Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Eyeque

Zajdę w ciążę jeszcze w tym roku

Polecane posty

Bullitka a u na jakie imiona jest aktualnie moda? I o jakich imionach myslicie dla maleństwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Joanne chyba bierze luteine dopochwowa. To raczej nie to ;-) MalaNadzieja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bullitka - ja biprę pierwszy raz w życiu luteinę, myślisz, ze po niej są takie objawy?? Małą Mi - nasza będzie miała na imię Alicja, Alka jak kto woli :D, myślę, ze będzie dziewucha, urodę mamie już teraz zabiera !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MałaNadzieja - tak, dopochwowo, myślę jednak, ze to maleństwo tak mamie "żyć" nie daje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Joanne nie sadze zeby luteina dopochwowa wywolywala mdlosci. Mozesz czuc sie troche gorzej bo to jednak hormon ale mdlosci to watpie. Ja nie mam mdlosci nawet po podjezykowej w duzych ilosciach. MalaNadzieja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanne - nie wiem ale mozliwe. Ja jak bralam duphaston to tez mnie mdlilo. Teraz od soboty nie biore juz nic i mi przeszlo. Moze zbieg okolicznosci. Duzo jej bierzesz? Dziewczyny z invitro tez sie zle czuly po progesteronie i lekarz kazal odstawic i bylo ok. Moze musisz sie przyzwyczaic do tej ilosci hormonow. Albo poprostu tak przechodzisz klasycznie ciaze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanne - nie wiem ale mozliwe. Ja jak bralam duphaston to tez mnie mdlilo. Teraz od soboty nie biore juz nic i mi przeszlo. Moze zbieg okolicznosci. Duzo jej bierzesz? Dziewczyny z invitro tez sie zle czuly po progesteronie i lekarz kazal odstawic i bylo ok. Moze musisz sie przyzwyczaic do tej ilosci hormonow. Albo poprostu tak przechodzisz klasycznie ciaze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bullitka - 2x dziennie/1 tab. "setkę", moja mama tak przechodziła, możliwe, że ja też mam tą przypadłość, ale z tego co wiem, to mdłości świadczą o wzroście hormonu ciążowego, jakoś tak...oby rosło i było wszystko OK :) zazdroszczę Wam Kochane, że nie macie większych dolegliwości, ale dobre, ze chociaż ból kręgosłupa przeszedł :D, nie mogłam przez niego spać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanne - mnie znowu brzuch bardzo bolal i krzyz ale juz powoli przechodzi. Tez mnie czasem mdli ale nie tak bardzo . Ja tam moge wszystko miec byle wkoncu dostane moje dzieciatko w objecia :). Ja tez szybko sie mecze i mam brzuch jak balon choc miemozliwe ze to z ciazy. Dzidzia ma dopiero 1 cm :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jej Bullitka - z tym brzuchem mam tak samo, balon a przecież dzidziulek jest jeszcze mikruskiem :) co do programu, nie patrzyłam jeszcze, w sumie tv leci ale każde siedzi przed kompkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No mnie wlasnie tez jakos wzdelo. Brzuch jak balon... MalaNadzieja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wzdęty brzuchol to norma, ja też tak miałam ale w końcu jakoś przeszło:-) ... Ja mam swój rytuał na dzisiaj. : Barwy szczęścia, na dobre i na złe, no i pierwszy odcinek - bitwa o dom ! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O ktorej zaczyna sie bitwa o dom? Zdaze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to tylko koncowke zobacze :-(:-( Niech sie wreszcie te popoludniowki skoncza MalaNadzieja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz w lozeczku. Dzis szybcy i wsciekli. Lubie to ale ile mozna ogladac to samo. Nie woem co bedziemy ogladac. Moj dobry znajomy chwalil sie ze bedzie pomagal ktoryms tam uczestnikom w bitwie o dom. To jacys z kolei jego dobrzy znajomi. Dzis jechali do Wawy - pewnie kreca odcinki. Ja widzialam tylko kilka odcinkow tamtej serii. Chyba za duzy wybor tych tvnowych programow i mnie nie wkrecilo. Od lat ogladam Wojewodzkiego za to. Seriali nie ogladam, nawet nie wiem co to 'M jak Milosc' - w ZYCIU nie widzialam ani jednego odc. Podobnie 'Barwy..' itp :D * Nie chwalilam sie Wam - w nocy pies pogryzl mi kabel od ladowarki :D Chyba mu sie dioda niebieska swiecaca