Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Eyeque

Zajdę w ciążę jeszcze w tym roku

Polecane posty

Gość gość
Neska idzie we czwartek do Gina ze swoją Kruszynka? tak? dobrze zapamiętałam? mój narzeczony dziś wyjątkowo wcześnie wrocił jupi jupi lubię takie niespodzianki :) hihi życzliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Życzliwa kochana nie ma co zmuszać dzieciaczki do jedzenia. Samo przyjdzie :-) Moja za to uwielbia warzywa, owoce i jajka to już w ogóle :-) Ogólnie nie przepada za chlebkiem ... A co do więzadełka też by nie pomyślała o podcięciu. Ale miałam super pediatrę, która niestety odeszła na emeryturę :-( Najlepiej się podcina u takich małych dzieci, bo jeszcze nie jest tak unerwione i maleństwo mało co czuje. Dosłownie ociupinka krwi poleciała i to wszystko :-) . ... Mój m ma "kupe " roboty teraz. Jejku a w lato to już w ogóle. Wtedy kiedy urodzę maleństwo m będzie do nocy w pracy , a rano wcześnie wstawał i tyle go będziemy widziały :-/ Najgorsze, że Tośka w zeszłym roku już była na tyle kumata, że płakała za tatusiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gościówa a moja malutka uwielbia chlebek, bułeczki, siedzi i ciumka, kruszy, lubi też używać bułeczki jako szmatki i ściera nią kurze, czyści podłoge ... eh hehe :P pewnie masz racje nie ma co na siłe bo się obrazi tak, że na odległośc będzie kręcić nosem na sam widok jedzonka. Musze przy najbliższej okazji podpytać pediatrę dziękuje, ze odpisalaś. a w jakim czasie Twoja malutka zaczeła gadać i gadać :P serduszko peka jak taki maluszek potrafi tesknić za rodzicem jak narazie Malutka ma bzika na Mamę ale wiem, ze przyjdzie tez czas na Tatusia :) jupi wygrałam licytajce kurteczki na wiosne dla karolki romiar 74 :) życzliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Życzliwa nie ma za co :-) Wiesz co,teraz tak zaczęła gadać na całego. Ma czasami takie swoje dziwne słowa , które tylko ja rozumiem. Ale zawsze się z nią dogadam. No i raczej nie składa pięknych zdać tylko wyrazami :-) Moja mała od początku tatusia córeczką była :-) Tatusiek na wszystko pozwala więc jest najlepszy na świecie :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gościówa każdy maluszek ma "swój język" zrozumiały tylko dla mamy :) najważniejsze, że się rozumiecie i dogadujecie z czasem "przyjdzie reszta". mój młodszy braciszek szybko chwycił słowo wódka hihi moi rodzice bardzo intensywnie rozmawiali na temat alkoholu z okazji jakiejś rocznicy co i ile, czy wypada i troche rozmawiali o wódce i za chwile mój mały braciszek wołał: wódka, wódka hihi ale wpadka :P moja córeczka to też coreczka tatusia a tatuś ma juz nawet "oficjalny" kubek z Karolka z dopiskiem: córeczka tatusia i data oraz godziną narodzin, waga i wzrost także był udany fajny prezencik dla taty :) życzliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale się rozpisałyście :) Daisy - to mieliście naprawdę masę roboty, cały dzień pracowicie. Super, że córa chce pomagać, jeszcze chce. Zaraz przyjdzie ten moment, że nie będzie chciała :D * Joanne - cudna fasolinka, aż pozazdrościłam :) Niech zdrowo rośnie, a co z tymi bólami głowy? Mówiłaś coś lekarzowi? * Życzliwa - nie przejmuj się niejadkiem, jak będzie bardzo głodna, to zje wszystko. jedna pani psycholog mi kiedyś mówiła, że jak dziecko nie chce jeść to niech nie je, z głodu nie umrze jeśli ma wybór zjedzenia. Chyba, że twoja Karolka to nie je nic a nic. Ja jako dziecko, też byłam niejadkiem, a teraz wsuwam, że hoho :D * Gościówa - jak się czujesz? Mała szaleje w brzuszku? ;) * Betka - na pewno wyniki będą okej i jutro będziecie świętować. Tak poważnie myślisz o przerwaniu staranek? Jak długo chcesz dać sobie czas na złapanie "oddechu"? * Bullitka - a Ty jak się czujesz? Czekamy na piątek i zdąjtko Twojego maleństwa :) * Agnes - trzymam kciuki za powodzenie tej rozmowy. Bardzo się stresowałaś? Bo ja przed każdą rozmową zawsze miałam taki stres, że masakra. Dziewczyny mają rację, nawet jeśli miałabyś zarobić 800 zł, to