Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Eyeque

Zajdę w ciążę jeszcze w tym roku

Polecane posty

Gość gość
Nie nudzę tylko budzę, pisanie z Tel hehe. Wczoraj wrocilam od taty i jadę jutro do końca tygodnia, w domu musialam ogarnąć i kwiaty podlać :) joanne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam to już na 3 paznokciach i dnia na dzień wyglądają coraz gorzej.. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanne - my mieszkamy w miescie ale nasz dom jest tak na poboczu ze mamy mnustwo zieleni i spokoj i park niedaleko. A do centrum mamy ok 7 min samochodem. Pozniej jak wyjde z psiakiem to porobie zdjecia okolicy i wam wysle . Wiesz jak macie tak blisko do Niemiec to ja bym jednak zdecydowala sie jednak na te Niemcy. Lepiej dla dziecka. I ponoc tez w niemczech jest duze rodzinne dla dziecka. Ok 1000 euro od dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bullitka - M pływa u Niemca, co prawda zatrudnia go firma crewingowa z Polski, ale armator jest niemiecki, myślę, ze to nie głupie a i podstawy języka też jakieś mamy ze szkół :) * Betka - bidulo, a ile jej używałaś?? stosowałaś się do czasu jaki jest na opakowaniu?? jeśli jest napisane od 4-6 tyg. a dziewczyna stosowała rok, to sama sobie szkód narobiła, może składniki nie pozwalają na dłuższe stosowanie, ja też już przestałam smarować a paznokcie mam w bardzo ładnym stanie, no i oby tak zostało.... Joanne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czesc dziewczyny ale tu gwarno :) Ja dzis mialam to spotkanie pamietacie? Dlatego cisza :). Juz jestem w domku z mala i zaraz z psiakami na spacerek pojdziemy tylko rzut okiem na test owu :p Rano juz mialam kreske ciemniejsza wiec kontroluje sytuacje. Wczoraj to sie naplamilam..dzis jeszcze troche ale juz mniej tego rozu. Mysle czy to moglo bc jednak to plamienie okoloowulacyjne bo mialam 4 dni tej samej temp 36.3 tam z jakas cyferka 4ta, a dzis spadek na 36.03st. Ale tu MalaNadzieja wzywana do podpowiedzi :p Nie chce sie nakrecac bo nie ma po co ale wiecie trzymam reke na pulsie zeby cos podzialac wieczorem. Wczoraj luby kompletnie zaniemogl. Od tego biegania za rowerem jakies se sciegno w stopie naciagnal i jak kaleka dzis tak go boli :/. Jutro ten androlog wieczorem ciekawe co powie. Pozniej sie odezwe. Ciezki dzien dzis mialam tez pvt ale to nie na forum, wiec jakies tabsy na bol glowy musze lyknac albo ze 2 browarki wieczorem jak corka zasnie. Daisy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanne - to zastanowcie sie nad tymi Niemcami. Jakby nie bylo zawsze to lepszy start dla dziecka. Daisy - co za spotkanie?? Bo ja chyba zapomnialam . A mialas wczesniej plamienia okoloowulacyjne??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wczesniej mi sie nie zdarzaly. Ale tak se mysle sprawdze szyjke i sluz no i kurde na szyjce jasna krew taka mleczno czerwona. A sluz sie rozciaga na pare cm (przepraszam zawstydzone :p) wiec moze to to tuz tuz? Dzis 15dc. Daisy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kochana a spotkanie z firma o radioliniach ;) lece na spacerek. Daisy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daisy - dziwne. A moze to jednak ciaza co? Zrob potem jeszcze jeden test. Wiem ze to raczej nie mozliwe ale zobacz jak malanadzieja zaszla w ciaze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny pomozcie niebawem moj M ma urodziny ale oczywiscie odwieczny problem co na prezent. nie chce kolacji romantycznej ani nic z tych rzeczy. chcialabym cos kurcze zaskoczyc go totalnie. noo najlepszy bylby test z dwoma kreseczkami albo usg noo ale to niewiem czy sie udalo. za 6dni mam termin@. Daisy- a co tam u ciebie sie dzieje. hmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Agnes - ile masz kasy? No co wy laski bez jaj ;) zadnej ciazy nie ma :) Daisy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Agnes Ty juz testujesz zaraz? Kurde trzymam kciuki! Jak ten czas leci!!! D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daisy - no z kasa to tak bez szalenstwa max 100zl tylko. musimy oszczednie bo chcemy miec ewent. na badania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daisy - niewiem niewiem czy bede tedtowala bo watpie zeby sie udalo bo troche malo sexu bylo w tym cyklu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Agnes a moze obejrzyj prezenty marzen na google tam cos znajdziesz na pewno mysle fajnego. W formie karty podarunkowej mozesz mu cos wreczyc. Sprawdz loty motolotnia, awionetka itp. Ja placilam chyba 150zl a moze maja jakois promocje czy cos. Takie preznty z tych prezentw marzen itp sa waze rok woec nawet na przyszla wiosne :) D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurde ide pranie wyswiesic bo wczoraj popoludniu robilam..zapomnialam o nim na smierc. Teraz musze plukac jeszcze raz :p Daisy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój m też ma urodzinki 30 kwietnia. Ale ja mu chyba kupię jakiś perfum , bo mu się kończą :-) i być może do kina się wybierzemy... . Daisy jak chcesz pogadać to możesz napisać na @ :-* Mam nadzieję, że te plamienia to okołoowulacyjne :-D . Bullitka , a czy się zmieści czy nie to nie mam pojęcia :-D Zobaczymy jutro jak urosła :-) . Joanne damy radę ! Bo kto jak nie my? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daisy moze byc plamienie okoloowulacyjne. Ciaza napewno nie bo za niska temp. Mierz temp jeszcze przynajmniej przez 3 dni. Jesli to plqmienie okoloowulacyjne to powinien byc skok w przeciagu kilku najblizszych dni. Ja tez podczas plamienia mialam mega plodny sluz i wtedy mysiala byc owulacja. Temp skoczyla. Ale te plamienia licze jako @ bo u mnie to bylo w 30dc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosciowa Gabi bardzo ladnie :-) podoba mi sie. Joanne super wygladasz. Zyczliwa z Karolinka oczywiscie tez przepieknie. Evelynka nie wiem wkoncu czy mam ci wysylac te tabletki, czy nie bo nic mi nie odpisalas. A w cyrku bylo calkiem fajnie. Tylko ciasno. Nadia zachwycona oczywiscie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MałaNadziejo jeżeli to nie problem to wyślij, ja tak czy inaczej mam receptę i jak nie wyślesz to sobie wykupię. Ale jak ma u Ciebie leżeć to mogę od Ciebie odkupić :) Dziewczyny przepraszam, że się nie udzielam za dużo ale jakoś nie mam weny... :( Ale podczytuję Was w miarę wolnego czasu. Zbliża mi się termin @ no i niby malutka nadzieja jest ale i biorę pod uwagę też kolejne rozczarowanie... Światełkiem w tunelu jest dla mnie to, że wraz z @ rozpocznę badania i leczenie i może wtedy się uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alez tu cisza . bylam z psem na spacerku i troche zimniutko sie zrobilo. podobno ma byc jeszcze zimno i wiac. brrr juz mialam nadzieje ze nie bede musiala rozpalac w piecu. jutro ide na imieninki do Grazynki. a jutro pryma aprylis dziewczyny. jak wam wieczor mija?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evelynka - trzymam kciuki aby sie udalo tym razem. Kiedy bedziesz testowac?? Malanadzieja - a teraz czujesz sie kuz lepiej?? Daisy - oby u ciebie bylo tak jak u malejnadzoei