nie podobala. Dzis podlaczam bez diody :p A tak to nic, jak to sie mowi Stara Bieda. :) * Chcialabym byc w ciazy :( Ciekawe czy @ jutro przyjdzie. Zawsze dostaje nad ranem przed wstaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Och Daisy a ja chyba jedna jedyna widziałam tam drugą kreseczkę na tym teście. Pewnie wszystkie uznałyście mnie za chorą. Zrób jutro też test jak masz zapas i daj znać. Trzymam kciuki. I namawiam Cię nie dlatego że Cię podpuszczam ale dlatego że mi się wydaje na 99% że jesteś już w ciąży:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja właśnie wróciłam z kościoła, bo byłam na popielcu. Normalnie godzinę i piętnaście minut, taka długa msza była. Ale fajnie, studencka i taki chór studencki śpiewał z gitarami, więc szybko zleciało. chyba zacznę chodzić na te msze studenckie, bo to jednak jakoś ciekawiej. A teraz mykam pod prysznic i spać bo 5:30 pobudka do pracy. Miłej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ogladacie program Bitwa o dom. noz kurna ludzie to maja tupet. chata wypasiona jak w palacu. doslownie bogactwo kipi ze wszystkich stron. wszystko na zamowienie a oni chcieli o dom walczyc.coz za proznosc. agnes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny a coz to jeszcze spicie??:-). ja sobie leze ogladam tv jakos glowa mnie pol nocy bolala. nie chce mi sie jeszcze wstawac. poleze troche.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :-) Agnes racja. Podejrzewam, że chcieli się pochwalić swoi dobytkiem :-/ ... Ja to mojej ałej nie mogę dzisiaj zbudzić. W nocy się obudziła i nie spała 3 h mówiąc ciągle " tyla" :-D Coś jej się śniło tylko co? ... U nas dzisiaj pochmurno :-( Mam nadzieję, że będzie ładnie w niedzielę, to wybierzemy się na spacerek nad morze ... Daisy @ jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie tez pogoda nieciekawa jakby na deszcz. ojj straszni ci ludzie pazerni. wlasnie Daisy jest okres. u mnie cisza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry! A u mnie od rana słońce świeci mmmm ostatnie dni były pochmurne, a dziś jest pięknie i cieplutko :) Wieczorem Siostrzyczka mówiła, że czuje się nieźle także bardzo się cieszę i dzisiaj po pracy jadę do niej - nie mogę się doczekać, strasznie stęskniłam się za moim chrześniakiem :) Musze go dzisiaj wycałować i wyściskać, a że tego nie lubi to pewnie mi się przy okazji oberwie ale to nie szkodzi hehe Jesteśmy w trakcie staranek także nic nowego nie napiszę :) Daisy!!!!! Jestem z Tobą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes dobrze, że cisza u Ciebie ;) Aaaaa musze się upomnieć, bo wczoraj podczas omawianego "spotkania" zostałam pominięta....... hehe żarcik, ale tez bym chętnie Was poznała na żywca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry Znowu nie moge zwlec sie z lozka... Wiem....zadna nowosc. Agnes to dobrze ze cisza a powiedz czy bralas lutke i kiedy odstawilas? Betka ile ma ten Twoj chrzesniak? Ja mam dwoch. Ale jedna to juz prawie nastolatka. Daisy wlasnie jak tam @@@???? Mnie jakos tak dziwnie moli w brzuchylu jakby @ miala przyjsc. Troxhe sie niepokoje. Moze to przez te wzdecia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malanadzieja- lutke zakonczylam w 26dc i postanowilam ze w tym cyklu co sie zacznie nie bede brala zadnych tabletek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! @ nie ma :) Temperatura 7:00 36.9. Chyba jakieś modły odprawię :D Masakrę przezyłam wieczorem. 23:12 obudził mnie mega straszny przeszywający ból w prawej piersi, tak pod sutkiem. Kurde myslałam, że umrę, jakby mnie prądem ktoś poraził. Nie wiążę tego z ciążą, ale chciałam rzec, że nigdy czegoś takiego nie miałam. Yh. Dziś bez testowania :p Czuję się jak bez ręki. A pewnie, że mam zapas testów! Przyszło kolejne 10 sztuk :D Wczoraj wieczorem zrobiłam sobie płytkowy 25, nic nie było, ale po godzinie się pojawiła druga kreska, pewnie ślad po miejscu, gdzie powinno się zabarwić :) Więc na miękko :) Czuję się ok, na @ póki co nic nie wskazuje. Ale wiecie jak to jest, chwila moment i wszystko zacznie mnie boleć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×