myślę, ze warto. nowi ludzie, nowe znajomości, może jakieś nowe perspektywy :) Nie wiadomo, co przyniesie przyszłość :) * Ona uk - witam wśród nas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi Mój przygotował dziś rower do sezonu, podniósł kierownicę, napompował opony, ogarną trochę tu i tam i jutro pierwszy raz zasuwam do pracy. Chyba z godzinę wcześniej wyjadę na wszelki wypadek. Niby mam tylko albo aż 6 km, ale nie wiem jak będzie mi się jechało :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc kochane :) Ja juz w lozku :) Boze ten maly gnojek mnie doprowadza do szalu :D Chyba mu sie znudzily ciuchy do gryzienia to sobie dzis pod nasza nieobecnosc posciahal kremy w tubkach z najnizszej polki w lazience..no i pozegnalam sie z czerwonym garnierem :D A u mnie bez zmian, @ brak, tak se leze to 37.1 pod jezykiem, a w pochwie 37.5. Tak chwile myslalam ze gdyby owu byla 30go to dzis 8dpo by byl. Ale ale..gdybanie. Yh. Marudze :p * Polecacie cos dzis w tv?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daisy ja to bym szału dostała :-) Dlatego póki co absolutnie nie chcę psa :-D Ja to tradycyjnie seriale oglądam .... .... Maz kończy już pracę więc też zaraz będzie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My obejrzeliśmy sobie w necie World War Z, ale szału nie ma.. Może ostatnie pół godziny było okej, a reszta nudna jak flaki z olejem. I te biegające zombie.. Od kiedy one biegają ja się pytam? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wlasnie skonczylam ogladac Prawo Agaty i teraz Pachnidlo na 1. stary film ale fajny. moj M juz chrapie. kurcze w weekend nawet do pracy jedzie po 12godzin. i tak.caly marzec. echhh. jakos po 16-tej brakuje mi go w domku. Daisy- ojjj niezazdroszcze gryzienia przez psiaka. pamietam.ze moj to tapety ze scian obgryzl (na wysokosc dokad siegnal lapa) a ktoregos dnia jak sam byl w domu to gumoleum podarl na korytarzu. musielismy nowe polozyc. no juz nie wspomne o butach lekko pogryzionych kapciach kocu itd. a najgorsze bylo ze chociaz umial juz na dworze sie zalatwiac w nocy zawsze w pokoju narobil w tym samym miejscu. nameczylam sie zeby go oduczyc. agnes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witajcie z samego ran a :) ech, spac nie moge, tez mi sie horrory snia, a to ze moja mama nie zyje a potem cudem zmartwychwstaje, a to strzelaja do mnie z bliska jakis koszmar :( kochane moje - dzisiaj dzwonie do ogolnej any dala tabsy na nadcisnienie, wczoraj po uslyszeniu serduszka malenstwa zapomnialam o wszystkim :) M jak uslyszal bicie to przylecial zza parawanu, nie wiedzial czy moze hehe, trzymal za reke, bardzo sie cieszylismy ale obeszlo sie bez lez :) koszmarnie mnie brzuch wczoraj bolal, jelita gosciowa, co stosujesz na zaparcia Bo chyba sie zaczely I u mnie bullitka - trzymam kciuki za piateczek I czekamy na zdjatko malenstwa daisy - to teraz mass sie z psiakiem, ale z czasem przejdzie, ja ze swojs walczylam chyba do roku I ilus miesiecy, choc do tej port zamykamy drzwi od lazienki, Bo rozwala gabki itd zyczliwa - czyli tarczyca to nie wyrok prawda? Maluszek na usg piekny ale wydruk kiepski, dostalam skierowanie na badania krwi, za 2 tyg. Bedziemy karte zaklafac, man nie brac zadnych chemicznych tabsow tylko warsywa I owoce, lacibios o Kant tylka Bo nie wierzy ze szczepy z o***tu dostaja sie do pochwy, cos w tym jest hehe, no I luteibe powoli beds odstawiac przy tym blistrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak u Was? Agnes dobrze, ze poszlas na te rozmowe, malanadzieja - jak sie czujesz?? Jak malenstwo, mass mdlosci, mi ciagle nidobrze jest bleee fajne macie corcie, czytam I czytam o Tosi I Karolci malenkie dwie a Jamie kochane, ja man mnostwo rozowych ciuszkow dla dziewczynki, ostatnio mama byla I ogladala, a ja z Nia oczywiscie cudo takie malutenkie witam nowa kolezanke :) mala mi - jak sie czujesz co slychac u Ciebie?? Betka trzymam kciuki za wyniki siostry, niech sie oszczedza, wszystko bedzie dobrze, u Ciebie rowniez, duzo