Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Eyeque

Zajdę w ciążę jeszcze w tym roku

Polecane posty

Gość gość
Bullitko faktycznie to juz tak blisko aaaa moja Karolka ma zaraz roczek! aaa! tak Kochana 19 lipca sie urodziła o godzinie 20 :) Bullitko czekam na Twoje zdjęcie ze smieszną minką :P hi hi * Joanne bedzie dobrze nie denerwuj sie :* musi być dobrze :* wiem, ze trudno sie nie denerwować ale chociaż spróbuj oderwać mysli od jutrzejszych badań :* a nigdy nie miaąlś na nic alergii? pyłki itp? * uciekam, ściskam, postaram sie odezwac jeszcze jak mi Karolka da chwilkę oddechu :) życzliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanne a to ze swedzi to normalne nie powinnas sie przejmowac az tak :) Chyba ze potem moze byc pokrzywka ciezarnych ale to musisz doczytac co i jak i kiedy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Joanne mnie swędziały intensywnie łydki bardzo intensywnie, uda i brzuszek wlasnie ale nie konsultowalam tego. raz sie pojawiało raz znikało. a jak to jest na wizycie?to wiesz - człowiek zawsze zapomni się o coś spytac i ja zazwyczaj do wizyty zapominałam o tym swedzeniu a potem te swedzenia wracały :) zajrze wieczorkiem :) życzliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Życzliwa - leć Kochana, pewnie My też będziemy miały okrojony dostęp do komputera jak maluchy nam się urodzą...dzięki za podpowiedź, ja to maa obsesję, kiedyś miałam duuuże zadatki na hipochondrię a to nie jest dobre dla głowy uwierzcie mi....dr google i raki, guzy itd jak w mordę strzelił hehe, na jakis czas przestałam czytać, ale teraz nie idzie, bo wszystko jest dla mnie nowe :) ale tak też podejdę do tych swędzących dolegliwości jak radzicie...w końcu ciąża to odmienny stan - nie choroba - odmienny stan, gdzie zawsze coś się przyplącze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosciu wpadasz, zadajesz pytanie i nawet nie potrafisz policzyc dni swojego cyklu? Podaj niezbedne informacje. Bo jak na podstawie tego co napisalas w pierwszym poscie mamy Ci powiedziec czy test sie mylil czy nie. Mamy Ci wywrozyc? A to ze podalas dni okresu, a nie dlugosc cyklu to szczyt lenistwa z Twojej strony..Ja tego nie bede za Ciebie liczyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Okres mam nieregularnie i nie umiem jstalic tego prosze o pomoc :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To mierz sobie temperature w takim razie i zobaczysz jak Ci sie cykl rozklada. To podaj dlugosc tego Twojego cyklu ostatniego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestes dzis w 24dc, seks uprawialas w 7-8 dc. Przy nieregularnych cyklach powinnas zrobic test 3 tygodne po stosunku. Czyli 21-22 kwietnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Życzliwa nie forsuję się bo szybko się męczę. Uważam na siebie i w razie możliwości proszę mężulka o pomoc bardziej w dźwiganiu niż w myciu i sprzątaniu:) Ostatnio jak mu powiedziałam że niedługo nie dam rady myć okien i będzie on musiał umyć to stwierdził że kobiety mają przerąbane:) Ja myślałam że jak tylko się dowiem o ciąży to zaraz polecę do sklepu kupić chociaż jedne body a tu na szczęście mnie nie ciągnie jeszcze. Na razie mam jedne body od mamy która zwariowała i już 2 miesiące temu kupiła:) Ale to już Wam pisałam. Ciekawe czy tym razem coś przywiozła. Jutro zobaczę moich kochanych rodziców to się przekonam:) Także Życzliwa my tez niedługo będziemy kupować takie śliczne buciki dla maluszków:) Bullitka cieszę się bardzo że w końcu podświadomie czuję Twój uśmiech na twarzy:) W końcu pierwszy ważny krok do tego abyś w końcu mogła w pełni cieszyć się ciążą. Joanne a na którą jutro godzinę masz wizytę? Trzymam kciuki:* Bądź dzielna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co i tak niekoniecznie nie musi byc wiarygodne bo nie wiadomo kiedy masz owulację. Więc trochę stresu Cię czeka. Ale jesli masz tak dlugie cykle to ciaza jest watpliwa. Seks uprawialas w okresie nieplodnym, ale plemniki zdrowe, w dobrych warunkach moga przezyc nawet do tygodnia. Nastepnym razem wiecej rozwagi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
35 jak dobrze obliczylam wczedniej mialam od 18 do 24 a nastepny w marcu od 25 do 29

