Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Eyeque

Zajdę w ciążę jeszcze w tym roku

Polecane posty

No faktycznie tylko w sumie Joanne i Bullitka są tak daleko :-) Ale by było śmiesznie, gdyby kafeterynja znajomość zamieniłaby się w znajomość na żywo :-D Ja zawsze mówię do M , że muszę zobaczyć co u moich "wirtualnych" przyjaciółek słychać, a ten głupol się śmieje,że przecież jesteście prawdziwe :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój luby zawsze mówi, że pewnie jesteście facetami :D To mu tłumaczę, że wątpię, żeby faceci p********i o pęcherzykach, śluzach i mierzyli sobie o 5:00 tempkę. Do tego określenie '@; to wciaz dla mego lubego czarna magia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nas jest więcej z okolic Gdańska :-D ha ha..... Dobra Daisy nie będę cię już podpuszczała :-) Ale to jest silniejsze ode mnie.... Ta ciekawość i chęć wiedzenia ! Ja chce się z wami cieszyć :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daisy - masz busa?? liczysz na trojaczki?? :P jak na razie to mi przepowiadacie bliźniaki :P, czuję, ze ten maluch jest mocno żarty, ciagle mnie ssie i mdli, ech...będzie zawodnik sumo :D (albo zawodniczka :D )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gościówa - masz rację, latwiej jest się przetransportować we 2-3 brzuchate, anizeli aż 6 :D, też bym z chęcią się z Wami spotkała, choć M dzisiaj do mnie z tekstem "ale napuchłaś" :P, no świnia z niego, a ja wody nabieram od tego ciągłego chlania, nie picia, chlania hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak w ogóle to co myślicie o imieniu Aida? Moja znajoma taknazwała córkę. Pewnie miało być oryginalne i absolutnie nie powtarzalne w naszych rejonach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To się nazywa SUV kochana, SUV ! :D * Gościówa kochana ja na miękko, to tylko test :) Póki nie ma 2 kresek, nie ma paniki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gościówa - ja chcę dziewuchę, zresztą zobacz...tutaj już mamuśki mają same córy, mam nadzieję, że i ja będę miaął kokardki, aczkolwiek chcę aby było zdrowiutkie, reszta się nie liczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Konkretnych wymagań nie mamy, zależy nam głównie na dwóch pokojach i raczej w samym mieście niż gdzieś na obrzeżach czy tych dalszych dzielnicach. I cena tez by się mogła jakaś atrakcyjna trafić, czasem się zdarza coś ładnego za niewielką kasę, bo szkoda pakować pieniądze w czyjeś mieszkanie. Pomieszkamy razem trochę i jak się nie pozabijamy, to zaczniemy myśleć o kredycie na coś własnego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to Ida czy Aida?? dzisiaj znajoma wystawiła na fejsa świeżą kruszynkę :), ma na imię Ida :) a jaka słodka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój M wczoraj też z tekstem - ty się tak bardzo wypinasz czy jesteś już taka duża :-D Rany ja mam tylko 2 kg na plusie a wyglądam jak wieloryb.... ... Może kiedyś tak na poważnie się spotkamy :-) Ja bym bardzo chciała. ehhh poczułabym się jak gówniara przy was :-D do tego z 2 maluchów :-D ... Daisy wiem :-) Strasznie pozytywna kobieta z ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was wczesnym wieczorkiem. salatke warzywna zrobilam juz po obiadku spacerku z psem. wykapalam sie troche pod prysznicem plecy nagrzalam tzw. hydromasaz:-). teraz sobie leze pod kolderka moj M gra na konsoli. witam nowe i napiszcie cos wiecej o sobie. mialam faworki robic ale stwierdzilam ze skoro wczoraj kupilismy troche slodyczy to odpuszcze faworki. co za duzo to nie zdrowo. moj M czyta nas i mowi ze jestesmy czasami nawiedzone. no i jak powiedzialam ze namowilyscie mnie na test dzisiaj to jyz wogole stwierdz nawiedzenie. a potem powiedzial ze po co robilam skoro ostatnio dluzszy cykl mialam. kurcze chyba ma racje ze za wczesnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojj tez bym chciała pierwsza córę. te sukieneczki i kokardki i zaplatane włosy :D Chociaż moi synowie też będę mieli długie włosy za tatusiem - metalowcem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie znowu lewa strona ciągnie. No co pomyślę 'nic mnie nie boli' to zaraz zaczyna - ostatnio to zauwazyłam. Chyba sila perswazji albo niezłe nakręcenie, hehe. Uciekam do lubego bo już wraca. Będę potem buziaczki :* * Ja myślę, że kiedyś się spotkamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane takie imię -sama pierwszy raz słyszała " Aida" .... Mi dzisiaj jeszcze przyszło do głowy imię Emilia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba w tv leciał taki serial, gdzie główna bohaterka miała na imię Aida. Ja ostatnio do Mojego powiedziałam, że Emma, to się w czoło postukał. Nawet z ciekawości sprawdziłam i w Polsce to imię funkcjonuje od XIX w. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnes - mnie też namówiłyście i wyłam jak głupia jeszcze tego samego dnia :), gościówa - daj spokój, jesteś mamuśką i podejrzewam, że bardziej dojrzałą anizeli niejedna na tym świecie :), chyba sadomie zamknęłyśmy to forum, bo żadna do nas nie dołącza...co któraś dokoptuje to zaraz ucieka...jedyny minus tego, ze nie ma logowania, mój M też wchodzi i podczytuje, ale przede wszystkim moje wpisy haha..toż to zero prywatności :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojj gosciowa- nawiedzone ze tak piszemy duzo i ze ja prawie co chwile z tel w reku. moj M tez bardziej moje wpisy czyta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój M to raczej nas nie czyta :) Mówię mu tylko jak nowa zaciąży albo coś :) ... Mała mi Emma kojarzy mi się z tą reklamą o papierze toaletowym regina :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam lubię z wami popisać o głupotach :-) Muszę zaraz iść kolację szykować i do teściówki iść na chwilę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj ja też zdaję relacje, ostatnio "na tapecie" jest MałaNadzieja i jej historia zakończona happy endem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mi jakos tak obojetnie jaka plec. Maz napewno chcialby teraz pilkarza miec, co bedzie mial z kim trenowac. Agnes a czy Ty bierzesz luteine? MalaNadzieja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosciowa- moj M nie mial nic zlego na mysli. ja tez uciekam. spokojnego wieczorku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes co do mnie, to się zgadzam do określenia nawiedzona :D Podobno mam taki charakter żywiołowy, że nie raz ktoś tak o mnie powiedział hehe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosciowa - ja znalam jedna Aida. Kolezanka z pracy , ktora zmarla w zeszlym roku wlasnie tak miala na imie. Ona byla z Surinamu. Ja cos czuje ze bede miala chlopaka :) Joanne - moze to po tej luteinie tak cie mdli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×