Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Eyeque

Zajdę w ciążę jeszcze w tym roku

Polecane posty

dzięki Kochana, korzystam z waszych wszystkich rad, bo jestem zielona w tym temacie, ale wiem, ze moja mama wymiotowała do 5 miesiąca, ech mam nadzieję, że to nie tak jak z tyłozgięciem, "dziedziczne" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i tak jak przewidywalam. jedna krecha. coz czekam na @. testu predzej juz nie zrobie niz po niedzieli ewentualnie. agnes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laleczki ja się żegnam.. Zaraz wychodzę z pracy i jadę po teściówkę heh dam jej cukierka z okazji jej święta dzisiejszego :) wczoraj miała imieniny więc mamy przesyt słodyczy i w ogóle wszystkiego heh :) Jutro po pracy od razu wycinam do Siostry :) Pozdrowionka i miłego popołudnia i wieczorku Wam Wszystkim życzę :) paaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betka - trzymaj sie i daj jutro znac co i jak. Xxx Agnes - jeszcze nic straconego. Moze jeszcze za szybko kochana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
teraz gościem byłam ja-podczytująca Was staraczka :-) też poszczę i idę do kościoła, nie wszyscy są katolikami i nie muszą pościć, mam nadzieję, że wszystkim się uda, ja już czekam 5 lat na 2 kreski, ale wierzę, że się doczekam, pozdrawiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drenka
Cześć! Dołączam do staraczek. Ponad 2 lata po ślubie ale dopiero pierwszy cykl starania. Czytając to forum upatruje marne szanse na zajście w pierwszym cyklu. Przygnębiające jest że tak mało dziewczyn zaszło w pierwszych kilku miesiącach starania się...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie bylam ja. Agnes moze za szybko. Kto wie... Joanne wspolczuje kochana. Ja mam nadzieje ze mnie mdlosci ominal. Z nadia ominely :-) A jezeli chodzi o piersi to mnie praktycznie wcale nje bola. No moze troche przy dotyku.... MalaNadzieja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam drenka i gosciu. Zalogujcie sie normapnie i napiszcie cos o sobie. MalaNadzieja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) Ale stu dziś wre :) Ja poszczę i na obiad sobie jajko sadzone zrobię, a do kościoła wybieram się wieczorem. Agnes - nie łam się, może to jeszcze za szybko z tym testem. Trzymam kciuki :* * Daisy - ja na tych fotkach niestety nie widzę nawet cienia cienia, ale może to po prostu tak na zdjęciu. w każdym razie mam nadzieję, że cień za kilka dni będzie ciemniejszy :D * Betka - uściski dla siostry, niech szybko dochodzi do siebie. Super, że zabieg się udał bez problemu. Wierzę, że wyniki będą tylko dobre :) * Bullitka, czy Joanne, która z Was pierwsza się wybiera do lekarza? Czekam na pierwsze fotki maleństw :) * Mała nadziejo, a ty kiedy masz wizytę? Ile jeszcze dni do pracy Ci zostało? * Witam również nowe dziewczyny :) Zalogujcie się na niebiesko i napiszcie coś o sobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mala mi ja do lekarza teraz dopiero 24 sie wybieram. Ale cos mnie dzis brzuch boli. Jakas wzdeta chyba jestem. A pracy pozostalo mi 3 dni z dzisiejszym. Potem tydzien wolnego i tydzien pracy i mam nadzieje ze dostane L4 MalaNadzieja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mala mi - najpierw idzie Joanne we wtorek, ja mam piatek a Malanadzieja jeszcze chyba nie ma ustalonego terminu. Jak po pracy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małanadzieja który to będzie tc? ja też idę 24 ale na badanie glukozy ... ... Co do jutrzejszego obiadu to zmieniłam zdanie- w sumie to M zmienił zdanie. Zażyczył sobie gyrosa :) Długo już nie robiłam, aż ślinka cieknie :-) ... Witam nowe dziewczyny :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betka,Joanne koniecznie poproście o zdjęcia :-D ... Boże dlaczego ten czas tak strasznie się dłuży :( Wam kochane do testowania nam teraz do porodu ehhh straszne to czekanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosciowa 9tc to bedzie chyba. MalaNadzieja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bullitko, po pracy dobrze. Trochę zmęczona jestem, ale jeszcze tylko jutro, bo piątek wzięłam wolne. Jadę przerejestrować samochód i na weekend w rodzinne strony :) Już się cieszę. A teraz siedzę i przeglądam mieszkania do wynajęcia. Mam nadzieje, że szybko coś znajdziemy odpowiedniego :) Mała Nadziejo, szybko zlecą te 3 dni, a potem sobie odpoczniesz. Myślę, że przy takiej pracy lekarz wystawi ci zwolnienie bez problemu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bullitka co po pracy? Ja jeszcze w pracy. MalaNadzieja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ehhh ja z mala juz po obiadku. 