę nie zaszłam, a chciałam szybko dostać, żeby mi się cykl nie "rozjechał" i żeby nie musieli mi wywoływać..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes - my mamy ogrzewanie kominkowe z rozprowadzeniem cieplego powietrza do każdego z pomieszczeń. * Evelynka - no ciekawa jestem, ciekawa co Tobie tam wyjdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daisy , agnes - wybaczcie ;), skrzywienie zawodowe :P. Ja wam tak bardzo kibicuje Betka - tobie tez oczywiscie i wszystkim innym dziewczyna . Ja wiem ze to nie koniec dobrej passy u nas na forum. W tym miesiacu beda kolejne ciezarne :) Evelynka - a masz juz jakies przeczucie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny lekkie plamy na wkladce okres dzisiaj sie zaczyna. jutro bede miala ciezki dzien pewnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×