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evelynka pewnie ze to nie problem. Jutro albonajpoznoej w sr wysle Ci te tabletki. Poprostu teraz nie bylam kolo poczty. Bullitka, tak czuje sie lepiej. Ja najgorzej czuje sie rano. Do poludnia. Jak po ciezkiej, nieprzespanej nocy. Jutro Nadia ma wolne wiec pospie moze troche dluzej. Agnes no niestety....u mnie tez zimno sie zrobilo. Jak szlysmy z tego cyrku to az sie trzeslysmy ;-) Daisy a ktory to Twoj dc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie 15dc. Podbrzusze boli jakby rozpiera. Zaraz do roboty haha i nogi do gory :/ wiem ze to i tak nic nie da..juz wolalam chyba zyc w niewiedzy. Chociaz teraz to po seksie nie mam takiego cisnienia o moze cos z tego bedzie itp. U nnie nie bedzie jak u MalejNadziei bo poki co mam piekny wykres niskich temperatur, te 4 idealne wrecz na prostej i dzis sliczny dolek. Oby jutro poszlo w gore to moze chociaz cykl mi sie skroci i szybciej ruszymy z badaniami itp. :) Daisy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daisy - ja po sexie tez nogi do gory biore M mi trzyma. ale kurcze ide potem siku i wydaje ze wszystko i tak wylatuje:-(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daisy, ale ja nie wiem jaka mialam temp od poczatku cyklu bo nie mierzylam. Mierzylam mniej wiecej od czasu tego sluzu i caly czas mialam ok 37. A 15dc to wrecz idealnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Termin @ mam na 8 kwietnia o ile mi się nic nie pochrzaniło w cyklu :P staranka były ale takie raczej mało intensywne... Temperaturę mierzę codziennie i niby według ovufriend wstrzeliliśmy się w dobry czas ale sama nie wiem... Testy ovu wychodziły mi pozytywne przez trzy dni z rzędu i to taka mocna krecha była, chyba coś z nimi nie tak albo ze mną :( Objawy zaczynam już powoli sobie wkręcać chociaż do @ jeszcze tydzień ;) MałaNadziejo jak wyślesz w tym tyg to spokojne powinny dojść zanim będą mi potrzebne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×