2h pan robil przod. W koncu mozna zaparkowac i to pod samym oknem :D W sobote na 9 ma przyjechac robic tyl. Tam to pewnie mu zejdzie troche.. No ale koniec koncow cos sie ruszylo. Aaa pisalam Wam ze wyniki cukru mam ok? Wiec to raczej jakies uczulenie. Umowie sie na konsultacje z wynikami. Robilam tez crp i inne i crp mam 3 wiec spoko. W piatek ide do laryngologa kolejnego :D miejmy nadzieje ze bede chociaz ciut usatysfakcjonowana :) * Mala bardzo chce braciszka :D Co stety niestety ma sie nijak do tego co ja chce :D Ja chce kokardki :p * W domu coraz smieszniej! Riko szczeka do drugiego psa gdy ta go ignoruje. Mlody zaczepia i podgryza do zabawy, a ta tzw 'wyjebka' :p * Pomodlcie sie za te, ktorym brak wiary :) * Witam nowe osoby :) Dobrze, ze nasze grono staraczek sie powieksza, bo wiekszosc tu zaciazona - bedzie wiecej osob do wymieniania ciazowo/zachodzacyxh doswiadczen :) Zapraszamy do zywiolowej dyskusji ;) * Agnes eh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bullitka - dzialka ma tylko 1000m. Do tego mamy juz nowy projekt :) Rozbudowy nigdy nie bralismy pod uwage bo nie na tym nam zalezy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to Daisy ładnie działacie. Super,że cukier w normie.Mam nadzieję, że i mój będzie ok! A co postanowiłaś z testem? Beta czy czekasz kilka dni? Tak bardzo 3mam za ciebie kciuki kochana! ... Małanadzieja to już chyba zobaczysz "małego człowieczka" :-) No ja mówię, że wy mnie gonicie :-D ... Mała mi szukasz mieszkania w Gdańsku czy w okolicach? A rodzinne strony to gdzie masz ? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ehhh ja z mala juz po obiadku. 2h pan robil przod. W koncu mozna zaparkowac i to pod samym oknem :D W sobote na 9 ma przyjechac robic tyl. Tam to pewnie mu zejdzie troche.. No ale koniec koncow cos sie ruszylo. Aaa pisalam Wam ze wyniki cukru mam ok? Wiec to raczej jakies uczulenie. Umowie sie na konsultacje z wynikami. Robilam tez crp i inne i crp mam 3 wiec spoko. W piatek ide do laryngologa kolejnego :D miejmy nadzieje ze bede chociaz ciut usatysfakcjonowana :) * Mala bardzo chce braciszka :D Co stety niestety ma sie nijak do tego co ja chce :D Ja chce kokardki :p * W domu coraz smieszniej! Riko szczeka do drugiego psa gdy ta go ignoruje. Mlody zaczepia i podgryza do zabawy, a ta tzw 'wyjebka' :p * Pomodlcie sie za te, ktorym brak wiary :) * Witam nowe osoby :) Dobrze, ze nasze grono staraczek sie powieksza, bo wiekszosc tu zaciazona - bedzie wiecej osob do wymieniania ciazowo/zachodzacyxh doswiadczen :) Zapraszamy do zywiolowej dyskusji ;) * Agnes eh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bullitka - mi też by wystarczyło abym miała te 3 miesiące za sobą, choć myślę, że 1 bicie serduszka mnie uspokoi :) * Mała Mi - ja ciagle namawiam M na wyprowadzkę do trójmiasta, ale nie chce się zgodzić, mówi, ze wystarczy, ze z Kaszubami pływa haha, przekomarza się oczywiscie :) a my dalej poszukujemy mieszkania w Szczecinie i okolicach, na pewno parterowe z ogrodem, ale takowych mało jest w metrażu jaki sobie wymyśliliśmy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanne, jak uda ci się M namówić na trójmiasto, to umówimy się wszystkie na kawę :D A Bullitke ściągniemy też :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hm ja nie wiem kto moje posty x2 wkleja :D * Gościówa - poczekam..jak to mówią z głodu i z czekania nikt się jeszcze nie z****ł :D Miło z Twojej strony, ja dobrze wiem, że dlatego tak mnie podpuszczasz z testami. :D * Joanne - w 3city masz pełno parterów z ogródkiem. A jak nie to zapraszam po nasz dom :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A szukacie czegoś konkretnego?? czy po prostu polujecie na okazję?? fajnie byłoby się spotkać :), z Życzliwą bym wsiadła do auta i jej córcią, byłybyśmy w 5h u Was :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×