Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Eyeque

Zajdę w ciążę jeszcze w tym roku

Polecane posty

Daisy - dziekuje i ty tez :). Tylko ze w kasku nie widac teoich wlosow. Pokaz sie w okazalosci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyslalam prosbe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ahaha wysłałałam Wam zdjęcie bardziej ał naturel, ale to z końca lata 2013, nie mam nic z teraz bez kasku i bez czapki haha. :p teraz mam trochę dłuższe kudły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malanadzieja - wyslalam ci haslo :) Daisy - no wlasnie!! Piekna dziewczyna !! Naprawde piekna !! Z takim zadziorem w usmiechu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daisy, Bullitka - no noo super dziewczyny wyglądacie :) Ja mam same nieaktualne zdjęcia (zmiana fryzury z długich ciemnych na króciutkie blond) także sobie coś pstryknę i Wam dopiero wyślę ;) tzn ktoś mi pstryknie bo sama to nieee hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O jaka piękna Nadia!! Ślicznota mała, widać, że po mamusi :) MalaNadzieja cyk cyk i czekamy na aktualne foto :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malanadzieja - sliczna :). I mama i corcia :D . Cudnie :) Teraz przynajmniej wiemy z kim rozmawiamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz wrocilam, alez przepiekna pogoda. bazi jeszcze nie ma. :( za tydzien pojade jeszcze raz. tez wysłaąłm prosbe o hasło. jesli ktoras z dziewczyn odczytała maila to poprosze o haslo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malanadzieja - przystojniak :) Gosciowa - cudowna ta twoja niunia. Taka pieknisia do reklamy :)a jeszcze swoje zdjecie Agnes - wyslalam ci haslo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poszło ! :-) Tylko dodajcie sobie u mnie okrąglejszą twarz :-) I sterczący brzuchol. Aktualnego zdjęcia niestetynie ma. To w koszuli w krate to z gwiazdki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×