Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Eyeque

Zajdę w ciążę jeszcze w tym roku

Polecane posty

Evelynka. Chetnie Ci wysle clo. Mam 15 tabl. Tylko podaj mi nladres w mailu. Niestety jed ak jutro napewno nie dam rady bo nie ide do miasta. Powiedz na kiedy Ci potrzebne? Gosciowa ciesze sie :-) napewno jeszcze jakies przepisy by sie znalazly ;-) Mala mi no to super ze mieszkanko Wam sie spodobalo. Jutro zajrze w maila zobaczyc fotki. dobranoc dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy wam tez sie nic nie wyswietla???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hejka z rana :) jak nocka? Moja niestety średnio. Obudzilam sie w nocy koszmarnie mnie zyly bola, jedna stopa i reka po tej samej stronie, od serca. Di lekarza naczyniowego musze sie udac aby to nie bylo ciążowe zapalenie zyl glebokich. Wspomne ze to jest niebezpieczne dla życia. Hehe, co ja jeszcze zlapie w tym cudownym okresie jakim jest ciaza. Lece sie szykować bo teraz dużo chodzic musze aby mi sie zator nie zrobil...trzymajcie sie dziewczęta moje joanne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Joanne przykra sprawa z tymi bolami. Mi sie nic nie wyswieylalo od wczoraj wieczorem woec pisalam na slepo :p Rano tez nic i dopiero teraz mi wskoczyla 395 strona. U mnie PADA SNIEG :D jest bialo trzeba odsniezac samochod. Na dworze plus 2. Lece kochane musimy auto odstawic az do chwaszczyna bo led sie jeden przepalil juz dawno gdzies w listopadzie i dopiero na dzis sprowadzili..koszmar. Potem zajrze na sniadanku a potem jedziemy do invicty bo tam od 11 dopiero. A myslalam ze wszystko naraz zalatwimy a tu lipa. I musimy jezdzic razem hehe no bo ja bede bez auta caly dzien wiec musze potem lubego do firmy odstawic. * Wiem wiem ze slabsza kreska nic nie znaczy i musza byc dwie rowne, ale myslalam bardziej o tym czy ten lh sie juz wytwarza. Wyczytalam jednak ze lh sie tworzy caly czas od nowego cyklu wiec go test niby pokazuje. I trzeba czekac az sie bedzie sciemniac. U nnie nadal sluzowo :/ Milego dnia musze uciekac :* Daisy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:) MałaNadziejo: Sto lat sto lat niech żyje żyje nam:) Wszystkiego najlepszego, zdrówka, kasy i abyś urodziła zdrowe maleństwo :* no i oczywiście pociechy z mężulka i córeczki:) Żebyś była zawsze szczęśliwa i żeby życie zawsze Cię rozpieszczało:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MalaNadziejo clo mam brac od 3 dc takze jesli nic mi sie nie przesunie to bedzie mi potrzebne 10 kwietnia wiec bez pospiechu :-) koniecznie mi napisz ile i w jaki sposob przekazac C****eniazki, czy wolisz przelew czy poczta? No i najlepsze zyczenia z okazji urodzin :-) zdrowka, szczescia, pomyslnosci i spelnienia wszystkich marzen :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczynki :) Kurcze 3 dni miałam spokój i znowu mi wróciły poranne zawroty głowy i słabości :/ Idę się zaraz z powrotem położyć, chociaż wstałam 1,5h temu :P Joanne kiepsko z tym bólami żył :/ Musisz jak najszybciej pojechać do specjalisty jak to takie poważne. Pierwsze słyszę o takiej dolegliwości. dbaj o siebie bardzo :) A nie możesz już w czwartek pojechać do taty? Kochana potrzebna Ci opieka, musisz mieć kogoś obok siebie. Daisy to niezła zima u Ciebie tej wiosny :P hehe... Nieźle, u mnie tylko pada na szczęście. A ten Twój śluz to dopiero zagadka. Hmm.. Może faktycznie owulacja się zbliża. A co jeśli będzie u Ciebie np. jutro czy pojutrze? Staranka będą czy odpuszczacie przez Twój zabieg? Ciężka sprawa, bo nie wiadomo co zrobić.. Ehh.. Felgi super :D My też planujemy nasze przemalować na czarny mat :) Bullitka ale maleństwa :) Śliczne są :) To musi być coś niesamowitego widzieć na usg dwa swoje dzieciaczki :) aż Ci zazdroszczę :P Ale ja bym chyba nie chciała bliźniaków, zwariowała bym... :P MałaNadziejo sto lat :) Pociechy z dzieci :P i Męża :) Spełnienia wszystkich najskrytszych marzeń :) Evelynka plan dobry :) Cieszę się, że trafiłaś na dobrego lekarza, który zajmie się Wami i doprowadzi Was do upragnionego celu :D Miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje dziewczyny. Kochane jestescie. Az sie wzruszylam... Ale u mnie to ostatnio nie ciezko o to. Zapraszam na jablecznik. Wyszedl jako tako ;-) Eveline kasa sie nie przejmuj. Nic noe chce. To i tak stoi bezuzyteczne u mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała Mi czekamy na zdjęcia mieszkania :) Oj napewno cieszycie się co nie miara :D Ale super, wreszcie we własnych czterech ścianach :D To czekamy na parapetówę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a powiedzcie mi czy w piątek jest szansa, że usłyszę serduszko dziecka? To będzie 5t7d, w sobotę zaczynam 7 tydzień. Strasznie się denerwuje tą wizytą czy wszystko będzie ok. Mam takie koszmary w nocy, że aż się budzę ze strachu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MalaNadziejo nie wyglupiaj sie tylko napisz mi na maila ile Ci przeslac :-) nie chcialam go dostac za darmo, chodzilo mi o to, ze skoro u Ciebie lezy bezuzytecznie i moze kiedys mialabys go wyrzucic to przeciez moge odkupic bo i tak mi potrzebny, a moze akurat przyniesie mi szczescie:-) Ty za ten lek zaplacilas i ja tez chce uczciwie zaplacic, dolicz tez przesylke. Wyslalam Ci moj adres. A jak bedziesz pakowala lek to nie zapomnij dorzucic mi do paczuszki troche tego szczescia ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaga mysle ze jest szansa ze bedzie serduszko ale jezeli nie to bez stresu. Szansa jest ale tez moze byc tak ze jednak za szybko. Evelynka pozniej spisze adres.