Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Eyeque

Zajdę w ciążę jeszcze w tym roku

Polecane posty

Dzień dobry:) Słoneczko się trochę przedziera więc mam nadzieję że będzie śliczna pogoda:) Betka i jak się czujesz? Choróbsko już na dobre odpuściło? Bullitko i jak tam po urodzinkach? Pochwal się co dostałaś? Pewnie już spakowana na ostatni guzik:) Życzliwa jak ty dobrze wiesz jakim ja śpiochem jestem:) Wszystko oddam za spanie:-D Jezu jak ja to uwielbiam:) A Daisy też wczoraj szybko się zmyła:-D Ciekawe dlaczego:-D Może wyjdzie z tego jakiś mały bobas:) Agnes a co to za imieninki? U kogo byłaś? MałaNadziejo i co z tym guzkiem? Nadal jest? Do piątku 2 dni zostały to dobrze że idziesz do lekarza to skonsultujesz co to może jest. Joanne leż i odpoczywaj:) Należy Ci się:) Gościówa no to zaskakujące wieści z tym Twoim synkiem:) Oby tak już zostało:) A gdzie jest Aaaga? Evelinki też tak mało? Evelinka w pracy już jesteś pewnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Neska a Ty kochana jak się czujesz????? U mnie wirus nadal panuje, ale pomału chyba zaczyna wymiękać, także może wygram szybko :) jestem dobrej myśli ;) najgorsze są wieczory i noce-dzisiaj kończę resztę leków brać..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny :) Joanne - ja się wcale nie obruszyłam, wiesz, ze wtedy byly ciezkie chwile, ale przeciez sie nie poobrazalam, no co Ty. WIesz dziwi mnie tylko jak rozbiezne moga byc opinie 2 lekarzy tej samej kliniki!! * Agnes no w koncu jestes, ufff! Martwilam sie :) Imieniny udane? Wymyslilas cos w koncu na te urodziny Meża? Moze jakiś portfel z dedykacją? Ręczniki? A myslalas moze o takim fotoalbumie ze zdjeciami Waszymi wspolnymi, w formie ksiazki? Kiedys pisalam o tym tu, ze robilam :) * Ja zaraz zjem sniadanie i po 10 musze leciec az do Gdyni na kwalifikacje przed zabiegiem, bo to juz za tydzien. Wczoraj zaplacilam wiec potwierdzenie musze zawiezc no i sie umawiac z anestezjologiem, na krew itp no i o wszystko dopytac. Jejku jak mi sie nie chce samej nigdzie jezdzic :/ * U mnie o 6:30 bylo minus 4 stopnie :D Trzeba bylo drapac auto, brrr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Neska hehe nieeee..niestety nic z tego, wczoraj sie staralismy rano i luby nie mial sily juz wieczorem, poza tym byl zmeczony chyba przez ten natlok informacji :p Wiec dzis wieczorem znowu nogi bede trzymac na suficie :D :D :D Musze dzis jechac jeszcze do apteki po te flegamine dla niego i zaczynamy kuracje. Niby mamy bdb predkosci itp, wiec nie powinno byc problemu, ale jest szansa, ze te plemniki poprostu nie potrafia sie rozdzielic i dlatego sie nie udaje. Druga opcja ze nie trafiamy w owu. No nic czekam na rozwoj wydarzen. Mi tempka znowu spadla niech to szlag myslalam ze juz urosnie, ale to znak ze testy mowia prawde i jestem przed owu. Postaram sie jechac dzien przed lub w srode na usg zobaczyc czy cos tam sie w ogole wydarzylo czy kaszana. Oczywiscie juz nie pojade do tamtej gin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry. Neska no ten guzek chyba jest... Ale juz sie tak namacalam ze mnie cala piers boli wiec juz nie dotykam. Nie wiem tylko czy poprostu nie sa to gruczoly wyczuwalne bo w drugiej chyba tez cos czuje. A tego guzka czuc tylko jak leze na lewym boku a jest to prawa piers. No a tak sie poersi nie bada. No ale bede w ot u lekarza to niech mi zbada. U mnie tez slonko swieci ale Nadia ma tak okropny kaszel ze nie wyjdzie dzis z lozka. Wlasnie robi inhalacje... Dalam jej pulneo i zobaczymy jak sie rozkreci sytuacja bo w nd mamy jechac do jej kuzynki na urodziny. Zycze milego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betka ja jak zwykle bez zmian wszystko w porządku:) Czuję się świetnie:) A do której w pracy dzisiaj? Spódniczka fajna:) Tylko ja w ogóle nie chodzę w spódniczkach bo co jakąś przymierzam to jakoś dziwnie w nich wyglądam. Moja figura chyba nie jest stworzona do spódniczek. Daisy a już myślałam:-D U Ciebie tak jak dziewczyny mówią trzeba cykl wyregulować i będzie git i kilka witaminek m nie zaszkodzi a wręcz pomoże:) A ja o 6:30 smacznie spałam to nie wiem jaka byłą