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zyczliwa - no to gape strzelilam bo mi sie ubzduralo ze Karolinka ma urodziny w kwietniu i ja dzis kartke wyslalam na urodziny . Pamietasz w podziekowaniu za duphaston. No i patrz jaka klapa :( Joanne - ty to pewnie bedziesz odrazu znala wyniki jak Neska. Ja to musialam czekac a to jest wlasnie najgorsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale moj chlopal nie doszedl we mnie ttlko pozniej a nastepnie byly tylko pieszczoty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Neska - wystarczy zajść w ciążę a jak doceniają naszą pracę :) mojemu M kazałam przed świętami wycierać liście ficusa, to w końcu stwierdził, ze jednak umyje okna, ale ubawiłam się kiedy słońce zaświeciło, no nic....prostej pracy w domu nie mamy :) widzę, że co do bodziaków masz podobnie, ja też jakoś nie latam, może dlatego, ze nie mam jeszcze tyle siły, za to moja mama ostatnio pokazała mi co już wyczochrała hehe, szalona babcia :) ale trzyma u siebie, bo ja na razie nie chcę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
35 dc bedzie 28 kwietnia, kierujac sie tymi danymi, wiec owu by przypadalo miedzy 13 a 17 kwietnia, w zaleznosci jak dluga masz faze lutealna, czego za pewno nie wiesz. Seks byl 31marca-1kwietnia, wiec w ciazy raczej nie bedziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bullitka - nie mam pojęcia, idę na godz. 12 a badania zbierają do 11, bo wysyłają do laboratorium szpitalnego, także w tym samym dniu na pewno badań krwi nie będę miała, no chyba, że jakoś inaczej to organizują ale kompletnie nie mam pojęcia... * gościu - skoro facet nie doszedł w Tobie, to o jakiej ciąży Ty mówisz?? wiadomo, przypadki chodzą po ludziach ale nie ma co dramatyzować, a poza tym, skoro sex się uprawia i jest się do tego dojrzałym to trzeba się liczyć z konsekwencjami....wiedzieć, że sex=ciąża...ech zabierają się za sprawy dorosłych a potem panika :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale boje sie ze sperma mogla jakls sie dostac wiec tezt jest wiarygodny po 2 tyg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanne może wyniki z krwi będziesz miała po południu ale z usg już dużo wiadomo:) A ja chyba sobie zrobię frytki jak MałNadzieja kiedyś:) Tylko nie mam niestety takich zamrożonych więc idę skrobać ziemniaki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gościu prawdopodobieństwo jest zawsze. Albo bardzo znikome albo duże. To zależy. U Ciebie jest mała szansa że zaszłaś ale czekać musisz najlepiej do dnia spodziewanej miesiączki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a mi sie wydaje ze ktos sobie jaja z nas robi i tyle. To nie sa przeciez powazne wypowiedzi Joanne - wlasnie , pewnie bedziesz miala tak jak Neska z usg odrazu. Tylko u nas tak dziwnie jakos. No ale mam to juz za soba na szczescie. :) Neska - a ja wlasnie robie sobie zapiekanke w domu. Uwierzycie ze w holandi nie ma zapiekanek?? Takich z pieczarkami i serem ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapiekanki na bagietce sa typowo polskim wynalazkiem, więc nie wiem, co was tak zaskakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosciu - a słyszałeś/aś o eksporcie?? Bullitka - najwyraźniej szału nie robi zagramanicą, a macie tam pieczywo naszego typu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
joanne - co to wg ciebie jest eksport?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×