nadziei kochana, rule Cie mocno :* joanne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I ja juz na nogach - juz po spacerze z psem :D Odezwe sie potem :) Daisy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry. Przede wszystkim Joanne wielkie gratulacje. Sliczna fasolinka :-) A ja czuje sie kiepsko. Tragicznie boli mnie gardlo. Jestes masakrycznie przeziebiona. Jutro do ginekologa to moze powie mi co moge brac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny w poniedziałek stawiłam się w szpitalu , zrobili badanie i usg !pęcherzyk ciążowy się znalazł , ale pusty ... więc wczoraj miałam zabieg o 14 , a o 18 szłam do domu . czekam aż się zagoi wszystko i zabieram się za walkę z mięśniakiem ... mam nadzieję , że wygram ;) pozdrawiam Was serdecznie i wszystkim życzę dużo , dużo szczęścia ;) buziaki !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaa no właśnie, dopiero obejrzałam foto bo wczoraj z komórki nie chciało mi się załadować. Joanne - piękne bobo wyrośnie. Obstawiam chłopca :D A u mnie, śmiejemy się teraz, 39 dc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Joanne cudowna Fasoleczka :) GRATULUJĘ :) Bullitko dużo zdrówka, mnie tez coś próbuje rozebrać-muszę coś wziąć chyba bo mnie położy.. A Siostra pojechała do szpitala po te pierwsze wyniki - jestem na skraju wytrzymałości chyba już.... Niech szybko do mnie dzwoni już bo oszaleję!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zacieszka 3maj się i powodzenia Ci życzę!! Co będziesz robić z tym mięśniakiem?? Daisy Ty to się masz z tymi tempkami i tą @......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zacieszka - no @#$%^ jaka szkoda :( Strasznie mi przykro! :( Wierzę i widzę, że jesteś dzielna! Więc do walki z mieśniakiem się teraz zabieraj, tak jak piszesz, a potem to już tylko staranka. Widać tym razem natura zadecydowała inaczej. Bądź dzielna! :* * Betka - z niecierpliwością czekamy na wyniki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zacieszka przykro mi. Ale czy lekarze nie wzieli pod uwage ze np ciaza moze byc mlodsza? Ja tez mialam narazie puste jajo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrobili mi bete jeszcze raz nagle z tych wielkich 219 000 tysiecy zrobiło się tylko 200 jednostek , więc jak na początek 8tygodnia stanowczo za nisko lekarz mi pokazywał obraz na usg , pęcherzyk był dość duży ale nawet kropki tam nie było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry Betka - trzymamy kciuki. Jakie winiki beda dzis? Za co odpowiedzialne? Daj odrazu znac. Czekam z niecierpliwoscia . Joanne - odpoczywaj duzo i dbaj o malenstwo. Ja sie strasznie denerwuje na piatek. Wszystkie czarne mysli przychodza mi do glowy. A to maz nie moze byc przy badaniu? Ze mna maz byl przy kazdym usg, nawet na punkcji. Zacieszka - tak bardzo mi przykro :(. Nie wiem co mam powiedziec. Zadne slowa nie iddadza tego jak bardzo mi przykro. :( Daisy - moze idz do lekarza i niech ci cos da na wywolanie co? Agnes - a ty jakie plany na dzis?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MalaNadzieja - no plamienie odnotowałam 27dc, 28, 29, 30, 31 dc mialam te mega bóle i 30dc bylam w środku taka mega spuchnięta. Wczoraj znowu miałam bóle wieczorem na @, ale delikatne. Dziś zrobiłam test rano no ale dalej negatyw :/ A temp. 36.9. No normalnie można oc***eć za przeproszeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bullitka - zawsze siedzimy przy jego biurku, a potem za parawan :) spytalam czy slyszy bicie serduszka I przyszedl pytajac wczesniej czy mode :) moj kochany glupolek :) zacieszka - trzymaj sie kochana, bardzo mi przykro, ale dzielna badz, tak jak daisy napisala, natura tym razem inaczej wybrala, wylecz sie I do dziela :) malanadzieja tantum verde lub plucz gardlo sola, mnie tez znowu dzisiaj boli, cytryna mood :) bedzie dobrze :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Joanne, wybacCie ze zapominam o podpisie ale z telefonu pisze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×