temperatura:) Ale teraz jest 5 stopni:) Strasznie się cieszę że już wiosna:) Ja zaraz zjem śniadanko i zadzwonię do mamy bo się stęskniłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Neska super :) :) w pracy jestem do 16tej, ok 17tej jestem w domku :) jak wracam od razu ;) Duuuużo zdrówka dla Nadusi!! Nie choruj nam Rybko :* MałaNadziejo mam nadzieję, że to tylko gruczoły, a nie żadne guzki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytalam ze od hormonow moga byc tqkie zgrubienia w piersiach, tymbardziej ze biore juz tyle czasu luteine. Jednak to progesteron dodatkowy. Mysle ze to nic takiego :-) mam nadzieje. Daisy to kiedy teraz wybierasz sie do gina? Masz juz wybranego? Bo pisalas ze chyba juz nie chcesz do tej pani doktor ;-) Ciesze sie bardzo ze tak to sie wszystko pozytywnie wyjasnilo. Szkoda tylko ze nie pisza po ludzku zrozumiale na wyniku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maz kupil mi ten krem na rozstepy i nie moge przestac go wachac ;-);-);-) Przypomina mi sie ciaza z Nadia. Mam jakas taka dziwna pamiec do zapachow. Poczuje jakis zapach i odrazu mi sie cos przypomina :-);-) heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też już od 6 obudzona :-) M poszedł do pracy , a ja jakoś zasnąć nie mogłam i rozmyślałam nad tym synkiem . Strasznie dużo wydatków doszło, bo mamy wszystko dla dziewuchy . Na dniach przejrzę ubranka i zobaczę co mamy uniwersalnego. . Daisy piękne okolice . Ja uwielbiam las i już zaklepałam plany na niedzielny spacer do lasku, bo jeszcze nigdy tu nie byłam . Ale dobre wieści twój m przyniósł ! Mam nadzieję, że słowa wczorajszego doktorka są prawdziwe i nie ma żadnego problemu ! A teraz Działaj !!! :-D Kurcze to jużza tydzień ten zabieg? Jejku ale ten czas faktycznie szybko leci. Biedulko ty.... . Życzliwa ja to bym z chęcią poszła jeszcze do innego gin na potwierdzenie płci, bo już od kilku osób słyszałam , że nie zawsze się u niego sprawdza. Choć nigdy w sumie nie powiedział, że będzie na pewno córka. Tylko delikatnie sugerował " jąderek nie widać, być może jeszcze", a ja sobie obrałam teorię córeczki. No nic. poczekam do tego 6 maja może już będzie widać dorodny siusiak - 29 tc będzie. . Joanne - dziękuję :-) A ty kochana odpoczywaj i zaglądaj do nas koniecznie ! Kiedy teraz wizyta u gin? . Małanadzieja mam nadzieję, że nic poważnego się u małej nie wykluje i szybciutko wróci do zdrowia . . U nas dzisiaj na obiad piersi z kurczaka i ziemniaczki z piekarnika m sobie zażyczył :-) A u was? . Maleństwo mi się tak rozpycha , że mam wrażenie, że grzebie mi w pochwie i odbycie :-/ Ogólnie to czuję się jakbym była w ostatnim miesiącu i mam wrażenie , że brzuch mi nisko siedzi. Ale to pewnie taka natura tejże ciąży ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane myslicie ze jeszcze daleko? http://zapodaj.net/09a2d9c463ef9.jpg.html MalaNAdzieja - no postaram sie we wtorek lub sr rano pojechac do gina. Dzis bede dzwonic postaram sie umowic. Znalazlam kolejnego jakiegos tam w sumie gdzies niedaleko 10 min autem. Sprawdze go i tyle zobaczymy co wtedy no i pokaze mu tez wyniki lubego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małanadzieja ja mam ten krem z ziaji i powiem, że super delikatną skórę mam po nim tylko zapach normalnie mnie zniechęca. M też twierdzi, że "śmierdzę" :-D Jak mi się skończy to kupię bielendę na twoje polecenie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosciowa moze oszczedzaj sie kochana bardziej. Daisy no ja Ci powiem szczerze ze juz wg mnie mozecie sie starac apokojnie bo ja zawsze mialam mniej wiecej takie testy. A sluz jak? Wybacz ze pytam ale wiesz....same testy to nie wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny Ja wogole jeszcze nie spakowana. Jade w jednych spodniach - getrach bo nic innego na mnie nie pasuje. Mam zamiar kupic w polsce kilka ubran. Wlasnie mi kolezanka dzwonila ze ten szef sam sie zwolnil !! A ta dziewczyna jest teraz na urlopie i jak wroci to jak sie przyzna to tez ja zwolnia a jak nie to nie. Kurde jak ma choc troche przyzwoitosci to juz nie powinna sie pokazac w pracy. Zyczliwa - niestety czas szybko leci. I tak dobrze ze w pl mozna teraz rok maciezynskiego. U nas jest tylko 3 miesiace. Malanadzieja - ten guzek to pewnie nic groznego. Ja mam taki guzek juz kilka lat ale lekarze etwierdza ze to nic takiego i lepiej tego nie ruszac. Ale koniecznie skonsultuj z lekarzem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosciowa nie bielenda tylko perfecta mama. Serum przeciw roztepom. Ja przynajmniej mam taki i zamierzam do konca go uzywac. 2 razy dziennie ;-) troche tego pojdzie. Maz w rossmanie zaplacil za niego 23,99