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki MałaNadziejo za odpowiedź :) No właśnie też mi się wydaje, że szansa jest, ale wizyta pokarze. A nastepna pewnie będzie dopiero za 3-4 tygodnie więc trochę poczekam jak coś na pierwsze KTG. Aż mi się płakać chce, chyba ze szczęścia.. Hormony buzują :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MalaNadziejo - Kwiatów nie dam, mimo szczerych chęci. ;) Lecz słowa, które zostaną w pamięci: Życzę szczęścia, dużo radości i długiej szczęśliwej przyszłości. Niech los Tobie z oczu łez nie wyciśnie, niechaj się wszystko wiedzie pomyślnie. Wszystko co piękne i wymarzone, w dniu Twych Urodzin niech będzie spełnione. Niech Nadusia zawsze będzie zdrowa, niech kolejne maleństwo również zdrowo się chowa, żeby mąż był zawsze posłuszny, żebyś nie miała nigdy za dużo tuszy :p żebyś zawsze była uśmiechnięta i żeby każdy, nie tylko dziś, zawsze o Tobie pamiętał :D Słaba ze mnie poetka, no ale wszystkiego najlepszego Kochana! :* Ja jem śniadanko i wyobrażam sobie, jakby to był ten Twój pyszny jabłecznik :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aaaga - w ciąży jest większe prawdopodobieństwo zapalenia zyl glebokich dlatego trzeba dużo chodzic, ruszać sie, ja przez to ze źle sie czuje czesto leze, dzisiaj mialam opuchnięte z ranca palce u stopy i rak, przestraszylam sie, bo bol nogi, palców w stopie jest nie do opisania, na pewno to nie kregoslup, inny bol. malanadziejo stoweczka, rośnij nam zdrowo:D u mnie serducho bilo juz w 6 tyg i 2 dniu, także jest szansa jak najbardziej :D joanne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daisy no no poszalałaś z wierszykiem :) Piękny :D MałaNadziejo chodzi mi o to, że jeśli teraz w piątek nie zobaczę bijącego serduszka, to następna wizyta będzie dopiero za 3-4 tygodnie i tyle będę musiała czekać, żeby zobaczyć upragnione serduszko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanne nie strasz mnie :/ Ja też bardzo dużo leżę bo źle się czuję :( Kurcze to muszę więcej chodzić, ruszać się. Może jakoś dam radę. A u Ciebie to faktycznie nie ciekawie wygląda :/ Oj Joanne martwimy się o Ciebie :/ Zapisz się do lekarza jak najszybciej, bo to nie ciekawie wygląda :( MałaNadziejo szczerze to sama nie wiem.. Piszę i mówię nie wiem o czym i dlaczego. Myśli mi się plączą :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba tak... Przepraszam ale naprawdę fatalnie się czuję :( Mój tata pytał mi się wczoraj czy mam mdłości i wymiotuję. Powiedziałam mu, że nie bo jeszcze za wcześnie. Przeważnie od 7-8 tygodnia zaczynają się takie rewolucje. I chyba wykrakał bo nie dobrze mi strasznie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaga musisz brać to na spokojnie, jeśli od rana czujesz mdłości, nie wstawaj bez zjedzenia jakiegoś herbatnika, banana, krakersa. To baardzo często pomaga. Każda ciąża jest inna, każda z nas w niej czuje się inaczej. Niestety większość dziewczyn czuje się w tym pierwszym trymestrze fatalnie. Ale to hormony są za to odpowiedzialne. W sumie to dobrze, że się źle czujesz, bo to znaczy, ze wszystko jest dobrze i ciąża się rozwija. Głowa do góry - niedługo będziesz to tylko wspominać, uwierz nam mamuśkom :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry Malanadzieja - Życzę Ci słońca na każdym niebie, smaku, zapachu w codziennym chlebie, ptaków, motyli i chwil radosnych, a w sercu zawsze zielonej wiosny! :) Mi tez nic sie wczoraj nie wyswietlalo. Na szczescie juz jest ok :) Joanne - ty mnie chyba wykonczysz. Idz do kogos zeby sie toba poopoekowal choc kilka dni. Jestes tam sama , samiusienka a tyle dolegliwosci :(. Daisy - daj znac co powiedzieli w klinice. Mam nadzieje ze beda dobre wiesci i konkretny plan dzialania . Aaaga - jak bedziesz miala szczescie to moze zobaczysz serduszko. Serduszko zaczyna bic w 6 tygodniu ty juz skonczysz akurat 6 wiec calkiem mozliwe ze juz cos bedzie widac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaga - ja wymiotywalam tylko 2 razy. Na poczatku zle sie czulam, mdlilo mnie dlatego staralam die ciagle miec pelny zoladek. Jutro zaczynam 9 tydzien i czuje sie duzo lepiej. Czuje ze odzyskuje energie. Duzo odpoczywam. Mam nadzieje ze u ciebie tez tak bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×