Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Eyeque

Zajdę w ciążę jeszcze w tym roku

Polecane posty

Daisy twoja córka to dopiero nadaje się na małą miss :-) Słoneczka ja muszę spadać,bo faktycznie nie zrobię dzisiaj nic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny nie wysylajmy hasla do osób ktore nie podpisza prosby tez tutaj jako osoby zalogowane. Żebysmy potem nie byly zle same na siebie.. * A mnie jak brzuch rozbolal, taka fala goraca przez chwile mnie zalala na dole i teraz przeszlo. Idzie, idzie @ zapewne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gościów2a - ale Ty słodziutka jesteś, a pomyśleć, ze taki "harpagan" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja, to ja :) cieszę sie ze was zobaczę. Ja siedzę jeszcze w pracy więc fote swoją wrzuce jak wrócę do domu. Dostałam @ i tak bolalo, ze prawie po ścianach chodzilam. Na szczęście po 3 tabletkach przeszło ale w głowie mi sie strasznie kręci aż boję sie rowerem wracać :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daisy - uduszę :P, ja się nie modlę, ale mam andzieję, ze to dziewucha będzie, bo M wymyślił sobie imię, Konstanty vel Kostek :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daisy - slicznusia :)) piekne warkocze :) Joanne - a ciebie wlasnie tak sobie wyobrazalam :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziwne bo na @ to powinna mi spasc tempka, rano mialam 36.9 st, a w pochwie 37.5. No dramat odczuwam :( Wiem, wiem powinnam isć do lekarza. Ale jakoś ten cień nadziei mnie trzyma jakos w domu poki co. Rano jak zrobilam test i powiedzialam lubemu to sie smial ze mnie :) I powiedzial zebym nie zapomniala zrobic jeszcze po sniadaniu i po obiedzie. No k***a :( Aż mi sie płakać chciało :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra lecę Kochane, piękna pogoda, zawiozę M, z kolegą się umówił...do później :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
daisy maz ma racje. z testami hihihiihihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O proszę znowu któraś z nas nie ma odwagi się zalogować? A mi to lata koło c***a. Stac mnie na to by i nawet co mocz robić testy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosciowa 22
Daisy nie przejmuj sie :-* mężczyźni już tacy sa. Moj też taki pocieszyciel ze Ho ho ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Eh pisalam i mi wcielo. Że moj to stwierdzil, ze chcial usmiech na mej twarzy wywolac. Zmykam po mloda wiec spokojnego popoludnia zycze :)) daisy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No chyba jako jedyną tak wyobrażałam sobie dokładnie Joanne :-) ... Ja to właśnie po Daisy bym nie powiedziała, że ma taki cięty język :-D Z pyszczka taka niewinna wygląda :-) ... A co imienia Kostek to gdyby był syn to to chyba jedyne imię które i mi i m się podoba :-) Także pewnie byłby Kostek. Teraz m nie zgadza się na Liliankę , a ja na Martę więc będzie prawdopodobnie Gabrysia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×