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daisy ja tez nigdy nie robiłam, więc nie pomogę niestety :/ ale muszę Ci podziękować, bo właśnie przyszedł mi wczoraj balsam do ciała soraya ten co polecałaś i póki co bardzo mi się podoba :) zapaszek ma bardzo przyjemny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
MalaNadzieja sluz tak 2-3 cm nie za malo? A tempka spadla znowu dzis z 36.4 na 36.2 grr. Ja uciekam. Aaa dzis 17dc. W zeszlym cyklu nie mialam ani razu takiego jak dzis testu. Na zywo ta druga kreska jest ciut mocniejsza. Zrobilam z 30prob foto ale kurde lipa nie da sie lepiej. Buziaki do potem. Daisy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A skoro temp spada to tez moze oznacza zblizajaca sie owu. Potem pewnie bedzie skok ;-) a wiesz ze skok moze byc nawet do 3 dni po owulacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
małanadzieja ja to raczej nie robię nic ciężkiego, bo nikt mi na to nie pozwala. Moja jedyna robota to ogarnąć dom, opiekować się córką, zrobić obiad i spacerki .A i pytałam o ten pępek i gin nawet porządnie go nie obejrzał. Miałam tym razem wrażenie , że tylko chce odpękać jak najwięcej pacjentek :-/ Wydaje mi się , że brzuch bardzo mi ciągnie ten pępek na dół i dlatego tak boli. Mam nadziję, że po porodzie wróci wszystko na miejsce . No i faktycznie chodziło mi o perfecta mama :-D . Bullitka na ile jedziesz do Pl? :-) http://allegro.pl/leginsy-legginsy-getry-ciazowe-z-panelem-dlugie-xl-i4060174814.html ja kupiłam takie. Najzwyklejsze i jak dla mnie najwygodniejsze :-) Fajnie pasują na brzuszek. Tylko rozmaiary ciut zawyżone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosciowa no czasami tak to jest z tymi naszymi lelarzami na nfz... Zalezy jaki ma dzien. A getry takie wlasnie chce kupic. Tylko narazie jeszcze troche za szybko. Mysle ze tak za miesiac. Kupie sobie ze dwa kolory. A mowisz ze zawyzony rozmiar jest? Narazie nie wiem jak mi dupa urosnie ;-);-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak ciut zawyżony. Mają sporo miejsca na brzuszek i trochę mi spadają , bo za luźna guma. Przeważnie noszę rozmiar Xl i takie zamówiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale cisza.... Co macie na oviad dziewczyny? Ja wlasnie ide pizze robic. Tak sobie mysle ze Aaaga gdzies nam znowu zniknela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uf wrocilam :) Szybko poszlo, dluzej jechalam w jedna strone niz tam bylam na miejscu :D Musze zrobic morfologie i grupe krwi oznaczyc (nie wiem po co bo mam, no ale chca to luz) i 7.04 na 18 mam byc do anestezjologa. Na szczescie nie musze krwi robic u nich wiec jeden kurs mi odpadnie :p Dostalam jakas ankiete do wypelnienia do domu wiec jeszcze to mi pozostalo :P Ale cieplo:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daisy dobrze-będziesz miała z głowy problem :) trzymam kciuki żeby szybko i gładko poszło wszystko :) A ja się dzisiaj "ciepło" ubrałam do pracy bo jakoś tak miałam wrażenie, że dzisiaj będzie chłodno heh i pewnie do 16tej się "ugotuję" w pracy heh Zmęczenie mnie ogarnęło.. Jeszcze 13tej nie ma a ja już marzę o domku... MałaNadziejo a jaką pizzę pichcisz? :) u nas ostatnio jakoś często pizzolina jest, a najbardziej lubię z fetą i oliwkami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daisy no to juz coraz blizej... Bedziesz miala z glowy. Betka ja robie taka pizze raczej na ostro z sosem pomidorowym, pieczarkami kurczakiem cebula papryka ogorkiem i duzo sera.. My nie lubimy oliwek a fety na pizzy tez niestety nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×