Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Eyeque

Zajdę w ciążę jeszcze w tym roku

Polecane posty

O reeeeeety chyba, że Agnes wieczorkiem/w nocy się "pogodzicie" może??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes - on powinien cie wspierac a nie jeszcze sie klocic. Moze przyniesie kwiatki na przeprosiny??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bullitka- przepraszam ale az sie zasmialam. on niejest typem kwiatkowych facetow. jak wroci to sie jesczze poklocimy bardziej zapewne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes :( musicie się koniecznie pogodzić, bo może to akurat jest "ten moment"! Który masz dc? Ilu dniowe masz cykle? Wybacz-nie pamiętam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisija mama 13 dc , cykle 28-30 dniowe. no zaczal sie okres staran, echh trudno zobaczymy co bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes trzymam kciuki mocno mocno mocno.... Jadę zaraz do domu-dam znać co mi wyszło - pęcherz mnie już męczy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawe jak tam Aaaga, ciekawe jak wynik. A moj m wlasnie dzwonil ze bedzie pozniej z pracy. A ja juz mu pierogi ugotowalam.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes o co Wy sie tam klocicie? Jeden telefon dziennie gdy On jest w pracy powinien Wam wystarczyc. Zacznij stosowac te zlota zasade. Nie zdazycie sie poklocic nie bedzie napietej atmosfery gdy maz wroci z pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czesc dziewczyny udalo mi się troszke ogarnac mieszkanko czy ktoras ma jakis sprawdzony sposob na mydlo? codzień po dwa razy myje umywalke i kran. mimo wszystko bardzo szybko osada się mydlo i nie wygląda to dobrze :/ * Bullitko wszysko Ci się w brzuszku zmieści o to się nie martw :) w ciązy mnogiej czy pojedynczej i owinięcie pępowina jak i zahamowanie wzrostu dziecka jest mozliwe. tez sie zamartwiałam wchodzilam na różne tematy nawet te bardzo smutne i wkońcu koleżanka mna potrząsnęła opowiedziała mi o swoich dwóch poronieniach a potem o swoich dwóch donoszonych ciążach. jest szczesliwa mam chlopca i dziewczynki i dotarło do mnie, ze my poprostu na pewne rzeczy, sprawy nie mamy wpływu. powiedziąlm sobie wtedy: jestem w ciązy i mam mysleć i wierzyć w to, że będzie dobrze, że sie uda a czemu mialoby sie nie udac? wiesz, że szanse na zdrową ciąże sa nieporównywalnie wyższe ! kochana obudź sie zostaniesz mama ZACZNIJ SIE CIESZYC CIAŻA Mamusiu! zacznij czytac o rozwoju dziecka, o tym co jesc by były silniejsze, pamiętaj o kwasie foliowym i witaminkach, pamiętaj zeby dużo sie uśmiechac i odpoczywac na tym sie skup! Karolinka nie chciala mleczka i nie dala sie niczym przekupić pewnie jak zaraz wstanie to bedzie miała większy apetyt :) bullitko fajna kuchnia w nowoczesnym stylu w dodatku jasna i ja lubie takie jasne kuchnie. moja aktualna kuchnia to dopiero ma fronty szafek :P hihi jak kupiliśmy to mieszkanie to w kuchni meble nie były zmieniane :P * Becia dziękuje już niedługo bedziesz sama się chwalić swoim Skarbkiem :) trzymamy kciuki :* uda sie, uda sie, uda sie :) * Aagnes będzie dobrze. po pierwsze oboje chcecie dziecka. po drugie staracie się. po trzecie macie zaplanowana wizyte w klinice. po czwarte trzymamy kciuki:) * Gościowa miałam delikatne ciągnięcia w okolicach pępka i pod koniec ciązy cały pępek wyszedł i śmiesznie to wyglądało:P * Mala nadziejo a ja namiętnie, codziennie, dwa razy dziennie przez 5-10 min smarowalam brzuszek i nic mi nie pomogło :P bardzo ładniei Ci z taką grzyweczka i prostymi włosami * Joanne odezwij sie do Nas :) * Daisy a Ty nie myślałaś o zawodowym dekorowaniu wnętrz albo czymśpodobnym? chyba lubisz to co? życzliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zyczliwa wydaje mi sie ze trzeba poprostu trafic na dobry krem. Mam nadzieje poprostu ze i tym razem pomoze mi :-) wiadomo ze nie kazdy dziala tak samo. I dziekuje. Grzywki juz nie mam... Chwilowo wogole mam wlosy proste ale jednakowej dlugosci. Chce przyciac troche ale dopiero po weselu bo na to wesele jestem juz umowiona na czesanko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mała nadziejo a jaki używasz krem? ja uzywalam tołpy, pharmaceris i na poczatku mustele plus oliwka rano i wieczorem. życzliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zyczliwa - tak nawet zapisalam sie na 2 letni kurs z projektowania wnetrz i ogrodow ale w koncu sie nie odbyl ciagle przekladali przekladali w koncu chcialam dojezdzac do Bydgoszczy lub Koszalina na co 2 weekend ale tak łgali ze w koncu wycofalam pieniadze i zrezygnowalam. Potem juz olalam bo ile mozesz czekac :/ zla jestem bo moglam juz nawet na jakas 2letnia policealna isc i juz bym miala teraz w czerwcu skonczona :/ i jakis tam papier w reku i mialam zakladac firme bla bla i ch*j za przeproszeniem :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zyczliwa - tak nawet zapisalam sie na 2 letni kurs z projektowania wnetrz i ogrodow ale w koncu sie nie odbyl ciagle przekladali przekladali w koncu chcialam dojezdzac do Bydgoszczy lub Koszalina na co 2 weekend ale tak łgali ze w koncu wycofalam pieniadze i zrezygnowalam. Potem juz olalam bo ile mozesz czekac :/ zla jestem bo moglam juz nawet na jakas 2letnia policealna isc i juz bym miala teraz w czerwcu skonczona :/ i jakis tam papier w reku i mialam zakladac firme bla bla i ch*j za przeproszeniem :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny wyslalam na maila zdjecie fryzury nad ktora mysle. Chyba tak sobie obetne na wesele juz nic wiecej nie bede kombinowac. Tylko oczywiscie ciemne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MalaNadzieja - ja mialam taka fryzure nosilam baaardzo dlugo i byla super wygodna. :) Betka - no weź. Jak to. Zdjęcie wyślij. Jakis cien cienia cienia? No wez no wez no. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Weź się tak sztucznie nie uśmiechaj Betka wszystkie wiemy, że miałaś nadzieję na choćby cień :p . Czekaj dzielnie do @. Może nie nadejdzie i jest jeszcze szansa. Nie pozostało Ci nic jak myśleć w ten sposób. Czasem testy wychodzą tydzień po terminie. Nic straconego, a jak się nie uda to nie martw się, Daisy i tak Cię znowu zdubluje ahahah! :D * Bullitka śliczna kuchnia, fajnie to zorganizowałaś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja płakałam trochę, ale tylko na początku i to bardziej z nerwa, że nie wyszło znowu. Teraz korzystam z uroków @ i znowu dziś wypiję butelkę wina jak wczoraj :D Jeszcze luby do mnie wczoraj wieczorem gdy przynioslam cala szklanke do lozka do spania mowi tak: Wez juz nie pij schowaj to bo bedzie stalo cala noc i tak wylejesz. To wzielam duszkiem wypilam. :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Każda z Was wie jakie to uczucie także nie mam co pisać.. dobrze, że M w pracy to sobie troszkę sama pobędę i potem po niego pojadę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×