Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Eyeque

Zajdę w ciążę jeszcze w tym roku

Polecane posty

o kurcze dziewczyny całkiem inaczej sobie was wyobrazałam. rety. Bullitka- a ty to szok przezyłam. wogole nie wyobrazałam sobie ciebie taka. Daisy - myslaamz e jestes bardziej przy kosci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gościówa - no ja sobie Ciebie taka wlasnie wyobrazalam, ale bardziej w blondzie :D Nie pomylilam sie haha, widac od razu na zdjęciu, że zuch z Ciebie dziewczyna - dokładnie taka, jaka przedstawiasz się tutaj :D Super, ciesze sie ze w koncu sie 'poznalysmy'. Niech tylko reszta dziewczyn dosle fotki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po porodzie biorę się ostro za siebie i przedstawię wam się jako ta blondyna na studniówkowym balu :-D Brakuje mi tej figury i pięknych włosów, które stały się straszne po ciąży :-/ Bullitka ja też doznałam szoku :-) I Daisy wyobrażałam właśnie sobie bardziej przy kości jak to agnes powiedziałam. Masz śliczniutką córeczkę Daisz . Małanadzieja jeszcze -8kg? Toć ty szkielet kochana jesteś ? Przecież chudzinka na tym zdjęciu ha ha. Naduśka też lalunia mała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małanadzieja w lutym skończyłam kochana 23 lata dopiero. M 30 kwietnia ma 23 :-) Teraz to możemy zapoznać się w realu. Życzliwa jesteś wielka :-) Czekamy na ciebie i Karolcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozniej wam przysle teraz musze obiad przygotowac. ale super pomysł z tym mailem.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Gościówa widać po Tobie, że jesteś młodziutka :)) Zresztą póki nie ma 50 na karku to wszystkie jesteśmy piękne i młode i tego się trzymajmy ;) * Dzięki dziewczyny potraktuję to jako komplement :D Może te zdjęcia są jakoś źle zrobione - pisałam Wam juz kiedyś ze przy 171 mam 64 kg. Kiedyś miałam 47 :D Jakieś dwa lata temu z kawałkiem, zanim zaczelam spotykać się z lubym.. :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha ha Daisy jeszcze chudsza?Jejku nie wyobrażam sobie tego. To tylko ja taki tłuścioch :-D ... Kurcze aż odechciało mi się iść zmywać :-) Tak miło się teraz zrobiło.Aż mała zaczęła buszować, pewnie poczuła, że mama podekscytowana :-D Ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie nie mogę :(, ciagle, że niepoprawne hasło lub login wrrr...będę dalej kombinować :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hahaha cała Daisy :-D Joanne ruchy , bo jak ktoś do domu wejdzie i zobaczy moją kuchnie to na głowę upadnie :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to wyślijcie mi jeszcze raz hasło na maila, bo w ten sposób też nie chce :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosciowa - a ty taka slodziutka jestes na zdjeciach ze nigdy bym nie pomyslala ze jestes kobietka z charakterem i potrafisz postawic na swoim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale się roześmiałam :-D Bullitka czasami te pozory mylą .Jak spotykamy się ze znajomymi ze szkoły to mówili, że nikt nie przepadał za mną , bo byłam zbyt bezpośrednia i nie miła ;-) Dopiero jak się poznaliśmy to mówili,że super koleżanka :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to teraz mi pisać, która to która, bo nie wszystkie się podpisały i po maluchach mogę domyślać się i domyślać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosciowa - haha no wlasnie i dlatego sie mowi ze nie nalezy oceniac ksiazki po okladce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×