Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Eyeque

Zajdę w ciążę jeszcze w tym roku

Polecane posty

Neska ale wyszywasz na tych gotowych kanwach takich sztywnych? Czy normalnie na materiale? Bo nie wiem jakbym miała wyszyć na materiale bez tych kratek :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała Mi mam gazety w których konkretny obrazek masz podzielony na kwadraciki 10 na 10 i na białej kanwie takiej czystej rysujesz też sobie taki schemat. Masz obrazek np. 150 na 200 krateczek i rysujesz sobie też na kanwie 150 na 200 krateczek. Co 10 krateczek:) Nie wiem czy mnie rozumiesz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozumiem, ale powiedz mi, czy to wtedy są tylko obrazki, czy gdzieś to można przyszyć np na poduszki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ogólnie wyszywasz obrazki ale ja zamówiłam sobie 2 kanwy do poduszek właśnie z nadrukiem i tam są dużo większe oczka i inna mulina taka gruba. Później wszywasz tył, zamek i masz gotową poduszkę taką ozdobną:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może jak będę miała trochę czasu, to dokładniej się temu przyjrzę :) Bo takie gotowe kanwy z nadrukami są strasznie drogie :/ Chyba skorzystam z twojego pomysłu i kupię jakąś gazetkę z takimi wzorami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak mi opiszesz mniej więcej jakiego typu chcesz obrazki to mogę ci zeskanować z gazet i przesłać to sobie wydrukujesz. A czysta kanwa metr na metr kosztowała kiedyś koło 20 złotych a starcza na naprawdę dużo obrazków:) możesz też kupić np. pół metra:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny ja umiem robic na szydelku. Babcia nauczyla mnie gdy mialam kilka lat. Umiem robic serwetki - okragle, prostokatne, owalne, ubranka dla lalek i dla misiow umiem robi tez. Robilam juz jako maluch nawet bluzy z kapturami z rekawami dla pluszakow :) Szok co hehe pewnie Was zaskoczylam. :p Szaliki itp tez umiem. Mam gdzies zestaw szydelek rozne rozmiary. Dawno nic nie robilam musze skoczyc do pasmanterii po wloczki moze odswieze hobby :) Naprawde mnie to rajcowalo mocno jeszcze pare lat temu. A tego sie nie zapomina. Maszyne do szycia mam w planach kupic. Takiego nowoczesnego łucznika z owerlokiem koniecznie i roznymi wykonczeniami. Juz tak planuje i planuje musialabym kliknac i nigdy tego nie pilnuje. Luby sie zapiera ze bedzie stal grat kolejny, no ale co zrobic moglabym ozdobne poszewki uszyc do salonu takie co chocby w sklepie sie nie kupi, firanki itp. To taniej juz na raz kupic maszyne hehe. Nie mam krawieckich ciagot, taka bardziej zachciewajka. Dziadek ma 2 maszyny i szyje po dzis dzien ma 85 lat w tym roku i jest bylym wojskowym :p Daisy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Neska chciałam w prezencie dla córki przyjaciółki zrobić jakiś obrazek, albo jakiś taki dziecięcy, a raz gdzieś widziałam aniołka stróża :) * Daisy no to rzeczywiście mnie zaskoczyłaś :) Kurcze zaraz nam się forum zrobi robótkowo-ciążowe :) Dziewczyny wrzucicie jakieś swoje dzieła, też chętnie popatrzę, co tworzycie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daisy kurde ja zawsze chciałam robić na szydełku:) Ale za to firanki w domu szyję sobie sama to jeden plus:) Ale właśnie nie mam owerloka i jak szyję np. jakieś spodnie to szew mi się strzępi. A nauczyłam się sama:) Stał kiedyś taki stary grat w domu to pomyślałam że może się nauczę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutro na spokojnie porobię zdjęcia to wyślę haft. Ale nie mam za dużo bo co zrobię to wydaje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jutro podesle Ci foto mojego pokrowca na aparat haha z wysciolka :p Bo tak to nie mam nic na biezaco robione. Eh ostatnio bylam w pasmanterii kupowac Werce gumke do majtek do zrobienia skrzydel i bylo tam tyle kolorowych wloczek! * MalaMi a na laptopa robisz pokrowce? Tak pomyslalam o mojej mlodszej sis. Ten z kokardka jest super. * Pytam o te Litwe bo znalazlam dobra oferte na lot balonem dla 2 osob plus 3 h przygotowan itp i do tego szampan i w pakiecie 1 nocleg tam i mozna dokupic wiecej, w cenie powiedzmy odpowiadajacej cenom w Pl. Troche bylam w szoku bo atrakcyjne lokalizacje na lot w Pl byly w zeszlym roku po 1200 zl a ostatnio pilnuje tematu to i po 2000 zl..Nie wiem czy modne sie zrobily te loty czy co. Sa tansze oczywiscie ale zbieraja grupe np 15 osob i wtedy sie kwota rowna tyle samo. Ale ja nie chce z obcymi. Albo 30 osob. Zadna atrakcja. Sa tez loty na wysiegniku na 30-50m ze trzyma lina. A ja wynalazlam taki swobodny lot 1h balonem na paliwo czy co tam. 400m npm. Powiedzcie ze to fajny pomysl i warto wydac tyle kasy :/ W koncu 30tke ma sie raz w zyciu.. Daisy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daisy powiem Ci tak że jakbym miała dostatecznie dużo kasy to sama bym się takim balonem przeleciała:) No chyba że masz jakieś inne ważniejsze wydatki i szkoda Ci kasy. Ale pomysł jest świetny:) Mój m ma w maju 30 i sama się zastanawiam co wymyślić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nieee nie chodzi o wydatki tylko ogolnie czy warto czy moze lepiej inny prezent w tej cenie wymyslic. Daisy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To moim zdaniem pomysł jest super. Chyba że masz jeszcze jakieś pomysły to wybierzemy który najlepszy:) Wysłałam adres swojego maila na waszego i co dalej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daisy - ja mysle ze super pomysl. Ja raz skocylam z mostu na linie i powiem ci ze super przezycie. Drugi raz bym sie nie odwazyla ale wcale nie zaluje. Super orginalny pomysl Neska - zaraz ci odeslemy haslo i zaloguj sie tam i mozesz wszystkie zdjecia ogladac i swoje wysylac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Luby na 29 ur lecial awionetka na lot widokowy haha wiec chyba nie ma leku wysokosci :p Ide na film ogladamy Homefront. Pa :* Daisy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daisy - ten pokrowiec co robiłam, to na swój czytnik ebooków, żeby było tak ładnie :) to po prostu obszyty w koło filc z przyszyta kokardka i rzepą do zamknięcia :) Więc nie wiem czy na laptopa by się nadawało. To tak bardziej w celu ozdobnym niż ochronnym, bo czytnik i tak mam włożony w taką sztywną okładkę :) A lot balonem to super pomysł, sama bym się chętnie przeleciała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bullitko i jak wrażenia takiego skoku? Ja chciałabym kiedyś na bungee skoczyć albo ze spadochronem z kimś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bullitka odebrałam i dziękuję:) Oczywiście od razu obejrzałam:) Śliczne z Was dziewczyny i takie szczuplutkie:) Jak mnie zobaczycie taka kluseczkę to padniecie. Ale najpierw muszę zgrać parę zdjęć z aparatu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×